התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
350 קוראים


אנחנו מיוחדים. - הפרק הראשון
heee | פורסם לפני 5 חודשים
  


כשאתה לבד בעולם, אתה יודע שאין שום דבר שתוכל להסתכל עליו, חוץ מעל השמיים, ועל האדמה.. ועל הים.

אך כשאתה לבד זה הזמן הכי טוב לחשבון נפש, לדעת מה עליך לעשות טוב יותר, מה עליך לשפר, מה עליך להציג לעולם, אך תמיד תדע, שהנשמה שלך היא נשמה מיוחדת.

אין שום תחליף אליך, אף אחד לא מתקרב לייחודיות שלך, לדברים שאתה מסוגל לעשות, לניצוץ הזה שנמצא בך שרק אתה, מסוגל להפוך אותו ללהבה יפה וגדולה.

אך מהי בעצם משמעות החיים? מהי המשמעות של להיות בן אדם? להיות אדם אחד מתוך רבים, אך בתור אדם קטן בעולם גדול אין לך השפעה רבה על העולם שלנו, מה אתה בעצם עושה? אתה עוזר לאנשים? אתה מטפח את עצמך? לא.


תבין, יש דברים שאינך מסוגל לשנות, אינך מסוגל לגרום להם לעבוד אחרת.

אתה התחלת משהו בחייך, אל תעשה ממנו חצי, זה כמו שתתחיל ללכת מהחורשה המרוחקת, אתה תרצה להגיע אל הבקתה החמימה שלך, אך לא תלך חצי דרך נכון? אתה תלך את כולה, מכיוון שאין לך ברירה.


מה שאני מנסה להגיד פה זה שיש לנו סדר יום, או "סדר חיים" ואיננו אחראים לעולם, איננו משפיעים על הדברים הגדולים, אלא אנחנו רק חלקיקים שנעים בתנועה מתמדת, אך לא משפיעים על שום דבר..


הלא כך?הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

מצחיק אותי שאנשים נכנסים לפה רק בשביל לרדת על האתר
נשאלה לפני 3 שעות ע"י Chicken nuggets (כרגע יש תשובה אחת)

למה שלא ניתן לאתר לנוח על משכבו בשלום? למה בכח להחיות אותו?
נשאלה לפני 1 ימים ע"י Going to hell again (כרגע יש 8 תשובות)


סיפורים נוספים
תחתית החיים תקציר: סיפור מסתורין מרתק בהשראת "תוצרת התהום" אל תסתכל לאחור . תקציר: סיפור מרגש המתאר את חיי ההישרדות של החיות , סיפור מורכב ועמוק .
- פרסומת -

ישות תקציר: . פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי תשאלו את....פוסידון! תקציר: 🌎לא מצאתי אימוג´י של גלים חחח תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... the runaways מ.ת תקציר: כנסו פנימה ותגלו :-) מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי דישי מטומטם תקציר: דישי החרא מטומטם תשאלו את קאט תקציר: תשאלו את קאט עוד פעם^^^^^ תשאלו את סנואו תקציר: אני סנואו. חתול שמן ועצלן. אני שונא לזניה לכן אני לא גארפילד. לא כמו שזה נראה (מ.ת) תקציר: ברוכים הבאים לבית הספר הממלכתי ´´קינגסלי´´,אשר ממוקם בצפון Wonderland. אתם תלמידים שנה א´. אתם לא נערים ונערות רגילים...או שאתם בני אלים,או בעלי כוחות מסוימים,או שאתם פשוט נורמיים ממש עשירים שנולדו ב-Wonderland. המשך בפנים לפרוט על מיתרי הלב|| אבלין תקציר: סיפורם של חמישה חברי להקה, לכל אחד יש את הבעיות שלו, את החששות שלו, את רקע שלו. אבל לכולם דבר אחד משותף: אהבתם למוזיקה. עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשת סגידות לשיפים של פרסי ג´קסון תקציר: מה לא מובן מהשם? אני? מה לי ולזה? תקציר: אממ אני לא סובלת לשים תקציר כאן סוריי....רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!