התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
464 קוראים


אנחנו מיוחדים. - הפרק הראשון
heee | פורסם לפני 8 חודשים
  


כשאתה לבד בעולם, אתה יודע שאין שום דבר שתוכל להסתכל עליו, חוץ מעל השמיים, ועל האדמה.. ועל הים.

אך כשאתה לבד זה הזמן הכי טוב לחשבון נפש, לדעת מה עליך לעשות טוב יותר, מה עליך לשפר, מה עליך להציג לעולם, אך תמיד תדע, שהנשמה שלך היא נשמה מיוחדת.

אין שום תחליף אליך, אף אחד לא מתקרב לייחודיות שלך, לדברים שאתה מסוגל לעשות, לניצוץ הזה שנמצא בך שרק אתה, מסוגל להפוך אותו ללהבה יפה וגדולה.

אך מהי בעצם משמעות החיים? מהי המשמעות של להיות בן אדם? להיות אדם אחד מתוך רבים, אך בתור אדם קטן בעולם גדול אין לך השפעה רבה על העולם שלנו, מה אתה בעצם עושה? אתה עוזר לאנשים? אתה מטפח את עצמך? לא.


תבין, יש דברים שאינך מסוגל לשנות, אינך מסוגל לגרום להם לעבוד אחרת.

אתה התחלת משהו בחייך, אל תעשה ממנו חצי, זה כמו שתתחיל ללכת מהחורשה המרוחקת, אתה תרצה להגיע אל הבקתה החמימה שלך, אך לא תלך חצי דרך נכון? אתה תלך את כולה, מכיוון שאין לך ברירה.


מה שאני מנסה להגיד פה זה שיש לנו סדר יום, או "סדר חיים" ואיננו אחראים לעולם, איננו משפיעים על הדברים הגדולים, אלא אנחנו רק חלקיקים שנעים בתנועה מתמדת, אך לא משפיעים על שום דבר..


הלא כך?הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

קראתם כבר את הפרק הראשון של קרוב הביתה???
נשאלה לפני 17 שעות ע"י yuvalush.abramovich@gmail.com (כרגע יש תשובה אחת)

יש לך רעיון לפאנפיק,לספר שהוא מבוסס על משחק/משהו מסוים
נשאלה לפני 2 ימים ע"י S4(?) (כרגע יש 4 תשובות)


סיפורים נוספים
אל תסתכל לאחור . תקציר: סיפור מרגש המתאר את חיי ההישרדות של החיות , סיפור מורכב ועמוק . תחתית החיים תקציר: סיפור מסתורין מרתק בהשראת "תוצרת התהום"
- פרסומת -

ישות תקציר: . ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו עבדים מ.ת תקציר: בגלל שעוד מעט האתר נסגר וכמה ביקשו ממני אז למה לא ספר אחרון לפני שהאתר מת תקציר: דמעה תשאלו את סולאנגלו תקציר: מי לא רוצה לשאול את סולאנגלו חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר תשאלו את זאוס! תקציר: תשאלו את זאוס... המופלאה הרפתקאות ליידי באג עונה 2 תקציר: בספר זה אני אמציא עוד פרקים למופלאה הרפתקאות ליידי באג והוסיף דמויות שבאמת יהיו בעונה שתיים תבחרו מי אתם תקציר: כל אחד נרשם עם דמות משלו, ויוצר לעצמו סיפור רקע, יוסבר פה פורשת || הפעם לתמיד || A.H אודרי בלקווד תקציר: ... הרפתקאות המופלאה - ליידי באג♥ תקציר: בסיפור זה אספר על הרפתקאות המופלאה (ליידי באג) - אל תדאגו הסיפור לא יהיה מהעלילה של הסדרה אבל אשתמש בדמויות הסדרה :) *אמשיך את התקציר בהמשך* פרויקט מצילים את העיר! תקציר: אני ממש חייבת אנשים מהרשתות החברתיות אינסטגרם יוטיוב פייסבוק גוגל פלוס! יקום מקביל תקציר: היי אנחנו חבורה חמש ילדים שניי בנים ושלוש בנות והחיים שלנו התהפכו כמו כולם לא האמנו ביקום מקביל אבל הדברים שנראים כמו פנטזיה הם הדברים הכי מציאותיים וונשוטים תקציר: וונשוטטים הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד)רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!