התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
557 קוראים


"היצור" - הפרק הראשון
Pedenation | פורסם לפני 9 חודשים
  


אני מפחדת כ"כ. תעזרו לי, אני יושבת וכותבת את זה. הצילו... אני מפחדת!!! אני יושבת בתוך השמיכה עם הטלפון, כותבת את זה. ההורים שלי לא עונים לי, בבקשה תעזרו לי. 

מישהו מתהלך בבית שלי, אף אחד חוץ ממני לא פה. נעלתי את הדלת, אני שומעת צעדים. אני שמה לב למנעול חדרי שזז. יצאתי מהשמיכה בשביל לנסות לצאת מהחלון הארור הזה, אני מקווה שאני אצליח. אני לא מצליחה!!! המנעול ממשיך לזוז ימינה ושמאלה, אני מקווה שעוד כמה דקות זה יפסיק. לאחר רבע שעה זה הפסיק. אני לא שומעת צעדים. אני כותבת את זה וצמרמורות בגופי... אני מהרהרת, לפתוח את הדלת או שלא? אני מחליטה לחכות. לאחר כמה דקות של שקט, באתי לפתוח את הדלת, צרחה בדיוק בשנייה שבאתי לפתוח את הדלת. לא פתחתי, נבהלתי ורצתי אל קיר החדר ודמעות בעיניי. שיעולים, שיעולים אחרי הצרחה המזעזעת. מי לעזאזל צרח? הרי זאת רק אני בבית, אני מקווה. אני בוכה, זה ישאיר לי צלקת לכל החיים. אולי אני אתקשר למשטרה? 

"100" חייגתי. אני מחייכת כאשר הדמעות ממשיכות לנזול על לחיי, אני מחייכת מתקווה כי יכול להיות שאני אצא מזה. "הלו?" שוטרת ענתה לי, "היי, הלו. יש מישהו בבית של.." ניתוק נשמע. התכוונתי לחייג שוב. "666" מה?! לא התקשרתי למספר הזה! אוי לא... אוי ואבוי.. אני מפחדת...

ניסיתי להתקשר למשטרה שוב. אותה השיחה במשך 4 פעמים. כל הזמן הזה היה שקט, מוזר. אני מחליטה לפתוח את הדלת. מה יש לי להפסיד? תמיד אמרו לי להיות אמיצה, תמיד חשבתי שאני כזו. עד לנקודה הזו בחיים שלי. פתחתי את הדלת. מסדרון נקי, הכל בסדר. ´מה לעזאזל...?´ אני שואלת את עצמי. זה בלתי הגיוני. אני מתקשרת אל הוריי. "הלו?" - "ה-ה...לו." קול צרוד, מטריד עונה לי. "מי זה?" אני שואלת בנועם, למרות שהרגשתי אי נוחות. זה קורה לכולם שמרגישים שמסתכלים עליהם אבל לא באמת? אז זה מה שקורה לי עכשיו. "הסיוט הכי גדול שלך." אני נבהלת, "זאת בדיחה, נכון?" אני שואלת, מקווה לתשובה חיובית. אין תגובה... אני מרגישה משהו, משהו מוזר מאחוריי. הסתובבתי, כצפוי. נבהלתי, דמות שחורה, מטושטשת, חסרת עיניים. רצתי בכל חדרי כאשר הדמות יושבת שם. אני מתחילה לבכות, אני יוצאת מהחדר וסוגרת את הדלת במהירות. אני רצה בכל הבית. יש בבית ג´וקים, והרבה מהם. אבל הם היו שונים, הם היו מדממים, היה שובל דם אחריהם, שנאתי ג´וקים. תמיד אשנא. אני יוצאת מהבית ורצה ברחובות, אני צריכה עזרה. הטלפון כמובן בכיסי, אני תמיד צריכה אותו למקרי חירום. כל פעם שאני ממצמצת אני רואה את הדמות המטרידה והמחרידה הזו. כל פעם שאני נזכרת במה שקרה לי לפני שעה אני שומעת את הצרחה הזו מהדהדת בראשי ולא עוזבת אותי. אני מרגישה יד נוחתת לי על הכתף, אני מסתובבת לגלות מי זה. זה..


~~~


מקווה שהשאיר בכם צמרמורת כמו שהשאיר בי... ^^


הירשם לאתר כדי להגיב

2 תגובות
meow 🐈
תמשיכי!
עודכן לפני 288 ימים
גאיה___
תמשיכי!!! אני במתח!!!!!!
עודכן לפני 288 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

לא הייתי פה חצי שנה
נשאלה לפני 6 שעות ע"י Absolutely Fucking God (כרגע יש 3 תשובות)

סרבר של כתיבה בדיסקורד!
נשאלה לפני 4 שעות ע"י Lital5 (כרגע יש 7 תשובות)


סיפורים נוספים
"אדן החלון" תקציר: כןכןכן כתבתי ספר כנסו כנסו סתכלו בלוג גאוני תקציר: אין תקציר יש השראה
- פרסומת -

"מטורפת" תקציר: בקרוב? מושחתים תקציר: . ניסוי הפנימייה- מ.ת. תקציר: תם ילדים בגילאי 15-17, לכולכם יש בעיות. הבעיות האלה יכולות להיות טראומות, הן יכולות להיות עבר רע, הן יכולות להיות חיי פשע או מה שלא תרצו, ובנוסף לכול אחד מכם יש כוח. לא משהוא חזק מדי או מועיל מידי. הפנימייה שאתם נמצאים בה נותנת לכם מקום בו אתם מקבלים הזדמ מחנה קיץ לקוסמים מ.ת. תקציר: כנסו יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר להיות הכי מקובלת שיש תקציר: (סיפור לא אמיתי) אפשר לומר ששוםדבר לאבאמת כמו שהוא ניראה אצלי אני יודעת! אני יפה מקובלת בנים אוהבים אותי אבל מאחורי החזות הזאת הכל מתפורר אצלי אף אחד לא יודע מי אני באמת! מהסדרה של gayabook הנקראת נוער משחק המעלית תקציר: המ.ת הוא על ילדים ששיחקו את משחק המעלית. משחק המעלית הוא הוא משחק שמשחקים בו בבניין בין 10 קומות שבו צריך ללחוץ על הכפתורים של המעלית סדר מסויים באיזהשהו שלב במשחק נכנסת למעלית נערה מהגיהנום אסור לדבר איתה כי אם כן אס היא תמשוך אותך למימד אחר במ.ת שיחקתם רעיונות לדמויות תקציר: פרטי רק חברים של המישתמש שלי באתר מורשים להיכנס כי אני רוצה חוות דעת לדמויות אבל לא בה לי שמיליוני אנשים יוכלו להיכנס ולהעתיק אותן. נשיקה אסורה.(13+) תקציר: בתוך הספר ♥ מ.ת מחנה קיץ לשירה|😍😍😍 תקציר: שלוש מנוים ומתחילים אהבה איטלקית|פאנפיק על ברטאו|תוצאה של הטימטום שלי תקציר: תוצאה של הטמטום שלי! חנויות למכירת חומרי סליים תקציר: איפה קונים? איפה זה נמצא? מחנה החצויים מ.ת. | נסיון אחרון תקציר: אני אנסה לעשות את זה פעם אחרונה, לפחות לזמן הקרוב. אני כותב את הספר הזה אחרי שנה בערך או יותר שלא הייתי פעיל באמת באתר.רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!