התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
418 קוראים


המסע שתמיד חלמתי עליו מתגשם (נקודת המבט שלי, שחף, במסע אל התיבה) - הפרק הראשון
קייטי||סופרת הפנטזיה | פורסם לפני 7 חודשים
  


(אזהרה לקוראי "המסע בעקבות התיבה"- אני משנה פרטים ממש קטנים מדי פעם כמו משפטים או פעולות קטנות, מקווה שלא אכפת לכם. תיהנו!)
חזרתי מעוד יום בבית הספר סאדברי החדש וראשי התמלא במחשבות על המסע. אני וחבריי מתכתבים כבר שנים ומתכוננים למסע שיש לנו עליו הרבה חזיונות. יש לנו תאוריה שהספר "פרסי ג´קסון" אמיתי ושבאמת יש מחנה חצויים. ושאנחנו חצויים שיבואו אליו ויגיעו למסע... אבל... זה מעולם לא קרה.. ´אני צריכה לוותר´... חשבתי לעצמי עם דמעות בעיניים. ´האלים לא אמיתיים, המחנה לא אמיתי, אני לא חצויה בכלל!´ יצאה לי התנשפות מהחזקת הדמעות ואחי הקטן- בשם אופק- שחזר איתי מבית הספר הסתכל עלי בדאגה בעיניו החומות. "מה קרה?" שאל אותי. "כלום, כלום" הגבתי במהירות. הוא גלגל עיניים. אני מבינה אותו, זה קורה  הרבה..


פתחתי את דלת הבית וגיליתי את אמא ואבא יושבים על הספה בקוצר רוח. "הגעתם! אופק, תלך לחדר. אנחנו צריכים לדבר בפרטיות עם שחף." אמא שלי אמרה. ליבי התחיל לדפוק והרגשתי את ההרגשה הזאת שאני מרגישה כשאני חושדת שמשהו על טבעי קורה. ´תרגעי, שחף. אין סיכוי שזה קורה. זה בטח סתם משהו רגיל. תפסיקי לחשוב על זה, אחרת תתאכזבי.´ חשבתי שוב ושוב בראשי בזמן שאופק, אמא שלי ואבא התווכחו. בסוף אופק הלך בכעס לחדרי וסגר את הדלת. לא אכפת לי שהוא נכנס לחדר שלי ולא לשלו, אני פשוט רוצה לדעת מה קורה כאן!


"שחף, יש לנו משהו גדול לספר לך... סליחה שזה כזה במכה, אבל.." אמא שלי התחילה להגיד. הלב שלי התחיל לדפוק חזק. "זוכרת כששאלת אותי איך הייתי מגיבה אילו היית בת זאוס?" היא המשיכה. רעדתי והלב שלי דפק עוד יותר חזק. "אז האמת, שאת באמת בת זאוס. ואת אמורה היום ללכת למחנה החצויים." מעדתי וכמעט קרסתי על הריצפה. לא האמנתי למה ששמעתי. אני? חצויה? מחנה? כבר חשבתי שהרגע הזה בחיים לא יגיע. "באמת?!" שאלתי בהתלהבות. "באמת" היא ענתה בחיוך.


התנשפתי. ´אני לא מאמינה שזה קורה!´ חשבתי. שמתי לב שאבא שלי בכלל לא דיבר, אבל התעלמתי. "מתי אני הולכת?" שאלתי בקושי, לא הייתי מסוגלת לדבר. "עוד מעט! ארזנו לך תיק בחדר, תתארגני ותצאי." אמרה ובאתי לרוץ לחדר, אך נזכרתי בכמה שאלות. "רגע, אני הולכת עם הדס, אריאל וליאון?" שאלתי. "כן" היא ענתה. "יש!!" צעקתי. "רגע, איך את יודעת?" תהיתי. "אני מכירה את ההורים שלהם" היא ענתה לי שוב. "ולמה אני הולכת בכלל למחנה? אני לא בסכנה" אמרתי. "זהו שאת כן, סכנה נוראית." הסבירה. נהייתה לי צמרמורת פתאום. "לכי תתארגני, את עוד מעט צריכה לצאת," אמרה בחיוך. חיבקתי אותה ואת אבא ורצתי אל החדר באושר.


ראיתי את אופק יושב על כיסא המחשב. "מה קרה שם?" הוא שאל בסקרנות. "כלום, סתם שאני חצויה והולכת למחנה החצויים עכשיו" אמרתי בחיוך. הוא פער את הפה. "אני לא מאמין! זה כזה אדיר!!" הוא צעק והתנפל עלי בחיבוק. פעם סיפרתי לו שאני הולכת למחנה החצויים וזה לא קרה, הוא בטח לא ציפה שבסוף זה יקרה.אני, ההורים שלי ואופק ירדנו למטה ויצאנו החוצה לחכות להסעה. אני ואחי רצנו ממקום למקום בהתרגשות והוריי הסתכלו עלינו בחיוך. לפתע פגסוס גדול שעליו נמצאים הדס, אריאל וסאטיר שלא זיהיתי נחת מולינו. "הדס! אריאל!" קראתי בחיוך ענק. "שחף! תעלי!" הדס אמרה לי. אבא, אמא ואופק חיבקו אותי חיבוק ענק. "אל תשכחי לכתוב לי" הזהיר אותי אופק. "אני אנצל את כל חבילת הגלישה בשביל זה" אמרתי לו בחיוך. עליתי על הפגסוס. "אני אציג את עצמי בתעופה. בינתיים בואי נעוף, בת זאוס" אמר לי הסאטיר בנחמדות. "איך ידעת..." התחלתי לשאול. "אני אסביר אחר כך, בינתיים בואי נעוף!" הוא אמר והפגסוס עף. הרגשתי כאילו הבטן מתהפכת אבל כל כך התרגשתי מלהיות באוויר. הגיוני לבת זאוס.. "ביי!" צעקתי להוריי ואחי, והם צעקו לי בחזרה.

הירשם לאתר כדי להגיב

3 תגובות
arielthe
תמשיכייכיכיכ
עודכן לפני 230 ימים
קייטי||סופרת הפנטזיה

עודכן לפני 231 ימים
הלוחשת לספרים
המשךךךךך
עודכן לפני 231 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

רעיונות לתחפושת
נשאלה לפני 7 שעות ע"י אור יפה מש(ו)געת|ב פ ר י ש ה חלקית (כרגע יש 3 תשובות)

תגידו. אלו שאוהבים את האתר. ורוצים לעזור לו. מה דעתכם על פרויקט "חבר מביא חבר"
נשאלה לפני 2 ימים ע"י Star tail||מתגעגעת... (כרגע יש 14 תשובות)


סיפורים נוספים
גורל שונה תקציר: לידיה, נערה רגילה, גילתה ביום תמים אחד שהיא וכל חבריה השתנו. מחכה להם גורל אחר ממה שחשבה. מועדון המעריצים של ליידיבאג! תקציר: היי! אז אני לוקחת הפסקה מכתיבה אבל לא רוצה לעזוב את עיר הספרים לגמרי אז.. הכנתי את הספר הזה!
- פרסומת -

אל המטבע | המטבע המסתורי תקציר: פאנפיק לספר the runaways מ.ת תקציר: כנסו פנימה ותגלו :-) פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי יפות נגד מקובל תקציר: הנשף הגדול מתקרב, את מי יבחר עומר להיות בת הזוג שלו לנשף? סיקור ספרים בעיר הספרים תקציר: אני מסקרת ספרים בעיר הספרים יומני החצויים תקציר: תרגום שלי לשני הקטעים האחרונים ביומני החצויים. תשאלו את אפולו! תקציר: תשאלו את אפולו שאלות, חברים- אם לא מג תהרוג אותו! מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי זיכרון ישן תקציר: מיה תלמידה חדשה בבית הספר, היא מכירה את רומי ורומי מרגישה שמיה מוכרת לה.. תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... המעניש תקציר: . לידיה תקציר: בסיפור הזה תוכלו לראות איך לידיה מגשימה את חלומה, מחיים מטלטלים עם הרבה ירידות לחוויה ששינתה את חייה. עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשתרשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!