התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
222 קוראים


אימת האסורים - הפרק הראשון
יסמין אלור/כלבים+זאבים+שועלים/גאמורה/וונדר וומן/סאמירה/קליפס | פורסם לפני 4 חודשים
  


בום! בום!


לוסי בכתה. היא שנאה את מה שקרה לה, אחרי מותם של הוריה. היא שנאה את מה שהתפתח בתוכה, את מה שלא יכלה לשלוט בו.

שום דבר לא יכל לשנות את זה. היום עברה שנה בדיוק, היום הוא יום הדין. 

או עכשיו, או כלום.

אם היא לא תעצור את זה, היא תהיה אחת מהאסורים."יהיה בסדר, לוסי." אמר אחי החורג, ג´ון.

"לא זה לא! אם לא נעצור את זה היום, הם יכלאו אותי! הם יהרגו אותי!"

"לוסי, זה יהיה בסדר."

"הם יכלאו אותי כי אני מהאסורים. כי אני מפלצת, יצורה. כי אני עשויה מרוע, משנאה, מכעס ומרצון לנקמה. כי אני מסוכנת."

בום!

"לוסי, תפסיקי. את יודעת שזה לא נכון."

"לא! אני אגיד מה שאני רוצה!"

בום!

"לוסי, בבקשה די!"

"לא!"

בום!

בהיתי במה שעוללתי. התקרה לא הייתה קיימת עוד. אש השתוללה בחדרים. הגשם והרוח לא עזרו לכבות אותה. והכי חשוב- אחי והורי החורגים היו מתים.


"ג´ון, אני... אני כל כך מצטערת. כל מילה שלי הורסת כמעט הכל, יצור שכמוני. אני הייתי צריכה להקשיב לך. אני צריכה לעצור את זה, יותר מהר..." מלמלתי אל גופתו של אחי החורג.

הסתכלתי אל רסיסי המראה השבורים הגדולים על הרצפה. ראיתי את השינוי, שהופך אותי לאסורה באופן רשמי. 

העיניים שלי בהקו כמו לכל אסור. אבל בניגוד לכל האסורים, לא בזהב.

באדום.

לכל האסורים היו עיניים זהובות. שלי, מסיבה כלשהי, היו באדום. לא ידעתי למה.

אולי אני באמת עשויה מכעס.

אולי אני באמת צריכה למות.

הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

מה פאנפיפול חושבים שאני שומעת: בייבי שארק. מה חברים חושבים שאני שומעת: ווקאלויד. מה אני אשכרה שומעת:
נשאלה לפני 2 שעות ע"י קירקה |משוגעת זו לא מילה | עגבניות זה כעסומ🍅 (כרגע יש תשובה אחת)

תדמיינו לחשוב שקוביות זה לוהט
נשאלה לפני 5 שעות ע"י save me (כרגע יש תשובה אחת)


סיפורים נוספים
מלחמת העם מ.ת.א תקציר: העם שלכם שונה. אנשי האצולה רשאים לקחת בעלות על האנשים הרגילים ולעשות איתם מה שהם רוצים. ויש מלחמה- מלחמה גדולה שאי אפשר לעמוד בפניה... פאנפיק על הארי פוטר (בתקופה שלפני הארי ו/או וולדמורט) תקציר: גורלן של התאומות גריי הוא רע ומר: הן גדלו בבית יתומים מתעלל וזכו ליחס נורא- עד שהגיעו להוגוורטס. אך האם סופן יהיה טוב?
- פרסומת -

אי של שקרים מ.ת.א תקציר: אתם אנשים משני סוגים: אנושיים וקסומים. אתם חיים באי, אי קסום ונפלא שיש לכם בו הכל- אבל הדבר היחידי שאתם רוצים לעשות הוא לברוח, לראות עולם, מסיבה אחת- אם תישארו, אתם תמותו. תשאלו את אפולו! תקציר: תשאלו את אפולו שאלות, חברים- אם לא מג תהרוג אותו! מלחמת העם מ.ת.א תקציר: העם שלכם שונה. אנשי האצולה רשאים לקחת בעלות על האנשים הרגילים ולעשות איתם מה שהם רוצים. ויש מלחמה- מלחמה גדולה שאי אפשר לעמוד בפניה... חולצת פסים || מ.ת.א תקציר: בפנים קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי מריקולס ליידיבאג & צ´אט נואר עונות 2+3 המידע || אריאנה ליידי נואר ♥ תקציר: ספר המידע, התאוריות והספוילרים של מריקולס ליידיבאג וצ´אט נואר חזר! בספר ישנם ספוילרים, תאוריות, מידע ופרקים חדשים אשר יצאו! בואו היכנסו לעולם של מריקולס! אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד ספר הקטעים שלי תקציר: כל מיני קטעים תיתקרב אלי!(סוטה מאוד! 15+ לא להעתיק!) תקציר: כדי להיכנס!!!!!!!!!!!!!!!! הבלוג של קירקה תקציר: יום בחייה של פאנגירל, התעוררות מאוחרת, בית ספר, קריאה, קריאה, סדרות, אנימה, עיר הספרים, צרחות, התפאנגרלות, אנימה, עריכה, ציור, למה אני לא לוקה מגורינה???? סוף. מלחמת הערפדים || מ.ת.א תקציר: ונקווה שלא ימחק... רוחו של ולטר מ.ת.א תקציר: בפנים! אוהבת! תשאלו את ג´ייסון גרייס! תקציר: כיף למות? מה אתה חושב על לבנה? למה אכלת שדכן? המופלאה! (גרסת PV) תקציר: גרסת האנימה של המופלאה:הרפאתקותם של ליידי באג וצ´אט נואר יומני העתיד תקציר: בכיתה ה´ קיבלתי משימה בבית הספר, לכתוב סיפור על העתיד. כבר אז אהבתי מאוד לכתוב סיפורים... אז היום אני בכיתה ז´, וליומני העתיד נוספו עוד שני פרקים. החלטתי לכתוב אותם כאן, ספרו לי מה דעתכם:) בתוך היער , מ.ת.א תקציר: הכל מוסתר בספר.רשימת הפרקים:


תוכן עניינים
פרק ראשון
פרק 2 -
פרק 3 -


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!