התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
222 קוראים


רקדנית של אבי - פאניפיק על רקדניות קטנות - הפרק הראשון
maddie | פורסם לפני 2 חודשים
  


נקודת מבט של אריאנה לייק

אני עומדת בפתח הדלת של הסטודיו לריקוד של אבי לי. אין לי מילים לתאר כמה אני לחוצה ומתרגשת. החלום שלי לרקוד אצל אבי ועם הבנות האלה מתגשם.

כשהלכתי לאודישן בניו יורק בכלל לא חשבתי שאני אצליח להתקבל. גרתי קרוב, ואמרתי לעצמי- למה לא לנסות? היו שם בנות מדהימות, שרקדו היטב. הייתי המומה כשנשארתי בפיינליסטים, ועוד יותר המומה כשאבי התקשרה לאמא שלי וביקשה מאיתנו לבוא לפיטסבורג. ארזנו הכול ולקחנו טיסה לפיטסבורג.

ועכשיו אני עומדת פה, מול דלת הכניסה כשאמא לצידי. אני נושמת נשימה עמוקה ופותחת את הדלת. מיס ג´יאנה יושבת בדלפק ומחייכת אליי. "היי, את אריאנה, נכון?" היא אומרת לי, אני מהנהנת ולוחצת את ידה. מיד לאחר מכן מגיעה עוד ילדה לא מוכרת.

"היי, אני פאלון" היא אומרת גם לי וגם לג´יאנה. אני בוחנת אותה בעניין. אף פעם לא ראיתי אותה בתוכנית, אז היא כנראה אורחת.

"בסדר, בנות. תיכנסו בדלת הזאת לסטודיו בי לפירמידה. ברגע שאבי תקרא לכן. אתן תדעו." אני מחייכת אל פאלון בנימוס ופוכרת את ידי בלחץ. האם אני אצליח לרקוד ברמה שלהן? האם אבי תצעק עליי? האם הבנות יאהבו אותי? כל החששות האלה מנקרים בלבי. אני מנסה להירגע ומקשיבה לאבי.

"שני המקומות הבאים בפירמידה שייכים לאורחות.. שהיו איתי באודישן לניו יורק. בנות, תיכנסו!" היא צועקת ושתינו פותחות את הדלת, ואמא ואמה של פאלון נכנסות לחדר. אני מחייכת במבוכה ומנופפת לכולן ונעמדת לצד קנדל, פאלון נעמדת לצידי.

"שלום בנות" היא מחייכת. כל הבנות מנופפות קלות בידן, קנדל גם לוחשת לי היי.

"אלה הן אריאנה ופאלון, וזה האימהות שלהן- איזבל ושריל. בנות, תרצו להציג את עצמכן?" היא מהנהנת לעברי ואני מתחילה לדבר. "היי, אני אריאנה ואני בת שתיים עשרה. אני מאוד שמחה לרקוד איתכן השבוע" אני אומרת ופאלון אומרת משהו דומה. אבי ממשיכה בפירמידה.

"שתיהן פה, באמצע. שתיכן בלטתן באודישן ותפסתן את תצומת לבי. היום אתן כאן לבחון האם אתן רוקדות היטב כחלק מקבוצה. ואם כן, מי יודע... אולי תישארו" היא אומרת ומחייכת במיסתוריות. הלב שלי עושה סלטה. אין דבר שאני רוצה יותר מלהישאר ולהיות חברת קבוצה קבועה.

"ובטופ הפירמידה, המנצחת שלנו- מאדי." אבי מחייכת וכולנו מוחאות כפיים. אני עדיין לא מאמינה שאני נמצאת באותו החדר שבו נמצאת מאדי זיגלר בכבודה ובעצמה. היא מדהימה.

"מאדי, הריקוד שלך היה עוצמתי ויפהפה. אני חושבת שזה היה אחד מההופעות הכי טובות שלך" היא אומרת ומאדי מחייכת קלות בענווה.

"אוקיי בנות" אבי מוחאת כף. "הריקודים של השבוע." אני כבר מרגישה את המתח באוויר. אני לא יודעת בכלל אם אני רוצה סולו. סולו ייתן לי הזדמנות להוכיח את עצמי, אבל אם אני אפשל בו אני כנראה אועף מהקבוצה. ואם אשתתף רק בריקוד הקבוצתי, ייתכן שעדיין ישאר. בשבוע הזה, אני מעדיפה לא לקבל סולו.

"יש לי שני סולואים השבוע." אבי אומרת ומסתכלת על כולנו. "הסולו הראשון שלי.. הולך לקנדל" אני מוחאת כפיים ומסתכלת על קנדל שמחייכת. "קנדל, אני נותנת לך הזדמנות לכפר על המקום התשיעי שלך" היא אומרת בקול נוקב. אני שמה לב למיקום שלה בפירמידה, ומבינה שלא הלך לה היטב שבוע קודם.

"ומי שתתחרה בקנדל ראש בראש היא פאלון." אבי אומרת ואני מוחאת כפיים. השבוע לא קיבלתי סולו, וזה מרגיע אותי במובן מסוים. "אריאנה, השבוע אני רוצה לראות איך תשתלבי עם הקבוצה." היא אומרת ואני מהנהנת.

"הריקוד הקבוצתי הוא ריקוד עכשווי, שנקרא אדום עם קנאה" היא מציינת ואני מהנהנת. "אימהות, משוחררות. בנות, תתפזרו בחדר לחימום ונתחיל"
~יום לאחר מכן~

אני נכנסת לחדר ההלבשה ואומרת היי לכולן. מאדי מפתיעה אותי כשהיא מתנפלת עליי בחיבוק. אני למשך שנייה אחת קופאת, מופתעת, אבל לאחר מכן אני מחבקת אותה בחזרה.

"היי" אני אומרת בחיוך. היא מצחקקת קלות וחוזרת להתמתח על הרצפה. אני מתיישבת על הספסל ואוספת את השיער שלי לגולגול. "נכון שהריקוד הקבוצתי ממש טוב?" קלואי שואלת אותי ואני מחייכת ומהנהנת. "אני ממש אוהבת ריקודים בסגנון הזה" אני מוסיפה.

"את עצובה מכך שאיו לך סולו?" קנדל שואלת אותי. "הייתי שמחה אם היה לי סולו, אבל אני חושבת שאני מעדיפה להתמקד בשבוע הזה לרקוד איתכן ביחד בקבוצה. אני מקווה מאוד להישאר" אני אומרת ומושכת בכתפי. "גם אנחנו מקוות שתישארי!" כולן אומרות בבת אחת. אני צוחקת קלות.

אנחנו ממשיכות לפטפט כמה דקות על ריקודים ועל הסולואים של קנדל ופאלון, ולאחר מכן נכנסות לחדר ומתחילות לעבוד על הריקוד הקבוצתי.

"קפיצה, החלפה, ז´טה!" אבי צועקת "ניה, תיישרי את הרגליים!". למרות שההערה כוונה אל ניה, אני מותחת את רגליי קצת יותר. תמיד טוב להקשיב לשאר ההערות.

אנחנו מסיימות את הריקוד מיוזעות לחלוטין ומתאספות סביב אבי. "עבודה טובה, בנות. אני צריכה שתביעו קצת יותר רגשות, אבל בסך הכול, עבודה לא רעה. קנדל, תישארי כאן ואני אעבוד על הסולו שלך. כל השאר- משוחררות" אנחנו מודות לה ויוצאות מהחדר. שפתיי יוצרות את המילה בהצלחה לקנדל, והיא מודה לי בניד ראש קטן ובחיוך.

אני חוזרת לחדר הלבשה ומתיישבת עם הבנות. הן מחליטות לתחקר אותי על העבר שלי בריקודים.

"מה הסגנון שאת רוקדת בו הכי הרבה?" מקנזי שואלת. אני שוקלת לרגע את התשובה בראשי, ואומרת "עכשווי".

"מה הסגנון האהוב עלייך?"

"לירי"

"מה הסגנון שאת מרגישה שאת הכי פחות טובה בו?"

"סטפס"

וכך השאלות ממשיכות. אנחנו מצחקקות בין שאלה לשאלה, ואני מרגישה שאני באמת מתחילה להכיר את הבנות. אם אשאר איתן שבוע נוסף, זה יהיה הדבר הכי טוב שקרה לי אי פעם.

הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

המשך למשחק ערפדים
נשאלה לפני 4 ימים ע"י ✨ Pink Princess✨ (כרגע יש 230 תשובות)

ותמיד תזכרו:
נשאלה לפני 10 שעות ע"י 🎀 (כרגע יש 8 תשובות)


סיפורים נוספים
רקדניות קטנות | מ.ת תקציר: רקדניות קטנות היא תוכנית ריאלטי של רקדניות בגילאים שונים המתחרות כל שבוע בתחרויות ריקוד. בסוף כל עונה יש תחרות ארצית, ובה המורה אבי לי מילר היא היחידה שתבחר מי תבצע סולו ותזכה לזכות בתחרות הארצית. אם אתם אוהבים את התוכנית, מוזמנים להירשם! חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. הנוקמים החדשים מ.ת/ התחלה מחדש תקציר: מתחשק לי להחזיר את המ.ת הזה קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי גורדי השחקים / מ.ת.א תקציר: משחק תפקידים של בני נוער החיים במגדל גבוה עם 1000 קומות, ולא מודעים לעובדה שהכל יכול לקרות... אשמח אם תשתתפו אי דמיוני שקוראים לו צ´יצ´קריצ´קה הספר לא מתייחס לגזענות, אז לא לקחת אישית המטרה היא להנות מהסיפור תקציר: אגם קסום, כוחות על- מה כבר יכול להשתבש? שרביט האיזמרגד תקציר: אירועים משונים פוקדים את העיירה השקטה ביינברידג´: ילדים נעלמים, סופות חול מסתוריות ודמויות משונות שמופיעות ונעלמות באמצע הלילה. כשקייט בת ה-12 ומשפחתה עוברים לגור בעיירה המנומנמת, היא נאלצת להתמודד מול דברים שמעולם לא חשבה שאפשריים. תשאלו את ליידי באג תקציר: תשאלו את כוכבי הסדרה ליידי באג שאלות תשאלו את אגם ואלי תקציר: בורח לי רוטב במכנסיים מכורה (18 ומעלה) תקציר: סוטה Take Me With You || מ.ת.א תקציר: מיאו יאו תמונות ובדיחות של גיבורי האולימפוס תקציר: נראלי שהשם מדבר בעד עצמו Beautiful death תקציר: בפרק הראשון כי ככה אמרתי תקציר: נלי הצעירה מתגלה גאון ונשלחת לפנימייה בלונדון,אך אז העניינים מיסתבכים....... הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד)רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!