התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
376 קוראים


עד גיל 18 יעבור... - הפרק הראשון
🎈Blue Child | פורסם לפני 6 חודשים
  


אני יושבת על המיטה, ומלטפת את דייזי בראש תוך כדי שאני נכנסת לטלפון. אני  נכנסת לצ´ט  עם אדם הידיד הכי טוב שלי וסתם גוללת למעלה ולמטה את כל ההודעות... צפצוף הודעה מבהיל אותי ואני מתמלאת עור ברווז, "את משתעממת בלעדיי נכון?" "אליסון! מה? איך את? אליסון!" "טוב אני מתקשרת אלייך בסקייפ ברוק" שיחת וידאו נכנסת. "מה? לא צהריים עכשיו אצלך אל?" "אממ... " שמעתי נקישה על הדלת, אני די לבד בבית עכשיו השעה 19:24, אליסון היא החברה הכי הכי טובה שלי אנחנו חברות מגיל אפס.. כרגע היא בארה"ב במחנה אימונים של כדורגל... תמיד הערצתי אותה.  "רגע אל יש דפיקה בדלת" אני ניגשת אל הדלת בזהירות, כי לאחרונה היו הרבה פריצות ואבא שלי שם מגן מיוחד מבחוץ. "אליסוןןןן!!!!" "ברוקקקק!!!!" צרחנו בו זמנית והתחבקנו, מרוב התרגשות כמעט שחכתי לסגור את הדלת. דייזי קפצה על אליסון כאילו היא לא ראתה אותה שנה, וזה נכון! שנה מבוזבזת בלי אליסון! "בואי נצא לבריכה" אליסון אמרה בהתרגשות ממקודם. "סבבה נעלה לחדר שלי להחליף?" שאלתי באדישות, והיא הנהנה היא כמעט תמיד מהנהנת, וזה לא שאין לה מה להגיד היא פשוט מתעצלת והיא הודתה בזה! "אז מה פספסתי ברוק? הכל. ספרי. עכשיו!" "טוב אז... יצאתי עם תום כמה ימים... לא הלך נגדיר את זה ככה פשוט מעצבן זה הכל" "אוקיי..." שתינו כבר היינו לבושות בבגד ים וירדנו למטה. התיישבנו על שפת הבריכה והשפרצנו אחת על השנייה, אליסון נפלה למים ומשכה אותי גם.  

הקטע הזה יסופר מהמבט של אליסון

"ברוק..." הסתכלתי על  עיניה הנוצצות של ברוק לאור התאורה שבחוץ "אליסון? הכל טוב?" "כן, ברור" "מה רצית להגיד?" ברוק אמרה והזיזה קצוות שיער מפניה הנוטפות מים. ´קדימה אליסון תעשי את זה! מכיתה ח´ את רוצה לעשות את זה! תגידי לה! תעשי משהו!´ הדופק שלי עלה במהירות. "נראה אם תצליחי להבין מתחת למים" "נראה" ברוק חייכה חיוך שובב וצללה, "אטי כי חיילו" זה מה ששמעתי ברוק צחקה וחייכה, "נראה לי שעכשיו תביני יותר טוב" ´מזל שאי אפשר לראות כלום מתחת למים´ חשבתי לעצמי. ברוק צללה שוב, ומשום מה הפעם כשצללתי ראיתי הרבה יותר טוב מכל הזמן. התקרבתי אליה והצמדתי אותה אליי, ´זהו זה אליסון, את יכולה´ התקרבתי אליה בזהירות ונישקתי אותה על השפתיים... זה רגע שנמשך לחמש שניות ואז ברוק עלתה וצעקה "אני אוהבת אותך אליסון!" אבל שנייה אחרי זה הבנתי שזה היה חלום כי מצאתי את ברוק דוחפת אותי ממני יוצאת החוצה במהירות ומתעטפת במגבת צבעונית. "אליסון! את מטומטמת?! מה עובר עלייך?! את שותה?!" ברגע שהיא אמרה את המילים האלו הלב שלי נשבר.. מכיתה ח´ אני מצפה לרגע ועכשיו כשאני בת 17 אני שונאת את עצמי על הרגע הזה. "ברוק! ברור שלא!" "אני לא יודעת מה עשית לעצמך אליסון! אבל זאת לא החברה הכי טוב שלי!" ברוק רצה אל תוך הבית ויצאתי אחריה מיד. "עופי ממני אליסון!" ברוק צרחה וסטרה לי, ופשוט לקחתי את המזוודה ויצאתי החוצה.

המשך הסיפור מנקודת מבטה של ברוק

עליתי בגרם המדרגות במהירות נכנסתי לחדר וטרקתי את הדלת. שקעתי את הפנים בכר הרך והחלתי לבכות. ´אני רוצה למות´ חשבתי לעצמי,  זאת לא אליסון! או שכן? מתי זה התחיל... "ברוק מתוקה?" זה היה קולו של אמי החולה, רציתי, רציתי לצעוק ולהוציא את כל מה שיש לי עלייה, אבל לא, היא חלשה מדי בשביל כל הדרמות שלי... "מה?" שאלתי כאשר פני עדיין טמונות בתוך הכר שכבר היה די רטוב. "אליסון סיפרה לי מותק שלי" "כמה מזה?" התרוממתי ושאלתי קול ממורמר "הכל חומד" "אוי אמא" פרצתי בבכי שוב וטמנתי את הראש בידיה. "פיטר כבר ישן מתוקה, מוטב שגם את תלכי לישון" "אוקיי" אמרתי וזייפתי פיהוק. התעוררתי בבהלה השעה היא 00:19 קמתי בזהירות מהמיטה, ושמעתי את פיטר בוכה. "פיט מה קרה?" הרמתי אותו וחיבקתי חזק,"רוצה לישון איתי?" לחשתי לו הוא הנהנן ולקח את הבובה שלו. הוא נשכב במיטה לידי וכשחיבקתי אותו הוא נרדם כמעט מיד...

הירשם לאתר כדי להגיב

3 תגובות
♚♥Princess Val♥♚
דיי נו, אני זקוקה להמשךך
עודכן לפני 182 ימים
♚♥Princess Val♥♚
בבקשה תמשיכי 3>
עודכן לפני 189 ימים
♚♥Princess Val♥♚
חייב המשךך
עודכן לפני 194 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

מישהו פה ותיק בעיר הספרים שמכיר אנשים מפעם ויכול לעזור לי?
נשאלה לפני 8 שעות ע"י Kfir (כרגע יש 2 תשובות)

המלצות לספרים בווטפאד?
נשאלה לפני 1 ימים ע"י 🥒Pickle🥒 (כרגע יש תשובה אחת)


סיפורים נוספים
בפעם האחרונה... תקציר: ניקול היא ילדה בת 16, שחווה הרבה רגעים מביכים, רעים מפחידים ומסובכים בחיים שלה כרגע... זה הוא סיפור דרמטי. מקווה שתאהבו! קטעי כתיבה תקציר: סתם אם תאהבו תקראו אל תתביישו
- פרסומת -

אבודים- מ.ת תקציר: אתם בטיול שנתי ואתם מתעוררים באמצע הלילה ומתחילים ללכת אל תוך לב היער, אחרי כמה זמן של הליכה אתם שמים לב למשהו. נאבדתם. אתם לא מבינים איפה אתם ויש חושך אימים מסביבכם אתם מרגישים שמישהו צופה בכם, ולפתע שומעים קול שאומר לכם שאם אתם לא רוצים למות אתם צריכים עבודה בעיניים תקציר: . הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר סוף העולם....או שלא? תקציר: אבישג נפרדת מכדור הארץ לתמיד, כי בחדשות בכל העולם מודיעים שהכוכב מוצף כולו. איך היא תסתדר בחללית הענקית? מי יהיו חבריה כשבכוכב עצמו אף אחד כמעט לא דיבר איתה אולי חוץ מילדה אחת בביתה החדש בחללית העצומה? Living upside down 2/ פרסבת´ תקציר: החיים מתהפכים שוב ושוב, והאלים ממשיכים לשחק עם הבובות הקטנות שלהם, השאלה היא, מה אפרודיטה עשתה עכשיו? הסוד שבמבוך תקציר: פרסי מתחיל את חייו במעלית כשבראשו פנים של נערה אחת, שמה אנבת´ תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... כל הבעיות בסרטי פרסי ג´קסון תקציר: כל מי שאוהב את פרסי ג´קסון בטח גם ראה את הסרטים שלו.אחרי שראיתם אותם בטח חשבתם ´מה לעזאזל?´ אז הרשו לי להציג את כל הבעיות בסרטי פרסי ג´קסון אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד magic/פאנפיק על פרסי ג´קסון תקציר: השתיקה שהרסה אותי llנועהll תקציר: חתיכת סיפור, מוטב שתקראו (: אהבה איטלקית|פאנפיק על ברטאו|תוצאה של הטימטום שלי תקציר: תוצאה של הטמטום שלי! כוכבי זכוכית תקציר: נערה מתעוררת בכוכב לכת אחר, ומגלה שזהו לא חלום. היא פוגשת שם בנער משונה, וביחד הם מגלים את סודות הכוכבים. כוכבים של תקווה || Eleanor תקציר: מארי, בחורה נוקשה כאיתן, מכירה בבחור אשר מעיק לה בחייה, אך היא אינה מצליחה להיפטר ממנו. בסופו של דבר, הם נאלצים להכיר. אה נכון, ואותה בחורה חולה במחלת לב סופנית.רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!