התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
783 קוראים


מלחמת העונות - הפרק הראשון
הלוחשת לספרים | פורסם לפני 4 חודשים
  


 מלך הסתיו (שקראו לו סתיו) ישב בכיסא המלכות שלו ונאנח ואז הסתכל בארמונו. הוא היה בצבעי השלכת- שטיח ענק בצבעי אדום זהב היה על הרצפה, כיסא המלכות שלו היה אפרפר, הדלת הייתה חומה והמיטה הייתה עם סדין שהתמונה שלו הייתה עלי שלכת צונחים לאדמה. הוא חייך לעצמו. בקרוב כל הילדים יחזרו לבית ספר ויתחילו את שנת הלימודים. ואז הלב שלו נצבט. הם לא ילמדו עליו, כיוון שכבר מזמן הפך רק לסיפור אגדות ולא יותר. כמובן, הוא ושלושת חברוי האחרים- חורף, קיץ ואביב. בני האנוש לצערו האמינו שעונות השנה מתרחשות בגלל סיבובי כדור הארץ או משהו כזה. ואז הוא התעורר מהמחשבות והסתכל בשעון. 8 בערב. כל הילדים עכשיו מתכוננים בהתרגשות ליום הראשון מחר של השנה בבית ספר וכמה מהם בטח מסתכלים בחשש בחלון ותוהים אם לקחת מטרייה או לא. סתיו החליט להיות נחמד ולעשות להם יום מעונן בלבד. הוא הלך לישון, מתרגש כמו מישהו שעבצמו יש לו בית ספר מחר ונרדם. הוא חלם על אוייבו- חברו חורף, ששלח לו חלום על שלג. זה הזכיר לו למחרת כשקם שהסתיו תכף יגמר. עכשיו מה, ה1 בספטמבר? יש לו חודשיים של שלטון. השעה הייתה 10 בבוקר וכל הילדים בטח כבר התחילו ללמוד קצת.  הוא חייך לעצמו והתארגן ליום החדש. לאחר מכן שתה קפה והלך לחצר הארמון, שהייתה מוצפת עלים צבעוניים ועננים אפרפרים היו בשמיים. סתיו חייך לעצמו ושתה בהנאה בכיסא נוח. ´אין טוב מזה,´ חשב. ´לדעת שרק עוד חודשיים אוחלף, ובינתיים להיות כאן´ הוא עצם עיניים, מקשיב לציפורים שהתארגנו לעזיבה למקומות חמים יותר. ´חכמות, הקטנות האלה´ חשב בחיוך.


הוא עצמו היה חסין לכמעט כל סוג של מזג אוויר- רק את החורף הוא שנא. בגלל זה כל החורף יש ברקים ורעמים. סתיו וחורף רבים עד שסתיו תמיד נכנע לבסוף. המחשבה הכעיסה אותו. למה הוא תמיד נותן לחורף לנצח? ´הפעם זה לא יקרה,´ חשב בפעם המיליון ונאנח בייאוש. הוא צריך עזרה. אבל ממי יבקש? לקיץ ואביב יש עוד חודשים ארוכים של שינה, ולהעיר אותם יהיה קל בערך כמו למצוא מחט בערמת שחת. ´ילדים´ הוא נזכר בבית ספר. הוא הניח את הכוס ואז פרש ידיים לצדדים- מה שגרם למשהו כמו טלוויזיה מרחפת להיפתח לפניו. סתיו סקר את הכיתה שראה, שקועה בכתיבה של משהו. הנה, חבורה של ילדים מגובשים תהיה טובה. הוא עצם עיניים בזמן שתרם להם חלק מכוחותיו- חלקיק קטן וזעיר, אבל להם זה יספיק. לילדה עם הצמות הבלונדיניות נתן זימון גשם וברקים. לילד הצוחק עם השיער השחור שניסה לשעשע אותה נתן שליטה ברוח והרמת דברים בעזרתה. ´שניהם יספיקו,´ חשב בתשישות וסגר את הטלוויזיה במחיאת כף. הוא נרדם שוב בחיוך.

סקר ראש בראש

איך הספר?


מותח

מסקרן
צפייה בתוצאות
הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

מה פאנפיפול חושבים שאני שומעת: בייבי שארק. מה חברים חושבים שאני שומעת: ווקאלויד. מה אני אשכרה שומעת:
נשאלה לפני 3 שעות ע"י קירקה |משוגעת זו לא מילה | עגבניות זה כעסומ🍅 (כרגע יש תשובה אחת)

תדמיינו לחשוב שקוביות זה לוהט
נשאלה לפני 5 שעות ע"י save me (כרגע יש תשובה אחת)


סיפורים נוספים
בעקבות התיבה- החטיפה תקציר: פאנפיק לפרסי ג´קסון מ.ת. מחנה החצויים תקציר: אתם הילדים במחנה ´לוריאנה´ פאנפיק לפרסי ג´קסון תקציר: כל הילדות אמה של לוראינה קראה לה ספר שקראו לו ´לב של עץ,´ ולגיבורה שלו קראו לוריאנה- ממש כמוה. אמא של לוריאנה אמרה לה שהיא נקראה על שמה, אבל לורי תמיד חשבה שהיא משוגעת. איך אפשר להיקרא על שם ילדה בספר? זה לא אפשרי. או שכן? סוף העולם....או שלא? תקציר: אבישג נפרדת מכדור הארץ לתמיד, כי בחדשות בכל העולם מודיעים שהכוכב מוצף כולו. איך היא תסתדר בחללית הענקית? מי יהיו חבריה כשבכוכב עצמו אף אחד כמעט לא דיבר איתה אולי חוץ מילדה אחת בביתה החדש בחללית העצומה? מלחמת העם מ.ת.א תקציר: העם שלכם שונה. אנשי האצולה רשאים לקחת בעלות על האנשים הרגילים ולעשות איתם מה שהם רוצים. ויש מלחמה- מלחמה גדולה שאי אפשר לעמוד בפניה... חולצת פסים || מ.ת.א תקציר: בפנים קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי מריקולס ליידיבאג & צ´אט נואר עונות 2+3 המידע || אריאנה ליידי נואר ♥ תקציר: ספר המידע, התאוריות והספוילרים של מריקולס ליידיבאג וצ´אט נואר חזר! בספר ישנם ספוילרים, תאוריות, מידע ופרקים חדשים אשר יצאו! בואו היכנסו לעולם של מריקולס! אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד ספר הקטעים שלי תקציר: כל מיני קטעים תיתקרב אלי!(סוטה מאוד! 15+ לא להעתיק!) תקציר: כדי להיכנס!!!!!!!!!!!!!!!! הבלוג של קירקה תקציר: יום בחייה של פאנגירל, התעוררות מאוחרת, בית ספר, קריאה, קריאה, סדרות, אנימה, עיר הספרים, צרחות, התפאנגרלות, אנימה, עריכה, ציור, למה אני לא לוקה מגורינה???? סוף. מלחמת הערפדים || מ.ת.א תקציר: ונקווה שלא ימחק... רוחו של ולטר מ.ת.א תקציר: בפנים! אוהבת! תשאלו את ג´ייסון גרייס! תקציר: כיף למות? מה אתה חושב על לבנה? למה אכלת שדכן? המופלאה! (גרסת PV) תקציר: גרסת האנימה של המופלאה:הרפאתקותם של ליידי באג וצ´אט נואר יומני העתיד תקציר: בכיתה ה´ קיבלתי משימה בבית הספר, לכתוב סיפור על העתיד. כבר אז אהבתי מאוד לכתוב סיפורים... אז היום אני בכיתה ז´, וליומני העתיד נוספו עוד שני פרקים. החלטתי לכתוב אותם כאן, ספרו לי מה דעתכם:) בתוך היער , מ.ת.א תקציר: הכל מוסתר בספר.רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!