התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
154 קוראים


המפלצת בחשכה - הפרק הראשון
lilacs stories | פורסם לפני 3 חודשים
  


היה זה יום אפל , נראה כאילו גם בשעות המוקדמות של הבוקר, כבר ערב. ג´יזל הסתובבה ברחוב השקט, מתבוננת בזוגות והאנשים השונים החולפים על פניה. למה שראתה בהמשך , אינה ציפתה כלל. היא התיישבה על ספסל סמוך אליה, כשטיפות אדומות קישטו את צבעו החום שמתקלף אט אט. הבעת פנים מפוחדות הופיעו על פניה. תחילה חשבה שמדובר בצבע , אך ישר הבינה שזה לא המקרה כאשר נשמעו צעקות באזור שקרוב אליה. הסקרנות גברה עליה, כמו מלאך ושטן שמנסים לשכנע אותה לעשות שני דברים שונים. המלאך טוען שעליה ללכת ולקרוא לעזרה, ואילו השטן טוען שעליה לבדוק בעצמה כי היא אינה פחדנית כמו שאר האנשים שבורחים. ברוב הפעמים הקשיבה למלאך, אך הפעם, הקשיבה לשטן. היא מיהרה למקום, כשליבה פועם בחוזקה, אינה יודעת למה לצפות. כשהגיעה, המקום היה מרוקן מאנשים, היא הסתתרה מאחורי עץ שהיה בקרבתה, וצפתה באדם בשנות הארבעים לחיו, מוטל על הרצפה, ללא רוח חיים, כשכתמים אדומים מכתימים את חולצתו. היא אינה ציפתה לראות אדם שעתה נהרג, מול עיניה. המראה היה מזעזע, אך היא לא נתנה לכך להסיח את דעתה. לפתע הבחינה ברוח משונה, והרגישה באנרגיות שליליות שאינן היו באזור לפני. היא ראתה ישות , או רוח, שונה לגמרי. הרוח נראתה כמו אדם, שפניו מוסתרות וגם גופו, והוא מחזיק חרמש, דבר הדומה לגרזן אך לא כל כך. היא כיסתה את פיה עם ידה בתקווה שהרוח הניצבת מולה לא תשמע או תחוש בה. היא צפתה כיצד הישות הרימה את ידה, כאילו תופסת משהו שאינו נראה. היא הבינה לבדה, שזהו הנשמה של הגבר . הרוח נעלמה מבלי שג´יזל תספיק למצמץ . גופו של הגבר נשאר מוטל על הרצפה, ולאחר כמה שניות, שמעה ג´יזל את הסירנות של המשטרה והאמבולנס, אך שום אמבולנס לא יעזור כאן, הגבר כבר נהרג ונשמתו נלקחה על ידי רוח לא מוסברת. הטרור שחשה היה כה חזק, שהיא מיהרה לחזור לביתה. מנסה לעכל את המחזה שראתה רק לפני כמה שניות. "מה קרה פה? " שמעה שוטר שואל, "הוא כנראה נורה למוות על ידי מישהו. " שוטר אחר ציין את המובן מאליו. אחוזת אימה, נכנסה במהרה לחדרה ונעלה את הדלת, ומיד פתחה את המחשב, מנסה לחפש מידע על הדמות שראתה. היא זכרה שבסרטי אימה ומדע בדיוני, לפעמים מצוינת הדמות גרים ריפר (Grim reaper) , שעליה אומרים שהיא רוח אשר לוקחת את הנשמות של האנשים אשר עזבו את העולם שאנו חיים בו, אל מקום שונה לגמרי שאף אחד לא יודע עליו. לאחר שראתה תמונות שונות של הדמות, הבינה שאכן הוא קיים. היא חשה רגשות לא מוסברים, פחד מעורבב עם סקרנות והתרגשות. היא סגרה את המחשב וניסתה להפסיק לחשוב על מה שראתה. אך היה נראה כאילו דמות זו נמצאת בכל מקום. 

הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
maya :D
נשמע טוב :)
עודכן לפני 78 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

תגידו רגע,כמה זמן צריך להיות באתר כדי להיקרא ´´וותיק´´? סתם מעניין
נשאלה לפני 5 שעות ע"י אני צ´´יקה אז תכינו פיצה! בחצי pרישה (כרגע יש 10 תשובות)


נשאלה לפני 43 דקות ע"י 🍭EMMA (כרגע יש תשובה אחת)


סיפורים נוספים
דברים מוזרים - פאנפיק תקציר: הסיפור מדבר על העונה השלישית (עוד לא יצאה) שאני ממציאה .. יש את אותן הדמויות אבל דברים שונים לגמרי שאני מוסיפה (גם דמויות) מקווה שתאהבו ! שלום אחות. תקציר: 5 ערפדים שגרים בבית אחד. כשהפתעה מגיעה לביתם, והאמת מתגלה. האם הם יסלחו לאחד מהם ? האדון שלי תקציר: השראה מ.מ.ת שראיתי, מסופר על נערות שמוחזקות כעבדות, ובחורים שמחזיקים אותן. כשהאמת מתגלה, אף אחד לא יודע איך להתמודד איתה. יחי המלכה! || מ.ת.א משותף עם ארטמיס תקציר: בפנים קטעים קצרים מאת מאיה 📚 תקציר: *תיאור* מספריים ושלושה קווים | לינה תקציר: חמישה עשר. חמישה עשר קווים על היד היו כל מה שצריך בשביל להגיע למצב ´עומס קווים´ ולמות ממנו. אם הגעת לשלוש קווים התחלת להתבייש בעצמך, ובשבע אנשים התחילו להתאבד, בין אם זה ממבוכה, ובין אם הלב שלהם היה חלש מהרגיל. הקו השלישי של ברוק הגיע לא מזמן. מ.ת מחנה החצויים (איזה מקורית אני) תקציר: . The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח ברודווי קולג´ תקציר: הגהלצגפ My poor boy תקציר: אליוט הוא מאמן בקבוצת האתלטיקה בבית הספר ג´ייסון הוא תלמידו . בן X בן 15 + לפרוט על מיתרי הלב|| אבלין תקציר: סיפורם של חמישה חברי להקה, לכל אחד יש את הבעיות שלו, את החששות שלו, את רקע שלו. אבל לכולם דבר אחד משותף: אהבתם למוזיקה. הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר תחרות כתיבה מקצועית| דרו ריי תקציר: תחרות כתיבה רצינית ומקצועית... המשימות יתמקדו בעיקר על שיפור הכתיבה שלכם ועל מקוריות, זה עומד להיות כיף! היער האפל | מ.ת.א תקציר: --->.<--- החיפוש אחרי הקסם תקציר: אירה, כוח השמש, יוצאת למסע לחפש את 4 הכוחות האחרים של היקום תחרות כתיבה • secret תקציר: תחרות כתיבה • secretרשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!