התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
2770 קוראים


עולם אכזר 🌌 אליס - הפרק הראשון
הסופרת הבלתי נתפסת | פורסם לפני 9 חודשים
  


החיים כלל לא מפנים לכולם את פניהם הורודים. ומי שזכה לראותם, יזכה להיקרא "מזליסט".


אולי זה גיל ההתבגרות שמשפיע עלי לכתוב קטעים מדכאים, ואולי לא, אבל כאן אני אציג קטעים שכתבתי על העולם האכזר שבו אנחנו חיים. לפעמים זה יהיה קשור למאגיה, ולפעמים זה יהיה רק ריאליסטיות. אבל זה לא ממש משנה, הרי זה עדיין מספר על אכזריות העולם הזה. 


העולם הזה שמפיל אותנו לבוץ, דורך עלינו, גורר אותנו על האדמה בלי להתחשב בכאבים שלנו, ולועג לנו בכל הזדמנות שניתנת לו. נסה. נסה ועמוד על רגליך תחת כובד העולם הזה. ואנחנו נצפה.


הרי אפילו יש משפט שאומר שאם אדם לא חווה כאב הוא לא יחווה שמחה.


אז בואו נשקע בעולם המצמרר אך המרתק הזה שבו אנחנו חיים.

אני אראה את המסלול.

הירשם לאתר כדי להגיב

2 תגובות
הסופרת הבלתי נתפסת
תודה רבה ^^. לגבי ההחמרה... כן, יש סיכוי שיותר מדי הגזמתי עם כל זה... מה שכן ידוע שגיל ה"טיפש עשרה" משפיע על כתיבת שטויות מדכאות.
עודכן לפני 290 ימים
LONELY
פחות אהבתי שהחמרת עם כמה שהעולם כביכול אכזר אבל הקטע הראשון היה די אחלה אני חושב?
עודכן לפני 290 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

הרגע הזה שאני כותבת על שיפ שלא קיים
נשאלה לפני 4 שעות ע"י ♥~bar~♥נסיכה שכמותי|בת אתנה/ונוס|שמאלה בשבילכם (כרגע יש תשובה אחת)

מה זה האתר המת הזה
נשאלה לפני 7 שעות ע"י Pedenation (כרגע יש 2 תשובות)


סיפורים נוספים
פרטי! תקציר: פרטי ניסוי הפנימייה- מ.ת. תקציר: תם ילדים בגילאי 15-17, לכולכם יש בעיות. הבעיות האלה יכולות להיות טראומות, הן יכולות להיות עבר רע, הן יכולות להיות חיי פשע או מה שלא תרצו, ובנוסף לכול אחד מכם יש כוח. לא משהוא חזק מדי או מועיל מידי. הפנימייה שאתם נמצאים בה נותנת לכם מקום בו אתם מקבלים הזדמ מושחתים תקציר: .
- פרסומת -

חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר אני תקציר: הספר מספר על ילדה ושמה ליאור היא עוברת הרבה חוויות אהבות ואכזבות כל זאת ועוד יסופר בספר❤ ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו אהבה איטלקית|פאנפיק על ברטאו|תוצאה של הטימטום שלי תקציר: תוצאה של הטמטום שלי! משפחת שומו עונה 4 תקציר: שנה חלפה מאז שמשפחת שומו הרגה את ציפי ומירגן, עכשיו תשכחו מכל מה ידעתם על הסדרה כי עונה 4 הולכת להיות טרוף תאומות מרוחקות תקציר: היוש! קוראים לי יוני יש לי אחות תאומה בשם יולי וזה קצת מסובך יולי מקובלת רצח ואני אני סתם אני ויולי בקשר טוב אחיות טובות אד לא מזמן שהגענו לכיתה ו מ.ת מחנה קיץ לשירה|😍😍😍 תקציר: שלוש מנוים ומתחילים משחק המעלית תקציר: המ.ת הוא על ילדים ששיחקו את משחק המעלית. משחק המעלית הוא הוא משחק שמשחקים בו בבניין בין 10 קומות שבו צריך ללחוץ על הכפתורים של המעלית סדר מסויים באיזהשהו שלב במשחק נכנסת למעלית נערה מהגיהנום אסור לדבר איתה כי אם כן אס היא תמשוך אותך למימד אחר במ.ת שיחקתם התחלה חדשה תקציר: ליאור ורוני הם אחים, אחרי תאונה מצערת הם מוצאים את עצמם בבית החולים חסרי כל זיכרון מה קרה להם? ומי זאת לעזעזל משפחת אבני?...האם ליאור ורוני יצליחו להתחיל מחדש? והאם זיכרונותיהם בכלל ישובו מתישהו או שאבדו לנצח ספר הטמטום הגדול.~;~אל תיכנסו,זה מדבק. תקציר: ומדבר.חהחהחהחה תיאוריות מקוריות על סדרות וסרטים תקציר: תיאוריות מקוריות שלי על סדרות וסרטים שראיתי. גג העולם, בור עמוק [המופלאה] תקציר: צירוף אירועים גורם למופלא ליפול לידיים הלא נכונות, הפועלות לנקום את נקמתן כנגד החיפושית. האם היא תוכל להפוך את הקערה על פיה?רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!