התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
559 קוראים


המלאך השומר שלי — פאנפיק על twenty øne piløts - הפרק הראשון
rawr XD | פורסם לפני 23 ימים
  


טיילר צועד לתוך בית הספר, משפיל מבטו. טרם נכנס לכיתתו וכבר ג´ייסון סמית׳, הילד הפופולארי של התיכון, מספיק להקינטו; ״בוקר טוב, פאגוט!״. טיילר מגלגל עיניים ונכנס לכיתה, מתכונן להתיישב במקומו אך מטוס נייר פוגע בפניו. הוא שומע צחקוקים מהדהדים. הוא קולט טקסט על המטוס. ״למה נולדת״. ״אני לא יכול לעמוד בזה יותר!״ צועק ויוצא מהכיתה, טורק את הדלת מאחוריו, משאיר את חבריו לכיתה פעורי פה. הוא מסתער לתוך השירותים בבכי, נכנס לתא, נועל אותו, מתיישב על הרצפה ומתייפח. לפתע הוא שומע צעדים מתקרבים אל דלת השירותים. הוא מנסה לבכות יותר בשקט אך נכשל בדבר. הדלת נפתחת וטיילר שומע קול מוכר, אך אינו יכול לזהותו מאחר שדלת התא מפרידה ביניהם; ״מי זה?״. טיילר נאנח ולא עונה. ״הלו?״ הקול קורא ודופק על דלת התא שבה שוהה טיילר. ״מי שזה לא יהיה, אני יכול לעזור לך, רק תצא מהתא״. ״אתה לא. אתה לא יכול״ טיילר אומר בייאוש. ״טיילר ג´וזף מכיתה י׳3? זה אתה? אני לומד איתך ספרות. תצא מהתא, אני אעזור לך״. טיילר מבין שהקול זיהה אותו וחושב, ״מה יש לי להפסיד״, פותח את מנעול התא יוצא, עיניו אדומות מבכי. הוא מגלה שהנרתם לעזרתו הוא לא אחר מהחתיך המבוקש ביותר של השכבה, ג´וש דאן. ״בשביל מה אתה פה? באת לכאן בשביל להשפיל אותי? להרביץ לי אולי?״ טיילר שואל את ג´וש, דמעה זולגת על לחיו. ״מה?״ ג´וש שואל בבלבול, ״למה שאעשה את זה? בן אדם, תן לי לעזור לך. ספר לי מה קרה״. בפעם הראשונה בזה הרבה זמן, טיילר מרגיש שלמרות שההיכרות ביניהם קצרצרה, הוא יכול לסמוך על מישהו בבית הספר הזה.

המשך יבוא 3>

הירשם לאתר כדי להגיב

6 תגובות
scrawwwny
יוווייוווו למה לקחת שם של סדרה בניקולודיאון
עודכן לפני 8 ימים
Useless Emotions
כ ן
עודכן לפני 17 ימים
חיח67
המשךך
עודכן לפני 20 ימים
U N K N O W N►
אמגגג טיילר וג´וש♥ ^^ אני ככ מתרגשתת ^^ המשך המשך המשךך
עודכן לפני 22 ימים
liv-ronda
המשךךךךךךך
עודכן לפני 23 ימים
אבי ביטר
וואו (:
עודכן לפני 23 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

זהו הפסיקו לחפור לי
נשאלה לפני 55 דקות ע"י 🌙HEAD🌙 (כרגע יש 11 תשובות)

היו
נשאלה לפני שעה ע"י 🐬-דולפינה אלת הכינויים~העולם כיפי כי אני כיפית~ (כרגע יש 2 תשובות)


סיפורים נוספים
ספר טיוטה תקציר: ספר זה הוא טיוטה מתקשרים עם המתים || מ.ת.א אם לינוי תקציר: כע this is our fate מ.ת בשיתוף אדריאן תקציר: בפנים
- פרסומת -

חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר מ.ת בשביל לינה~ תקציר: לינהההההה בואי לפה~ דיאבלוקס לאבס(המשך למ.ת של לינוי) תקציר: המשך למ.ת של לינוי.-. מכורה (18 ומעלה) תקציר: סוטה 🔪 תקציר: 🔪🔪🔪 ילדי האגדות מ.ת.א- מחודש תקציר: בפנים מ.ת.א לזיו זיו תקציר: מיאו מחנה החצויים מ.ת.א תקציר: הכל בפנים 💜 מוקדש לרוני 💜 תקציר: כל כך הרבה יורי רשומות לספר הרפתקאות איתי והליצנית תקציר: סוכריה 𝓅𝓊𝓇𝓅𝓁𝑒 𝓃𝒾𝑔𝒽𝓉 | 𝐿𝒾𝓃𝒶 תקציר: הבלוג שלי~ The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתחרשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!