התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
1985 קוראים


פאנאפיק לגורמיטי. - הפרק הראשון
AרטMיס17 | פורסם לפני 11 חודשים
  


טוב, אז זה הספר הראשון שהחלטתי לפרסם.

גורמיטי זו סדרת ילדים שמאוד אהבתי לצפות בה ומאוד התאכזבתי כשהיא הסתיימה ולכן החלטתי להמשיך אותה.

אני לא יודע כמה מפה מכירים את הסדרה אז הנה תקצירון פצפון (שתרגישו חופשיים לדלג עליו עם אתם כן מכירים אותה.)

הסדרה היא על ארבעה ילדים: התאומים טובי וניק, לוקאס וג´סיקה. אבל התפקיד שלהם בעולם הוא לא לעשות שיעורי בית ולהתכונן למבחנים אלא להציל את העולם.

לטובי וניק בחדר הכביסה יש חדר סודי עם שער שמוביל אותם לעולם הנקרא "גורם" שם הם הופכים לאדוני טבע: טובי לשליט המים, ניק לשליט האדמה, ג´סיקה לשליטת הרוח ולוקאס לשליט היער. יחד הם נלחמים באנשי הלבה המרושעים שזורעים הרס ב"גורם" הרס שמשפיע על העולם של בני האדם.

זה פחות או יותר מה שקורה בסדרה איש לבה עושה בלאגן הילדים נכנסים לגורם מביסים אותו ומצילים את העולם, שוב.

הספר שלי עוסק במה שקורה אחרי העונה השלישית והוא יהיה עם קצת שינויים.

להכיר את הסדרה זה לא קריטי בשביל להבין את הספר, מה שלא הסברתי בתקציר אני אסביר בספר לאלה שלא מכירים את הסדרה.

טוב אז זה ההקדמה לספר ואני יודע שהיא קצת יבשה תסלחו לי, זה בגלל שאני תכף נרדם.

בכל מקרה אני אשתדל להעלות את הפרק הראשון השבוע ואני מאוד אשמח לקרוא ביקורות.

טוב, זהו זה להיום, אני הולך לישון אז לילה טוב.


הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

לא הייתי פה חצי שנה
נשאלה לפני 6 שעות ע"י Absolutely Fucking God (כרגע יש 3 תשובות)

סרבר של כתיבה בדיסקורד!
נשאלה לפני 4 שעות ע"י Lital5 (כרגע יש 7 תשובות)


סיפורים נוספים
מושחתים תקציר: . ניסוי הפנימייה- מ.ת. תקציר: תם ילדים בגילאי 15-17, לכולכם יש בעיות. הבעיות האלה יכולות להיות טראומות, הן יכולות להיות עבר רע, הן יכולות להיות חיי פשע או מה שלא תרצו, ובנוסף לכול אחד מכם יש כוח. לא משהוא חזק מדי או מועיל מידי. הפנימייה שאתם נמצאים בה נותנת לכם מקום בו אתם מקבלים הזדמ מחנה קיץ לקוסמים מ.ת. תקציר: כנסו יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר להיות הכי מקובלת שיש תקציר: (סיפור לא אמיתי) אפשר לומר ששוםדבר לאבאמת כמו שהוא ניראה אצלי אני יודעת! אני יפה מקובלת בנים אוהבים אותי אבל מאחורי החזות הזאת הכל מתפורר אצלי אף אחד לא יודע מי אני באמת! מהסדרה של gayabook הנקראת נוער משחק המעלית תקציר: המ.ת הוא על ילדים ששיחקו את משחק המעלית. משחק המעלית הוא הוא משחק שמשחקים בו בבניין בין 10 קומות שבו צריך ללחוץ על הכפתורים של המעלית סדר מסויים באיזהשהו שלב במשחק נכנסת למעלית נערה מהגיהנום אסור לדבר איתה כי אם כן אס היא תמשוך אותך למימד אחר במ.ת שיחקתם רעיונות לדמויות תקציר: פרטי רק חברים של המישתמש שלי באתר מורשים להיכנס כי אני רוצה חוות דעת לדמויות אבל לא בה לי שמיליוני אנשים יוכלו להיכנס ולהעתיק אותן. נשיקה אסורה.(13+) תקציר: בתוך הספר ♥ מ.ת מחנה קיץ לשירה|😍😍😍 תקציר: שלוש מנוים ומתחילים אהבה איטלקית|פאנפיק על ברטאו|תוצאה של הטימטום שלי תקציר: תוצאה של הטמטום שלי! חנויות למכירת חומרי סליים תקציר: איפה קונים? איפה זה נמצא? מחנה החצויים מ.ת. | נסיון אחרון תקציר: אני אנסה לעשות את זה פעם אחרונה, לפחות לזמן הקרוב. אני כותב את הספר הזה אחרי שנה בערך או יותר שלא הייתי פעיל באמת באתר.רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!