התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
337 קוראים


המוות שליפני הסוף - הפרק הראשון
yael9963 | פורסם לפני 8 חודשים
  


בתחילת שנות השמונים נולדה ילדה ששמה אורי. הוריה של אורי רצו שהיא תגדל לחיים טובים אך הם לא ידעו שחייה של אורי יגרמו רק לצרות ולמוות שלה ושל אחרים.

ולאט לאט חייה של אורי באמת גדלו להיות לחיים טובים, עד שביום הולדתה ה-14 קיבלה תמונה מוזרה מאדם זר.

בהתחלה היא ניסתה לנסות להבין מי האדם הזה ושאלה אותו כול מיני שאלות, למשל "מה שמך", "מי אתה", "מזה התמונה הזאת?". 

אבל האיש הזר לא ענה לשאלותיה אך הוא אמר בקול עמוק ומפחיד "התמונה זאת הייתה של סבתך "אסתר" והיא ביקשה ממני להביא לך אותו בתור מתנת יום הולדתך" אבל סבתא של אורי מתה לפני שש שנים!

אורי התחילה לחשוש שקורה פה משהוא מפחיד, אז היא הגיבה לו "סבתי מתה לפני שש שנים! איך היא ביקשה ממך להביא לי את זה?!" אז האיש ענה "אני חבר קרוב של סבתך וליפני שהיא מתה היא ביקשה ממני להביא לך את זה ליום הולדתך ה-14"

ומיד האיש הניח על הרצפה את התמונה ונעלם כאילו לא היה.

אורי נרגעה והחליטה לתלות את התמונה של סבתא בחדרה אך היא לא ידעה שחייה עומדים להשתנות בגלל בתמונה.


הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אני עוזבת את האתר.... סוג של...
נשאלה לפני 8 שעות ע"י Ouni (כרגע יש 3 תשובות)

שיטטטט
נשאלה לפני 8 שעות ע"י Ouni (כרגע יש תשובה אחת)


סיפורים נוספים
לוחמי העיר תקציר: בכדור הארץ יש כמה ילדים שנולדו עם כוחות על. הם ניראים כמו בני אדם רגילים, הם לומדים כמוהם בבית הספר יוצאים לבילואים ממש כמו ילדים רגילים.כשבית הספר ניגמר יש להם עוד בית ספר, אבל בבית הספר הזה הם לומדים על להציל את עולם, קסמים, אוייבים וכמובן הרבה אימונים עבודה בעיניים תקציר: . פיקצרים לפרסי ג´קסון, כל מה שלא סופר תקציר: כל מיני פיקצרים
- פרסומת -

חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר השתיקה שהרסה אותי llנועהll תקציר: חתיכת סיפור, מוטב שתקראו (: פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשת ניסוי הפנימייה- מ.ת. תקציר: תם ילדים בגילאי 15-17, לכולכם יש בעיות. הבעיות האלה יכולות להיות טראומות, הן יכולות להיות עבר רע, הן יכולות להיות חיי פשע או מה שלא תרצו, ובנוסף לכול אחד מכם יש כוח. לא משהוא חזק מדי או מועיל מידי. הפנימייה שאתם נמצאים בה נותנת לכם מקום בו אתם מקבלים הזדמ יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן תשאלו את קוזמו ^^ תקציר: אתם שואלים אני עונה חה חה החברה שאין לי... תקציר: מתח. היי קוראים לי אלי ואני בת 16 ואין לי ח..חבר..חברים ס..ס...סליחה אני קצת מ..מ...מגמגמת ואני אספר לכם ל...למה אין לי ח...ח...חברים... מורדים תקציר: כולם מפחדים ממנו, מלורד היקום. ילדות עד גיל שנה הן הקורבנות העיקריים. אם הוא תפס אותה הפעם הבאה שהוריה יראו אותה זה כשהיא תירה להם בראש כמה שנים אחרי. ילדת שלום 3: ילדי מוות תקציר: המלחמה מעולם לא היתה יותר מחוכמת, ועכשיו הגיע הזמן לקרב קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי אנים האבודה מ.ת עם רומי (Hermi) תקציר: אנים, עיר קסומה יפהפייה, היא עיר מאוד מיוחדת. חלק מהאנשים הגרים בה יכולים לשנות את צורתם לבעל חיים מסויים. כשמגיע ראש עיר חדש שרוצה לכלוא ולהשמיד את כל ה"מוטאנטים" לדבריו, הם צריכים לשרוד בעיר מלאה מלכודות.רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!