התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
468 קוראים


אהבה זו אהבה||17+ סוטה! - הפרק הראשון
doctor | פורסם לפני 9 חודשים
  


תמונה תעלה מאוחר יותר! אם תאהבו את הספר...

פרק 1:

בבית ספר wises כל התלמידים מסתירים לפחות סוד אחד! שהוא נמצא אצלם יותר מדי זמן והם מפחדים להוציא אותו. למה? כי הם יודעים שזה יכול להגיע להשפלות, חרמות ואפילו התאבדויות. ארי, הילד אולי הכי מקובל בבית הספר! אבל גם לו יש סוד גדול מאוד שהוא מפחד לומר. יש לו חברה בשם מיקה. ילדה יפה ומקובלת כולם חושבים שהם הזוג הכי יפה בעולם. אבל ארי לא יודע אם הוא אוהב אותה או לא.

נ.מ של ארי:

היי אני ארי אני בן 17.5 עוד 3 חודשים אני בן 18 ואז החיים שלי מתחילים כל החיים שלי אני שומר סוד, סוד מאוד מאוד גדול. אבל אני לא יודע אם הוא נכון. נראה לי שאני... עדיף שאני לא אגלה את זה עכשיו. טוב בבית הספר שלי כולם מסתירים סוד. אני יודע רק 2 סודות של התלמידים. 

1. רייסי- הוא ישן עם דובי בלילות

2. מיקה (חברה שלי)- מכורה לבובספוג

כן אני יודע שאלה סודות לא רציניים וסתם שטותיים אבל יש תלמידים שיש להם סוד ענק שאני ועוד מלא ילדים מתים לגלות. ואולי אני אגלה אותם מתישהו. 

קמתי בבוקר. צחצחתי שיניים התלבשתי הסתרקתי, אכלתי והלכתי לבית הספר. מיקה חיכתה לי ליד השער. "שלום חתיך!" אמרה לי.  "היי" עניתי לה. היא עשתה פרצוף מופתע. "הלו!, מה זה היי?! חברה שלך אומרת לך שלום" צעקה לי מיקה מהצד השני של בית הספר". "נו אמרתי!" עניתי לה. היא לא אמרה כלום פשוט הלכה. בטח אתם שואלים את עצמכם למה אני לא אומר שלום כמו שצריך לחברה שלי. זה בגלל הסוד שלי. אתם יודעים מה? אני אגלה לכם. הסוד שלי הוא שאני... שאני... "גיי". למה? אני לא יודע ויש מישהו בבית הספר שאני מאוהב בו מעל הראש. שהוא עובר לידי בא לי רק לנשק אותו. קוראים לו ארין. ילד יפה תואר, עם גוף מפותח. אני מאוד אוהב אותו אבל אני לא יודע איך להגיד לו את זה ולא נראה לי שהוא גיי. יכול שזה הסוד שלו. 

אנחנו כבר בשעה לפני האחרונה של הבית ספר ונתנו לנו שעה חופשית. ארין הלך לשירותים והלכתי אחריו כדי לדבר איתו...

הדמויות:

ארי- 

ארין- 

מיקה- 

הירשם לאתר כדי להגיב

5 תגובות
אריאנה122
לי קוראים ארין מה אני בן?
עודכן לפני 65 ימים
T.D
המשך בבקשה
עודכן לפני 247 ימים
♥ Bella ♥
המשך דחוףףףףף !!!!!!!!
עודכן לפני 257 ימים
גאיה___
המשך!!!!!
עודכן לפני 260 ימים
לונה נסיכת ירח
יש המשך? וזה ממש לא סוטה.כדי שהיה.
עודכן לפני 285 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אני עוזבת את האתר.... סוג של...
נשאלה לפני 8 שעות ע"י Ouni (כרגע יש 3 תשובות)

שיטטטט
נשאלה לפני 8 שעות ע"י Ouni (כרגע יש תשובה אחת)


סיפורים נוספים
אהבה של פעם בחיים||16+ (סוטה!!) תקציר: תקציר בתוך הספר!- בפרק הראשון :) עבודה בעיניים תקציר: . פיקצרים לפרסי ג´קסון, כל מה שלא סופר תקציר: כל מיני פיקצרים חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר השתיקה שהרסה אותי llנועהll תקציר: חתיכת סיפור, מוטב שתקראו (: פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשת ניסוי הפנימייה- מ.ת. תקציר: תם ילדים בגילאי 15-17, לכולכם יש בעיות. הבעיות האלה יכולות להיות טראומות, הן יכולות להיות עבר רע, הן יכולות להיות חיי פשע או מה שלא תרצו, ובנוסף לכול אחד מכם יש כוח. לא משהוא חזק מדי או מועיל מידי. הפנימייה שאתם נמצאים בה נותנת לכם מקום בו אתם מקבלים הזדמ יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן תשאלו את קוזמו ^^ תקציר: אתם שואלים אני עונה חה חה החברה שאין לי... תקציר: מתח. היי קוראים לי אלי ואני בת 16 ואין לי ח..חבר..חברים ס..ס...סליחה אני קצת מ..מ...מגמגמת ואני אספר לכם ל...למה אין לי ח...ח...חברים... מורדים תקציר: כולם מפחדים ממנו, מלורד היקום. ילדות עד גיל שנה הן הקורבנות העיקריים. אם הוא תפס אותה הפעם הבאה שהוריה יראו אותה זה כשהיא תירה להם בראש כמה שנים אחרי. ילדת שלום 3: ילדי מוות תקציר: המלחמה מעולם לא היתה יותר מחוכמת, ועכשיו הגיע הזמן לקרב קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי אנים האבודה מ.ת עם רומי (Hermi) תקציר: אנים, עיר קסומה יפהפייה, היא עיר מאוד מיוחדת. חלק מהאנשים הגרים בה יכולים לשנות את צורתם לבעל חיים מסויים. כשמגיע ראש עיר חדש שרוצה לכלוא ולהשמיד את כל ה"מוטאנטים" לדבריו, הם צריכים לשרוד בעיר מלאה מלכודות.רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!