התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
231 קוראים


כסף זה לא הכל בחיים! - הפרק הראשון
shel | פורסם לפני 8 חודשים
  


כסף זה לא הכל בחיים!

שיר בת השש עשרה היא ילדה רגילה, טוב כמעט רגילה. שיר בעלת שיער גלי בצבע חום שחור, שתי גומות ועיניים בצבע חום דבש. החלום של שיר הוא להיות זמרת ואף יש לה את המקום המושלם להגשים את החלום הזה- "האקדמיה הגדולה למוסיקה". מכיתה ד´ היא חולמת ללמוד שם, מה גם שכל חברותיה לומדות שם, אך אין לה מספיק כסף כדי ללמוד באקדמיה כזאת, לכן זהו חלום רחוק מאוד בשביל שיר.


שיר התעוררה בבוקר שטפה את פניה, צחצחה את שיניה, שתתה שוקו חם, התלבשה והייתה מוכנה לצאת לבית הספר. אך מבט אל עבר הסלון חשף בפניה מכתב שהשאירה לה אמה לפני שיצאה לעבודה:


שירוש, סליחה שיצאתי מוקדם והשארתי אותך לבד אבל אני מניחה שאת יודעת מה הנסיבות. אני יודעת שיש לך היום מבחן חשוב אני יודעת שתצליחי את אלופה.

אה וכמעט שחכתי,  השארתי לך במקרר שוקולד שיהיה לך יום מתוק כמוך.

                אוהבת, אמא."


אמא של שיר (ליאן) עובדת בשתי עבודות ולכן לפעמיים היא יוצאת לעבודה מוקדם כל כך עד ששיר אף לא מספיקה לראותה בבוקר.


שיר לקחה את השוקולד מהמקרר ויצאה מהבית לבית הספר. בדרך ראתה את אופיר חברתה הטובה. לאופיר יש תלתלם ארוכים מאוד בצבע שחור ועיניים שחורות. שיר קראה לעברה:"היי אופיר", אופיר הבחינה בשיר וענתה לה בקול מגמגם:" אממ.. היי שיר". שיר שלא הבינה את הגמגום בקולה של אופיר, שאלה:" אופיר הכל בסדר?", אופיר ענתה לה בקול מהסס:" אממ.. ברור למה שמשהו יהיה לא בסדר?". שיר שהבחינה בכך שמשהו לא בסדר אמרה לה:" אופיר אני מכירה אותך מהשניה שנולדתי, את יכולה לשקר לכולם אבל לא לי. אז תגידי לי את האמת." אופיר שהבינה שאינה יכולה הסתיר דבר משיר ענתה לה:" סליחה שיר, אני לא אמורה להגיד לך את זה אבל אמבר..." שיר עצרה אותה מיד ואמרה: " אין צורך להוסיף מילה כבר הבנתי. אמבר עושה עליי חרם כי לא באתי אתמול למסיבה של האקדמיה". אופיר ענתה:" סליחה ששיתפתי עם זה פעולה אני פשוט פחדתי בבקשה תביני אותי". שיר ענתה לה בקול עצוב: "אני יודעת אופיר, אין צורך לבקש סליחה". "אבל רגע למה בעצם לא באת למסיבה אתמול?" שאלה אופיר, "כולם היו צריכים לבוא עם ההורים שלהם ואמא שלי הייתה בעבודה אז התביישתי לבוא. וחוץ מזה אני רק אבכה אם אראה את כולן שרות ומופיעות על הבמה בידיעה שלי אין כסף לשלם עבור האקדמיה". ענתה שיר ובקולה נשמע בכי שכמעט פורץ מהגרון. והסיפה:" טוב אופיר לא בא לי להיות עצובה בואי נתקדם לבית הספר שלא נאחר"


השתיים המשיכו להתקדם לבית הספר ולפתע מצלצל הטלפון של שיר. אופיר שאלה בסקרנות:" מי זה?" שיר ענתה:" אבא שלי". אופיר אמרה לה בהתלהבות:" נו תעני לו!"

שיר ענתה לה:"זאת בטח לורן לא בא לי לענות חלק מהיום כבר נהרס לי לא בא לי להמשיך להרוס אותו". ואופיר שהבינה את מצבה חיבקה אותה.


לורן היא אשתו החדשה של אבא של שיר. כששיר הייתה בת ארבע ליאן ואדם (ההורים של שיר) התגרשו,שיר נשארה לגור עם אמא שלה- ליאן, ואבא של שיר- אדם התחתן עם לורן ולהם נולדו שני ילדים.


"שיר למה את לא אוהבת את לורן? כי לפי מה שזכור לי היא הייתה כמו אמא שניה בשבילך"  אמרה אופיר בקול מרחם, שיר ענתה לה:"נכון, אני מאוד אהבתי אותה היא הייתה לוקחת אותי מבית הספר ישר לקניון והיא ידעה שלאמא שלי ולי אין כסף אז היא שילמה על הכל , היא הייתה מכינה לי לאכול, הייתה דואגת לי, עוזרת לי, מלמדת אותי למבחנים,היא פשוט הייתה איתי בהכל. עד שלפני שלושה ימים שמעתי אותה מדברת בטלפון עם אבא שלי ואומרת לו שאין לה כוח להיות איתי יותר ושאני מעצבנת אותה והוא אמר לה רק עוד קצת כדי שליאן (אמא שלי) תהיה רגועה ומאז אני כועסת על שניהם ובמיוחד על אבא שלי, הוא עד כדי כך לא אוהב אותי?" אופיר ענתה לי:" ברור שהוא אוהב אותך". הטלפון ממשיך לצלצל ולא מפסיק עד ששיר הבינה שככל הנראה זה משהו חשוב אז היא ענתה:


שיר: הלו

לורן: היי שיר

שיר: מה את רוצה

לורן: את כועסת עליי?

שיר: לא מה פתאום...

לורן: טוב בכל מקרה אמא שלך ביקשה שאקח אותך אחריי הלימודים אז רציתי לדעת מה בא לך לאכול

שיר: אני מעדיפה שאבא ייקח אותי

לורן: הוא לא יכול הוא עובד היום עד מאוחר

שיר: אז אני אלך ברגל

לורן: שיר אני לא מבינה למה את כועסת עליי 

שיר: לורן אני מאחרת לשיעור

לורן: אני אחכה לך בשער בסוף היום

שיר: ביי

לורן: ביי


אופיר האזינה לשיחה ושאמרה:" שיר זה נראה כאילו היא ממש אוהבת אותך". שיר ענתה לה:" הכל זה חלק מההצגה שלה בשביל לרצות את אבא שלי". אופיר ענתה לה:" זה לא נראה ככה. אבל בכל אופן, השיעור מתחיל עוד עשר דקות ואנחנו ממש מאחרות אז בואי מהר".


הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

קראתם כבר את הפרק הראשון של קרוב הביתה???
נשאלה לפני 17 שעות ע"י yuvalush.abramovich@gmail.com (כרגע יש תשובה אחת)

יש לך רעיון לפאנפיק,לספר שהוא מבוסס על משחק/משהו מסוים
נשאלה לפני 2 ימים ע"י S4(?) (כרגע יש 4 תשובות)


סיפורים נוספים
ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו עבדים מ.ת תקציר: בגלל שעוד מעט האתר נסגר וכמה ביקשו ממני אז למה לא
- פרסומת -

ספר אחרון לפני שהאתר מת תקציר: דמעה תשאלו את סולאנגלו תקציר: מי לא רוצה לשאול את סולאנגלו חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר תשאלו את זאוס! תקציר: תשאלו את זאוס... המופלאה הרפתקאות ליידי באג עונה 2 תקציר: בספר זה אני אמציא עוד פרקים למופלאה הרפתקאות ליידי באג והוסיף דמויות שבאמת יהיו בעונה שתיים תבחרו מי אתם תקציר: כל אחד נרשם עם דמות משלו, ויוצר לעצמו סיפור רקע, יוסבר פה פורשת || הפעם לתמיד || A.H אודרי בלקווד תקציר: ... הרפתקאות המופלאה - ליידי באג♥ תקציר: בסיפור זה אספר על הרפתקאות המופלאה (ליידי באג) - אל תדאגו הסיפור לא יהיה מהעלילה של הסדרה אבל אשתמש בדמויות הסדרה :) *אמשיך את התקציר בהמשך* פרויקט מצילים את העיר! תקציר: אני ממש חייבת אנשים מהרשתות החברתיות אינסטגרם יוטיוב פייסבוק גוגל פלוס! יקום מקביל תקציר: היי אנחנו חבורה חמש ילדים שניי בנים ושלוש בנות והחיים שלנו התהפכו כמו כולם לא האמנו ביקום מקביל אבל הדברים שנראים כמו פנטזיה הם הדברים הכי מציאותיים וונשוטים תקציר: וונשוטטים הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד)רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!