התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
490 קוראים


אהבה מסובכת: פאנפיק על ליידיבאג - הפרק הראשון
גאיה___ | פורסם לפני 2 חודשים
  


אז גם אני אוהבת ליידי באג, מה יש?נ.מ. מרינט


שתיים בלילה, שמעתי רעשים מוזרים מכיוון החלון, ´סנטה?´ שאלתי בבלבול. ´לא נסיכה, זה אני, צ´אט נואר, אכפת לך לפתוח לי?´ נאנחתי, מאז התקרית עם הציירשע, צ´אט מבקר אותי בכל לילה, בלי לדעת שאני ליידי באג... קמתי לפתוח לו ואמרתי: אתה משוגע? שתיים בלילה עכשיו.... הוא צחקק ונכנס בקפיצה. חזרתי למיטה שלי והסתכלתי עליו בעייפות: ´תגיד, גיבורי על לא יכולים לישון?´ הוא התקרה אליי וגחן מעלי, אולי הם יכולים, אבל אני לא.... הוא אמר ואז קם והתחיל להסתובב בחדר. הוא בחן בדקדקנות את התמונות של אדריאן וצחקק כשראה אותי מסמיקה. קמתי בבת אחת ולקחתי לו את התמונות מהידיים, תחבתי את התמונות למגרה ואמרתי לו: אכפת לך לא להסתכל על הדברים האישיים שלי? הוא צחקק ונשכב על קצה המיטה, נשכבתי לצידו והקשבתי לנשימותיו, לאט לאט נרדמתי, הדבר האחרון שאני זוכרת זה צליל של חלון נפתח ונסגר.

למחרת:

התעוררתי בשבע וחצי, ומיד תפס את ליבי הפרח היפהפה שהיה על השולחן, ניחשתי שהוא מצ´אט, חייכתי ומיהרתי להתלבש, החלטתי לקחת את הפרח איתי. ממש לפני שגברת בוסטיא נכנסה, התיישבתי במקום והנחתי את הפרח על השולחן שלי ושל אליה, מיד שמעתי גיחוך מכיוון קלואי: איזה פרח נוראי, הגנן הפרטי שלי עושה פרחים הרבה יותר יפים... התעצבנתי אבל לא אמרתי כלום, אליה הניחה על כתפי את ידה ושאלה: מאיפה באמת הפרח הזה? סתם, מצאתי אותו.... לאחר כמה דקות אדריאן נכנס, כמובן שהסמקתי הוא חייך ואמר: היי מרינט, תגידי, מאיפה הפרח הזה? הוא ממש יפה.... הסמקתי ואמרתי בגימגום: כ.. כן.... מצאתי אותו היום בבוקר.... הוא חייך שוב והתיישב. לאחר סיום הלימודים שוב היה נבל על, רוורסר, שגרם לצ´אט להיות פחדן ולי להיות מגושמת, מאוד. אני וצ´אט הבסנו אותו יחסית מהר... לאחר שנלחמנו בו מיהרתי לחזור הביתה בתור החיפושית, והחלפתי צורה שנחתתי על המיטה, דקת אחר כך שמעתי את הגירוד המוכר על החלון....

הירשם לאתר כדי להגיב

6 תגובות
ליידי חיפושית
נשמע אחלה פאנפיק ואים שום דבר רע בזה שאת גם אוהבת את הסדרה😘
עודכן לפני 77 ימים
פופי סיפורים~ספרים❤
אחת הפטניקים היותר טובים בעיר הספרים...מתי טת ממשיכה?😍😍😍😍😍😍
עודכן לפני 77 ימים
Dana13
סבבה
עודכן לפני 77 ימים
גאיה___
היה לי באג, כרגע אני עורכת את הפרק הראשון כדי שיהיה מה לקרוא, אל תדאגי
עודכן לפני 77 ימים
Dana13
גם את נרשמת לאחד הספרים של המשתמש הקודם שלי שנמחק
עודכן לפני 77 ימים
Dana13
הוספתי מנוי כדי לראות לאן זה ימשיך תתחילי בבקשה
עודכן לפני 77 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

התחלה למ.ת.א בגלל הבאג. של התחרות של הנסיכה
נשאלה לפני 8 ימים ע"י charl♡t (כרגע יש 539 תשובות)

מחר:
נשאלה לפני 54 דקות ע"י 🍭EMMA (כרגע יש 6 תשובות)


סיפורים נוספים
אהבה אסורה (יכול להיות סוטה מאוד 15+) תקציר: ג´ייסי היא משרתת בארמון, אבל מה קורה כשהיא מתאהבת ביורש העצר, ובמקביל - נעשית הזונה של המלך והנסיך האחר? פרטי תקציר: פרטי
- פרסומת -

חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. תקועים בעבר מ.ת תקציר: בספר היער האפל | מ.ת.א תקציר: --->.<--- אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים בואו נבנה את עיר הספרים מחדש! תקציר: ביפ וניה! מלחמת הערפדים || מ.ת.א תקציר: ונקווה שלא ימחק... היער המכושף מ.ת (רק בנות) תקציר: מ.ת של בנות בלבד!!! חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר עולם אכזר 🌌 אליס תקציר: ספר קטעים וסיפורים קצרים אשר יציג לכם קטעים שבו העולם מציג את אכזריותו. הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים עם מאכלים היו בני אדם תקציר: ...................................................................................................... דישי מטומטם תקציר: דישי החרא מטומטם תחרות כתיבה • secret תקציר: תחרות כתיבה • secretרשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!