התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
118 קוראים


~The Burning Sun´s Love~ {פאנפיק על (שיפ של) גצ´ה וורלד} - הפרק הראשון
~ I N F E R N O ~ | פורסם לפני 3 חודשים
  


~1~

ערב....הזמן הכי אהוב עליי ביום,אבל מצד שני,כשאתה חי את החיים הכי גרועים....זה פשוט לא מהנה לחיות אותם. תמיד רציתי לשים סוף לבית הזה,עם המשפחה ההזויה הזו שגורמת לי את הרצון פשוט להפסיק להנות מהחיים,ולהיות סגור בתוך החדר רק עם טיפת אור ממש קטנה...ללא חופש וללא חיים חדשים ויותר נעימים לחיות בהם..וזה קורה כשהמשפחה שלך ממש שונאת אותך ולא אפילו רוצה לראות אותך. כל יום אני סובל את אותו סבל...כשאמא ואבא שלי פשוט רב הזמן מרביצים לי ואפילו לא נותנים לי טיפה אחת מכוחות ה-"heal"..כשחושבים על זה,אף פעם לא הבנתי למה הם יכולים לקבל את הכוחות המיוחדים האלה של הרוגע והשלווה והם בכלל ההפך הגמור!...יש לי גם אח קטן,שכל הסבל שיש לי עכשיו,זה באשמתו...

אז הנה אני,נער שפשוט לא סובל את החיים שלו..

אני פשוט יושב לי בחדר,מת לאוכל,מים וקצת אוויר צח לנשום..אבל לא,חופש זה הדבר היחידי שאסור לי בבית הזה.

החזקתי חזק במקום שבו הלב שלי נמצא (לא באמת נגעתי בלב,אוקיי?),מרגיש את כל הכעס,הרעב והכאב בתוכי כשדמעות החלו לרדת מעייני צבעי האש שלי..

"למה.......למה פשוט...למה?!", אמרתי לעצמי,מרגיש את הכעס מתגבר יותר ויותר..חום החדר החל להעלות עוד ועוד והדמעות נפלו עוד יותר.

"פ****** נמאס לי!!!", צרחתי ובכיתי אפילו עוד יותר,ומרב כעס לא יכלתי לשלוט בעצמי ופשוט לשרוף את כל הדפים והמכתבים שכתובים בהם דברים שממש פגעו בי שבעצם אח שלי וההורים שלי כתבו עליי. הייתי הבן היחיד במשפחה מסוג האלמנט של האש,מה שזה די יכול לעזור לי בחיים...או לא יודע...

הופתעתי מעצמי שהיה לי את האומץ לשרוף את כל הדפים,לא יכולתי לעצור את עצמי ולחייך קצת יותר...ההרגשה הזו,זה ממש כאילו ירדה לי אבן מהלב,ולדעת שאני בטוח..

"אינפרנו!!! למה לעזאזל יוצא עשן מהחדר שלך?!?! אתה יודע שהבית שלנו עלה הרבה כסף!!!!",זהיתי את הקול הזה,זאת בעצם אמא שלי שדופקת כמו איזה משוגעת על דלת חדרי וזה לא נראה כאילו היא במצב הרגוע והמפגר שלה. חייכתי עוד יותר ולא יכולתי שלא להפסיק,זה היה די מהנה לראות את הדפים נשרפים ובעוד בזכותי. שמעתי צעדים מתקרבים מלמטה למדרגות למעלה,אלו היו אבא ואחי הקטן שהגיעו,הם גם התחילו לדפוק על הדלת ולצרוח עליי שאפתח.

"למה לי לפתוח למי שגרמו לי כאב,סבל,רעב,צמא שקירבו אותי כמעט לסוף חיי?",אמרתי להם,עוד נעול בחדרי כשהם עוד מחוצו ליד הדלת.

"תקשיב לי ותקשיב לי טוב בחור צעיר!!! אם אתה לא פותח את הדלת הזו עכשיו אתה תקבל את העונש הכי חמור שקיבלתי עד עכשיו האם זה ברור?!?! כי אם לא,אני סופר עד שלוש ואפתח את הדלת לא בצורה הכי נעימה בשבילך!!!",שמעתי את אבא צורח אפילו יותר מהרגיל,יכולתי כבר לנחש שהחרבות,סכינים וכמובן החוגרה שלו כבר בחוץ על ידיו ועל ידיה של אמא ועל ידיו של אחי.

"1!!! 2!!!--",שמעתי אותו מתחיל לספור,נלחצתי מעט אבל עוד נשארתי יחסית די רגוע.....הכעס והשגעון שבתוכי עוד התגבר יותר ויותר,אבל זה עדיין לא היה הזמן להראות את זה.

הסתכלתי הצידה ושמתי לב לחלון שיש בחדרי,רצתי אליו,שברתי אותו ופשוט יצאתי מהחדר דרך החלון ורצתי לכיוון היער,שדרך אגב,היה המקום היחסית הכי קרוב לבית שלנו.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

מאמאיה זה היה הדבר הכי ארוך שכתבתי,אוקיי אמשיך את זה מתישהווווווווו

כע אני יודעת שזה לא כזה טוב bUTT OH WELL.

הירשם לאתר כדי להגיב

3 תגובות
~ I N F E R N O ~
זה תכנית שעה ביום---- או שלא? טוב אני אלך לתקן---
עודכן לפני 88 ימים
eran.
אם כבר הזמן האהוב ביום*
עודכן לפני 88 ימים
eran.
איך ערב זאת שעה?
עודכן לפני 88 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

המשך למגנובים
נשאלה לפני 6 ימים ע"י Dolphina is lonely (כרגע יש 1302 תשובות)

מחר:
נשאלה לפני 55 דקות ע"י 🍭EMMA (כרגע יש 6 תשובות)


סיפורים נוספים
חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. תקועים בעבר מ.ת תקציר: בספר
- פרסומת -

היער האפל | מ.ת.א תקציר: --->.<--- אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים בואו נבנה את עיר הספרים מחדש! תקציר: ביפ וניה! מלחמת הערפדים || מ.ת.א תקציר: ונקווה שלא ימחק... היער המכושף מ.ת (רק בנות) תקציר: מ.ת של בנות בלבד!!! חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר עולם אכזר 🌌 אליס תקציר: ספר קטעים וסיפורים קצרים אשר יציג לכם קטעים שבו העולם מציג את אכזריותו. הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים עם מאכלים היו בני אדם תקציר: ...................................................................................................... דישי מטומטם תקציר: דישי החרא מטומטם תחרות כתיבה • secret תקציר: תחרות כתיבה • secretרשימת הפרקים:


תוכן עניינים
פרק ראשון
פרק 2 - ~2~


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!