התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
1300 קוראים


היער המכושף מ.ת (רק בנות) - הפרק הראשון
יסמין אלור- פנדה אדומה גאה | פורסם לפני 9 חודשים
  


היי בנות (ובנות בלבד)!


זה מ.ת פנטזיה,

לכל בת יש מקסימום שלוש דמויות!

יש רק שש שחקניות בסך הכל!

במ.ת הזה לכל דמות יש כוח קסם אחר, אם יש לה חיה אז החיה קסומה עם אותו הכוח.

הדמויות שלכן יכולות להיות עד גיל 20! לא יותר!

ואי אפשר מתחת לגיל 5!

בכל אופן, אני עושה גם אנשים רעים שבסופו של דבר יקחו מישהי מהדמויות (לא חובה את שלי, אבל אני לא אעשה בכוונה שזה לא יהיה את שלי... אני אעשה הגרלה. ואם יוצאת דמות שהבעלים שלה לא רוצה שתילקח, אני עושה עוד הגרלה וכו´ וכו´)

אסור שיהיה אותו הכוח פעמיים!

המ.ת מתחיל ביער, ליד עץ מכושף!

ואגב הרבה לא מבינות אותי אבל כשאני רושמת חולשה זה לא משהו שאתה לא יכול לעמוד בפניו, זה משהו רע שקורה לך/ הורג אותך...

חובה חולשה!!!


טופס הרשמה:


שם:

גיל:

תמונה/ תיאור:

כוח קסם: 

חולשה:

חיה:

שמור ל:

הירשם לאתר כדי להגיב

2 תגובות
יסמין אלור- פנדה אדומה גאה
מה? אין לי בעיה עם בנות יש מ.תים שהם רק לבנות... יש לי גם מ.תים שהם לא רק בנות ופשוט נרשמים אליהם רק בנות
עודכן לפני 263 ימים
treecko
זאת גזאנות לגאנותה אני פגוע אד עמקי נשמתי אמן
עודכן לפני 264 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

האתר הזה עדיין חי?
נשאלה לפני 19 שעות ע"י מאי ☽ (כרגע יש 3 תשובות)

מישהו יודע איך לשים כריכה לספר?
נשאלה לפני 20 שעות ע"י הכותב ספרים (כרגע יש תשובה אחת)


סיפורים נוספים
ספר עצות תקציר: אז ככה, אני יחסית חדשה ועד עכשיו נתקלתי בהמון אנשים שיש להם בעיות לא פתורות עם עצמם או אם אנשים אחרים. אז כך זה ילך: אתם תכתבו לי בתגובות שאלות קצרות ואני אענה לכם (אני יחסית טובה בפסיכולוגיה) תשאלו את אפולו! תקציר: תשאלו את אפולו שאלות, חברים- אם לא מג תהרוג אותו!
- פרסומת -

כוח, זמן ובעיות תקציר: לפיבי יש כוח, כוח שהיא לא יכולה לשלוט בו. יש לה שתי אפשרויות: להגן על הכוח או להשמיד אותו, ובשתי האופציות היא נפגעת: אם תשמיד אותו, תהיה כמו ריקה, חלולה, ואם תגן עליו, ירדפו אחריה במטרה לקחת את כוחה. אז היא בוחרת באופציה שלא הייתה קיימת קודם: להשתמש בו כד ספר הכוח תקציר: אסון- זה מה שקורה כשחמישה ילדים מנסים לכתוב ספר מכושף. הם נשאבים לתוך הספר ומה הם מגלים? את כל עולם האופל שלעולם לא שמעו עליו. ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר עבדים מ.ת תקציר: בגלל שעוד מעט האתר נסגר וכמה ביקשו ממני אז למה לא המופלאה-החיפושית והחתול השחור חלק 2 תקציר: ספר המשך לספר ´המופלאה- החיפושית והחתול השחור´ המופלאה-החיפושית והחתול השחור. תקציר: ניסיון כתיבה ראשון. כנסו 50% - פינק דיימונד תקציר: למה שלא תכנסו? :) אלים מדאפאקא תקציר: ח מ.ת עם האלים הנורדים! אתם מתתם מוות אצילי ועכשיו כולכם באים לולהלה תקציר: פשוט תתחילו היורשים- מ.ת תקציר: מ.ת של היורשים (1) עם כל הדמויות שמכירים משם! הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) המדריך המלא למשתמש עיר הספרים המתחיל (לא) תקציר: שיעמום והרבה קרינג´ נוסטלגי, הכל כדי שהעיר לא תמות והעיקר אתם (שזה מוזר כי אתם כבר מתים) המדריך המלא של גוף האישה - הספר המקורי! תקציר: בנות, האם אי פעם רציתן לדעת משהו על הגוף שלכן והתביישתן לשאול? פה זה ה-מקום! פנימייה! תקציר: בוואו בואו הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות!רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!