התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
408 קוראים


ואני רק רציתי לשיר - הפרק הראשון
inbari | פורסם לפני 3 חודשים
  


פרק 1-היי

היי אני זריה תסלחו לי על זה שבקושי שומעים אותי זה כי אני ביישנית תתרגלו.

בכל מקרה היום זה היום הראשון שאלך לתיכון בלי שיצרחו עליי מכעס או אהדה למה אני מתכוונת? בשביל להבין את זה תצטרכו לשמוע הכל מההתחלה...

או קיי יום ראשון בתיכון כיתה י´ הנה אני באה! בעיה אחת אני סופר ביישנית

תיכון סיירה הנה אני באה בתקווה שאני לא אקיא מהתרגשות..

זהו זה נכנסתי ולא הקאתי אבל בהחלט נתקעתי....

במישהו!!

ה ו א כ ז ה ח מ ו ד ! ! ! וחתיך ומושלם!!!!!

"היי" הוא אמר תצרפו לרשימה פה בשורה מעל גם נחמד ואדיב!!! וחמוד כבר הזכרתי חמוד? הוא ממש חמוד!!!!

"אני טימבר ואת?" "זריה" לחשתי בקול חרישי "סליחה לא שמעתי?" קוראים לי זריה אני קצת ביישנית מצטערת" חייכתי לצד והסמקתי קצת וגם הוא ואז אוי אז "טיייימבררררר" קרא קול צפצפני ומתנסה נערה בלונדינית עם התסרוקת הגלית הכי מושלמת, מדויקת וסימטרית שתוכלו למצוא נכנסה במסדרון והיא נכנסה בסטייל כמו בסרטים עם שפוטה אחת מכל צד שלה שרוחקן ממנה הוא מטר בדיוק אחורה ושיער שופע מנפנף ברוח בזמן שהשמש נכנסת מהחלון ומאירה להם פנים או ליתר דיוק את הגב ואת התחת הגדול שלה! "הו טייייימבררררר" קראה ואז היא קלטה שאני שם "זריה" היא אמרה את שמי בדרמטיות רציתי להחזיר לה מילי באותה נימה דרמטית אבל אז היא כבר המשיכה "מה קרה? חתול בלע לך את הלשון?" "כן ואת החתול!... השחור!" הייתי רוצה לומר לכם שאני אמרתי את זה אבל אתם כבר מכירים אותי מספיק, "בויה!"אמרה אחת מהן "את כרגע הפכת את זה לפחות מגניב בבערך מאה אחוז" "מה למה?" "לעולם אל תגידי ´בויה´" "לעולם אל תגידי לעולם לא!" "אני שונאת אותך" לכל אלה שעכשיו בכיתה י´ או בקיצור עוד לא עברו אותה זה בשבילכם

המדריך המקוצר לי"וד´ניק המתחיל

מלכת הכיתה הגיעה מתעמתת איתך באותו שניה המושיעות שלך מתחילות לריב מה תעשי? מילה אחת: רוצייייייייי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

רצתי ורצתי ורצתי אבל אם מיתוס אחד על חנונים נכון, זה שספורט זה לא השיעור שלהם....

למזלי היא לא רצה בכלל אבל המושיעות שלי כן....

"היי אני ליה וזו מאיה ממש לא רצינו שהריב הזה יקרה אנחנו מצטערות על מה שקרה שם ואני מצטערת מאיה"

" זה בסדר" הן השלימו והתחבקו ונראה שמאיה לא ציפתה לתגובתה של ליה

"אוקיי נראה לי שזה מספיק" אמרה מאיה אני יכולה להבין אותה

אבל יש מישהי חוץ מהן שבכל זאת כן רצה אחרי "היי אני מצטערת שאני מתנשפת כל כך הרבה פשוט היא מצאה אותי ו..." אמרה ילדה מתנשפת "אני ספידי מה קורה?" היא הפסיקה להתנשף "ספידי באמת?" "שקט מאיה כל אחד והחולשות שלו סליחה אני ליה זאתי מאיה וזו אמממ" "אני זריה" אמרתי בלחש "או אנחנו משחקים בלחישות? זריה נכון? זה מה שאמרת?" הנהנתי היא טובה!

"סליחה אם אני מתחצפת אבל את לא כל כך מהירה" אמרתי "אני כן!" אמרה ובלי להסס רצה הכי מהר שיכלה זה היה מאוד מהר! ושוב התנשפה

"איך את מצליחה לרוץ ככה?" שאלתי "מה? זה? אני רצה בכל מצב אני רצה גם מתוך שינה זה רציני מאוד כי אני מהירה ובעייתי להחזיר אותי למיטה" אמרה בחיוך "אוקיי זה מספיק! תקשיבי בגלל שאת חדשה וכל זה אוותר לך אבל.." "אני לא צריכה שתותרי לי מילי!" היא גיחכה "תראו תראו מה אמרת?!"

 הסתכלתי בשעון שלי "אמממ כלום לא אמרתי כלום" ויתרתי היה לי עוד הרבה מה להגיד לה אבל...

"יפה מאוד" היא השיבה והפעמון צילצל לשיעור הראשון שלי בתיכון סיירה

נכנסתי לשיעור "או מיי גאד מאיה תראי אנחנו באותו שיעור עם זריה!" "יאי" השיבה מאיה באי רצון "מקווה שעשית שיעורים" "היו שיעורים?!"

כל השיעור מילי נעצה בי מבטים לא הבנתי את החומר וליה וספידי ישבו מאחורי וניסו לדבר איתי כל שניה איזה סיוט!

הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

תגידו רגע,כמה זמן צריך להיות באתר כדי להיקרא ´´וותיק´´? סתם מעניין
נשאלה לפני 5 שעות ע"י אני צ´´יקה אז תכינו פיצה! בחצי pרישה (כרגע יש 10 תשובות)


נשאלה לפני 58 דקות ע"י 🍭EMMA (כרגע יש תשובה אחת)


סיפורים נוספים
ואני רק רציתי לשיר תקציר: זריה היא ילדה ביישנית שחברת הילדות שלה מימיי הגן הופכת לאויבת הכי גדולה שלה כשהיא הופכת לנערה החדשה בתיכון סיירה, בקלות ובמהירות זריה מצליחה למצוא חברים טובים שיהיו איתה בקור ובחום ובתיכון, כשזריה מתחילה לכתוב שירים חבריה שולחים אותה לתחרות שירה ואז אוי א שלושה בנים ובת תקציר: קרין היא חלק מרביעיית אחים תאומים שלא דומים אחד לשני בכלום ולכל האחד הדרך שלו לעצבן. בין כל אחד יש שתיי דקות אבל בגלל נועם, ג´ק טוען שהוא הכי גדול בגלל שתיי דקות! ומייק כל הזמן מותח את כולם. רק קרין תקועה ביניהם, אבל אם כמה שהם מעצבנים הם תמיד יהיו תאומה אבודה תקציר: פאנפיק אישי שלי המבוסס על הסדרה my litlle pony מאת hasbro על התאומה האבודה של הנסיכה פלורי הארט אבל גם מי שלא ראה את הסדרה יכול להנות מהספר אז לא לדאוג מ.ת מחנה החצויים (איזה מקורית אני) תקציר: . יחי המלכה! || מ.ת.א משותף עם ארטמיס תקציר: בפנים מספריים ושלושה קווים | לינה תקציר: חמישה עשר. חמישה עשר קווים על היד היו כל מה שצריך בשביל להגיע למצב ´עומס קווים´ ולמות ממנו. אם הגעת לשלוש קווים התחלת להתבייש בעצמך, ובשבע אנשים התחילו להתאבד, בין אם זה ממבוכה, ובין אם הלב שלהם היה חלש מהרגיל. הקו השלישי של ברוק הגיע לא מזמן. קטעים קצרים מאת מאיה 📚 תקציר: *תיאור* The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח ברודווי קולג´ תקציר: הגהלצגפ My poor boy תקציר: אליוט הוא מאמן בקבוצת האתלטיקה בבית הספר ג´ייסון הוא תלמידו . בן X בן 15 + לפרוט על מיתרי הלב|| אבלין תקציר: סיפורם של חמישה חברי להקה, לכל אחד יש את הבעיות שלו, את החששות שלו, את רקע שלו. אבל לכולם דבר אחד משותף: אהבתם למוזיקה. הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר תחרות כתיבה מקצועית| דרו ריי תקציר: תחרות כתיבה רצינית ומקצועית... המשימות יתמקדו בעיקר על שיפור הכתיבה שלכם ועל מקוריות, זה עומד להיות כיף! היער האפל | מ.ת.א תקציר: --->.<--- החיפוש אחרי הקסם תקציר: אירה, כוח השמש, יוצאת למסע לחפש את 4 הכוחות האחרים של היקום תחרות כתיבה • secret תקציר: תחרות כתיבה • secretרשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!