התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
1575 קוראים


ילדת צבא - הפרק הראשון
אנג´´ל אוליבר-חתולים זה אהבה | פורסם לפני 7 חודשים
  


בום!

עוד בית התפוצץ בשכונה.

בל גלשה בסולם המיטה והציצה לבחוץ, היא צעקה "ליז, הפלכסים האלו פוצצו את הבית של כרמה ושון!"

המשכתי לשכב ורק אמרתי "בפעם המיליון ואחת קוראים להם אוגרג´ים!"

בל הזעיפה פנים וירדה במדרגות לשמע דפיקות הדלת.

ירדתי גם אני ישר אחריה וראיתי בפתח את גברת ג´ונסון, מר ג´ונסון, כרמה, שון וניקו.

כרמה הייתה בת 10 וחברה טובה של בל ושון היה בן 13, כמוני.

אמא רצה ונתנה לכולם להיכנס כולל לניקו למרות שלא אהבה כלבים.

היא מיד פנתה אליי ואמרה "אליזבת, תפתחי את המקל"ט, תסדרי אותו ותכניסי דברים ואוכל נראה לי אנחנו הבית הבא שעל הכוונת שלהם".

רצתי במדרגות התחתיות ופתחתי את המקלט כולו היה מלא אבק וקורי עכביש.

נאנחתי ועליתי להביא את שואב האבק, ראיתי בדרך את גברת ג´ונסון אומרת לכרמה ושון לרדת לעזור לי.

אני עוד יותר נאנחתי, אני שונאת כל כך את שון! ולא ממש אהבתי את כרמה.

ראיתי אותם עם בל בתחילת המדרגות.

הם ירדו כמו צבים חוץ משון. 

שהגיע הוא אמר באמצה שהוא צוחק "הן מדברות על איזה בן שהן אוהבות! נראה לי קוראים לו ארנולד, זה מכיתה ו´ הן קוראות לו ארנולדוש ואר! נו מזה הפרצוף הכעוס שלך?! מה גם את מאוהבת בו? טוב...טוב אני יודע שאת לא! את כועסת אליי עדין על איך שהתנהגתי ביסודי? נו תעני" רק עשיתי ברצוף משועמם. 
הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
שמאלה
התפוצץ*
עודכן לפני 163 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אז מה הייתם עושים
נשאלה לפני 8 שעות ע"י Взll (כרגע יש 5 תשובות)

המשך למשחק ערפדים
נשאלה לפני 4 ימים ע"י ルーシー (כרגע יש 622 תשובות)


סיפורים נוספים
תיכון שונים (מ.ת.ד) תקציר: תיכון לחצי מפלצות חצי בני אדם מופרדת אבל דומות תקציר: שתי אחיות הופרדו בלידה אבל אז מסתבר....פשוט תכנסו!
- פרסומת -

מלחמת העם מ.ת.א תקציר: העם שלכם שונה. אנשי האצולה רשאים לקחת בעלות על האנשים הרגילים ולעשות איתם מה שהם רוצים. ויש מלחמה- מלחמה גדולה שאי אפשר לעמוד בפניה... אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים מלחמת הערפדים || מ.ת.א תקציר: ונקווה שלא ימחק... הרחק מכאן. תקציר: הרחק מכאן, זה ספר ההמשך לשקט שנשאר. אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד נקמה מתוקה תקציר: תקופה חדשה מתחילה במחנה- האלים הזוטרים ביותר מכירים בילדיהם, והמחנה מתמלא במהירות רבה יותר. אך אין זה אומר שהחיים הם מי מנוחות... קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי כריכות שאני מכינה והזמנות תקציר: כשאני משועממת אני מכינה כריכות ונגמר לי המקום לשים אותם תחרות הציור של עיר הספרים 2019 / 2018 ( משוחזר ) || 🌸 レム•マルティネス ⯎ תקציר: אתם משתתפים ^^ וכן, נמחק לי המשתמש אז אמשיך מכאן אבודים- מ.ת תקציר: אתם בטיול שנתי ואתם מתעוררים באמצע הלילה ומתחילים ללכת אל תוך לב היער, אחרי כמה זמן של הליכה אתם שמים לב למשהו. נאבדתם. אתם לא מבינים איפה אתם ויש חושך אימים מסביבכם אתם מרגישים שמישהו צופה בכם, ולפתע שומעים קול שאומר לכם שאם אתם לא רוצים למות אתם צריכים בתוך היער , מ.ת.א תקציר: הכל מוסתר בספר. סטודנטית בהחלפה תקציר: מריאן היא תיכוניסטית באנגליה אשר כל חייה רצתה ללמוד ביפן באחד הימים משפחתה הגשימה לה את החלום ושלחה את מריאן ליפן וכל חייה השתנו מה עלה בגורלה ..בואו לגלות ילדה מיוחדת תקציר: ילדה עם כוחות מיוחדים ביקום רגיל להיות חצויי זה לא קל תקציר: פאנפיק לפרסי ג´קסון?רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!