התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
2234 קוראים


פואטיקה - הפרק הראשון
poetic | פורסם לפני 10 חודשים
  


עד לא מזמן.


מיהו המנצח?

מיהו האדם הטוב ביותר?

החכם באדם?

היפה בנשים?

מי הכי מוצלח בעיניי החברה?


בטח לא אני.

אני, זו שיצרה בריכה של רחמים עצמיים.

אני, זו שרוצה לצאת מהקנאה ומרצון לחיים

אחרים.


אתמול הדשא של השכנים נראה ירוק ביותר. 

חי.

ושלי מת ויבש.


ועכשיו?

עכשיו יש לי דשא ואני מזמן הפסקתי להתעניין

בכמה פעמים בשבוע השכן שלי משקה את שלו.

את מי זה מעניין?

כבר לא אותי.

אני חושבת שאני במקום טוב יותר.

נראה לי.

אי מקווה.נ.ד


הירשם לאתר כדי להגיב

5 תגובות
יען ועוד יען שווה ג´´ירף ג´´ירף ועוד
מגניב
עודכן לפני 309 ימים
poetic
תודה על ההערות(: בשורה "מי מוצלח בעיניי החברה" התכוונתי לשאול מי החברה מגדירה כאדם מוצלח והאידיאלי. אני מדברת גם על אידאלים של החברה וגם על האידאלים שלי ביחד. השיר הזה זה תהליך שעברתי(:
עודכן לפני 311 ימים
Stulta
הפסקתי*, אגב, ממליץ לך לשים את המשפט "אתמול הדשא של השכנים נראה ירוק יותר. חי." בתור שורה אחת. ולהוריד את השורה "מי הכי מוצלח בעיני החברה", כי פה את כבר נכנסת לאידאל שהחברה הציבה ולא אידאל שאת הצבת.
עודכן לפני 311 ימים
Stulta
כן... וואו.
עודכן לפני 311 ימים
beautiful lie
וואו.
עודכן לפני 311 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

מישהו פה ותיק בעיר הספרים שמכיר אנשים מפעם ויכול לעזור לי?
נשאלה לפני 9 שעות ע"י Kfir (כרגע יש 2 תשובות)

המלצות לספרים בווטפאד?
נשאלה לפני 1 ימים ע"י 🥒Pickle🥒 (כרגע יש תשובה אחת)


סיפורים נוספים
עבודה בעיניים תקציר: . הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד)
- פרסומת -

חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר סוף העולם....או שלא? תקציר: אבישג נפרדת מכדור הארץ לתמיד, כי בחדשות בכל העולם מודיעים שהכוכב מוצף כולו. איך היא תסתדר בחללית הענקית? מי יהיו חבריה כשבכוכב עצמו אף אחד כמעט לא דיבר איתה אולי חוץ מילדה אחת בביתה החדש בחללית העצומה? Living upside down 2/ פרסבת´ תקציר: החיים מתהפכים שוב ושוב, והאלים ממשיכים לשחק עם הבובות הקטנות שלהם, השאלה היא, מה אפרודיטה עשתה עכשיו? הסוד שבמבוך תקציר: פרסי מתחיל את חייו במעלית כשבראשו פנים של נערה אחת, שמה אנבת´ תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... כל הבעיות בסרטי פרסי ג´קסון תקציר: כל מי שאוהב את פרסי ג´קסון בטח גם ראה את הסרטים שלו.אחרי שראיתם אותם בטח חשבתם ´מה לעזאזל?´ אז הרשו לי להציג את כל הבעיות בסרטי פרסי ג´קסון אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד magic/פאנפיק על פרסי ג´קסון תקציר: השתיקה שהרסה אותי llנועהll תקציר: חתיכת סיפור, מוטב שתקראו (: אהבה איטלקית|פאנפיק על ברטאו|תוצאה של הטימטום שלי תקציר: תוצאה של הטמטום שלי! כוכבי זכוכית תקציר: נערה מתעוררת בכוכב לכת אחר, ומגלה שזהו לא חלום. היא פוגשת שם בנער משונה, וביחד הם מגלים את סודות הכוכבים. כוכבים של תקווה || Eleanor תקציר: מארי, בחורה נוקשה כאיתן, מכירה בבחור אשר מעיק לה בחייה, אך היא אינה מצליחה להיפטר ממנו. בסופו של דבר, הם נאלצים להכיר. אה נכון, ואותה בחורה חולה במחלת לב סופנית.רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!