התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
1389 קוראים


למה נכנסתי למצב הזה?! - הפרק הראשון
Ivri_Shay | פורסם לפני 6 חודשים
  


הספר מוקדש לכל מי שתרם להכנתו:

לבנה רז, ליאת בורג

הספר מוקדש גם למשפחתי התומכת:

אלי שי, אלונה שי זלסקי, רבקה קרפוס ז"ל, חנה אפרת, יפה שי, יוסי שי, קרני שי

הספר מוקדש לכל חברי שתמיד לצידי:

אדם גבריאלי, רועי גולדשטיין, איתי לדיאנסקי, דניאל מולכו, עידו פרי – נוי, עמית מטלון, טומי לי, ליאל ביידרמן                 


הקדמה

שלום, שמי עמית ואני ילד די רגיל, יש לי ציונים מעל 90 ואני יחסית מקובל בכיתה שלי (עם דגש על היחסית. כלומר, אני לא מקובל אך גם לא ממש לא מקובל) או לפחות הייתי רגיל עד שנכנסתי להרפתקאה הזאת, ביחד עם שרון לוי, ילדה מכיתתי שגרה בבניין שלי. ההרפתקאה היתה מאוד מעניינת ובכלל לא ציפיתי ש... בעצם, מה אני מספר לכם הכל? אם אתם רוצים תקראו בעמוד הבא ואם לא – ההפסד שלכם.

בינתיים, אני הולך לישון לפני שכל הבלאגן מתחיל... 


פרק 1

בבית הספר שלנו, מותר לנו להשתמש בטלפונים אך רק בהפסקה ובסוף ההפסקה אנחנו מיד צריכים לכבות את הטלפונים ולשים אותם על שקט וחסר למי שהטלפון שלו מצלצל לו בזמן השיעור... למה אני מספר לכם את כל זה? מפני שההרפתקאה שלנו מתחילה ממש כאן, בהפסקה בבית הספר, הצלצול שמסמל את סוף השיעור הגיע וכל הילדים יצאו אני, כמו כל הילדים בכיתה שלי הדלקתי את הטלפון שלי ויצאתי מהכיתה, שרון, אחת מהילדות בכיתה שלי שגרה איתי באותו בניין, יצאה גם היא אם הטלפון הנייד שלה ופתאום שני הטלפונים של שנינו ציצו בדיוק באותו הזמן. שנינו בדקנו את הודעות הטקסט וגילינו שקיבלנו את אותה הודעה בדיוק, רק שאצלי היה כתוב בהתחלה "שלום עמית" ולשרון היה כתוב בהתחלה "שלום שרון". ההודעה שלי נראתה כך:

 

שלום עמית,

מתנתך נמצאת מתחת למיטתך.

כשתגיע לביתך תפתח אותה.

תודה ושלום, אך את שמי לא אגיד.                           

      09:52

 

באותו רגע הופתעתי מאוד. אמנם אנחנו גרים באותו בניין אבל בכל זאת, אף פעם לא הייתי חבר של שרון או משהו דומה, מוזר ששנינו קיבלנו את אותה הודעה.

כל היום הייתי לחוץ וחיכיתי. כשאתה מחכה למשהו אתה לא יכול לעשות כלום, כי כל הזמן אתה חושב על מה שאתה מחכה לו! אוף, כמה זמן חיכיתי?! התשובה היא הרבה. בשיעור האחרון לא יכולתי להתרכז בכלל. רק חשבתי על מה שאני הולך לקבל היום מתחת למיטה.

מעניין מזה יכול להיות...

אולי ציור? אולי ספר חדש? או שאולי כל זה "דחקה" אחת גדולה ויש איזה בן אדם בקצה השני של הקו שמרמה אותי? ואם מחר הוא יעלה את זה ליוטיוב ואז כל העולם יראה איך "נפלתי בפח"?

בואו נקווה שלא.

הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

מישהו פה ותיק בעיר הספרים שמכיר אנשים מפעם ויכול לעזור לי?
נשאלה לפני 9 שעות ע"י Kfir (כרגע יש 2 תשובות)

המלצות לספרים בווטפאד?
נשאלה לפני 1 ימים ע"י 🥒Pickle🥒 (כרגע יש תשובה אחת)


סיפורים נוספים
תקציר: עבודה בעיניים תקציר: . הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד)
- פרסומת -

חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר סוף העולם....או שלא? תקציר: אבישג נפרדת מכדור הארץ לתמיד, כי בחדשות בכל העולם מודיעים שהכוכב מוצף כולו. איך היא תסתדר בחללית הענקית? מי יהיו חבריה כשבכוכב עצמו אף אחד כמעט לא דיבר איתה אולי חוץ מילדה אחת בביתה החדש בחללית העצומה? Living upside down 2/ פרסבת´ תקציר: החיים מתהפכים שוב ושוב, והאלים ממשיכים לשחק עם הבובות הקטנות שלהם, השאלה היא, מה אפרודיטה עשתה עכשיו? הסוד שבמבוך תקציר: פרסי מתחיל את חייו במעלית כשבראשו פנים של נערה אחת, שמה אנבת´ תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... כל הבעיות בסרטי פרסי ג´קסון תקציר: כל מי שאוהב את פרסי ג´קסון בטח גם ראה את הסרטים שלו.אחרי שראיתם אותם בטח חשבתם ´מה לעזאזל?´ אז הרשו לי להציג את כל הבעיות בסרטי פרסי ג´קסון אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד magic/פאנפיק על פרסי ג´קסון תקציר: השתיקה שהרסה אותי llנועהll תקציר: חתיכת סיפור, מוטב שתקראו (: אהבה איטלקית|פאנפיק על ברטאו|תוצאה של הטימטום שלי תקציר: תוצאה של הטמטום שלי! כוכבי זכוכית תקציר: נערה מתעוררת בכוכב לכת אחר, ומגלה שזהו לא חלום. היא פוגשת שם בנער משונה, וביחד הם מגלים את סודות הכוכבים. כוכבים של תקווה || Eleanor תקציר: מארי, בחורה נוקשה כאיתן, מכירה בבחור אשר מעיק לה בחייה, אך היא אינה מצליחה להיפטר ממנו. בסופו של דבר, הם נאלצים להכיר. אה נכון, ואותה בחורה חולה במחלת לב סופנית.רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!