התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
169 קוראים


בעקבות התיבה- החטיפה - הפרק הראשון
הלוחשת לספרים | פורסם לפני 28 ימים
  


שוב הרגשתי את מה שהרגשתי במסע צללים עם האדס- קור וצמרמורות, אבל בנוסף גם הייתי תשושה. "קדימה הדס!" שמעתי את שחף והידקתי את האחיזה ביד של ליאון. בסוף הרגשתי אדמה לחה, הייתה רוח נעימה ושמעתי ציפורים מצייצות. ידעתי שהגענו ועזבתי אותם. קרסתי לישיבה באנחה וגם הם. ליאון רץ להקיא באיזה שיח ואריאל רעדה מאוד. שחף נראתה מאוד חיוורת ובקושי ישבה. "א...אני..חושבת...שאני לא אוהבת מסע צללים." מלמלה שחף והצלחתי לצחוק. ואז גם אני רצתי להקיא. אריאל הלכה לישון ושחף טפחה לה על הגב כשחזרתי רועדת והתיישבתי. ליאון גם חזר ונראה קודח מחום. "הספינה" מלמלתי מטושטשת ושחף הנהנה והצליחה לעמוד. היא נראתה במצב הכי טוב מבינינו. היא עצמה עיניים ומלמלה משהו שלא הבנתי. כעבור חצי דקה שמענו בום! גדול וציפורים עפו בשריקות בשמיים. הופתעתי וליאון גם. אריאל מצמצה ועברה לישיבה, ואז הלכה להקיא שוב. בלעתי רוק והלכתי לראות מה היה הרעש הזה. ואז חייכתי חיוך גדול ומחאתי כפיים ורקדתי. "שחף! הצלחת! הצלחנו!" צעקתי והם באו בריצה. ספינת לואיזה עמדה ונראתה כמו חדשה באמצע היער. אריאל מצמצה ושילבה ידיים בזעף. "יופי, שחף. אין כאן ים!" אמרה והקול שלה הידהד בכל היער. שחף נרתעה לאחור. "סליחה. לא חשבתי על זה." אמרה ברוגז וליאון הרים ידיים רועדות בהרגעה. הוא עדיין נראה קודח מחום. "היי, בנות. אני בטוח שאם נחשוב על ים גם הוא יצוץ." אמר וחייכתי והנהנתי. עליתי לספינה בזכות הסולם הקסום מברזל שהופיע וצחקתי. כמו בזמנים הטובים. הם עלו אחריי.מיד אחרי זה קרסנו בסיפון והספינה השמיעה קול של צופר. הרגשתי כאילו עשינו עוד מסע צללים, מה שהיה נכון. פתאום ראיתי את הים והופתעתי. שחף חיבקה את עצמה בישיבה ואריאל מצמצה וחיבקה אותה. ליאון נשכב על הגב והתחיל לנחור. חייכתי בהיסוס. הספינה התחילה לשוט והרחתי את הים. כבר לא פחדתי ממנו.
שחף בת זאוס, אריאל בת אפולו וליאון בן הפייסטוס. אני בת קריוס, טיטאן שצריך להשמיד. לא מזמן, אנחנו, תולעי סיפרי פרסי ג´קסון (חוץ מליאון) גילינו שהספרים באמת קיימים- וגם הדמויות. טוב, קיימים חלקית. ריק ריירדן שיקר בהרבה דברים על המחנה, אבל זה מטעם סודיות. ואז יצאנו למסע והבאנו למחנה את תיבת פנדורה, שעכשיו אצל כירון. לקחנו איתנו גם עוד תיבה קטנה מג´ונגל שהיינו בו לזמן קצר, ועכשיו היא הייתה איתנו. רייצ´ל נתנה לנו גם נבואה: "בת הטיטאן את אביה תשמיד, ארבעה חצויים יצאו ליער באופן אחיד,התיבה אשר מצאו בג´ונגל תאיר את דרכם, האלים יעזרו פה לכולם,וזה יהיה סוף מסעם". ועכשיו אנחנו כאן, במסע השני שלנו. קריוס הוא טיטאן ואבא שלי. נאנחתי והלכתי לחדר הספינה עם המיטות. הלכתי לישון וכיביתי את האור. בין רגע, כמו תמיד, ראיתי בעיני רוחי את הנערה הקבועה שאני לא מכירה: היה לה שיער שחור קצוץ וקצר, ג´ינס שחור וחולצה אפורה. היא נראתה כמו טומבויי. הסתכלתי עליה בתהייה בזמן שהיא דפקה בכוח על הברזל האדום שהיא הייתה כלואה בו. "תשחררו אותי אפסים!" היא צעקה ומיד אחרי זה אני כאילו יצאתי החוצה מהמתכת וראיתי יצור מחריד שעמד לידו. הייתה לו עין אחת. "לעולם לא. תצטרכי לחכות שהם יגיעו, וגם אז, נראה אם נשחרר אותך. קודם הנבואה צריכה להתממש" אמר היצור המרושע ואני חזרתי להיות בתוך גוש הברזל האדום ליד הנערה שהייתה במצב רוח רע מאוד."כן, ממש." היא רטנה, התיישבה ושילבה ידיים. בשלב הזה נרדמתי, אבל החלום המשיך באותו מקום. "שלום," מלמלתי והטומבויי קפצה והסתכלה בבהלה לצדדים. "מי שם?" היא צעקה ועשיתי לה שלום עם היד. היא בהתה בי והעיניים שלה התעגלו לאט לאט מסיבה שלא הבנתי. "שיער חום... הנבואה תתממש..." היא מלמלה לעצמה והתחילה לחייך. "אממ מה?" שאלתי והיא הסתכלה עליי. היא אמרה לי שקוראים לה אלכס, ששני קיקלופים כלאו אותה כאן ושהם אמרו לה על איזו נבואה ושישחררו אותה אולי כשהיא תתגשם. "זאת את, אני מבינה עכשיו" אלכס אמרה בחיוך גדול ומחאה כפיים. "מי אני?" שאלתי בבילבול. אלכס חייכה. "את. תצילי אותי." אמרה בחיוך ומחאה כפיים.


לא הזכרתי אותה עד עכשיו מסיבה טובה: חשבתי שאני סתם מדמיינת אותה. והאמת, גם עכשיו חשבתי שאני מדמיינת אותה. אבל היא אמרה ´נבואה.´ זה עירער אותי והסתכלתי עליה בחשדנות.
סקר ראש בראש

להמשיך את הספר?


כןןןןןןןןןןןןןן

לא, מבחינתי אפשר להפסיק
צפייה בתוצאות
הירשם לאתר כדי להגיב

3 תגובות
הלוחשת לספרים
המשכתי וחיברתי בינהם^_^ מי שלא יודע- זה ספר המשך ל´המסע בעקבות התיבה´.
עודכן לפני 25 ימים
הלוחשת לספרים
המשך יבוא בקרוב (: אני לא בבית לצערי לשלושה ימים^~^(אני בירושלים) אז כשאני יחזור בעזרת ה´(הבנתם?(;)
עודכן לפני 28 ימים
Phantom Sixth Man
אה? מי? מה? מו? יותר מדי שאלות!
עודכן לפני 28 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אמשך
נשאלה לפני 19 שעות ע"י SSHOVAL (כרגע יש 5 תשובות)

שאלה לגבי האייקון
נשאלה לפני שעה ע"י eran. (כרגע יש 3 תשובות)


סיפורים נוספים
פאנפיק לפרסי ג´קסון- בן אריסטאוס, אל הדבורים, עצי הפירות ובעלי החיים המבוייתים תקציר: קוראים לי אריסטו. וזה הסיפור על איך מחיים נורמליים להיות חצויי זה לא קל תקציר: פאנפיק לפרסי ג´קסון?
- פרסומת -

מ.ת שמבוסס על סדרה שכתבתי עם חברה- למ"ע שמה תקציר: אתם חיים בעיר עם כוחות על, ומידי פעם יש... תיכנסו לתקציר אנשים ברודווי קולג´ תקציר: הגהלצגפ יחי המלכה! || מ.ת.א משותף עם ארטמיס תקציר: בפנים The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח לפרוט על מיתרי הלב|| אבלין תקציר: סיפורם של חמישה חברי להקה, לכל אחד יש את הבעיות שלו, את החששות שלו, את רקע שלו. אבל לכולם דבר אחד משותף: אהבתם למוזיקה. פאנפיק לפרסי ג´קסון- בן אריסטאוס, אל הדבורים, עצי הפירות ובעלי החיים המבוייתים תקציר: קוראים לי אריסטו. וזה הסיפור על איך מחיים נורמליים מספריים ושלושה קווים | לינה תקציר: חמישה עשר. חמישה עשר קווים על היד היו כל מה שצריך בשביל להגיע למצב ´עומס קווים´ ולמות ממנו. אם הגעת לשלוש קווים התחלת להתבייש בעצמך, ובשבע אנשים התחילו להתאבד, בין אם זה ממבוכה, ובין אם הלב שלהם היה חלש מהרגיל. הקו השלישי של ברוק הגיע לא מזמן. אחרי הביחד תקציר: גרייס והחבר (רומנטי) שלה נפרדים- הוא טס להוואי והיא נשארת בארץ. ומה היא מגלה? חכו ותראו. להיות חצויי זה לא קל תקציר: פאנפיק לפרסי ג´קסון? מ.ת מחנה החצויים (איזה מקורית אני) תקציר: . לא זה לא כיף להיות הילדה הכי כוסית בשכבה ||16+|| תקציר: --> עזרה בכתיבה • L תקציר: מדריך כתיבה, עזרה בדברים הקשורים לכתיבה תחרות כתיבה מקצועית| דרו ריי תקציר: תחרות כתיבה רצינית ומקצועית... המשימות יתמקדו בעיקר על שיפור הכתיבה שלכם ועל מקוריות, זה עומד להיות כיף! גורל שונה תקציר: לידיה, נערה רגילה, גילתה ביום תמים אחד שהיא וכל חבריה השתנו. מחכה להם גורל אחר ממה שחשבה. היער האפל | מ.ת.א תקציר: --->.<---רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!