התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
926 קוראים


יומני היקר (יכול להיות סוטה) - הפרק הראשון
חדת פוני | פורסם לפני 7 חודשים
  


(הערה מחדת פוני: יש לי המון שגיאות כתיב נא לא לתקן אותי בתגובות ולהמשיך הלאה!)


יומני היקר,

אני מיכאלה נעים להכיר אותך... על מי אני עובדת? אני מדברת לספר! טוב...

אני מיכאלה כפי שאמרתי מיקודם... אני אקרה לך... שלומו, ככה החלטתי אתה תיתמודד! טוב... אני אספר לך את היום שהיה לי היום בבצפר.. אז ככה...

ניכנסתי לבצפר (כאילו לבניין לא מהשער) ואז נחש את מי אני רואה? את האויב המושבע שלי! המערכת של השינויים היומיים! אז היסתכלתי בה ויש לי שיעור ביולוגיה במקום אנגלית, זהו... אז הלכתי ללוקר הוצאתי הכל ואז שמעתי "היי פרינססה" ואז היו גיחוחים, זה היה עומר והחבורה של המטומטמים שלו! הייתי צריכה לנחש שמי שיקרה לי פרינססה זה עומר... אבל עדיין איכשהוא יש לי קראש עליו... אז אמרתי לו "מה אתה רוצה -_-" והוא כזה "שתנשקי לי את הזין" ואני כזה "חה חה מצחיק מאוד, עכשיו אם לא אכפט לך אני רוצה ללכת לשיעור מטמתיקה" אני שונאת מטמתיקה אבל זה יותר טוב מהעיצבונים שלו... "טוב חננה" ואז כל החבורת מטומטמים שלו צחקה עליי וקראה לי חננה... אני יודעת אני אולי לא הכי יפה ואולי התלמידה המועדפת על המורים ואני טיפה חננה, אוקי אני חננה... אבל אין מה לעשות ככה זה החיים הם בוחרים לך מי להיות...

אז אחרי שיעור מטמתיקה יש לנו אנגלי- אני מיתכוונת ביולוגיה ואז יש לנו עוד חשבון ואז חינוך גופני ואז עברית ואז עוד עברית... אעה! אני כבר שונאת את היום! שלומו אתה ספר וספרים לא הולכים לבצפר ולא סובלים כמוני! אולי יש ספרים שכן הולכים לבצפר אבל אתה מבין את הפואנטה! (לא אתה לא כי אתה רק ספר!) טוב אז איפה הייתי? אה כן נכון... אז בביולוגיה הכל היה משעמם כרגיל עשינו "ניסוי" קטן ואז ניגמר השיעור. אני הלכתי לכיתה שלי כי שמה יש לנו חשבון להקבצה א-1, כן אני בא-1. אז נחשו מה אני רואה על השולחן שלי? בלורד רשום חננה ´XD´ בגדול ואני רציתי ליבכות אוקי???? אני רציתי כל כך ליבכות ואני יודעת מי עשה את זה! אני כל כך יודעת מי זה! אתה אפילו לא צריך לנחש כתבתי את זה פה מיקודם... זה האידיוט עומר והחבורת מטומטמים שלו! טוב אני לא נתתי לזה לישבור אותי וליגרום לי ליבכות לא לא! אני היתנהגתי כמו בוגרת והיתעלמתי מיזה! אני ראיתי אחרי השיעור את עומר עם פנים מה זה כועסות! אני לא הגבתי לו על זה אפילו... אני לא מבינה למה יש ביריונים בגיל הזה... אנחנו אמורים להיות בכיתה י לא ב-א! אזז אני עשיתי את מה שעשיתי ואז בשיעור חינוך גופני אנחנו צריכים להיות עם מכנסיים ואני רוב הזמן עם חצאיות כי יותר נוח לי, אז החלפתי למיכנסיים רק לשיעור ספורט (כמו שאני עושה כל הזמן) ואז אחד הבנים מהחבורה של עומר פשוט נתן לי פליקה לתחת! אני רציתי כל כך להחזיר לו אבל היתאפקתי כל כך ולא היתיחסתי לזה. עכשיו שלומו אתה בתח כזה "איך היא יכולה להיות כל כך בוגרת ומקסימה?" עכשיו אני אגיד לך... אני בת יחידה להוריי החמודים והם חינכו אותי להיות מאוד מאוד בוגרת ורצינית וחננה (כפי שראיתה) אז זה למה אני כזאתי... בכל מיקרה שיעור ספורט עבר ואני חזרתי לחצאיתי החמימה והנוחה ואז הייתה הפסקת אוכל! אז אני ישבתי בשולחני בכיתה ואכלתי לי את מה שאמא שלי הכינה לי וזה היה מאוד טעים אני חייבת ליכתוב. אחרי זה היו שעתיים עיברית משעממות וזהוא! ניגמר יום רביעי!

אז הלכתי הביתה בשמחה ובאושר! ואז נחש מי שם לי רגל ביציאה מהבצפר? עומר... אז נפלתי... אבל! אני הבנתי מה הוא עשה! אחרי זה הוא ישר בא אלי ואמר "את בסדר?" והושיט לי יד! אני הבנתי מה אתה מנסה לעשות! אתה חכם! אתה ניסיתה לגרום לכולם ליראות שאתה מאוד עוזר ומיתחשב אפילו בחננות! אבל נחש שוב! אני לא אפול בזה! הלוואי שיכלתי לומר לו את זה אבל בימקום זה אמרתי "לא תודה" ל-א-ת-ו-ד-ה!!!! אני יכולה להיות יותר מושלמת משאני???? למה אני לא יכולה ליכעוס מידי פעם??? אז אחרי זה הלכתי הביתה ואז התחיל לישרוף לי בברך ולא הבנתי למה ואז שלומו גיליתי שיש לי פצע עם דם מיזה שנפלתי מיקודם! אז הלכתי הביתה ואז אני שמתי על זה שני פלסטרים כי זה היה פצע גדול ואז אני פשוט התחלתי ליבכות בכי כזה גדול וכזה משחרר על כל היום שהיה לי... טוב זה מה שקרה היום, עכשיו אני אלך לישון, לילה טוב שלומו!


הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
יובל|נבי תיכנס לפאקינג תיק
לא ציפיתי ממך לכתוב ספר סוטה. דיסלייק ואנסאב חרא ערוץ
עודכן לפני 213 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

מצחיק אותי שאנשים נכנסים לפה רק בשביל לרדת על האתר
נשאלה לפני 9 שעות ע"י Chicken nuggets (כרגע יש 4 תשובות)

10 מחוברים
נשאלה לפני 5 שעות ע"י דרו ריי (כרגע יש 8 תשובות)


סיפורים נוספים
עוד פאנפיק ליידיבאג , בלי מסכות תקציר: מה לעשות שלפעמים להיות גיבורי על ותלמידים בכיתה י לא הולך? אהבה אסורה חלק א (18+) תקציר: זואי וג´וש מאוהבים אבל כל הזמן אח של ג´וש מונע ממנו לבוא לזואי ואמא של זואי לא מרשה לה כלום, איך הם יסתדרו? נאם תקציר: פשוט נאם, סתם זה ספר רומנטיקה שניקרא נאם האהבה הראשונה של קרין תקציר: אעה זאת מנגה שתירגמתי לחברות שלי שלא יודעות אנגלית אזזז מי שרוצה גם ליקרוא מוזמן! פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי בת ארטמיס תקציר: המשך לדם האולימפוס תשאלו את אפולו! תקציר: תשאלו את אפולו שאלות, חברים- אם לא מג תהרוג אותו! לא כמו שזה נראה (מ.ת) תקציר: ברוכים הבאים לבית הספר הממלכתי ´´קינגסלי´´,אשר ממוקם בצפון Wonderland. אתם תלמידים שנה א´. אתם לא נערים ונערות רגילים...או שאתם בני אלים,או בעלי כוחות מסוימים,או שאתם פשוט נורמיים ממש עשירים שנולדו ב-Wonderland. המשך בפנים תשאלו את קאט תקציר: תשאלו את קאט עוד פעם^^^^^ תשאלו את....פוסידון! תקציר: 🌎לא מצאתי אימוג´י של גלים חחח תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... the runaways מ.ת תקציר: כנסו פנימה ותגלו :-) מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי דישי מטומטם תקציר: דישי החרא מטומטם תשאלו את סנואו תקציר: אני סנואו. חתול שמן ועצלן. אני שונא לזניה לכן אני לא גארפילד. לפרוט על מיתרי הלב|| אבלין תקציר: סיפורם של חמישה חברי להקה, לכל אחד יש את הבעיות שלו, את החששות שלו, את רקע שלו. אבל לכולם דבר אחד משותף: אהבתם למוזיקה. עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשתרשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!