התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
62 קוראים


עד גיל 18 יעבור... - הפרק הראשון
angels@ | פורסם לפני 13 ימים
  


אני יושבת על המיטה, ומלטפת את דייזי בראש תוך כדי שאני נכנסת לטלפון. אני  נכנסת לצ´ט  עם אדם הידיד הכי טוב שלי וסתם גוללת למעלה ולמטה את כל ההודעות... צפצוף הודעה מבהיל אותי ואני מתמלאת עור ברווז, "את משתעממת בלעדיי נכון?" "אליסון! מה? איך את? אליסון!" "טוב אני מתקשרת אלייך בסקייפ ברוק" שיחת וידאו נכנסת. "מה? לא צהריים עכשיו אצלך אל?" "אממ... " שמעתי נקישה על הדלת, אני די לבד בבית עכשיו השעה 19:24, אליסון היא החברה הכי הכי טובה שלי אנחנו חברות מגיל אפס.. כרגע היא בארה"ב במחנה אימונים של כדורגל... תמיד הערצתי אותה.  "רגע אל יש דפיקה בדלת" אני ניגשת אל הדלת בזהירות, כי לאחרונה היו הרבה פריצות ואבא שלי שם מגן מיוחד מבחוץ. "אליסוןןןן!!!!" "ברוקקקק!!!!" צרחנו בו זמנית והתחבקנו, מרוב התרגשות כמעט שחכתי לסגור את הדלת. דייזי קפצה על אליסון כאילו היא לא ראתה אותה שנה, וזה נכון! שנה מבוזבזת בלי אליסון! "בואי נצא לבריכה" אליסון אמרה בהתרגשות ממקודם. "סבבה נעלה לחדר שלי להחליף?" שאלתי באדישות, והיא הנהנה היא כמעט תמיד מהנהנת, וזה לא שאין לה מה להגיד היא פשוט מתעצלת והיא הודתה בזה! "אז מה פספסתי ברוק? הכל. ספרי. עכשיו!" "טוב אז... יצאתי עם תום כמה ימים... לא הלך נגדיר את זה ככה פשוט מעצבן זה הכל" "אוקיי..." שתינו כבר היינו לבושות בבגד ים וירדנו למטה. התיישבנו על שפת הבריכה והשפרצנו אחת על השנייה, אליסון נפלה למים ומשכה אותי גם.  

הקטע הזה יסופר מהמבט של אליסון

"ברוק..." הסתכלתי על  עיניה הנוצצות של ברוק לאור התאורה שבחוץ "אליסון? הכל טוב?" "כן, ברור" "מה רצית להגיד?" ברוק אמרה והזיזה קצוות שיער מפניה הנוטפות מים. ´קדימה אליסון תעשי את זה! מכיתה ח´ את רוצה לעשות את זה! תגידי לה! תעשי משהו!´ הדופק שלי עלה במהירות. "נראה אם תצליחי להבין מתחת למים" "נראה" ברוק חייכה חיוך שובב וצללה, "אטי כי חיילו" זה מה ששמעתי ברוק צחקה וחייכה, "נראה לי שעכשיו תביני יותר טוב" ´מזל שאי אפשר לראות כלום מתחת למים´ חשבתי לעצמי. ברוק צללה שוב, ומשום מה הפעם כשצללתי ראיתי הרבה יותר טוב מכל הזמן. התקרבתי אליה והצמדתי אותה אליי, ´זהו זה אליסון, את יכולה´ התקרבתי אליה בזהירות ונישקתי אותה על השפתיים... זה רגע שנמשך לחמש שניות ואז ברוק עלתה וצעקה "אני אוהבת אותך אליסון!" אבל שנייה אחרי זה הבנתי שזה היה חלום כי מצאתי את ברוק דוחפת אותי ממני יוצאת החוצה במהירות ומתעטפת במגבת צבעונית. "אליסון! את מטומטמת?! מה עובר עלייך?! את שותה?!" ברגע שהיא אמרה את המילים האלו הלב שלי נשבר.. מכיתה ח´ אני מצפה לרגע ועכשיו כשאני בת 17 אני שונאת את עצמי על הרגע הזה. "ברוק! ברור שלא!" "אני לא יודעת מה עשית לעצמך אליסון! אבל זאת לא החברה הכי טוב שלי!" ברוק רצה אל תוך הבית ויצאתי אחריה מיד. "עופי ממני אליסון!" ברוק צרחה וסטרה לי, ופשוט לקחתי את המזוודה ויצאתי החוצה.

המשך הסיפור מנקודת מבטה של ברוק

עליתי בגרם המדרגות במהירות נכנסתי לחדר וטרקתי את הדלת. שקעתי את הפנים בכר הרך והחלתי לבכות. ´אני רוצה למות´ חשבתי לעצמי,  זאת לא אליסון! או שכן? מתי זה התחיל... "ברוק מתוקה?" זה היה קולו של אמי החולה, רציתי, רציתי לצעוק ולהוציא את כל מה שיש לי עלייה, אבל לא, היא חלשה מדי בשביל כל הדרמות שלי... "מה?" שאלתי כאשר פני עדיין טמונות בתוך הכר שכבר היה די רטוב. "אליסון סיפרה לי מותק שלי" "כמה מזה?" התרוממתי ושאלתי קול ממורמר "הכל חומד" "אוי אמא" פרצתי בבכי שוב וטמנתי את הראש בידיה. "פיטר כבר ישן מתוקה, מוטב שגם את תלכי לישון" "אוקיי" אמרתי וזייפתי פיהוק. התעוררתי בבהלה השעה היא 00:19 קמתי בזהירות מהמיטה, ושמעתי את פיטר בוכה. "פיט מה קרה?" הרמתי אותו וחיבקתי חזק,"רוצה לישון איתי?" לחשתי לו הוא הנהנן ולקח את הבובה שלו. הוא נשכב במיטה לידי וכשחיבקתי אותו הוא נרדם כמעט מיד...

הירשם לאתר כדי להגיב

3 תגובות
הילדה האבודה..
דיי נו, אני זקוקה להמשךך
עודכן לפני 22 שעות
הילדה האבודה..
בבקשה תמשיכי 3>
עודכן לפני 7 ימים
הילדה האבודה..
חייב המשךך
עודכן לפני 12 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אמשך
נשאלה לפני 19 שעות ע"י SSHOVAL (כרגע יש 5 תשובות)

שאלה לגבי האייקון
נשאלה לפני שעה ע"י eran. (כרגע יש 3 תשובות)


סיפורים נוספים
בפעם האחרונה... תקציר: ניקול היא ילדה בת 16, שחווה הרבה רגעים מביכים, רעים מפחידים ומסובכים בחיים שלה כרגע... זה הוא סיפור דרמטי. מקווה שתאהבו! רק ילדה תקציר: זה מתחיל ביום בהיר אחד כאשר ג´ורג´יה בת הארבע עשרה עושה משהו שלא הייתה אמורה... אז גיהינום? או גיהינום?
- פרסומת -

רק ילדה תקציר: זה מתחיל ביום בהיר אחד כאשר ג´ורג´יה בת הארבע עשרה עושה משהו שלא הייתה אמורה... אז גיהינום? או גיהינום? דת, גאווה, ושוקולד חלב. תקציר: סיפורם ארבעה נערים יוצאי דופן ותנועת נוער משונה אחת (תקציר מלא בפנים). ברודווי קולג´ תקציר: הגהלצגפ יחי המלכה! || מ.ת.א משותף עם ארטמיס תקציר: בפנים The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח לפרוט על מיתרי הלב|| אבלין תקציר: סיפורם של חמישה חברי להקה, לכל אחד יש את הבעיות שלו, את החששות שלו, את רקע שלו. אבל לכולם דבר אחד משותף: אהבתם למוזיקה. פאנפיק לפרסי ג´קסון- בן אריסטאוס, אל הדבורים, עצי הפירות ובעלי החיים המבוייתים תקציר: קוראים לי אריסטו. וזה הסיפור על איך מחיים נורמליים מספריים ושלושה קווים | לינה תקציר: חמישה עשר. חמישה עשר קווים על היד היו כל מה שצריך בשביל להגיע למצב ´עומס קווים´ ולמות ממנו. אם הגעת לשלוש קווים התחלת להתבייש בעצמך, ובשבע אנשים התחילו להתאבד, בין אם זה ממבוכה, ובין אם הלב שלהם היה חלש מהרגיל. הקו השלישי של ברוק הגיע לא מזמן. אחרי הביחד תקציר: גרייס והחבר (רומנטי) שלה נפרדים- הוא טס להוואי והיא נשארת בארץ. ומה היא מגלה? חכו ותראו. להיות חצויי זה לא קל תקציר: פאנפיק לפרסי ג´קסון? מ.ת מחנה החצויים (איזה מקורית אני) תקציר: . לא זה לא כיף להיות הילדה הכי כוסית בשכבה ||16+|| תקציר: --> עזרה בכתיבה • L תקציר: מדריך כתיבה, עזרה בדברים הקשורים לכתיבה תחרות כתיבה מקצועית| דרו ריי תקציר: תחרות כתיבה רצינית ומקצועית... המשימות יתמקדו בעיקר על שיפור הכתיבה שלכם ועל מקוריות, זה עומד להיות כיף! גורל שונה תקציר: לידיה, נערה רגילה, גילתה ביום תמים אחד שהיא וכל חבריה השתנו. מחכה להם גורל אחר ממה שחשבה.רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!