התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
1878 קוראים


בעקבות התיבה- החטיפה - הפרק הראשון
הלוחשת לספרים | פורסם לפני 7 חודשים
  


שוב הרגשתי את מה שהרגשתי במסע צללים עם האדס- קור וצמרמורות, אבל בנוסף גם הייתי תשושה. "קדימה הדס!" שמעתי את שחף והידקתי את האחיזה ביד של ליאון. בסוף הרגשתי אדמה לחה, הייתה רוח נעימה ושמעתי ציפורים מצייצות. ידעתי שהגענו ועזבתי אותם. קרסתי לישיבה באנחה וגם הם. ליאון רץ להקיא באיזה שיח ואריאל רעדה מאוד. שחף נראתה מאוד חיוורת ובקושי ישבה. "א...אני..חושבת...שאני לא אוהבת מסע צללים." מלמלה שחף והצלחתי לצחוק. ואז גם אני רצתי להקיא. אריאל הלכה לישון ושחף טפחה לה על הגב כשחזרתי רועדת והתיישבתי. ליאון גם חזר ונראה קודח מחום. "הספינה" מלמלתי מטושטשת ושחף הנהנה והצליחה לעמוד. היא נראתה במצב הכי טוב מבינינו. היא עצמה עיניים ומלמלה משהו שלא הבנתי. כעבור חצי דקה שמענו בום! גדול וציפורים עפו בשריקות בשמיים. הופתעתי וליאון גם. אריאל מצמצה ועברה לישיבה, ואז הלכה להקיא שוב. בלעתי רוק והלכתי לראות מה היה הרעש הזה. ואז חייכתי חיוך גדול ומחאתי כפיים ורקדתי. "שחף! הצלחת! הצלחנו!" צעקתי והם באו בריצה. ספינת לואיזה עמדה ונראתה כמו חדשה באמצע היער. אריאל מצמצה ושילבה ידיים בזעף. "יופי, שחף. אין כאן ים!" אמרה והקול שלה הידהד בכל היער. שחף נרתעה לאחור. "סליחה. לא חשבתי על זה." אמרה ברוגז וליאון הרים ידיים רועדות בהרגעה. הוא עדיין נראה קודח מחום. "היי, בנות. אני בטוח שאם נחשוב על ים גם הוא יצוץ." אמר וחייכתי והנהנתי. עליתי לספינה בזכות הסולם הקסום מברזל שהופיע וצחקתי. כמו בזמנים הטובים. הם עלו אחריי.מיד אחרי זה קרסנו בסיפון והספינה השמיעה קול של צופר. הרגשתי כאילו עשינו עוד מסע צללים, מה שהיה נכון. פתאום ראיתי את הים והופתעתי. שחף חיבקה את עצמה בישיבה ואריאל מצמצה וחיבקה אותה. ליאון נשכב על הגב והתחיל לנחור. חייכתי בהיסוס. הספינה התחילה לשוט והרחתי את הים. כבר לא פחדתי ממנו.
שחף בת זאוס, אריאל בת אפולו וליאון בן הפייסטוס. אני בת קריוס, טיטאן שצריך להשמיד. לא מזמן, אנחנו, תולעי סיפרי פרסי ג´קסון (חוץ מליאון) גילינו שהספרים באמת קיימים- וגם הדמויות. טוב, קיימים חלקית. ריק ריירדן שיקר בהרבה דברים על המחנה, אבל זה מטעם סודיות. ואז יצאנו למסע והבאנו למחנה את תיבת פנדורה, שעכשיו אצל כירון. לקחנו איתנו גם עוד תיבה קטנה מג´ונגל שהיינו בו לזמן קצר, ועכשיו היא הייתה איתנו. רייצ´ל נתנה לנו גם נבואה: "בת הטיטאן את אביה תשמיד, ארבעה חצויים יצאו ליער באופן אחיד,התיבה אשר מצאו בג´ונגל תאיר את דרכם, האלים יעזרו פה לכולם,וזה יהיה סוף מסעם". ועכשיו אנחנו כאן, במסע השני שלנו. קריוס הוא טיטאן ואבא שלי. נאנחתי והלכתי לחדר הספינה עם המיטות. הלכתי לישון וכיביתי את האור. בין רגע, כמו תמיד, ראיתי בעיני רוחי את הנערה הקבועה שאני לא מכירה: היה לה שיער שחור קצוץ וקצר, ג´ינס שחור וחולצה אפורה. היא נראתה כמו טומבויי. הסתכלתי עליה בתהייה בזמן שהיא דפקה בכוח על הברזל האדום שהיא הייתה כלואה בו. "תשחררו אותי אפסים!" היא צעקה ומיד אחרי זה אני כאילו יצאתי החוצה מהמתכת וראיתי יצור מחריד שעמד לידו. הייתה לו עין אחת. "לעולם לא. תצטרכי לחכות שהם יגיעו, וגם אז, נראה אם נשחרר אותך. קודם הנבואה צריכה להתממש" אמר היצור המרושע ואני חזרתי להיות בתוך גוש הברזל האדום ליד הנערה שהייתה במצב רוח רע מאוד."כן, ממש." היא רטנה, התיישבה ושילבה ידיים. בשלב הזה נרדמתי, אבל החלום המשיך באותו מקום. "שלום," מלמלתי והטומבויי קפצה והסתכלה בבהלה לצדדים. "מי שם?" היא צעקה ועשיתי לה שלום עם היד. היא בהתה בי והעיניים שלה התעגלו לאט לאט מסיבה שלא הבנתי. "שיער חום... הנבואה תתממש..." היא מלמלה לעצמה והתחילה לחייך. "אממ מה?" שאלתי והיא הסתכלה עליי. היא אמרה לי שקוראים לה אלכס, ששני קיקלופים כלאו אותה כאן ושהם אמרו לה על איזו נבואה ושישחררו אותה אולי כשהיא תתגשם. "זאת את, אני מבינה עכשיו" אלכס אמרה בחיוך גדול ומחאה כפיים. "מי אני?" שאלתי בבילבול. אלכס חייכה. "את. תצילי אותי." אמרה בחיוך ומחאה כפיים.


לא הזכרתי אותה עד עכשיו מסיבה טובה: חשבתי שאני סתם מדמיינת אותה. והאמת, גם עכשיו חשבתי שאני מדמיינת אותה. אבל היא אמרה ´נבואה.´ זה עירער אותי והסתכלתי עליה בחשדנות.
סקר ראש בראש

להמשיך את הספר?


כןןןןןןןןןןןןןן

לא, מבחינתי אפשר להפסיק
צפייה בתוצאות
הירשם לאתר כדי להגיב

3 תגובות
הלוחשת לספרים
המשכתי וחיברתי בינהם^_^ מי שלא יודע- זה ספר המשך ל´המסע בעקבות התיבה´.
עודכן לפני 209 ימים
הלוחשת לספרים
המשך יבוא בקרוב (: אני לא בבית לצערי לשלושה ימים^~^(אני בירושלים) אז כשאני יחזור בעזרת ה´(הבנתם?(;)
עודכן לפני 212 ימים
Phantom Sixth Man
אה? מי? מה? מו? יותר מדי שאלות!
עודכן לפני 212 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

במילה אוויר
נשאלה לפני 14 שעות ע"י be real with it (כרגע יש תשובה אחת)

שיט קאזוטו ! ;-; .
נשאלה לפני 16 שעות ע"י blue^^ (כרגע יש 2 תשובות)


סיפורים נוספים
פיקצרים לפרסי ג´קסון, כל מה שלא סופר תקציר: כל מיני פיקצרים יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן
- פרסומת -

סוף העולם....או שלא? תקציר: אבישג נפרדת מכדור הארץ לתמיד, כי בחדשות בכל העולם מודיעים שהכוכב מוצף כולו. איך היא תסתדר בחללית הענקית? מי יהיו חבריה כשבכוכב עצמו אף אחד כמעט לא דיבר איתה אולי חוץ מילדה אחת בביתה החדש בחללית העצומה? ילדה מיוחדת תקציר: ילדה עם כוחות מיוחדים ביקום רגיל תשאלו את וולדמורט! תקציר: בגלל שאף אחד לא עשה את זה, אני עושה את זה. פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר עבודה בעיניים תקציר: . דם בשדה הקרב תקציר: *** מוקדש לבלואי*** אהבה איטלקית|פאנפיק על ברטאו|תוצאה של הטימטום שלי תקציר: תוצאה של הטמטום שלי! גיבורי האולימפוס- הרפתקה נוספת תקציר: מה דרוש כדי לאהוב את הספר? ניסוי הפנימייה- מ.ת. תקציר: תם ילדים בגילאי 15-17, לכולכם יש בעיות. הבעיות האלה יכולות להיות טראומות, הן יכולות להיות עבר רע, הן יכולות להיות חיי פשע או מה שלא תרצו, ובנוסף לכול אחד מכם יש כוח. לא משהוא חזק מדי או מועיל מידי. הפנימייה שאתם נמצאים בה נותנת לכם מקום בו אתם מקבלים הזדמ עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשת פרסי ג´קסון בעולם של הארי פוטר תקציר: פרסי ג´קסון בן 14 ואנבת צייס בת ה14 מאבדים את הזיכרון ומצאם את עצמם בבית ספר מסתורי לקסמים בשם הגוורטס הם מתידדים עם ילד ג´ינג´י ילד עם שיער שחור וצלקת מוזרה וילדה עם שיער חום ככמה כמעת כמו אנבת. חברם הארי נכנס בטעות לטורניר הקסמים המשול תשאלו את אתנה - לא רק לקוראי פרסי ג´קסון תקציר: אתנה היא אלת החוכמה והיא תענה לכם על כל השאלות כוח, זמן ובעיות תקציר: לפיבי יש כוח, כוח שהיא לא יכולה לשלוט בו. יש לה שתי אפשרויות: להגן על הכוח או להשמיד אותו, ובשתי האופציות היא נפגעת: אם תשמיד אותו, תהיה כמו ריקה, חלולה, ואם תגן עליו, ירדפו אחריה במטרה לקחת את כוחה. אז היא בוחרת באופציה שלא הייתה קיימת קודם: להשתמש בו כד השתיקה שהרסה אותי llנועהll תקציר: חתיכת סיפור, מוטב שתקראו (:רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!