התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
258 קוראים


עד גיל 18 יעבור... - הפרק הראשון
angels@ | פורסם לפני 4 חודשים
  


אני יושבת על המיטה, ומלטפת את דייזי בראש תוך כדי שאני נכנסת לטלפון. אני  נכנסת לצ´ט  עם אדם הידיד הכי טוב שלי וסתם גוללת למעלה ולמטה את כל ההודעות... צפצוף הודעה מבהיל אותי ואני מתמלאת עור ברווז, "את משתעממת בלעדיי נכון?" "אליסון! מה? איך את? אליסון!" "טוב אני מתקשרת אלייך בסקייפ ברוק" שיחת וידאו נכנסת. "מה? לא צהריים עכשיו אצלך אל?" "אממ... " שמעתי נקישה על הדלת, אני די לבד בבית עכשיו השעה 19:24, אליסון היא החברה הכי הכי טובה שלי אנחנו חברות מגיל אפס.. כרגע היא בארה"ב במחנה אימונים של כדורגל... תמיד הערצתי אותה.  "רגע אל יש דפיקה בדלת" אני ניגשת אל הדלת בזהירות, כי לאחרונה היו הרבה פריצות ואבא שלי שם מגן מיוחד מבחוץ. "אליסוןןןן!!!!" "ברוקקקק!!!!" צרחנו בו זמנית והתחבקנו, מרוב התרגשות כמעט שחכתי לסגור את הדלת. דייזי קפצה על אליסון כאילו היא לא ראתה אותה שנה, וזה נכון! שנה מבוזבזת בלי אליסון! "בואי נצא לבריכה" אליסון אמרה בהתרגשות ממקודם. "סבבה נעלה לחדר שלי להחליף?" שאלתי באדישות, והיא הנהנה היא כמעט תמיד מהנהנת, וזה לא שאין לה מה להגיד היא פשוט מתעצלת והיא הודתה בזה! "אז מה פספסתי ברוק? הכל. ספרי. עכשיו!" "טוב אז... יצאתי עם תום כמה ימים... לא הלך נגדיר את זה ככה פשוט מעצבן זה הכל" "אוקיי..." שתינו כבר היינו לבושות בבגד ים וירדנו למטה. התיישבנו על שפת הבריכה והשפרצנו אחת על השנייה, אליסון נפלה למים ומשכה אותי גם.  

הקטע הזה יסופר מהמבט של אליסון

"ברוק..." הסתכלתי על  עיניה הנוצצות של ברוק לאור התאורה שבחוץ "אליסון? הכל טוב?" "כן, ברור" "מה רצית להגיד?" ברוק אמרה והזיזה קצוות שיער מפניה הנוטפות מים. ´קדימה אליסון תעשי את זה! מכיתה ח´ את רוצה לעשות את זה! תגידי לה! תעשי משהו!´ הדופק שלי עלה במהירות. "נראה אם תצליחי להבין מתחת למים" "נראה" ברוק חייכה חיוך שובב וצללה, "אטי כי חיילו" זה מה ששמעתי ברוק צחקה וחייכה, "נראה לי שעכשיו תביני יותר טוב" ´מזל שאי אפשר לראות כלום מתחת למים´ חשבתי לעצמי. ברוק צללה שוב, ומשום מה הפעם כשצללתי ראיתי הרבה יותר טוב מכל הזמן. התקרבתי אליה והצמדתי אותה אליי, ´זהו זה אליסון, את יכולה´ התקרבתי אליה בזהירות ונישקתי אותה על השפתיים... זה רגע שנמשך לחמש שניות ואז ברוק עלתה וצעקה "אני אוהבת אותך אליסון!" אבל שנייה אחרי זה הבנתי שזה היה חלום כי מצאתי את ברוק דוחפת אותי ממני יוצאת החוצה במהירות ומתעטפת במגבת צבעונית. "אליסון! את מטומטמת?! מה עובר עלייך?! את שותה?!" ברגע שהיא אמרה את המילים האלו הלב שלי נשבר.. מכיתה ח´ אני מצפה לרגע ועכשיו כשאני בת 17 אני שונאת את עצמי על הרגע הזה. "ברוק! ברור שלא!" "אני לא יודעת מה עשית לעצמך אליסון! אבל זאת לא החברה הכי טוב שלי!" ברוק רצה אל תוך הבית ויצאתי אחריה מיד. "עופי ממני אליסון!" ברוק צרחה וסטרה לי, ופשוט לקחתי את המזוודה ויצאתי החוצה.

המשך הסיפור מנקודת מבטה של ברוק

עליתי בגרם המדרגות במהירות נכנסתי לחדר וטרקתי את הדלת. שקעתי את הפנים בכר הרך והחלתי לבכות. ´אני רוצה למות´ חשבתי לעצמי,  זאת לא אליסון! או שכן? מתי זה התחיל... "ברוק מתוקה?" זה היה קולו של אמי החולה, רציתי, רציתי לצעוק ולהוציא את כל מה שיש לי עלייה, אבל לא, היא חלשה מדי בשביל כל הדרמות שלי... "מה?" שאלתי כאשר פני עדיין טמונות בתוך הכר שכבר היה די רטוב. "אליסון סיפרה לי מותק שלי" "כמה מזה?" התרוממתי ושאלתי קול ממורמר "הכל חומד" "אוי אמא" פרצתי בבכי שוב וטמנתי את הראש בידיה. "פיטר כבר ישן מתוקה, מוטב שגם את תלכי לישון" "אוקיי" אמרתי וזייפתי פיהוק. התעוררתי בבהלה השעה היא 00:19 קמתי בזהירות מהמיטה, ושמעתי את פיטר בוכה. "פיט מה קרה?" הרמתי אותו וחיבקתי חזק,"רוצה לישון איתי?" לחשתי לו הוא הנהנן ולקח את הבובה שלו. הוא נשכב במיטה לידי וכשחיבקתי אותו הוא נרדם כמעט מיד...

הירשם לאתר כדי להגיב

3 תגובות
♚♥Princess Val♥♚
דיי נו, אני זקוקה להמשךך
עודכן לפני 116 ימים
♚♥Princess Val♥♚
בבקשה תמשיכי 3>
עודכן לפני 122 ימים
♚♥Princess Val♥♚
חייב המשךך
עודכן לפני 127 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אז...שוב פעם בכיתי באוטובוס...הידד!~פאק יו~
נשאלה לפני 22 שעות ע"י HERMI💥 (כרגע יש 8 תשובות)

בוקר טוב^.^
נשאלה לפני 10 שעות ע"י Star tail||מתגעגעת... (כרגע יש 4 תשובות)


סיפורים נוספים
אבודים- מ.ת תקציר: אתם בטיול שנתי ואתם מתעוררים באמצע הלילה ומתחילים ללכת אל תוך לב היער, אחרי כמה זמן של הליכה אתם שמים לב למשהו. נאבדתם. אתם לא מבינים איפה אתם ויש חושך אימים מסביבכם אתם מרגישים שמישהו צופה בכם, ולפתע שומעים קול שאומר לכם שאם אתם לא רוצים למות אתם צריכים בפעם האחרונה... תקציר: ניקול היא ילדה בת 16, שחווה הרבה רגעים מביכים, רעים מפחידים ומסובכים בחיים שלה כרגע... זה הוא סיפור דרמטי. מקווה שתאהבו!
- פרסומת -

אבודים ביער מ.ת תקציר: את חבורה של נערים ונערות שאבדו ביער פרק ראשון דמויות פרק שני מתחילים פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר אני? מה לי ולזה? תקציר: אממ אני לא סובלת לשים תקציר כאן סוריי.... האח הגדול VIP מ.ת תקציר: **לא מעתיקה** - אתם הדמויות מהתוכנית המקורית, אני האח הגדול (יותר נכון האחות הגדולה) וזהו - יאללה בלגן! תשאלו את נוויל (מישהו עשה את זה?) תקציר: שונאי אמברידג´ התאחדו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מועדון המעריצים של גיבורי האולימפוס(פרסי ג´קסון)!!!!! תקציר: ייייייייייייייאאאאאאאאאאאאאא מ.ת משפחה (כי אני מצ´ועממת זה למה) תקציר: חוח פיקצרים לפרסי ג´קסון, כל מה שלא סופר תקציר: כל מיני פיקצרים הקונדסאים קוראים הארי פוטר (בתוך הספר יש קרדיט) harry potter תקציר: ג´יימס מוצא ספר עתידני ששמו "הארי פוטר" בתוך הספר יש כל מיני קטעים מחייו של הארי פוטר. תשאלו את ג´ייסון גרייס! תקציר: כיף למות? מה אתה חושב על לבנה? למה אכלת שדכן? ממלכה אחרת מ.ת.א תקציר: סודות ורק סודות העיניים של רקיע תקציר: השמש זורחת ושולחת את קרניה על יום חדש, בשדה בין חווה ועיר ילד מרים את ראשו מקצירת התבואה, במרחק שנים רבות משם ילדה בוכה ואמא מנחמת אותה, אם נמשיך רחוק עוד יותר בציר הזמן שלנו, נראה גבר חסון חג סביב לזאב בצבע כתום בוהק, נמשך רחוק עוד יותר אל אב המלטף את ש הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) אהבה אסורה בבית הספר תקציר: סיפור על בחור בשם ג´וני שבא ללמוד בבית ספר ומתאהב בבחור מקובל ומבוגר ממנו ומקווה להיות איתו פרויקט מצילים את העיר! תקציר: אני ממש חייבת אנשים מהרשתות החברתיות אינסטגרם יוטיוב פייסבוק גוגל פלוס!רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!