התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
1128 קוראים


בעקבות התיבה- החטיפה - הפרק הראשון
אני עוברת לווטפאד | פורסם לפני 5 חודשים
  


שוב הרגשתי את מה שהרגשתי במסע צללים עם האדס- קור וצמרמורות, אבל בנוסף גם הייתי תשושה. "קדימה הדס!" שמעתי את שחף והידקתי את האחיזה ביד של ליאון. בסוף הרגשתי אדמה לחה, הייתה רוח נעימה ושמעתי ציפורים מצייצות. ידעתי שהגענו ועזבתי אותם. קרסתי לישיבה באנחה וגם הם. ליאון רץ להקיא באיזה שיח ואריאל רעדה מאוד. שחף נראתה מאוד חיוורת ובקושי ישבה. "א...אני..חושבת...שאני לא אוהבת מסע צללים." מלמלה שחף והצלחתי לצחוק. ואז גם אני רצתי להקיא. אריאל הלכה לישון ושחף טפחה לה על הגב כשחזרתי רועדת והתיישבתי. ליאון גם חזר ונראה קודח מחום. "הספינה" מלמלתי מטושטשת ושחף הנהנה והצליחה לעמוד. היא נראתה במצב הכי טוב מבינינו. היא עצמה עיניים ומלמלה משהו שלא הבנתי. כעבור חצי דקה שמענו בום! גדול וציפורים עפו בשריקות בשמיים. הופתעתי וליאון גם. אריאל מצמצה ועברה לישיבה, ואז הלכה להקיא שוב. בלעתי רוק והלכתי לראות מה היה הרעש הזה. ואז חייכתי חיוך גדול ומחאתי כפיים ורקדתי. "שחף! הצלחת! הצלחנו!" צעקתי והם באו בריצה. ספינת לואיזה עמדה ונראתה כמו חדשה באמצע היער. אריאל מצמצה ושילבה ידיים בזעף. "יופי, שחף. אין כאן ים!" אמרה והקול שלה הידהד בכל היער. שחף נרתעה לאחור. "סליחה. לא חשבתי על זה." אמרה ברוגז וליאון הרים ידיים רועדות בהרגעה. הוא עדיין נראה קודח מחום. "היי, בנות. אני בטוח שאם נחשוב על ים גם הוא יצוץ." אמר וחייכתי והנהנתי. עליתי לספינה בזכות הסולם הקסום מברזל שהופיע וצחקתי. כמו בזמנים הטובים. הם עלו אחריי.מיד אחרי זה קרסנו בסיפון והספינה השמיעה קול של צופר. הרגשתי כאילו עשינו עוד מסע צללים, מה שהיה נכון. פתאום ראיתי את הים והופתעתי. שחף חיבקה את עצמה בישיבה ואריאל מצמצה וחיבקה אותה. ליאון נשכב על הגב והתחיל לנחור. חייכתי בהיסוס. הספינה התחילה לשוט והרחתי את הים. כבר לא פחדתי ממנו.
שחף בת זאוס, אריאל בת אפולו וליאון בן הפייסטוס. אני בת קריוס, טיטאן שצריך להשמיד. לא מזמן, אנחנו, תולעי סיפרי פרסי ג´קסון (חוץ מליאון) גילינו שהספרים באמת קיימים- וגם הדמויות. טוב, קיימים חלקית. ריק ריירדן שיקר בהרבה דברים על המחנה, אבל זה מטעם סודיות. ואז יצאנו למסע והבאנו למחנה את תיבת פנדורה, שעכשיו אצל כירון. לקחנו איתנו גם עוד תיבה קטנה מג´ונגל שהיינו בו לזמן קצר, ועכשיו היא הייתה איתנו. רייצ´ל נתנה לנו גם נבואה: "בת הטיטאן את אביה תשמיד, ארבעה חצויים יצאו ליער באופן אחיד,התיבה אשר מצאו בג´ונגל תאיר את דרכם, האלים יעזרו פה לכולם,וזה יהיה סוף מסעם". ועכשיו אנחנו כאן, במסע השני שלנו. קריוס הוא טיטאן ואבא שלי. נאנחתי והלכתי לחדר הספינה עם המיטות. הלכתי לישון וכיביתי את האור. בין רגע, כמו תמיד, ראיתי בעיני רוחי את הנערה הקבועה שאני לא מכירה: היה לה שיער שחור קצוץ וקצר, ג´ינס שחור וחולצה אפורה. היא נראתה כמו טומבויי. הסתכלתי עליה בתהייה בזמן שהיא דפקה בכוח על הברזל האדום שהיא הייתה כלואה בו. "תשחררו אותי אפסים!" היא צעקה ומיד אחרי זה אני כאילו יצאתי החוצה מהמתכת וראיתי יצור מחריד שעמד לידו. הייתה לו עין אחת. "לעולם לא. תצטרכי לחכות שהם יגיעו, וגם אז, נראה אם נשחרר אותך. קודם הנבואה צריכה להתממש" אמר היצור המרושע ואני חזרתי להיות בתוך גוש הברזל האדום ליד הנערה שהייתה במצב רוח רע מאוד."כן, ממש." היא רטנה, התיישבה ושילבה ידיים. בשלב הזה נרדמתי, אבל החלום המשיך באותו מקום. "שלום," מלמלתי והטומבויי קפצה והסתכלה בבהלה לצדדים. "מי שם?" היא צעקה ועשיתי לה שלום עם היד. היא בהתה בי והעיניים שלה התעגלו לאט לאט מסיבה שלא הבנתי. "שיער חום... הנבואה תתממש..." היא מלמלה לעצמה והתחילה לחייך. "אממ מה?" שאלתי והיא הסתכלה עליי. היא אמרה לי שקוראים לה אלכס, ששני קיקלופים כלאו אותה כאן ושהם אמרו לה על איזו נבואה ושישחררו אותה אולי כשהיא תתגשם. "זאת את, אני מבינה עכשיו" אלכס אמרה בחיוך גדול ומחאה כפיים. "מי אני?" שאלתי בבילבול. אלכס חייכה. "את. תצילי אותי." אמרה בחיוך ומחאה כפיים.


לא הזכרתי אותה עד עכשיו מסיבה טובה: חשבתי שאני סתם מדמיינת אותה. והאמת, גם עכשיו חשבתי שאני מדמיינת אותה. אבל היא אמרה ´נבואה.´ זה עירער אותי והסתכלתי עליה בחשדנות.
סקר ראש בראש

להמשיך את הספר?


כןןןןןןןןןןןןןן

לא, מבחינתי אפשר להפסיק
צפייה בתוצאות
הירשם לאתר כדי להגיב

3 תגובות
אני עוברת לווטפאד
המשכתי וחיברתי בינהם^_^ מי שלא יודע- זה ספר המשך ל´המסע בעקבות התיבה´.
עודכן לפני 140 ימים
אני עוברת לווטפאד
המשך יבוא בקרוב (: אני לא בבית לצערי לשלושה ימים^~^(אני בירושלים) אז כשאני יחזור בעזרת ה´(הבנתם?(;)
עודכן לפני 143 ימים
Phantom Sixth Man
אה? מי? מה? מו? יותר מדי שאלות!
עודכן לפני 143 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אז...שוב פעם בכיתי באוטובוס...הידד!~פאק יו~
נשאלה לפני 22 שעות ע"י HERMI💥 (כרגע יש 8 תשובות)

בוקר טוב^.^
נשאלה לפני 10 שעות ע"י Star tail||מתגעגעת... (כרגע יש 4 תשובות)


סיפורים נוספים
פיקצרים לפרסי ג´קסון, כל מה שלא סופר תקציר: כל מיני פיקצרים אסטל ג´קסון- מסע בלב ים תקציר: אסטל אחות של פרסי יוצאת למסע חיפושים
- פרסומת -

להיות חצויי זה לא קל תקציר: פאנפיק לפרסי ג´קסון? מסעות בזמן, פאנפיק מקורי ביותר לפרסי ג´קסון תקציר: אני מיקה וולדאס, ולאבא שלי קוראים ליאו. אני באמת צריכה להגיד מעבר לזה? פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר אני? מה לי ולזה? תקציר: אממ אני לא סובלת לשים תקציר כאן סוריי.... האח הגדול VIP מ.ת תקציר: **לא מעתיקה** - אתם הדמויות מהתוכנית המקורית, אני האח הגדול (יותר נכון האחות הגדולה) וזהו - יאללה בלגן! תשאלו את נוויל (מישהו עשה את זה?) תקציר: שונאי אמברידג´ התאחדו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מועדון המעריצים של גיבורי האולימפוס(פרסי ג´קסון)!!!!! תקציר: ייייייייייייייאאאאאאאאאאאאאא מ.ת משפחה (כי אני מצ´ועממת זה למה) תקציר: חוח פיקצרים לפרסי ג´קסון, כל מה שלא סופר תקציר: כל מיני פיקצרים הקונדסאים קוראים הארי פוטר (בתוך הספר יש קרדיט) harry potter תקציר: ג´יימס מוצא ספר עתידני ששמו "הארי פוטר" בתוך הספר יש כל מיני קטעים מחייו של הארי פוטר. תשאלו את ג´ייסון גרייס! תקציר: כיף למות? מה אתה חושב על לבנה? למה אכלת שדכן? ממלכה אחרת מ.ת.א תקציר: סודות ורק סודות העיניים של רקיע תקציר: השמש זורחת ושולחת את קרניה על יום חדש, בשדה בין חווה ועיר ילד מרים את ראשו מקצירת התבואה, במרחק שנים רבות משם ילדה בוכה ואמא מנחמת אותה, אם נמשיך רחוק עוד יותר בציר הזמן שלנו, נראה גבר חסון חג סביב לזאב בצבע כתום בוהק, נמשך רחוק עוד יותר אל אב המלטף את ש הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) אהבה אסורה בבית הספר תקציר: סיפור על בחור בשם ג´וני שבא ללמוד בבית ספר ומתאהב בבחור מקובל ומבוגר ממנו ומקווה להיות איתו פרויקט מצילים את העיר! תקציר: אני ממש חייבת אנשים מהרשתות החברתיות אינסטגרם יוטיוב פייסבוק גוגל פלוס!רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!