התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
46 קוראים


המפלצת בחשכה - הפרק הראשון
Skyler Stories | פורסם לפני 11 ימים
  


היה זה יום אפל , נראה כאילו גם בשעות המוקדמות של הבוקר, כבר ערב. ג´יזל הסתובבה ברחוב השקט, מתבוננת בזוגות והאנשים השונים החולפים על פניה. למה שראתה בהמשך , אינה ציפתה כלל. היא התיישבה על ספסל סמוך אליה, כשטיפות אדומות קישטו את צבעו החום שמתקלף אט אט. הבעת פנים מפוחדות הופיעו על פניה. תחילה חשבה שמדובר בצבע , אך ישר הבינה שזה לא המקרה כאשר נשמעו צעקות באזור שקרוב אליה. הסקרנות גברה עליה, כמו מלאך ושטן שמנסים לשכנע אותה לעשות שני דברים שונים. המלאך טוען שעליה ללכת ולקרוא לעזרה, ואילו השטן טוען שעליה לבדוק בעצמה כי היא אינה פחדנית כמו שאר האנשים שבורחים. ברוב הפעמים הקשיבה למלאך, אך הפעם, הקשיבה לשטן. היא מיהרה למקום, כשליבה פועם בחוזקה, אינה יודעת למה לצפות. כשהגיעה, המקום היה מרוקן מאנשים, היא הסתתרה מאחורי עץ שהיה בקרבתה, וצפתה באדם בשנות הארבעים לחיו, מוטל על הרצפה, ללא רוח חיים, כשכתמים אדומים מכתימים את חולצתו. היא אינה ציפתה לראות אדם שעתה נהרג, מול עיניה. המראה היה מזעזע, אך היא לא נתנה לכך להסיח את דעתה. לפתע הבחינה ברוח משונה, והרגישה באנרגיות שליליות שאינן היו באזור לפני. היא ראתה ישות , או רוח, שונה לגמרי. הרוח נראתה כמו אדם, שפניו מוסתרות וגם גופו, והוא מחזיק חרמש, דבר הדומה לגרזן אך לא כל כך. היא כיסתה את פיה עם ידה בתקווה שהרוח הניצבת מולה לא תשמע או תחוש בה. היא צפתה כיצד הישות הרימה את ידה, כאילו תופסת משהו שאינו נראה. היא הבינה לבדה, שזהו הנשמה של הגבר . הרוח נעלמה מבלי שג´יזל תספיק למצמץ . גופו של הגבר נשאר מוטל על הרצפה, ולאחר כמה שניות, שמעה ג´יזל את הסירנות של המשטרה והאמבולנס, אך שום אמבולנס לא יעזור כאן, הגבר כבר נהרג ונשמתו נלקחה על ידי רוח לא מוסברת. הטרור שחשה היה כה חזק, שהיא מיהרה לחזור לביתה. מנסה לעכל את המחזה שראתה רק לפני כמה שניות. "מה קרה פה? " שמעה שוטר שואל, "הוא כנראה נורה למוות על ידי מישהו. " שוטר אחר ציין את המובן מאליו. אחוזת אימה, נכנסה במהרה לחדרה ונעלה את הדלת, ומיד פתחה את המחשב, מנסה לחפש מידע על הדמות שראתה. היא זכרה שבסרטי אימה ומדע בדיוני, לפעמים מצוינת הדמות גרים ריפר (Grim reaper) , שעליה אומרים שהיא רוח אשר לוקחת את הנשמות של האנשים אשר עזבו את העולם שאנו חיים בו, אל מקום שונה לגמרי שאף אחד לא יודע עליו. לאחר שראתה תמונות שונות של הדמות, הבינה שאכן הוא קיים. היא חשה רגשות לא מוסברים, פחד מעורבב עם סקרנות והתרגשות. היא סגרה את המחשב וניסתה להפסיק לחשוב על מה שראתה. אך היה נראה כאילו דמות זו נמצאת בכל מקום. 

הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
maya :D
נשמע טוב :)
עודכן לפני 11 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

חם לי
נשאלה לפני שעה ע"י מוניקה. (כרגע יש 30 תשובות)

התאבדות זה כיף
נשאלה לפני 3 שעות ע"י ילד האנימה עם אוזני החתול|מוניקה^^ (כרגע יש 16 תשובות)


סיפורים נוספים
שלום אחות. תקציר: 5 ערפדים שגרים בבית אחד. כשהפתעה מגיעה לביתם, והאמת מתגלה. האם הם יסלחו לאחד מהם ? האדון שלי תקציר: השראה מ.מ.ת שראיתי, מסופר על נערות שמוחזקות כעבדות, ובחורים שמחזיקים אותן. כשהאמת מתגלה, אף אחד לא יודע איך להתמודד איתה. דמעות מלאך ודמעות שד תקציר: סיפור אהבה מסובך , האם אי פעם תמצאו עצמכם בסיטואציה שכזו? בחירה שתגרום להכל להשתנות . מה הייתם עושים? הבת של ביל תקציר: חשבתם פעם על איך זה להיות הבת של מישהו כל כך...כל כך רע? אז נכון שאני אמורה להיות היורשת של אבי אבל עדיין...הבעיה היא? שהתאהבתי במישהו...בבן אנוש שאבי שונא The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח חיים קסומים תקציר: חייה של ילדה רגילה משתנים אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים מלחמה מ.ת.א||עם סקיי *^* תקציר: בפנים כי.. ככה? (לא נותן לי לשים כריכה *בכי*) שני צדדים מ.ת.א משותף עם שחר תקציר: בפנים למי אכפת בכלל || מ.ת תקציר: מ.ת לפעילים, עולה פרק לפחות פעם בשבוע.תהנו! בני האלים||מ.ת.א של תרנגולת תקציר: בפנים הכל ציידות ארטמיס מ.ת.א עם ארטמיס תקציר: הכל בפנים ניקרוסארס תקציר: ג ךל´צ/ךקצכךל´צכך השקט שנשאר. תקציר: היא פקחה את עיניה וראתה רק לבן. היא הייתה מוקפת כל כולה בלבן הטהור הזה, שלרגע חשה שלווה ורוגע. הרגע הזה חלף במהירות, לפני שהספיקה בכלל למצמץ. "היא התעוררה!". היא שמעה צרחה נרגשת. Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים פנימיית טוקורו || מ.ת.א עם לינה תקציר: חיח כל הבעיות בסרטי פרסי ג´קסון תקציר: כל מי שאוהב את פרסי ג´קסון בטח גם ראה את הסרטים שלו.אחרי שראיתם אותם בטח חשבתם ´מה לעזאזל?´ אז הרשו לי להציג את כל הבעיות בסרטי פרסי ג´קסוןרשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!