התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
229 קוראים


אנחנו מיוחדים. - הפרק הראשון
heee | פורסם לפני 2 חודשים
  


כשאתה לבד בעולם, אתה יודע שאין שום דבר שתוכל להסתכל עליו, חוץ מעל השמיים, ועל האדמה.. ועל הים.

אך כשאתה לבד זה הזמן הכי טוב לחשבון נפש, לדעת מה עליך לעשות טוב יותר, מה עליך לשפר, מה עליך להציג לעולם, אך תמיד תדע, שהנשמה שלך היא נשמה מיוחדת.

אין שום תחליף אליך, אף אחד לא מתקרב לייחודיות שלך, לדברים שאתה מסוגל לעשות, לניצוץ הזה שנמצא בך שרק אתה, מסוגל להפוך אותו ללהבה יפה וגדולה.

אך מהי בעצם משמעות החיים? מהי המשמעות של להיות בן אדם? להיות אדם אחד מתוך רבים, אך בתור אדם קטן בעולם גדול אין לך השפעה רבה על העולם שלנו, מה אתה בעצם עושה? אתה עוזר לאנשים? אתה מטפח את עצמך? לא.


תבין, יש דברים שאינך מסוגל לשנות, אינך מסוגל לגרום להם לעבוד אחרת.

אתה התחלת משהו בחייך, אל תעשה ממנו חצי, זה כמו שתתחיל ללכת מהחורשה המרוחקת, אתה תרצה להגיע אל הבקתה החמימה שלך, אך לא תלך חצי דרך נכון? אתה תלך את כולה, מכיוון שאין לך ברירה.


מה שאני מנסה להגיד פה זה שיש לנו סדר יום, או "סדר חיים" ואיננו אחראים לעולם, איננו משפיעים על הדברים הגדולים, אלא אנחנו רק חלקיקים שנעים בתנועה מתמדת, אך לא משפיעים על שום דבר..

oldfarmhouse:
“Fall evening
@rusticstyle
”


הלא כך?הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

קרררר לייייייייייי :(
נשאלה לפני 2 שעות ע"י meow 🐈 (כרגע יש תשובה אחת)

אנשים חמדמדים עם דיסקורד שמשעמם להם
נשאלה לפני 22 שעות ע"י Lital5 (כרגע יש 11 תשובות)


סיפורים נוספים
תחתית החיים תקציר: סיפור מסתורין מרתק בהשראת "תוצרת התהום" אל תסתכל לאחור . תקציר: סיפור מרגש המתאר את חיי ההישרדות של החיות , סיפור מורכב ועמוק .
- פרסומת -

ישות תקציר: . מלחמת העם מ.ת.א תקציר: העם שלכם שונה. אנשי האצולה רשאים לקחת בעלות על האנשים הרגילים ולעשות איתם מה שהם רוצים. ויש מלחמה- מלחמה גדולה שאי אפשר לעמוד בפניה... ברוכים הבאים לעתיד מ.ת.א תקציר: בפנים קקי מ.ת תקציר: קקי אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים הודעה חשובה לכל מי שקורא פרסי ג´קסון תקציר: הודעה חשובה לכל מי שקורא פרסי ג´קסון!! מלחמת הערפדים || מ.ת.א תקציר: ונקווה שלא ימחק... תמותו תקציר: הרחק מכאן. תקציר: הרחק מכאן, זה ספר ההמשך לשקט שנשאר. למה עשיתה לי את זה?! (סוטה) תקציר: בספר תחרות הציור של עיר הספרים 2019 / 2018 ( משוחזר ) || 🌸 レム•マルティネス ⯎ תקציר: אתם משתתפים ^^ וכן, נמחק לי המשתמש אז אמשיך מכאן רוצה אותך...3> תקציר: אהבה,מחלוקות,ריבים...מה קורה כשאנשים מוצאים/ות את עצמם בסיטואציה שהם/הן מתנשקים/ות עם אישה/גבר שהן/הם מרגישים/ות משהו כלפיו/יה? האם יכנעו להרגשה? או שמה יוותרו? once a lifetime | מ.ת.א עם אקאי תקציר: פרוט ווטר yuki no mahou- הקסם של יוקי תקציר: יוקי היא ילדה רגילה שחיה בכדור הארץ. יום אחד, כאשר יוקי מצילה נער מיצור מסתורי היא מגלה שהיא נצר לשושלת מלוכה של קוסמים ושעכשיו עליה להתחיל ללמוד באקדמיה לקוסמים, לשלוט בכוחותיה ולהביס את שדי האופל. האם יוקי תצליח?רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!