התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
115 קוראים


לבכות - הפרק הראשון
גיליאור | פורסם לפני 3 חודשים
  


אני. הכל מתחיל ומסתיים בי המחשבות התחושות הרגשות האם אלו דברים שבאמת אפשר לשלוט עליהם? אני לא יודע את התשובה, אבל אני רק יכול להגיד שאלו הדברים שהרסו לי את החיים. אני נער בן 16, אבל אני מרגיש כאילו עוד לא נולדתי יש אנשים ששמחים על כך שהם נושמים אני לא מבין למה אני בכלל קיים. אז הבחירה שלי היא לתת את החיים שלי למען מישהו אחר. מחר החופש הגדול נגמר והסבר האחרון שאני רוצה זה לחזור לבית הספר אני רוצה את החופש שלי סוף סוף להיות מי שאני ולהשתחרר מהכלא הזה. 

-יום ראשון, 1/9-

בוקר.

מנהל הפנימייה עובר דלת דלת לוודא שכולם יתעוררו ויעופו לו כבר מהעיניים לפני שההסעה עוזבת.

אני כבר הייתי ער מזמן הבוקר אצלי הוא רק עוד נקודת ציון ביום אני לא קם לכבודו הוא פשוט שם.

אני כבר לא חושב לפני שאני לובש משהו לבית ספר כי אני יודע שגם ככה אף אחד לא יאהב אותי ובטח שלא אני את עצמי.

לקחתי את התיק שלי היחיד שיש לי בעצם, ופשוט יצאתי מהפנימייה ישר להסעה.

התיישבתי לבד ואז דילן התיישב לידי. הסתכלתי על עיני התכלת הבוהקות שלו הם נראו עצובות ממש כמו אחרי בכי לא שאלתי כלום פשוט נתתי לו לדבר.

הייתי כלכך מרוכז בו ומעט נבהלתי שהוא התחיל לדבר כי חשבתי שקלט אותי.


דילן "אני מצטער שהתיישבתי ככה בהפתעה, אבל אני פשוט חייב לדבר איתך כריס".


עניתי" תקשיב דילן אני לא חושב שיש לנו על מה לדבר".

 

הוא ענה "רק בבקשה תקשיב אני ממש חייב מישהו לדבר איתו ואתה היחיד שאני איתו בקשר מהפנימייה הזאת" חשבתי על זה כמה שניות הוא נראה ממש עצוב כמעט יכולתי להביו את הרגשות שלו מבלי שהוא ידבר בכלל. "פשוט דבר" אני לא אוהב לענות תשובות ארוכות כי אני מפחד שזה יגרום לי לדבר על הרגשות שלי או לשתף מישהו בסודות שלי. 

"תקשיב אני מרגיש כאילו אני טובע, אין לי חברים הורים או דברים שאני אוהב. אני לא רואה שום סיבה להישאר חי. הדבר היחיד שגרם לי להישאר בחיים זה אתה היה לנו קשר כלכך טוב אני יודע שעשיתי טעות אבל אני צריך אותך באמת" המילים שלו חלחלו אליי ההיגיון שלי אומר משהו אחד והלב משהו אחר. 

אבל באותו הרגע הרגשתי אותו ראיתי את העיניים העצובות שלו, והרגשתי שאני צריך להפסיק את זה אני לא רוצה שהוא ימות. "תקשיב אתה יודע שאני לא ילד טוב, אין לי ציונים טובים או חברים אף אחד בבית ספר לא אוהב אותי ככה שאף אחד גם לא יאהב אותך אם תסתובב איתי. אבל תעשה מה שטוב לך." אחרי מה שאמרתי הבנתי שאולי זה לא הדבר הנכון להגיד יופי כריס עכשיו בדיוק הרסת את הסיכוי היחיד שהיה לך... 


המחשבות שלי נקטעו עם התשובה של דילן " תקשיב כריס אתה לא מספר לי שום דבר חדש, לא אכפת לי מה אנשים חושבים עליי. אין דבר שעשה לי יותר טוב מהתקופה שהיינו חברים. 

אני ידעתי שהוא צודק התקופה הזאת הייתה הדבר הכי טוב בחיים שלי. אבל היא נגמרה ואני שונא את זה אני שונא לא להיות חבר שלו. 

הסתכלתי עליו בעיניים ואמרתי "תקשיב אני נותן לך הזדמנות אבל עם העבר שיש לנו לא כדאי לך להרוס את הכל שוב". הוא הנהן והמשכנו בנסיעה.


אני שונא את זה, להיות כלכך קשוח כי אני יודע שזה לא מי שאני באמת...


היי זאת הכותבת של הספר רק רציתי להגיד שזאת רק תחילת הספר אני יודעת שהמון דברים לא ברורים ושההתחלה מעט משעממת. אבל אני מבטיחה שאשתפר הסיפור רק ילך ויהיה מעניין יותר. בכל מקר עלה לי הראיון לצרף לכם שיר בכל פרק או שתם שיר אות שיר שמתקשר לפרק שפשוט יעשה לכם את הקריאה מהנה ומרגשת יותר.


ממליצה לשמוע את השיר : https://www.youtube.com/watch?v=RgKAFK5djSk

its me

המשך בפרק הבא.הירשם לאתר כדי להגיב

3 תגובות
harrypotter|drarryforever
אהבתי, בהצלחה!
עודכן לפני 78 ימים
חיח67
ספר חמוד , בהצלחה
עודכן לפני 85 ימים
Взll
בהצלחה! עשיתי מנוי (: יש כמה נק לשיפור אבל ארשום לך בפרק הבא אם יש צורך... יש דרך להכניס בפרק שיר מיו טיוב, קליק ימיני ביו טיוב על השיר ולהעתיק קוד הטמאה ואז להדביק פה בפרק. לעשות שמור פרק ואז להכנס שוב לעריכה ולשמור פעם שניה
עודכן לפני 87 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

משחק מלפ
נשאלה לפני 5 דקות ע"י Star tail||מתגעגעת... (כרגע יש תשובה אחת)

אוקי הדמות האנימה שלי בפרופיל מהממת
נשאלה לפני 20 שעות ע"י charl♡t (כרגע יש 8 תשובות)


סיפורים נוספים
לעולם לא תקציר: ספר מרתק על ילדה שאהבתה הגדולה הפכה לשנאה הנער כחול העיינים תקציר: נערה שהוריה היו מכים אותה באופן קבוע מגיעה לפנימה וחושבת שהכלום לא ילך עד ש...
- פרסומת -

חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. תקועים בעבר מ.ת תקציר: בספר היער האפל | מ.ת.א תקציר: --->.<--- אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים בואו נבנה את עיר הספרים מחדש! תקציר: ביפ וניה! מלחמת הערפדים || מ.ת.א תקציר: ונקווה שלא ימחק... היער המכושף מ.ת (רק בנות) תקציר: מ.ת של בנות בלבד!!! חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר עולם אכזר 🌌 אליס תקציר: ספר קטעים וסיפורים קצרים אשר יציג לכם קטעים שבו העולם מציג את אכזריותו. הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים עם מאכלים היו בני אדם תקציר: ...................................................................................................... דישי מטומטם תקציר: דישי החרא מטומטם תחרות כתיבה • secret תקציר: תחרות כתיבה • secretרוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!