התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
2262 קוראים


היער האפל | מ.ת.א - הפרק הראשון
ᒪYᖇIᑕᗩᒪ | פורסם לפני 6 חודשים
  


ערפדים , שדים, רוחות , מפלצות ,חייזרים, זומבים , יצורים מסוכנים ומפחידים ששמעתם עליהם בסיפורי אימה או שראיתם בסרטים מפחידים, אגדות על דברים לא מציאותיים.


הם כן אמיתים, הם גרים ביער באי קטן , שם יש מחנה , מחנה קיץ לילדים שרוצים לבלות ,בו.


מנהלת המחנה היא בעצם יצור , יצור שרוצה לכלוא את נשמות הילדים, ולהשאיר אותם שם ,לנצח, היא רוצה את הכוח שלהם היא רוצה להשיג גוף , ולצאת מהיער הזה, לתמיד.


היצורים לא יכולים לצאת מהיער בגלל שהאי הוא בעצם כלא ליצורים הנוראים האלה , המנהלת מצאה דרך לגרום לאותם יצורים להיכנס לתוך גופם של הילדים  ולצאת משם, ופשוט לחיות .


לאותם יצורים את הצורה האמיתית שלהם  וצורה אנושים כך שהם יהיו יכולים להשתלב במחנה ולתת לילדים לבטוח בהם 


 הם צריכים שיבטחו בהם בשביל שאותם ילדים יגידו לאותם היצורים שהם אוהבים אותם ושהם אוהבים להיות איתם ושהם בוטחים בהם  רק ככה היצורים יצליחו להיכנס לתוך גופם ולצאת מהיער הנורא הזה.
טופס: 


בני אדם


שם:

גיל:

אופי:

רקע:

יתרונות:(שיהיה בכמות של החסרונות )

חסרונות:

הערות: 

תמונה:יצורים:


שם:

אופי: (היצור לא יכול להיות נחמד כי כל הקטע שהם רעים , במחנא הם כן יכולים לעשות את עצמם טובים אבל בתכלס הם רעים כי הם מפלצות וזה)

סוג יצור: (אם זה יצור מומצא אז לרשום את השם של היצור אם זה מפלצת מאגדה אמיתית כמו סלנדרמן או משהו גם אפשר אבל אם זה ערפד או זומבי פשוט לרשום את זה)

הסיפור של היצור רקע: 

כוח: (אם יש)

יתרונות: (שיהיה בכמות של החסרונות )

חסרונות:

הערות:

תמונה כבן אדם:

תמונה כיצור:

ואל תקבעו שיפים תודה

הירשם לאתר כדי להגיב

14 תגובות
ᒪYᖇIᑕᗩᒪ
אמ כע
עודכן לפני 186 ימים
Rin.
מותר ליצור מלאכי מוות?
עודכן לפני 186 ימים
ᒪYᖇIᑕᗩᒪ
בכיף
עודכן לפני 187 ימים
PINKY
לינוי או מישהי רוצה להיות אחות של דמות ?
עודכן לפני 187 ימים
ᒪYᖇIᑕᗩᒪ
אני שמחה ^^
עודכן לפני 188 ימים
Amunet
טוב אני ארשם כי ממש קצת נרשמו, והיה לי רעיון למשהו...
עודכן לפני 188 ימים
ᒪYᖇIᑕᗩᒪ
אני לא כועסת על אף אחד , אין לי סיבה לכעוס עליך
עודכן לפני 189 ימים
Amunet
אני לא יודעת אם את תשמחי שאני ארשם, אז, אני בהתלבטות כי את בטח עדיין כועסת עליי
עודכן לפני 189 ימים
ᒪYᖇIᑕᗩᒪ
ברור
עודכן לפני 190 ימים
PINKY
לינוייייייייי אפשר להשתתף?
עודכן לפני 190 ימים
Up2Me העלאת תמונות" width=56 height=56> Chicken
עשיתי שד חתול XD
עודכן לפני 191 ימים
𝒹𝓮𝓋𝓲𝓁
יאאא אני מתה על משחקי התפקידים שלך ♥-♥
עודכן לפני 193 ימים
~גברת המסכה החצויה~
נראלי שאני יעשה שני פרקים של דמויות שלי...אחד של יצורים ואחד של בני אדם כי יש לי הרבה רעיונות לדמויות
עודכן לפני 193 ימים
Up2Me העלאת תמונות" width=56 height=56> Chicken
נייס
עודכן לפני 193 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אני ארצח את הרוצחת של בר.
נשאלה לפני 14 שעות ע"י Взll (עוד אין תשובות - את/ה יכול/ה להיות הראשונ/ה שעונה!)

הייתי בטוחה שהעיר נסגרה כבר
נשאלה לפני 1 ימים ע"י חן סיפורים - לכתוב ספרים זו אהבה (כרגע יש 2 תשובות)


סיפורים נוספים
חרא של חיים | מ.ת תקציר: שחזור העתיד החדש | מ.ת.א תקציר: . מיימד האנימות מ.ת.א | שיחזור תקציר: אמ.... חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר תשאלו את וולדמורט! תקציר: בגלל שאף אחד לא עשה את זה, אני עושה את זה. יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן סתם דברים תקציר: חשבתי להעלות לפה כל מיני מיני-פאנפיקים על גיבורי האולימפוס/גורלו של אפולו. כאילו, קטעים שרציתי להרחיב לפאנפיקים אבל לא היה לי מה להוסיף. מקווה שימצא חן בעיניכם! (זה לא יהפוך לספרים מדהימים, כן?) עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשת תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... עידן חדש, נבואה חדשה תקציר: פאנפיק לגורלו של אפולו השלישי כי נמאס לי לחכות לרביעי! וקרדיט למשתמשת ´רייצ´ל ´ על הרעיון הרחק מכאן. תקציר: הרחק מכאן, זה ספר ההמשך לשקט שנשאר. מעשיות פרסבת´||רומי תקציר: סיפורים קצרים על פרסבת´,גאונים חייו של המוות תקציר: ספר שירה על האכזבה של החיים האלה. מכשפות, שדים ובלגן (מ.ת עם רייצ´ל -המושלמת!!-) תקציר: שלושה סוגים: מכשפות, שדים ובני אנוש. כשנמצאות שתי גופות, אחת של מכשפה ואחת של שד ועליהן שלוש טבעות הקסם, טבעות מקור הקסם, בני האנוש נבהלים ופותחים במלחמה. הצד האפל של סרטי הילדים תקציר: רוצים לדעת מה עומד מאחורי הסרטים האהובים, עליהם גדלנו? בואו וגלו את נסתרות עולם סרטי הילדים. אזהרה: הספר מכיל ספויילרים ותיאוריות מטרידות, הן עלולות להרוס לך את הילדות! אני גרה בעיר הספרים תקציר: הספר מספר על דרו, ילדה חדשה שעוברת לעיר, ועל כל מה שקורה לה, על דרמות בין משתמשים, מלחמות נגד טרולים, משפחות שמצטרפות וגירושים, ועוד כל מיני דברים... חלומות | פאנפיק על סוי לונה תקציר: עוד פאנפיק על לוטיאו ואז הכל יהיה בסדר בעולם סוי לונה-אהבה על גלגיליות || דידה סיפורים || לכל גיל... תקציר: לונה ומתאו הופכים כנגד כל הסיכויים לזוג מאוהב. מה קורה כאשר כל מקורביהם פונים נגדם? קטעי כתיבה לפאנפיקים~אל תנסו אפילו,זה פרטי. תקציר: 🔐 קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי הימים שעוברים (מ.ת.א עם עצמי) תקציר: סתם מ.ת אם עצמי...אבל אם אתם גם רוצים להשתתף בה אז תקציר בפנים כוכבי זכוכית תקציר: נערה מתעוררת בכוכב לכת אחר, ומגלה שזהו לא חלום. היא פוגשת שם בנער משונה, וביחד הם מגלים את סודות הכוכבים. פאנאפיק לגורמיטי. תקציר: וואלה, לי אפילו אין מושג מה יקרה בו. אני פשוט אזרום עם הכתיבה ואם בא לכם, אתם מוזמנים להיכנס ולזרום איתה גם. MY TIMTOM (כל הטימטום שלי בספר אחד ומיוחד) :) תקציר: סתם עוד ספר כשלוני שלי אל חיי הדפוקים וחמודים :) מ.ת הארי פוטר (אחרי תקופת הארי) תקציר: הוגוורטס (אוהבי נוויל התאחדו!) פארודיה על סיפרי דמויות תקציר: כנסו ותיראו יי תקציר: יי בפעם האחרונה... תקציר: ניקול היא ילדה בת 16, שחווה הרבה רגעים מביכים, רעים מפחידים ומסובכים בחיים שלה כרגע... זה הוא סיפור דרמטי. מקווה שתאהבו! הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) קטעי כתיבה תקציר: סתם אם תאהבו תקראו אל תתביישורשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!