התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
87 קוראים


החממה עונה 3 (אני ממציאה) - הפרק הראשון
DragoNice | פורסם לפני 13 ימים
  


פרק 1- עורבים או נשרים
נ´ק מבט- אלה לי

אז עכשיו תחילת השנה החדשה, עבר בערך שבוע מאז הכל והייתי בשבוע הזה בבית. רציתי קצת הפסקה. נכנסתי לשערי בית הספר ביחד עם אלפי, פתאום נזכרתי איך בשנה שעברה אני נכנסתי איתו לכאן. כל כך הרבה דברים קרו מאז, אמא שלי הייתה מורדמת פה מתחת לאדמה, אני לא סבלתי את החממה ואת דניאל. "זה מרגיש כאילו עברו מליון שנה מאז!" אמרתי לאלפי. "צודקת, כל כך הרבה קרה מאז" "אני יכול לשאול אותך משהו" "בטח" אמרתי לו "את בעורבים או בנשרים?" שאל אותי. האמת? אני לא יודעת אני נהנתי בנשרים, אבל קצת מוזר לי לחזור פתאום לעורבים. הפעם האחרונה שהייתי זה כשיפתח היה בכיסא גלגלים משותק אז אני לא אשקר ואגיד שאני באיזשהו מקום קצת מפחדת לחזור לעורבים.. "אין לי מושג" עניתי לו. דניאל ראה אותי ואת אלפי הוא נופף לנו ורץ אלינו. "היי מה קורה" הוא אמר "סבבה" ענה לו אלפי "אלה לי?" אמר דניאל "מה?" עניתי לו "את לא חוזרת לעורבים כן?" "אני לא יודעת" "תשארי איתנו" ביקש ממני אלפי "אולי נשאל את לואיס?" אמרתי להם בדיוק נטלי באה "היי נטלי" אמרתי לה "היי" אמרה "נטלי את חוזרת לנשרים?" שאל אותה דניאל "לא" אמרה נטלי "יופי יש לך מקום פנוי אצלנו אלה לי" אמר לי דניאל. פתאום נזכרתי שדניאל לא יודע על הנשיקה שלי ושל יפתח. אבל אני חושבת שאני אשאר בנשרים. "אני אלך ללואיס" אמרתי הלכתי אליו. הוא אמר לי שזו החלטה שלי ואז החלטתי, אני נשארת בנשרים.             חזרתי אליהם אמרתי שאני נשארת בנשרים. היה כיף לראות את החיוך של דניאל חוזר. אחרי זה הלכתי לחפש את יפתח כדי לספר לו על ההחלטה שלי.נ´ק מבט- יפתח


התעוררתי במועדות העורבים ראיתי את מתי ואלונה משחקים שח ודינה בפלייסטיישן אבל לא ראיתי את ללי. יצאתי החוצה לחפש אותה וראיתי אותה יוצאת מהמשרד של לואיס קראתי לה אבל כנראה שהיא לא שמעה.עקבתי אחריה וראיתי אולה הולכת לדניאל ולאלפי, לא ברור למה אבל זה הרגיז אותי היא אמרה להם משהו ואז שמחו. זה סקרן אותי לדעת מה היא אמרה להם.אחרי זה שמעתי שהיא מחפשת אותי, אני התחמקתי ממנה כי רציתי לדעת קודם מה היא אמרה לדניאל. הלכתי לדניאל ושאלתי אותו "מה ללי אמרה לך שכל כך שימח אותך?" "תשאל אותה בעצמך" אמר בטון מתנשא וזה ממש אבל ממש הרגיז אותי. אחחר כך הלכתי לחדר גיטרות עצבני והתחלתי לנגן. פתאום אלה לי נכנסה. "חשבתי שאמצא אותך כאן" היא אמרה בקול רגוע. "תגידי, מה אמר לדניאל שזה כל כך שימח אותו?" שאלתי אותה. לא ציפיתי שהיא תענה לי אבל היא ענתה "שאני נשארת בנשרים." הייתי המום! "מה?!" אמרתי לה "כן, דיברתי עם לואיס והחלטתי שאני נשארת בנשרים". אני בשוק מצד שני אני מפחד. למה אני מפחד? בגלל דניאל. אני ראיתי את החיוך שלו. "תעשי מה שטוב בשבילך" אמרתי וחייכתי חיוך מזוייף. רציתי שהיא תלך, רציתי להיות קצת עם עצמי, לחשוב. לא יודע על מה, פשוט לחשוב.

למזלי אלפי שלח לה הודעה, היא יצאה.נ´ק מבט- דינאלאני לא אשקר לכם, אני עדיין אוהב את אלה לי. למזלי היא נשארת בנשרים ככה תהיה לי הזדמנות להתקרב אליה, אבל יש בעיה קטנה, היא עם יפתח. אני לא חושב שהיא יודעת שאני יודע ובלי קשר,אני לא חושב שזה נכון (שהיא עם יפתח) כי הם לא נראים זוג. כשאני הייתי עם אלה לי, כל הזמן היינו היא אפילו עברה לנשרים כדי שנוכל להיות קרובים יותר, אבל זאת רק תחילת השנה. הייתי במועדון גרשון שלח לי הודעה. הוא ביקש ממני לבוא לעזור לו במבחני קבלה, ללי בדיוק נכנסה למועדון. עזרתי אומץ והצעתי לה לבוא איתי לעזור לגרשון. "מה לי ולכדורסל?" שאלה אותי אחרי שהצעתי לה "תשמרי שאני לא אעשה את מה שעשיתי לאלפי שנה שעברה" אמרתי "נראה לי שדברים ישתנו מאז שנה שעברה"  אמרה. הבעיה היא שהיא צדקה, באמת לא יהיה לה מה לעשות שם אז וויתרתי והלכתי.נ´ק מבט- דינה


קמתי בבוקר וראיתי את דינה ומתי משחקים שח, כמה שזה מעצבן אותי אני כבר התרגלתי הלכתי לספה ושיחקתי בפלייסטיישן ויפתח קם הוא שאל אותי אם ראיתי את אלה לי ועניתי שלא  איפה היא באמת?, לא ראיתי אותה הרבה זמן.יפתח יצא החוצא. הסתכלתי על מתי ואלונה משחקים שח, אין לי אף אחד לשחק איתו בפלייסטיישן אבל אין לי משהו אחר לעשות, אין עוד פושע על שמתכנן מזימה מסתורית ומרושעת אז הדלקתי חדשות. "ישראל ונוביה מתכננים הסכם שלום" לא משהו מעניין, "מה זה נוביה" שאלתי "מדינת ערב" ענה לי מתי. והמשיך לשחק עם אלונה. יצאתי החוצא ראיתי את יפתח הולך לחדר גיטרות ואלה לי אחריו.

פתאום, בפעם הראשונה מאז שאני בחממה, אני מרגישה לבד.


-
תגובה אחת ואני ממשיכה


הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
♥ עמית ♥
תמשיכי
עודכן לפני 9 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אמשך
נשאלה לפני 19 שעות ע"י SSHOVAL (כרגע יש 5 תשובות)

שאלה לגבי האייקון
נשאלה לפני 2 שעות ע"י eran. (כרגע יש 3 תשובות)


סיפורים נוספים
The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח לפרוט על מיתרי הלב|| אבלין תקציר: סיפורם של חמישה חברי להקה, לכל אחד יש את הבעיות שלו, את החששות שלו, את רקע שלו. אבל לכולם דבר אחד משותף: אהבתם למוזיקה.
- פרסומת -

מספריים ושלושה קווים | לינה תקציר: חמישה עשר. חמישה עשר קווים על היד היו כל מה שצריך בשביל להגיע למצב ´עומס קווים´ ולמות ממנו. אם הגעת לשלוש קווים התחלת להתבייש בעצמך, ובשבע אנשים התחילו להתאבד, בין אם זה ממבוכה, ובין אם הלב שלהם היה חלש מהרגיל. הקו השלישי של ברוק הגיע לא מזמן. היער האפל | מ.ת.א תקציר: --->.<--- החיים של שש ממספרי משימה תקציר: זבל כריכות שאני מכינה והזמנות תקציר: כשאני משועממת אני מכינה כריכות ונגמר לי המקום לשים אותם דת, גאווה, ושוקולד חלב. תקציר: סיפורם ארבעה נערים יוצאי דופן ותנועת נוער משונה אחת (תקציר מלא בפנים). ברודווי קולג´ תקציר: הגהלצגפ יחי המלכה! || מ.ת.א משותף עם ארטמיס תקציר: בפנים פאנפיק לפרסי ג´קסון- בן אריסטאוס, אל הדבורים, עצי הפירות ובעלי החיים המבוייתים תקציר: קוראים לי אריסטו. וזה הסיפור על איך מחיים נורמליים אחרי הביחד תקציר: גרייס והחבר (רומנטי) שלה נפרדים- הוא טס להוואי והיא נשארת בארץ. ומה היא מגלה? חכו ותראו. להיות חצויי זה לא קל תקציר: פאנפיק לפרסי ג´קסון? מ.ת מחנה החצויים (איזה מקורית אני) תקציר: . לא זה לא כיף להיות הילדה הכי כוסית בשכבה ||16+|| תקציר: -->רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!