התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
178 קוראים


עד גיל 18 יעבור... - הפרק הראשון
angels@ | פורסם לפני 2 חודשים
  


אני יושבת על המיטה, ומלטפת את דייזי בראש תוך כדי שאני נכנסת לטלפון. אני  נכנסת לצ´ט  עם אדם הידיד הכי טוב שלי וסתם גוללת למעלה ולמטה את כל ההודעות... צפצוף הודעה מבהיל אותי ואני מתמלאת עור ברווז, "את משתעממת בלעדיי נכון?" "אליסון! מה? איך את? אליסון!" "טוב אני מתקשרת אלייך בסקייפ ברוק" שיחת וידאו נכנסת. "מה? לא צהריים עכשיו אצלך אל?" "אממ... " שמעתי נקישה על הדלת, אני די לבד בבית עכשיו השעה 19:24, אליסון היא החברה הכי הכי טובה שלי אנחנו חברות מגיל אפס.. כרגע היא בארה"ב במחנה אימונים של כדורגל... תמיד הערצתי אותה.  "רגע אל יש דפיקה בדלת" אני ניגשת אל הדלת בזהירות, כי לאחרונה היו הרבה פריצות ואבא שלי שם מגן מיוחד מבחוץ. "אליסוןןןן!!!!" "ברוקקקק!!!!" צרחנו בו זמנית והתחבקנו, מרוב התרגשות כמעט שחכתי לסגור את הדלת. דייזי קפצה על אליסון כאילו היא לא ראתה אותה שנה, וזה נכון! שנה מבוזבזת בלי אליסון! "בואי נצא לבריכה" אליסון אמרה בהתרגשות ממקודם. "סבבה נעלה לחדר שלי להחליף?" שאלתי באדישות, והיא הנהנה היא כמעט תמיד מהנהנת, וזה לא שאין לה מה להגיד היא פשוט מתעצלת והיא הודתה בזה! "אז מה פספסתי ברוק? הכל. ספרי. עכשיו!" "טוב אז... יצאתי עם תום כמה ימים... לא הלך נגדיר את זה ככה פשוט מעצבן זה הכל" "אוקיי..." שתינו כבר היינו לבושות בבגד ים וירדנו למטה. התיישבנו על שפת הבריכה והשפרצנו אחת על השנייה, אליסון נפלה למים ומשכה אותי גם.  

הקטע הזה יסופר מהמבט של אליסון

"ברוק..." הסתכלתי על  עיניה הנוצצות של ברוק לאור התאורה שבחוץ "אליסון? הכל טוב?" "כן, ברור" "מה רצית להגיד?" ברוק אמרה והזיזה קצוות שיער מפניה הנוטפות מים. ´קדימה אליסון תעשי את זה! מכיתה ח´ את רוצה לעשות את זה! תגידי לה! תעשי משהו!´ הדופק שלי עלה במהירות. "נראה אם תצליחי להבין מתחת למים" "נראה" ברוק חייכה חיוך שובב וצללה, "אטי כי חיילו" זה מה ששמעתי ברוק צחקה וחייכה, "נראה לי שעכשיו תביני יותר טוב" ´מזל שאי אפשר לראות כלום מתחת למים´ חשבתי לעצמי. ברוק צללה שוב, ומשום מה הפעם כשצללתי ראיתי הרבה יותר טוב מכל הזמן. התקרבתי אליה והצמדתי אותה אליי, ´זהו זה אליסון, את יכולה´ התקרבתי אליה בזהירות ונישקתי אותה על השפתיים... זה רגע שנמשך לחמש שניות ואז ברוק עלתה וצעקה "אני אוהבת אותך אליסון!" אבל שנייה אחרי זה הבנתי שזה היה חלום כי מצאתי את ברוק דוחפת אותי ממני יוצאת החוצה במהירות ומתעטפת במגבת צבעונית. "אליסון! את מטומטמת?! מה עובר עלייך?! את שותה?!" ברגע שהיא אמרה את המילים האלו הלב שלי נשבר.. מכיתה ח´ אני מצפה לרגע ועכשיו כשאני בת 17 אני שונאת את עצמי על הרגע הזה. "ברוק! ברור שלא!" "אני לא יודעת מה עשית לעצמך אליסון! אבל זאת לא החברה הכי טוב שלי!" ברוק רצה אל תוך הבית ויצאתי אחריה מיד. "עופי ממני אליסון!" ברוק צרחה וסטרה לי, ופשוט לקחתי את המזוודה ויצאתי החוצה.

המשך הסיפור מנקודת מבטה של ברוק

עליתי בגרם המדרגות במהירות נכנסתי לחדר וטרקתי את הדלת. שקעתי את הפנים בכר הרך והחלתי לבכות. ´אני רוצה למות´ חשבתי לעצמי,  זאת לא אליסון! או שכן? מתי זה התחיל... "ברוק מתוקה?" זה היה קולו של אמי החולה, רציתי, רציתי לצעוק ולהוציא את כל מה שיש לי עלייה, אבל לא, היא חלשה מדי בשביל כל הדרמות שלי... "מה?" שאלתי כאשר פני עדיין טמונות בתוך הכר שכבר היה די רטוב. "אליסון סיפרה לי מותק שלי" "כמה מזה?" התרוממתי ושאלתי קול ממורמר "הכל חומד" "אוי אמא" פרצתי בבכי שוב וטמנתי את הראש בידיה. "פיטר כבר ישן מתוקה, מוטב שגם את תלכי לישון" "אוקיי" אמרתי וזייפתי פיהוק. התעוררתי בבהלה השעה היא 00:19 קמתי בזהירות מהמיטה, ושמעתי את פיטר בוכה. "פיט מה קרה?" הרמתי אותו וחיבקתי חזק,"רוצה לישון איתי?" לחשתי לו הוא הנהנן ולקח את הבובה שלו. הוא נשכב במיטה לידי וכשחיבקתי אותו הוא נרדם כמעט מיד...

הירשם לאתר כדי להגיב

3 תגובות
♚♥Princess Val♥♚
דיי נו, אני זקוקה להמשךך
עודכן לפני 57 ימים
♚♥Princess Val♥♚
בבקשה תמשיכי 3>
עודכן לפני 64 ימים
♚♥Princess Val♥♚
חייב המשךך
עודכן לפני 69 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

רגע מערכת השאלות אופסה???
נשאלה לפני 12 שעות ע"י eran. (כרגע יש 3 תשובות)

אוקיי פאק
נשאלה לפני 2 ימים ע"י Brøkėñ Më (כרגע יש 5 תשובות)


סיפורים נוספים
בפעם האחרונה... תקציר: ניקול היא ילדה בת 16, שחווה הרבה רגעים מביכים, רעים מפחידים ומסובכים בחיים שלה כרגע... זה הוא סיפור דרמטי. מקווה שתאהבו! אבודים ביער מ.ת תקציר: את חבורה של נערים ונערות שאבדו ביער פרק ראשון דמויות פרק שני מתחילים
- פרסומת -

רק ילדה תקציר: זה מתחיל ביום בהיר אחד כאשר ג´ורג´יה בת הארבע עשרה עושה משהו שלא הייתה אמורה... אז גיהינום? או גיהינום? על מלאכים ואקדחים תקציר: ז´אק, הרוצח הסדרתי המפורסם בפריז, נורה למוות לאחר מערב משטרתי. כשהוא עולה לשמיים, הוא מגלה שניתנה לו הזדמנות מיוחדת במינה: לכפר על מעשיו בהפיכתו למלאך. הוא מסכים, אך במהרה הוא מגלה שלהיות מלאך... זה לא פשוט. המצב מסתבך אפילו יותר כשהוא מבין שלילי... חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי דברים שלא ידענו מ.ת/.א תקציר: אין תקציר. אבל זה הולך להיות מעניין. אקסקליבר 2 תקציר: בואו 2020 תקציר: כוסרברבק תקועים בעבר מ.ת תקציר: בספר יש לאתר הזה עוד עתיד? תקציר: יש לאתר הזה עוד עתיד? אסור לי לאהוב אותך תקציר: ליה היא ילדה אם בעיות כלכליות והיא מוצאת דרך להשיג כסף להיות משרתת של משפחה מלכותית גורדי השחקים / מ.ת.א תקציר: משחק תפקידים של בני נוער החיים במגדל גבוה עם 1000 קומות, ולא מודעים לעובדה שהכל יכול לקרות... אשמח אם תשתתפו שחברתך הטובה היא מלכת הכיתה. תקציר: מאי היא הילדה הכי מקובלת בכיתה וליה היא החברה הכי טובה שלה,היי זאת אני תישמעו את הסיפור מהצד שלי נערות החיות הקסומות|מ.ת תקציר: מ.ת של בנות, עם 4 בנים כדי לקדם ת´עלילה מספריים ושלושה קווים | לינה תקציר: חמישה עשר. חמישה עשר קווים על היד היו כל מה שצריך בשביל להגיע למצב ´עומס קווים´ ולמות ממנו. אם הגעת לשלוש קווים התחלת להתבייש בעצמך, ובשבע אנשים התחילו להתאבד, בין אם זה ממבוכה, ובין אם הלב שלהם היה חלש מהרגיל. הקו השלישי של ברוק הגיע לא מזמן.רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!