התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
2534 קוראים


בעקבות התיבה- החטיפה - הפרק הראשון
הלוחשת לספרים | פורסם לפני 9 חודשים
  


שוב הרגשתי את מה שהרגשתי במסע צללים עם האדס- קור וצמרמורות, אבל בנוסף גם הייתי תשושה. "קדימה הדס!" שמעתי את שחף והידקתי את האחיזה ביד של ליאון. בסוף הרגשתי אדמה לחה, הייתה רוח נעימה ושמעתי ציפורים מצייצות. ידעתי שהגענו ועזבתי אותם. קרסתי לישיבה באנחה וגם הם. ליאון רץ להקיא באיזה שיח ואריאל רעדה מאוד. שחף נראתה מאוד חיוורת ובקושי ישבה. "א...אני..חושבת...שאני לא אוהבת מסע צללים." מלמלה שחף והצלחתי לצחוק. ואז גם אני רצתי להקיא. אריאל הלכה לישון ושחף טפחה לה על הגב כשחזרתי רועדת והתיישבתי. ליאון גם חזר ונראה קודח מחום. "הספינה" מלמלתי מטושטשת ושחף הנהנה והצליחה לעמוד. היא נראתה במצב הכי טוב מבינינו. היא עצמה עיניים ומלמלה משהו שלא הבנתי. כעבור חצי דקה שמענו בום! גדול וציפורים עפו בשריקות בשמיים. הופתעתי וליאון גם. אריאל מצמצה ועברה לישיבה, ואז הלכה להקיא שוב. בלעתי רוק והלכתי לראות מה היה הרעש הזה. ואז חייכתי חיוך גדול ומחאתי כפיים ורקדתי. "שחף! הצלחת! הצלחנו!" צעקתי והם באו בריצה. ספינת לואיזה עמדה ונראתה כמו חדשה באמצע היער. אריאל מצמצה ושילבה ידיים בזעף. "יופי, שחף. אין כאן ים!" אמרה והקול שלה הידהד בכל היער. שחף נרתעה לאחור. "סליחה. לא חשבתי על זה." אמרה ברוגז וליאון הרים ידיים רועדות בהרגעה. הוא עדיין נראה קודח מחום. "היי, בנות. אני בטוח שאם נחשוב על ים גם הוא יצוץ." אמר וחייכתי והנהנתי. עליתי לספינה בזכות הסולם הקסום מברזל שהופיע וצחקתי. כמו בזמנים הטובים. הם עלו אחריי.מיד אחרי זה קרסנו בסיפון והספינה השמיעה קול של צופר. הרגשתי כאילו עשינו עוד מסע צללים, מה שהיה נכון. פתאום ראיתי את הים והופתעתי. שחף חיבקה את עצמה בישיבה ואריאל מצמצה וחיבקה אותה. ליאון נשכב על הגב והתחיל לנחור. חייכתי בהיסוס. הספינה התחילה לשוט והרחתי את הים. כבר לא פחדתי ממנו.
שחף בת זאוס, אריאל בת אפולו וליאון בן הפייסטוס. אני בת קריוס, טיטאן שצריך להשמיד. לא מזמן, אנחנו, תולעי סיפרי פרסי ג´קסון (חוץ מליאון) גילינו שהספרים באמת קיימים- וגם הדמויות. טוב, קיימים חלקית. ריק ריירדן שיקר בהרבה דברים על המחנה, אבל זה מטעם סודיות. ואז יצאנו למסע והבאנו למחנה את תיבת פנדורה, שעכשיו אצל כירון. לקחנו איתנו גם עוד תיבה קטנה מג´ונגל שהיינו בו לזמן קצר, ועכשיו היא הייתה איתנו. רייצ´ל נתנה לנו גם נבואה: "בת הטיטאן את אביה תשמיד, ארבעה חצויים יצאו ליער באופן אחיד,התיבה אשר מצאו בג´ונגל תאיר את דרכם, האלים יעזרו פה לכולם,וזה יהיה סוף מסעם". ועכשיו אנחנו כאן, במסע השני שלנו. קריוס הוא טיטאן ואבא שלי. נאנחתי והלכתי לחדר הספינה עם המיטות. הלכתי לישון וכיביתי את האור. בין רגע, כמו תמיד, ראיתי בעיני רוחי את הנערה הקבועה שאני לא מכירה: היה לה שיער שחור קצוץ וקצר, ג´ינס שחור וחולצה אפורה. היא נראתה כמו טומבויי. הסתכלתי עליה בתהייה בזמן שהיא דפקה בכוח על הברזל האדום שהיא הייתה כלואה בו. "תשחררו אותי אפסים!" היא צעקה ומיד אחרי זה אני כאילו יצאתי החוצה מהמתכת וראיתי יצור מחריד שעמד לידו. הייתה לו עין אחת. "לעולם לא. תצטרכי לחכות שהם יגיעו, וגם אז, נראה אם נשחרר אותך. קודם הנבואה צריכה להתממש" אמר היצור המרושע ואני חזרתי להיות בתוך גוש הברזל האדום ליד הנערה שהייתה במצב רוח רע מאוד."כן, ממש." היא רטנה, התיישבה ושילבה ידיים. בשלב הזה נרדמתי, אבל החלום המשיך באותו מקום. "שלום," מלמלתי והטומבויי קפצה והסתכלה בבהלה לצדדים. "מי שם?" היא צעקה ועשיתי לה שלום עם היד. היא בהתה בי והעיניים שלה התעגלו לאט לאט מסיבה שלא הבנתי. "שיער חום... הנבואה תתממש..." היא מלמלה לעצמה והתחילה לחייך. "אממ מה?" שאלתי והיא הסתכלה עליי. היא אמרה לי שקוראים לה אלכס, ששני קיקלופים כלאו אותה כאן ושהם אמרו לה על איזו נבואה ושישחררו אותה אולי כשהיא תתגשם. "זאת את, אני מבינה עכשיו" אלכס אמרה בחיוך גדול ומחאה כפיים. "מי אני?" שאלתי בבילבול. אלכס חייכה. "את. תצילי אותי." אמרה בחיוך ומחאה כפיים.


לא הזכרתי אותה עד עכשיו מסיבה טובה: חשבתי שאני סתם מדמיינת אותה. והאמת, גם עכשיו חשבתי שאני מדמיינת אותה. אבל היא אמרה ´נבואה.´ זה עירער אותי והסתכלתי עליה בחשדנות.
סקר ראש בראש

להמשיך את הספר?


כןןןןןןןןןןןןןן

לא, מבחינתי אפשר להפסיק
צפייה בתוצאות
הירשם לאתר כדי להגיב

3 תגובות
הלוחשת לספרים
המשכתי וחיברתי בינהם^_^ מי שלא יודע- זה ספר המשך ל´המסע בעקבות התיבה´.
עודכן לפני 265 ימים
הלוחשת לספרים
המשך יבוא בקרוב (: אני לא בבית לצערי לשלושה ימים^~^(אני בירושלים) אז כשאני יחזור בעזרת ה´(הבנתם?(;)
עודכן לפני 268 ימים
Phantom Sixth Man
אה? מי? מה? מו? יותר מדי שאלות!
עודכן לפני 268 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

היי כאן עם חברה מכירה לה את העיר תגידו שאלום יפה
נשאלה לפני 15 שעות ע"י אני צ´´יקה אז תכינו פיצה! בחצי pרישה (כרגע יש 3 תשובות)

ברור לכם שמי שנותן הצעות לאיך למות הוא אפס!!!!!
נשאלה לפני 3 ימים ע"י אלפריד (כרגע יש 119 תשובות)


סיפורים נוספים
עידן חדש, נבואה חדשה תקציר: פאנפיק לגורלו של אפולו השלישי כי נמאס לי לחכות לרביעי! וקרדיט למשתמשת ´רייצ´ל ´ על הרעיון יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן
- פרסומת -

ילדה מיוחדת תקציר: תולעת ספרים מגלה שהחיים האמיתיים כמישהי עם כוחות על לא באמת דבש סוד המראה האבודה תקציר: איימי בת ה-14 וולטר בן ה-12 גרים בלונדון. לשניהם יש חיים רגילים לגמרי: הם הולכים לבית הספר, וולטר נפגש עם חבריו, ואילו איימי ישבת שעות על המחשב כדי לראות איך שיגים את הבחור המושלם. אבל משהו אחד לא רגיל- המראה הישנה במרתף . רוצים לגלות עליה? אז קדימה! עבדים מ.ת תקציר: בגלל שעוד מעט האתר נסגר וכמה ביקשו ממני אז למה לא חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר גיבורים אחרים תקציר: אתם לא מקובלים בחברה אתם שונים אתם מיוחדים אתם אחרים מקבלים כוח על המשך בספר ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו תשאלו את וולדמורט! תקציר: בגלל שאף אחד לא עשה את זה, אני עושה את זה. יומנה של ילדה בגן תקציר: תיכנסו עצלנים XD חברות הכי טובות או לא? || בר #קרדיט לדניאל על הרעיון המרכזי של הספר!# תקציר: תיכנסו עצלנים XD ספר אחרון לפני שהאתר מת תקציר: דמעה זמינה לאהוב(?)/+12/.WHATEVER. תקציר: אולי אני זמינה לאהוב..או שלא אבל מה שבטוח שאתם מוזמנים לקרוא את היצירה השטותית שלי ממש עכשיו... צעד ולפתע שקט תקציר: בחיי, כולם עוזבים, כולם מתים, מתי שהוא, כולם נעלמים משדה הראיה שלי. ויום אחד, גם הזיכרון עזב אותי, והלך לו לארץ רחוקה. היה זה בפסיעה האחרונה, מאז, שחכתי הכל כשאבא יבוא תקציר: אביה של רייזי מדען המתמקד בכלי נשק שמוסר בחשאי לכל מני ארגוני טרור ומאפיות. באחת הרדיפות אחריו נאלץ להשאיר את בתו ומשנתגלתה הביאו אותה לאמה שבאותו זמן כבר היה לה בעל חדש ובת קטנה ממנה בשנתיים. כיום רייזי בת 16 ולעולם לא מורידה את הכפפה מידה השמאלית, בגלל תשאלו את זאוס! תקציר: תשאלו את זאוס... מחנה לבנות מקובלות וחנוניות תקציר: בת חדשה מגיעה למחנה הבנות ומישתוקקת להכיר חבריםרשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!