התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
290 קוראים


"היצור" - הפרק הראשון
Pedenation | פורסם לפני 4 חודשים
  


אני מפחדת כ"כ. תעזרו לי, אני יושבת וכותבת את זה. הצילו... אני מפחדת!!! אני יושבת בתוך השמיכה עם הטלפון, כותבת את זה. ההורים שלי לא עונים לי, בבקשה תעזרו לי. 

מישהו מתהלך בבית שלי, אף אחד חוץ ממני לא פה. נעלתי את הדלת, אני שומעת צעדים. אני שמה לב למנעול חדרי שזז. יצאתי מהשמיכה בשביל לנסות לצאת מהחלון הארור הזה, אני מקווה שאני אצליח. אני לא מצליחה!!! המנעול ממשיך לזוז ימינה ושמאלה, אני מקווה שעוד כמה דקות זה יפסיק. לאחר רבע שעה זה הפסיק. אני לא שומעת צעדים. אני כותבת את זה וצמרמורות בגופי... אני מהרהרת, לפתוח את הדלת או שלא? אני מחליטה לחכות. לאחר כמה דקות של שקט, באתי לפתוח את הדלת, צרחה בדיוק בשנייה שבאתי לפתוח את הדלת. לא פתחתי, נבהלתי ורצתי אל קיר החדר ודמעות בעיניי. שיעולים, שיעולים אחרי הצרחה המזעזעת. מי לעזאזל צרח? הרי זאת רק אני בבית, אני מקווה. אני בוכה, זה ישאיר לי צלקת לכל החיים. אולי אני אתקשר למשטרה? 

"100" חייגתי. אני מחייכת כאשר הדמעות ממשיכות לנזול על לחיי, אני מחייכת מתקווה כי יכול להיות שאני אצא מזה. "הלו?" שוטרת ענתה לי, "היי, הלו. יש מישהו בבית של.." ניתוק נשמע. התכוונתי לחייג שוב. "666" מה?! לא התקשרתי למספר הזה! אוי לא... אוי ואבוי.. אני מפחדת...

ניסיתי להתקשר למשטרה שוב. אותה השיחה במשך 4 פעמים. כל הזמן הזה היה שקט, מוזר. אני מחליטה לפתוח את הדלת. מה יש לי להפסיד? תמיד אמרו לי להיות אמיצה, תמיד חשבתי שאני כזו. עד לנקודה הזו בחיים שלי. פתחתי את הדלת. מסדרון נקי, הכל בסדר. ´מה לעזאזל...?´ אני שואלת את עצמי. זה בלתי הגיוני. אני מתקשרת אל הוריי. "הלו?" - "ה-ה...לו." קול צרוד, מטריד עונה לי. "מי זה?" אני שואלת בנועם, למרות שהרגשתי אי נוחות. זה קורה לכולם שמרגישים שמסתכלים עליהם אבל לא באמת? אז זה מה שקורה לי עכשיו. "הסיוט הכי גדול שלך." אני נבהלת, "זאת בדיחה, נכון?" אני שואלת, מקווה לתשובה חיובית. אין תגובה... אני מרגישה משהו, משהו מוזר מאחוריי. הסתובבתי, כצפוי. נבהלתי, דמות שחורה, מטושטשת, חסרת עיניים. רצתי בכל חדרי כאשר הדמות יושבת שם. אני מתחילה לבכות, אני יוצאת מהחדר וסוגרת את הדלת במהירות. אני רצה בכל הבית. יש בבית ג´וקים, והרבה מהם. אבל הם היו שונים, הם היו מדממים, היה שובל דם אחריהם, שנאתי ג´וקים. תמיד אשנא. אני יוצאת מהבית ורצה ברחובות, אני צריכה עזרה. הטלפון כמובן בכיסי, אני תמיד צריכה אותו למקרי חירום. כל פעם שאני ממצמצת אני רואה את הדמות המטרידה והמחרידה הזו. כל פעם שאני נזכרת במה שקרה לי לפני שעה אני שומעת את הצרחה הזו מהדהדת בראשי ולא עוזבת אותי. אני מרגישה יד נוחתת לי על הכתף, אני מסתובבת לגלות מי זה. זה..


~~~


מקווה שהשאיר בכם צמרמורת כמו שהשאיר בי... ^^


הירשם לאתר כדי להגיב

2 תגובות
meow 🐈
תמשיכי!
עודכן לפני 127 ימים
גאיה___
תמשיכי!!! אני במתח!!!!!!
עודכן לפני 127 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

סטן לי מת :D
נשאלה לפני 21 שעות ע"י Kawaii the cat (כרגע יש 6 תשובות)

לוסי אהריש
נשאלה לפני 4 שעות ע"י Nic (כרגע יש תשובה אחת)


סיפורים נוספים
"אדן החלון" תקציר: כןכןכן כתבתי ספר כנסו כנסו סתכלו בלוג גאוני תקציר: אין תקציר יש השראה
- פרסומת -

"מטורפת" תקציר: בקרוב? חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. גורדי השחקים / מ.ת.א תקציר: משחק תפקידים של בני נוער החיים במגדל גבוה עם 1000 קומות, ולא מודעים לעובדה שהכל יכול לקרות... אשמח אם תשתתפו תקועים בעבר מ.ת תקציר: בספר לנצח את הזמן-האיש המסתורי! תקציר: האחיות וונסטון זואי ואמי שהולכות ליער כמו כל יום להביא אוכמניות לאימם שחולה במגפה במשך חצי שנה ואז הם שומעות רעשים מוזרים מהשיחים רואות איש מסתורי. אז מה קורה כשהם פוגשות 2 נערים בגילם ומבינות את הקשר ביניהם וגם בין האיש המסתורי ובאותו זמן קורים דברים מו תמונות ובדיחות של גיבורי האולימפוס תקציר: נראלי שהשם מדבר בעד עצמו קטעים || אבלין תקציר: קטעים קצרים שכתבתי ו... אין עוד מה להסביר כן קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי מסעות בזמן, פאנפיק מקורי ביותר לפרסי ג´קסון תקציר: אני מיקה וולדאס, ולאבא שלי קוראים ליאו. תיתקרב אלי!(סוטה מאוד! 15+ לא להעתיק!) תקציר: כדי להיכנס!!!!!!!!!!!!!!!! בית ספר מ.ת.א תקציר: נאמ. הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) vocaloid תקציר: הסבר על דמויות ווקאלויד, אני לא הכי בקיאה בזה, אז בבקשה תדייקו אותי בתגובות בבקשה בלי הערות רעות ילדה מיוחדת תקציר: ילדה עם כוחות מיוחדים ביקום רגיל הבלוג של קירקה תקציר: יום בחייה של פאנגירל, התעוררות מאוחרת, בית ספר, קריאה, קריאה, סדרות, אנימה, עיר הספרים, צרחות, התפאנגרלות, אנימה, עריכה, ציור, למה אני לא לוקה מגורינה???? סוף.רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!