התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
204 קוראים


"היצור" - הפרק הראשון
Pedenation | פורסם לפני 2 חודשים
  


אני מפחדת כ"כ. תעזרו לי, אני יושבת וכותבת את זה. הצילו... אני מפחדת!!! אני יושבת בתוך השמיכה עם הטלפון, כותבת את זה. ההורים שלי לא עונים לי, בבקשה תעזרו לי. 

מישהו מתהלך בבית שלי, אף אחד חוץ ממני לא פה. נעלתי את הדלת, אני שומעת צעדים. אני שמה לב למנעול חדרי שזז. יצאתי מהשמיכה בשביל לנסות לצאת מהחלון הארור הזה, אני מקווה שאני אצליח. אני לא מצליחה!!! המנעול ממשיך לזוז ימינה ושמאלה, אני מקווה שעוד כמה דקות זה יפסיק. לאחר רבע שעה זה הפסיק. אני לא שומעת צעדים. אני כותבת את זה וצמרמורות בגופי... אני מהרהרת, לפתוח את הדלת או שלא? אני מחליטה לחכות. לאחר כמה דקות של שקט, באתי לפתוח את הדלת, צרחה בדיוק בשנייה שבאתי לפתוח את הדלת. לא פתחתי, נבהלתי ורצתי אל קיר החדר ודמעות בעיניי. שיעולים, שיעולים אחרי הצרחה המזעזעת. מי לעזאזל צרח? הרי זאת רק אני בבית, אני מקווה. אני בוכה, זה ישאיר לי צלקת לכל החיים. אולי אני אתקשר למשטרה? 

"100" חייגתי. אני מחייכת כאשר הדמעות ממשיכות לנזול על לחיי, אני מחייכת מתקווה כי יכול להיות שאני אצא מזה. "הלו?" שוטרת ענתה לי, "היי, הלו. יש מישהו בבית של.." ניתוק נשמע. התכוונתי לחייג שוב. "666" מה?! לא התקשרתי למספר הזה! אוי לא... אוי ואבוי.. אני מפחדת...

ניסיתי להתקשר למשטרה שוב. אותה השיחה במשך 4 פעמים. כל הזמן הזה היה שקט, מוזר. אני מחליטה לפתוח את הדלת. מה יש לי להפסיד? תמיד אמרו לי להיות אמיצה, תמיד חשבתי שאני כזו. עד לנקודה הזו בחיים שלי. פתחתי את הדלת. מסדרון נקי, הכל בסדר. ´מה לעזאזל...?´ אני שואלת את עצמי. זה בלתי הגיוני. אני מתקשרת אל הוריי. "הלו?" - "ה-ה...לו." קול צרוד, מטריד עונה לי. "מי זה?" אני שואלת בנועם, למרות שהרגשתי אי נוחות. זה קורה לכולם שמרגישים שמסתכלים עליהם אבל לא באמת? אז זה מה שקורה לי עכשיו. "הסיוט הכי גדול שלך." אני נבהלת, "זאת בדיחה, נכון?" אני שואלת, מקווה לתשובה חיובית. אין תגובה... אני מרגישה משהו, משהו מוזר מאחוריי. הסתובבתי, כצפוי. נבהלתי, דמות שחורה, מטושטשת, חסרת עיניים. רצתי בכל חדרי כאשר הדמות יושבת שם. אני מתחילה לבכות, אני יוצאת מהחדר וסוגרת את הדלת במהירות. אני רצה בכל הבית. יש בבית ג´וקים, והרבה מהם. אבל הם היו שונים, הם היו מדממים, היה שובל דם אחריהם, שנאתי ג´וקים. תמיד אשנא. אני יוצאת מהבית ורצה ברחובות, אני צריכה עזרה. הטלפון כמובן בכיסי, אני תמיד צריכה אותו למקרי חירום. כל פעם שאני ממצמצת אני רואה את הדמות המטרידה והמחרידה הזו. כל פעם שאני נזכרת במה שקרה לי לפני שעה אני שומעת את הצרחה הזו מהדהדת בראשי ולא עוזבת אותי. אני מרגישה יד נוחתת לי על הכתף, אני מסתובבת לגלות מי זה. זה..


~~~


מקווה שהשאיר בכם צמרמורת כמו שהשאיר בי... ^^


הירשם לאתר כדי להגיב

2 תגובות
🐈
תמשיכי!
עודכן לפני 75 ימים
גאיה___
תמשיכי!!! אני במתח!!!!!!
עודכן לפני 75 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

תגידו רגע,כמה זמן צריך להיות באתר כדי להיקרא ´´וותיק´´? סתם מעניין
נשאלה לפני 5 שעות ע"י אני צ´´יקה אז תכינו פיצה! בחצי pרישה (כרגע יש 10 תשובות)


נשאלה לפני 45 דקות ע"י 🍭EMMA (כרגע יש תשובה אחת)


סיפורים נוספים
"אדן החלון" תקציר: כןכןכן כתבתי ספר כנסו כנסו סתכלו בלוג גאוני תקציר: אין תקציר יש השראה
- פרסומת -

"מטורפת" תקציר: בקרוב? יחי המלכה! || מ.ת.א משותף עם ארטמיס תקציר: בפנים קטעים קצרים מאת מאיה 📚 תקציר: *תיאור* מספריים ושלושה קווים | לינה תקציר: חמישה עשר. חמישה עשר קווים על היד היו כל מה שצריך בשביל להגיע למצב ´עומס קווים´ ולמות ממנו. אם הגעת לשלוש קווים התחלת להתבייש בעצמך, ובשבע אנשים התחילו להתאבד, בין אם זה ממבוכה, ובין אם הלב שלהם היה חלש מהרגיל. הקו השלישי של ברוק הגיע לא מזמן. מ.ת מחנה החצויים (איזה מקורית אני) תקציר: . The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח ברודווי קולג´ תקציר: הגהלצגפ My poor boy תקציר: אליוט הוא מאמן בקבוצת האתלטיקה בבית הספר ג´ייסון הוא תלמידו . בן X בן 15 + לפרוט על מיתרי הלב|| אבלין תקציר: סיפורם של חמישה חברי להקה, לכל אחד יש את הבעיות שלו, את החששות שלו, את רקע שלו. אבל לכולם דבר אחד משותף: אהבתם למוזיקה. הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר תחרות כתיבה מקצועית| דרו ריי תקציר: תחרות כתיבה רצינית ומקצועית... המשימות יתמקדו בעיקר על שיפור הכתיבה שלכם ועל מקוריות, זה עומד להיות כיף! היער האפל | מ.ת.א תקציר: --->.<--- החיפוש אחרי הקסם תקציר: אירה, כוח השמש, יוצאת למסע לחפש את 4 הכוחות האחרים של היקום תחרות כתיבה • secret תקציר: תחרות כתיבה • secretרשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!