התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
28 קוראים


!Pokemon New Story - הפרק הראשון
OriAlgaziel | פורסם לפני 10 ימים
  


היי קוראים לי אורי ואני רוצה לעשות סיפור שהוא כמו פוקימון רק עם קו עלילה שונה ולא עם אש אלה מאמנת אחרת שתקרא אור והיא תעשה את מסעה הפוקימונים שלה בספר הזה.

התחלה:

היי אני אור ועכשיו קמתי בוקר טוב לכולם!. אני מהעיר פאלט ועכשיו אני מתלבשת ויוצאת למעבדה של פרופסור אוק כדי לבחור פוקימון ולהתחיל את מסע הפוקימונים שלי. לבשתי מכנסי מיני טי שרט קצרה ולקחתי איתי תיק שאני יוכל לאחסן בו חפצים. הגעתי למעבדה של פרופסור אוק וראיתי הרבה ילדים שכבר קיבלו את הפוקימונים שלהם משחקים איתם. נכנסתי למעבדה של פרופסור אוק ושאלתי אותו מה האפשרויות לפוקימונים (אור לא זכרה את הפוקימונים ההתחלתיים מקאנטו כי היא בניגוד לאש הלכה לישון בזמן ולא צפתה בתכנית שפרופסור אוק הסביר על הפוקימונים). הוא ענה לי:

´´זהו צ´ארמנדר פוקימון מסוג אש שיכול להתפתח לצ´ארמיליון ולאחר כך לצ´אריזרד´´

´´זהו סקווירטל פוקימון מסוג מים שיכול להתפתח לוורטלטל ואחר כך לבלאסטויז´´

´´וזהו בלבזאור פוקימון מסוג עשב ורעל שיכול להתפתח לאיויזור ואחר כך לוינוזאור´´

לאחר כמה דקות שבהן התלבטתי לבסוף בחרתי בצ´ארמנדר כי הוא נראה לי הכי חמוד והכי חברותי. יצאנו מהמעבדה נפרדתי מאמא שלי ויצאתי לדרך!

בהתחלה הלכתי לכיוון העיר ורידיאן. בדרך ראיתי הרבה פוקימונים יפים ומעניינים אבל עוד לא רציתי לתפוס אותם אז רק נלחמתי נגדם בקרבות כדי לחזק את צ´ארמנדר שלי (הוא היה ברמה 5 ולאחר הקרבות בדרך הוא עלה לרמה 7). הגעתי לורידיאן ומיד ניגשתי למרכז הפוקימונים כדי לרפא את צ´ארמנדר שלי. לאחר שריפיתי אותו יצאתי לעבר העיר פיוטר דרך יער ורידיאן. ביער פגשתי בפוקימון ציפור שרציתי לתפוס. בדקתי בפוקידע שלי ומסתבר שזהו פידג´י ובגלל שהוא פוקימון מצוין בשביל מאמנים מתחילים כמוני אז הוצאתי את צ´ארמנדר מהפוקדור והתחלנו את הקרב. ביקשתי מצ´ארמנדר להשתמש ב Ember על פידג´י אבל פידג´י הפריע לצ´ארמנדר עם Sand Attack. אז פידג´י השתמש ב Tackle אבל צ´ארמנדר קם הוא ופידג´י רצו אחד אל השני וצ´ארמנדר התשמש ב Screch והשתיק את פידג´י לכמה שניות. לאחר מכן הוא השתמש ב Ember ואז אמרתי לו להפסיק. זרקתי על פידג´י פוקדור והפוקדור התנדנד

1 2 ו3! הפוקדור לא זז יותר תפסתי פידג´י!!!

מיד ניגשתי להרים את הפוקדור והכנסתי אותו לתיק. לאחר מכן המשכתי ביער וראיתי המון פוקימונים. חלקם מעניינים מגניבים והיו אפילו כמה מוזרים. לאחר שהמשכתי בדרך שמעתי רעש. ניגשתי אל הרעש וראיתי מאמן פוקימונים פוקד על הבלבזאור שלו להצליף בווידל. לאחר מכן המאמן תפס אותו בעזרת הפוקדור. לאחר שהוא הרים את הפוקדור מיד ניגשתי למאמן וניסיתי להתיידד איתו. הוא אמר לי שקוראים לו ג´ימי. הוא שאל אותי אם אני רוצה קרב פוקימונים אבל אמרתי לו שכאני יגיע לעיר פיוטר אוכל לרפות את הפוקימונים שלי ואז נוכל לנהל קרב. הוא אמר לי שגם הווידל שלו עייף וגם בלבזאור מהקרב. שאלתי אותו לאן הוא הולך והוא אמר לי שלעיר פיוטר. אמרתי שגם אני ואז החלטנו ללכת יחד לעיר ואז לרפות את הפוקימונים שלנו ולנהל קרב. לאחר זמן ממושך של הליכה הגענו לעיר פיוטר מיד ניגשנו למרכז הפוקימונים וריפינו את הפוקימונים שלנו. מצאנו מקום בעיר שבו נוכל לנהל קרב פוקימונים. אני הוצאתי את צ´ארמנדר והוא את בלבזאור שלו. והקרב עומד להתחיל.

המשך בפרק הבא!!!

הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

זה כזה מגניב משפחת רעש
נשאלה לפני 16 שעות ע"י Kawaii ♡ (כרגע יש 13 תשובות)

המשך למגנובים
נשאלה לפני 7 ימים ע"י Dolphina is lonely (כרגע יש 1364 תשובות)


סיפורים נוספים
ספרים לקריאה ישירה חינם!!! תקציר: כל מיני ספרים שקראתי שאני כותב אותם ארכיון דמויות תקציר: לאלו שרוצים ליצור ספר חדש הנה כמה דמויות (עם אופי והכול)
- פרסומת -

דרגון בול המשך לסאגת הישרדות היקום תקציר: סאגת הישרדות היקום נגמרה אז אני עושה לה המשך מקווה שתאהבו מ.ת בשביל לינה~ תקציר: לינהההההה בואי לפה~ חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. תקועים בעבר מ.ת תקציר: בספר תחרות כתיבה • secret תקציר: תחרות כתיבה • secret אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים מלחמת הערפדים || מ.ת.א תקציר: ונקווה שלא ימחק... היער האפל | מ.ת.א תקציר: --->.<--- המכשפים של מרלין והחרב של ארתור תקציר: רקערקערע מיפ. תקציר: פשוט כל מה שעולה לי לראש וכאלה. הרוב מימס ותמונות. לפרוט על מיתרי הלב|| אבלין תקציר: סיפורם של חמישה חברי להקה, לכל אחד יש את הבעיות שלו, את החששות שלו, את רקע שלו. אבל לכולם דבר אחד משותף: אהבתם למוזיקה. היער המכושף מ.ת (רק בנות) תקציר: מ.ת של בנות בלבד!!! בואו נבנה את עיר הספרים מחדש! תקציר: ביפ וניה! • הנצח מחכה בישנוניות • תקציר: אנשים שמשקרים הם אנשים אגואיסטים, ובגלל שכולם משקרים- כולם אגואיסטים. אורחים מהעתיד- פאנפניק על סטאר נגד כוחות הרשע תקציר: האם זה סטאר ומרקו או ג´קי ומרקו?רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!