התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
328 קוראים


החממה עונה 3 (אני ממציאה) - הפרק הראשון
DragoNice | פורסם לפני 6 חודשים
  


פרק 1- עורבים או נשרים
נ´ק מבט- אלה לי

אז עכשיו תחילת השנה החדשה, עבר בערך שבוע מאז הכל והייתי בשבוע הזה בבית. רציתי קצת הפסקה. נכנסתי לשערי בית הספר ביחד עם אלפי, פתאום נזכרתי איך בשנה שעברה אני נכנסתי איתו לכאן. כל כך הרבה דברים קרו מאז, אמא שלי הייתה מורדמת פה מתחת לאדמה, אני לא סבלתי את החממה ואת דניאל. "זה מרגיש כאילו עברו מליון שנה מאז!" אמרתי לאלפי. "צודקת, כל כך הרבה קרה מאז" "אני יכול לשאול אותך משהו" "בטח" אמרתי לו "את בעורבים או בנשרים?" שאל אותי. האמת? אני לא יודעת אני נהנתי בנשרים, אבל קצת מוזר לי לחזור פתאום לעורבים. הפעם האחרונה שהייתי זה כשיפתח היה בכיסא גלגלים משותק אז אני לא אשקר ואגיד שאני באיזשהו מקום קצת מפחדת לחזור לעורבים.. "אין לי מושג" עניתי לו. דניאל ראה אותי ואת אלפי הוא נופף לנו ורץ אלינו. "היי מה קורה" הוא אמר "סבבה" ענה לו אלפי "אלה לי?" אמר דניאל "מה?" עניתי לו "את לא חוזרת לעורבים כן?" "אני לא יודעת" "תשארי איתנו" ביקש ממני אלפי "אולי נשאל את לואיס?" אמרתי להם בדיוק נטלי באה "היי נטלי" אמרתי לה "היי" אמרה "נטלי את חוזרת לנשרים?" שאל אותה דניאל "לא" אמרה נטלי "יופי יש לך מקום פנוי אצלנו אלה לי" אמר לי דניאל. פתאום נזכרתי שדניאל לא יודע על הנשיקה שלי ושל יפתח. אבל אני חושבת שאני אשאר בנשרים. "אני אלך ללואיס" אמרתי הלכתי אליו. הוא אמר לי שזו החלטה שלי ואז החלטתי, אני נשארת בנשרים.             חזרתי אליהם אמרתי שאני נשארת בנשרים. היה כיף לראות את החיוך של דניאל חוזר. אחרי זה הלכתי לחפש את יפתח כדי לספר לו על ההחלטה שלי.נ´ק מבט- יפתח


התעוררתי במועדות העורבים ראיתי את מתי ואלונה משחקים שח ודינה בפלייסטיישן אבל לא ראיתי את ללי. יצאתי החוצה לחפש אותה וראיתי אותה יוצאת מהמשרד של לואיס קראתי לה אבל כנראה שהיא לא שמעה.עקבתי אחריה וראיתי אולה הולכת לדניאל ולאלפי, לא ברור למה אבל זה הרגיז אותי היא אמרה להם משהו ואז שמחו. זה סקרן אותי לדעת מה היא אמרה להם.אחרי זה שמעתי שהיא מחפשת אותי, אני התחמקתי ממנה כי רציתי לדעת קודם מה היא אמרה לדניאל. הלכתי לדניאל ושאלתי אותו "מה ללי אמרה לך שכל כך שימח אותך?" "תשאל אותה בעצמך" אמר בטון מתנשא וזה ממש אבל ממש הרגיז אותי. אחחר כך הלכתי לחדר גיטרות עצבני והתחלתי לנגן. פתאום אלה לי נכנסה. "חשבתי שאמצא אותך כאן" היא אמרה בקול רגוע. "תגידי, מה אמר לדניאל שזה כל כך שימח אותו?" שאלתי אותה. לא ציפיתי שהיא תענה לי אבל היא ענתה "שאני נשארת בנשרים." הייתי המום! "מה?!" אמרתי לה "כן, דיברתי עם לואיס והחלטתי שאני נשארת בנשרים". אני בשוק מצד שני אני מפחד. למה אני מפחד? בגלל דניאל. אני ראיתי את החיוך שלו. "תעשי מה שטוב בשבילך" אמרתי וחייכתי חיוך מזוייף. רציתי שהיא תלך, רציתי להיות קצת עם עצמי, לחשוב. לא יודע על מה, פשוט לחשוב.

למזלי אלפי שלח לה הודעה, היא יצאה.נ´ק מבט- דינאלאני לא אשקר לכם, אני עדיין אוהב את אלה לי. למזלי היא נשארת בנשרים ככה תהיה לי הזדמנות להתקרב אליה, אבל יש בעיה קטנה, היא עם יפתח. אני לא חושב שהיא יודעת שאני יודע ובלי קשר,אני לא חושב שזה נכון (שהיא עם יפתח) כי הם לא נראים זוג. כשאני הייתי עם אלה לי, כל הזמן היינו היא אפילו עברה לנשרים כדי שנוכל להיות קרובים יותר, אבל זאת רק תחילת השנה. הייתי במועדון גרשון שלח לי הודעה. הוא ביקש ממני לבוא לעזור לו במבחני קבלה, ללי בדיוק נכנסה למועדון. עזרתי אומץ והצעתי לה לבוא איתי לעזור לגרשון. "מה לי ולכדורסל?" שאלה אותי אחרי שהצעתי לה "תשמרי שאני לא אעשה את מה שעשיתי לאלפי שנה שעברה" אמרתי "נראה לי שדברים ישתנו מאז שנה שעברה"  אמרה. הבעיה היא שהיא צדקה, באמת לא יהיה לה מה לעשות שם אז וויתרתי והלכתי.נ´ק מבט- דינה


קמתי בבוקר וראיתי את דינה ומתי משחקים שח, כמה שזה מעצבן אותי אני כבר התרגלתי הלכתי לספה ושיחקתי בפלייסטיישן ויפתח קם הוא שאל אותי אם ראיתי את אלה לי ועניתי שלא  איפה היא באמת?, לא ראיתי אותה הרבה זמן.יפתח יצא החוצא. הסתכלתי על מתי ואלונה משחקים שח, אין לי אף אחד לשחק איתו בפלייסטיישן אבל אין לי משהו אחר לעשות, אין עוד פושע על שמתכנן מזימה מסתורית ומרושעת אז הדלקתי חדשות. "ישראל ונוביה מתכננים הסכם שלום" לא משהו מעניין, "מה זה נוביה" שאלתי "מדינת ערב" ענה לי מתי. והמשיך לשחק עם אלונה. יצאתי החוצא ראיתי את יפתח הולך לחדר גיטרות ואלה לי אחריו.

פתאום, בפעם הראשונה מאז שאני בחממה, אני מרגישה לבד.


-
תגובה אחת ואני ממשיכה


הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
♥ עמית ♥
תמשיכי
עודכן לפני 190 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

מישהו פה ותיק בעיר הספרים שמכיר אנשים מפעם ויכול לעזור לי?
נשאלה לפני 9 שעות ע"י Kfir (כרגע יש 2 תשובות)

המלצות לספרים בווטפאד?
נשאלה לפני 1 ימים ע"י 🥒Pickle🥒 (כרגע יש תשובה אחת)


סיפורים נוספים
עבודה בעיניים תקציר: . הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד)
- פרסומת -

חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר סוף העולם....או שלא? תקציר: אבישג נפרדת מכדור הארץ לתמיד, כי בחדשות בכל העולם מודיעים שהכוכב מוצף כולו. איך היא תסתדר בחללית הענקית? מי יהיו חבריה כשבכוכב עצמו אף אחד כמעט לא דיבר איתה אולי חוץ מילדה אחת בביתה החדש בחללית העצומה? Living upside down 2/ פרסבת´ תקציר: החיים מתהפכים שוב ושוב, והאלים ממשיכים לשחק עם הבובות הקטנות שלהם, השאלה היא, מה אפרודיטה עשתה עכשיו? הסוד שבמבוך תקציר: פרסי מתחיל את חייו במעלית כשבראשו פנים של נערה אחת, שמה אנבת´ תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... כל הבעיות בסרטי פרסי ג´קסון תקציר: כל מי שאוהב את פרסי ג´קסון בטח גם ראה את הסרטים שלו.אחרי שראיתם אותם בטח חשבתם ´מה לעזאזל?´ אז הרשו לי להציג את כל הבעיות בסרטי פרסי ג´קסון אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד magic/פאנפיק על פרסי ג´קסון תקציר: השתיקה שהרסה אותי llנועהll תקציר: חתיכת סיפור, מוטב שתקראו (: אהבה איטלקית|פאנפיק על ברטאו|תוצאה של הטימטום שלי תקציר: תוצאה של הטמטום שלי! כוכבי זכוכית תקציר: נערה מתעוררת בכוכב לכת אחר, ומגלה שזהו לא חלום. היא פוגשת שם בנער משונה, וביחד הם מגלים את סודות הכוכבים. כוכבים של תקווה || Eleanor תקציר: מארי, בחורה נוקשה כאיתן, מכירה בבחור אשר מעיק לה בחייה, אך היא אינה מצליחה להיפטר ממנו. בסופו של דבר, הם נאלצים להכיר. אה נכון, ואותה בחורה חולה במחלת לב סופנית.רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!