התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
364 קוראים


מלחמת העונות - הפרק הראשון
הלוחשת לספרים | פורסם לפני 2 חודשים
  


 מלך הסתיו (שקראו לו סתיו) ישב בכיסא המלכות שלו ונאנח ואז הסתכל בארמונו. הוא היה בצבעי השלכת- שטיח ענק בצבעי אדום זהב היה על הרצפה, כיסא המלכות שלו היה אפרפר, הדלת הייתה חומה והמיטה הייתה עם סדין שהתמונה שלו הייתה עלי שלכת צונחים לאדמה. הוא חייך לעצמו. בקרוב כל הילדים יחזרו לבית ספר ויתחילו את שנת הלימודים. ואז הלב שלו נצבט. הם לא ילמדו עליו, כיוון שכבר מזמן הפך רק לסיפור אגדות ולא יותר. כמובן, הוא ושלושת חברוי האחרים- חורף, קיץ ואביב. בני האנוש לצערו האמינו שעונות השנה מתרחשות בגלל סיבובי כדור הארץ או משהו כזה. ואז הוא התעורר מהמחשבות והסתכל בשעון. 8 בערב. כל הילדים עכשיו מתכוננים בהתרגשות ליום הראשון מחר של השנה בבית ספר וכמה מהם בטח מסתכלים בחשש בחלון ותוהים אם לקחת מטרייה או לא. סתיו החליט להיות נחמד ולעשות להם יום מעונן בלבד. הוא הלך לישון, מתרגש כמו מישהו שעבצמו יש לו בית ספר מחר ונרדם. הוא חלם על אוייבו- חברו חורף, ששלח לו חלום על שלג. זה הזכיר לו למחרת כשקם שהסתיו תכף יגמר. עכשיו מה, ה1 בספטמבר? יש לו חודשיים של שלטון. השעה הייתה 10 בבוקר וכל הילדים בטח כבר התחילו ללמוד קצת.  הוא חייך לעצמו והתארגן ליום החדש. לאחר מכן שתה קפה והלך לחצר הארמון, שהייתה מוצפת עלים צבעוניים ועננים אפרפרים היו בשמיים. סתיו חייך לעצמו ושתה בהנאה בכיסא נוח. ´אין טוב מזה,´ חשב. ´לדעת שרק עוד חודשיים אוחלף, ובינתיים להיות כאן´ הוא עצם עיניים, מקשיב לציפורים שהתארגנו לעזיבה למקומות חמים יותר. ´חכמות, הקטנות האלה´ חשב בחיוך.


הוא עצמו היה חסין לכמעט כל סוג של מזג אוויר- רק את החורף הוא שנא. בגלל זה כל החורף יש ברקים ורעמים. סתיו וחורף רבים עד שסתיו תמיד נכנע לבסוף. המחשבה הכעיסה אותו. למה הוא תמיד נותן לחורף לנצח? ´הפעם זה לא יקרה,´ חשב בפעם המיליון ונאנח בייאוש. הוא צריך עזרה. אבל ממי יבקש? לקיץ ואביב יש עוד חודשים ארוכים של שינה, ולהעיר אותם יהיה קל בערך כמו למצוא מחט בערמת שחת. ´ילדים´ הוא נזכר בבית ספר. הוא הניח את הכוס ואז פרש ידיים לצדדים- מה שגרם למשהו כמו טלוויזיה מרחפת להיפתח לפניו. סתיו סקר את הכיתה שראה, שקועה בכתיבה של משהו. הנה, חבורה של ילדים מגובשים תהיה טובה. הוא עצם עיניים בזמן שתרם להם חלק מכוחותיו- חלקיק קטן וזעיר, אבל להם זה יספיק. לילדה עם הצמות הבלונדיניות נתן זימון גשם וברקים. לילד הצוחק עם השיער השחור שניסה לשעשע אותה נתן שליטה ברוח והרמת דברים בעזרתה. ´שניהם יספיקו,´ חשב בתשישות וסגר את הטלוויזיה במחיאת כף. הוא נרדם שוב בחיוך.

סקר ראש בראש

איך הספר?


מותח

מסקרן
צפייה בתוצאות
הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

המשך למגנובים
נשאלה לפני 6 ימים ע"י Dolphina is lonely (כרגע יש 1314 תשובות)

זה כזה מגניב משפחת רעש
נשאלה לפני 14 דקות ע"י charl♡t (כרגע יש 2 תשובות)


סיפורים נוספים
פיקצרים לפרסי ג´קסון, כל מה שלא סופר תקציר: כל מיני פיקצרים המשך לדם האולימפוס תקציר: אחרי המלחמה בגאיה פאנפיק לפרסי ג´קסון- בן אריסטאוס, אל הדבורים, עצי הפירות ובעלי החיים המבוייתים תקציר: קוראים לי אריסטו. וזה הסיפור על איך מחיים נורמליים חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים תקועים בעבר מ.ת תקציר: בספר היער האפל | מ.ת.א תקציר: --->.<--- בואו נבנה את עיר הספרים מחדש! תקציר: ביפ וניה! מלחמת הערפדים || מ.ת.א תקציר: ונקווה שלא ימחק... היער המכושף מ.ת (רק בנות) תקציר: מ.ת של בנות בלבד!!! חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר עולם אכזר 🌌 אליס תקציר: ספר קטעים וסיפורים קצרים אשר יציג לכם קטעים שבו העולם מציג את אכזריותו. הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים עם מאכלים היו בני אדם תקציר: ...................................................................................................... דישי מטומטם תקציר: דישי החרא מטומטם תחרות כתיבה • secret תקציר: תחרות כתיבה • secretרשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!