התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
450 קוראים


בעקבות התיבה- החטיפה - הפרק הראשון
הלוחשת לספרים | פורסם לפני 3 חודשים
  


שוב הרגשתי את מה שהרגשתי במסע צללים עם האדס- קור וצמרמורות, אבל בנוסף גם הייתי תשושה. "קדימה הדס!" שמעתי את שחף והידקתי את האחיזה ביד של ליאון. בסוף הרגשתי אדמה לחה, הייתה רוח נעימה ושמעתי ציפורים מצייצות. ידעתי שהגענו ועזבתי אותם. קרסתי לישיבה באנחה וגם הם. ליאון רץ להקיא באיזה שיח ואריאל רעדה מאוד. שחף נראתה מאוד חיוורת ובקושי ישבה. "א...אני..חושבת...שאני לא אוהבת מסע צללים." מלמלה שחף והצלחתי לצחוק. ואז גם אני רצתי להקיא. אריאל הלכה לישון ושחף טפחה לה על הגב כשחזרתי רועדת והתיישבתי. ליאון גם חזר ונראה קודח מחום. "הספינה" מלמלתי מטושטשת ושחף הנהנה והצליחה לעמוד. היא נראתה במצב הכי טוב מבינינו. היא עצמה עיניים ומלמלה משהו שלא הבנתי. כעבור חצי דקה שמענו בום! גדול וציפורים עפו בשריקות בשמיים. הופתעתי וליאון גם. אריאל מצמצה ועברה לישיבה, ואז הלכה להקיא שוב. בלעתי רוק והלכתי לראות מה היה הרעש הזה. ואז חייכתי חיוך גדול ומחאתי כפיים ורקדתי. "שחף! הצלחת! הצלחנו!" צעקתי והם באו בריצה. ספינת לואיזה עמדה ונראתה כמו חדשה באמצע היער. אריאל מצמצה ושילבה ידיים בזעף. "יופי, שחף. אין כאן ים!" אמרה והקול שלה הידהד בכל היער. שחף נרתעה לאחור. "סליחה. לא חשבתי על זה." אמרה ברוגז וליאון הרים ידיים רועדות בהרגעה. הוא עדיין נראה קודח מחום. "היי, בנות. אני בטוח שאם נחשוב על ים גם הוא יצוץ." אמר וחייכתי והנהנתי. עליתי לספינה בזכות הסולם הקסום מברזל שהופיע וצחקתי. כמו בזמנים הטובים. הם עלו אחריי.מיד אחרי זה קרסנו בסיפון והספינה השמיעה קול של צופר. הרגשתי כאילו עשינו עוד מסע צללים, מה שהיה נכון. פתאום ראיתי את הים והופתעתי. שחף חיבקה את עצמה בישיבה ואריאל מצמצה וחיבקה אותה. ליאון נשכב על הגב והתחיל לנחור. חייכתי בהיסוס. הספינה התחילה לשוט והרחתי את הים. כבר לא פחדתי ממנו.
שחף בת זאוס, אריאל בת אפולו וליאון בן הפייסטוס. אני בת קריוס, טיטאן שצריך להשמיד. לא מזמן, אנחנו, תולעי סיפרי פרסי ג´קסון (חוץ מליאון) גילינו שהספרים באמת קיימים- וגם הדמויות. טוב, קיימים חלקית. ריק ריירדן שיקר בהרבה דברים על המחנה, אבל זה מטעם סודיות. ואז יצאנו למסע והבאנו למחנה את תיבת פנדורה, שעכשיו אצל כירון. לקחנו איתנו גם עוד תיבה קטנה מג´ונגל שהיינו בו לזמן קצר, ועכשיו היא הייתה איתנו. רייצ´ל נתנה לנו גם נבואה: "בת הטיטאן את אביה תשמיד, ארבעה חצויים יצאו ליער באופן אחיד,התיבה אשר מצאו בג´ונגל תאיר את דרכם, האלים יעזרו פה לכולם,וזה יהיה סוף מסעם". ועכשיו אנחנו כאן, במסע השני שלנו. קריוס הוא טיטאן ואבא שלי. נאנחתי והלכתי לחדר הספינה עם המיטות. הלכתי לישון וכיביתי את האור. בין רגע, כמו תמיד, ראיתי בעיני רוחי את הנערה הקבועה שאני לא מכירה: היה לה שיער שחור קצוץ וקצר, ג´ינס שחור וחולצה אפורה. היא נראתה כמו טומבויי. הסתכלתי עליה בתהייה בזמן שהיא דפקה בכוח על הברזל האדום שהיא הייתה כלואה בו. "תשחררו אותי אפסים!" היא צעקה ומיד אחרי זה אני כאילו יצאתי החוצה מהמתכת וראיתי יצור מחריד שעמד לידו. הייתה לו עין אחת. "לעולם לא. תצטרכי לחכות שהם יגיעו, וגם אז, נראה אם נשחרר אותך. קודם הנבואה צריכה להתממש" אמר היצור המרושע ואני חזרתי להיות בתוך גוש הברזל האדום ליד הנערה שהייתה במצב רוח רע מאוד."כן, ממש." היא רטנה, התיישבה ושילבה ידיים. בשלב הזה נרדמתי, אבל החלום המשיך באותו מקום. "שלום," מלמלתי והטומבויי קפצה והסתכלה בבהלה לצדדים. "מי שם?" היא צעקה ועשיתי לה שלום עם היד. היא בהתה בי והעיניים שלה התעגלו לאט לאט מסיבה שלא הבנתי. "שיער חום... הנבואה תתממש..." היא מלמלה לעצמה והתחילה לחייך. "אממ מה?" שאלתי והיא הסתכלה עליי. היא אמרה לי שקוראים לה אלכס, ששני קיקלופים כלאו אותה כאן ושהם אמרו לה על איזו נבואה ושישחררו אותה אולי כשהיא תתגשם. "זאת את, אני מבינה עכשיו" אלכס אמרה בחיוך גדול ומחאה כפיים. "מי אני?" שאלתי בבילבול. אלכס חייכה. "את. תצילי אותי." אמרה בחיוך ומחאה כפיים.


לא הזכרתי אותה עד עכשיו מסיבה טובה: חשבתי שאני סתם מדמיינת אותה. והאמת, גם עכשיו חשבתי שאני מדמיינת אותה. אבל היא אמרה ´נבואה.´ זה עירער אותי והסתכלתי עליה בחשדנות.
סקר ראש בראש

להמשיך את הספר?


כןןןןןןןןןןןןןן

לא, מבחינתי אפשר להפסיק
צפייה בתוצאות
הירשם לאתר כדי להגיב

3 תגובות
הלוחשת לספרים
המשכתי וחיברתי בינהם^_^ מי שלא יודע- זה ספר המשך ל´המסע בעקבות התיבה´.
עודכן לפני 75 ימים
הלוחשת לספרים
המשך יבוא בקרוב (: אני לא בבית לצערי לשלושה ימים^~^(אני בירושלים) אז כשאני יחזור בעזרת ה´(הבנתם?(;)
עודכן לפני 78 ימים
Phantom Sixth Man
אה? מי? מה? מו? יותר מדי שאלות!
עודכן לפני 78 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

המשך למשחק ערפדים
נשאלה לפני 4 ימים ע"י ✨ Pink Princess✨ (כרגע יש 230 תשובות)

ותמיד תזכרו:
נשאלה לפני 10 שעות ע"י 🎀 (כרגע יש 8 תשובות)


סיפורים נוספים
אי דמיוני שקוראים לו צ´יצ´קריצ´קה הספר לא מתייחס לגזענות, אז לא לקחת אישית המטרה היא להנות מהסיפור תקציר: אגם קסום, כוחות על- מה כבר יכול להשתבש? ילדה מיוחדת תקציר: ילדה עם כוחות מיוחדים ביקום רגיל
- פרסומת -

למ"ע והנבל המרושע בעולם- האגם הקסום תקציר: ספר המשך למטבע המסתורי ארץ החלומות והמסע אל המטבע, לפעמים אני אעשה פרק אחד מכמה נקודות מבט. ציידי המפלצות 2הילדה משום מקום תקציר: קוראים לי שירה. ואני אספר לכם את הסיפור שלי- איך הגעתי משום מקום, למקום שוקק חיים חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. הנוקמים החדשים מ.ת/ התחלה מחדש תקציר: מתחשק לי להחזיר את המ.ת הזה קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי גורדי השחקים / מ.ת.א תקציר: משחק תפקידים של בני נוער החיים במגדל גבוה עם 1000 קומות, ולא מודעים לעובדה שהכל יכול לקרות... אשמח אם תשתתפו אי דמיוני שקוראים לו צ´יצ´קריצ´קה הספר לא מתייחס לגזענות, אז לא לקחת אישית המטרה היא להנות מהסיפור תקציר: אגם קסום, כוחות על- מה כבר יכול להשתבש? שרביט האיזמרגד תקציר: אירועים משונים פוקדים את העיירה השקטה ביינברידג´: ילדים נעלמים, סופות חול מסתוריות ודמויות משונות שמופיעות ונעלמות באמצע הלילה. כשקייט בת ה-12 ומשפחתה עוברים לגור בעיירה המנומנמת, היא נאלצת להתמודד מול דברים שמעולם לא חשבה שאפשריים. תשאלו את ליידי באג תקציר: תשאלו את כוכבי הסדרה ליידי באג שאלות תשאלו את אגם ואלי תקציר: בורח לי רוטב במכנסיים מכורה (18 ומעלה) תקציר: סוטה Take Me With You || מ.ת.א תקציר: מיאו יאו תמונות ובדיחות של גיבורי האולימפוס תקציר: נראלי שהשם מדבר בעד עצמו Beautiful death תקציר: בפרק הראשון כי ככה אמרתי תקציר: נלי הצעירה מתגלה גאון ונשלחת לפנימייה בלונדון,אך אז העניינים מיסתבכים....... הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד)רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!