התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
118 קוראים


עיר הספרים אתם יוצרים משחק! || אני צריכה רעיונות למשחק - הפרק הראשון
חדת פוני | פורסם לפני 3 חודשים
  

אוקי שלום!

אני נעמה לוי ואחד מהיכולות שלי הוא לתכנת משחקים בתוכנה שניקראת rpg maker!

אני צריכה את עזרתכם עיר הספרים! אני יודעת שיש פה המון אנשים עם סיפורים ורעיונות מהממים וזה למה אני צריכה אתכם! יש לי את היכולת ליצור משחק אבל אין לי את היכולת ליצור את הרעיון והסיפור למשחק! אז תמשיכו ליקרוא כדי לדעת איך לעזור לי!


קצט על התוכנה:

אני מישתמשת בגירסה של התוכנה שניקראת mv, יש xp יש vx ויש עוד כמה שהם יותר ישנים, אני מישתמשת בחדשה ביותר. rpg זה קיצור של רול פליינג גיים שזה אומר משחק תפקידים (ואני יודעת שעיר הספרים מלאה בכאלה).


קצט עליי:

למה שבעצם תעזרו לי? אתם רוב הסיכויים לא מכירים אותי לכן למה שתיהיו נחמדים אליי? אוקי אז קצט על עצמי שתדעו בכללי למי אתם עוזרים. אני בת 14 ואני יודעת מחשבים דיי טוב ואני מאוד אוהבת אומנות ולצייר, אני בעיר הספרים כבר שנתיים ויש לי ערוץ יוטיוב שלוש שנים. אני מאוד אוהבת ליצור משחקים רק שאין לי סיפור בשבילהם...


קצט על המשחק שאני רוצה:

אני רוצה שזה יהיה משחק מעניין שכולם ירצו לשחק בו, ואם לא כולם אז הרוב.


דרכים ליצור קשר כדי לתת רעיונות:

בתגובות הספר הזה

בדיסקורד tapoochland#4145

בסקייפ foxcorn

בהודעות פרטיות למשתמש שלי (חדת פוני)פרק הבא נתחיל ברעיונות!

הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
פולאריס
אולי תעשי משהו בסגנון טוון אוף סיילם. יש עולם קסום וכל סיבוב מחולקים לאנשים תפקידים שממלאים מקום מסויום בעולם. הם מחולקים לקבוצות, לכל קבוצה יש מטרה והם הורגים אחד את השני בשבילה.
עודכן לפני 87 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

יש לכם 2 דקות לבוא
נשאלה לפני 16 שעות ע"י 🎀 (כרגע יש 9 תשובות)

היוש
נשאלה לפני 14 שעות ע"י עם פנטזיה לא הולכים למכולת (כרגע יש תשובה אחת)


סיפורים נוספים
האהבה הראשונה של קרין תקציר: אעה זאת מנגה שתירגמתי לחברות שלי שלא יודעות אנגלית אזזז מי שרוצה גם ליקרוא מוזמן! הרפתקאות המופלאה בקומיקס||פאנפיק על המופלאה תקציר: זה הפאנפיק הכי טוב שיצא לי חתולי העיר תקציר: מיס חתולי, זה השם שהילדה הזאתי שעוברת פה כל הזמן נתנה לי. ויש עוד המון כמוני אבל כולנו בעצם חתולי עיר חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. שחברתך הטובה היא מלכת הכיתה. תקציר: מאי היא הילדה הכי מקובלת בכיתה וליה היא החברה הכי טובה שלה,היי זאת אני תישמעו את הסיפור מהצד שלי קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי ילדי האגדות מ.ת.א- מחודש תקציר: בפנים אש ומים| מ.ת.א תקציר: יש שתי ממלכות, ממלכת האש וממלכת המים, על ממלכת האש מלך ומלכה רעים, ועל המים טובים, יום אחד פורצת מלחמה ענקית בין הממלכות, אתם אנשים כפריים שגרים בכפר שמנסים לגרום למלכה ומלך למות , בממלכת האש שוכנת גם נסיכה שהיא טובת לב למ"ע והנבל המרושע בעולם- האגם הקסום תקציר: ספר המשך למטבע המסתורי ארץ החלומות והמסע אל המטבע, לפעמים אני אעשה פרק אחד מכמה נקודות מבט. מריקולס ליידיבאג & צ´אט נואר עונות 2+3 המידע || אריאנה ליידי נואר ♥ תקציר: ספר המידע, התאוריות והספוילרים של מריקולס ליידיבאג וצ´אט נואר חזר! בספר ישנם ספוילרים, תאוריות, מידע ופרקים חדשים אשר יצאו! בואו היכנסו לעולם של מריקולס! רוכבי הדרקונים מ.ת.א תקציר: עולם בו יש בני אדם ודרקונים וקשר מיוחד אך יש יחידה לחיסולם של הקשר בין הדרקונים לבני האדם תקועים בעבר מ.ת תקציר: בספר תחרות כתיבה! תקציר: טוב אז החלטתי לעשות תחרות כתיבה , אתם תחשבו שאני לא מקצועית! אבל אני ממש השתדל להיות רצינית! אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד בת מלוכה? תקציר: מסופר כל ילדה שכל חייה התפכו דברים שלא ידענו מ.ת/.א תקציר: אין תקציר. אבל זה הולך להיות מעניין. L+O=VE תקציר: .רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!