התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
1308 קוראים


50% - הפרק הראשון
פינק דיימונד 🍋 90% מאיה | פורסם לפני 2 חודשים
  


Somewhere Else - Mijn ultieme favoriet van Douglas Hale. Een verliefd stel, die met hun gedachten in een hele andere wereld zijn. Ze denken alleen fleurig, de bloemen zijn ouderwets van kleur maar zijn prachtig. De vogels maken het schattig. De achtergrond laat het op een droom lijken. Het is mooi om te zien dat de pastel kleuren, iemand zo blij kunnen maken en dat het geheel adembenemend is, het realisme en het onbewuste komen hier samen. Prachtig!


הוא שבור. מרוסק. מנופץ. מחולק לחלקים לא שווים. מרוב הסדקים שבו, לפעמים נפלה לו חתיכה מהאף שהסתובב בבית הספר. עברו והעתיד של האנושות מאיימים להרוס לו את שלוות ההווה. הוא מהסוג הזה של ה´ילדים הרעים´ שהולכים לברים ולבתי זונות ושותים. אבל עכשיו הוא פיכח.


היא מלאה. מלאה, רק שיגידו לה את זה, מילה אחת, והיא תישבר למיליון חתיכות. היא גם חולה, וחלשה, ובכיינית, אבל היא ממש יפה. רק שהיא שמנה, אז היא לא יפה. היא מהילדות הנחמדות שנחמד לבכות עליהן ולספר להן את מכאוביך. אבל אין לה חברים אז זה לא יקרה.

= = =

הוא הלך לכיתה, או איך שהוא קורא לה ´´ריבוע מזויין´´. לכיתת מדעים הוא קרא "חיות מזדיינות" ולכיתת אנגלית "בריטי מזדיין". הוא היה יצירתי תחת סמים.


היא הלכה לאותה כיתה, רק שהיא קוראת לכיתה בשם המקובל יותר. פשוט ´´כיתה´´. לכיתת מדעים, "כיתת מדעים" ולכיתת אנגלית, "פפפ". היא שנאה אנגלית אז היה נחמד יותר לקרוא לכיתה בשם אחר.

= = =

הגיעה הזמן לאכול. הוא אכל. היא לא.הירשם לאתר כדי להגיב

4 תגובות
פינק דיימונד 🍋 90% מאיה
וואי איזה כיף~
עודכן לפני 69 ימים
סאלי..
מנוי בקליל
עודכן לפני 69 ימים
פינק דיימונד 🍋 90% מאיה
תודה.
עודכן לפני 69 ימים
~KARMA~
וואו.
עודכן לפני 69 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

5 עובדות בודדות עליי
נשאלה לפני 17 דקות ע"י Unicorn Honey (כרגע יש 3 תשובות)

האמריקאים העתיקו מאיתנו את החממה
נשאלה לפני 26 דקות ע"י ᗪᗩᖇᒪIᑎG (כרגע יש 6 תשובות)


סיפורים נוספים
מ.ת לעבריינים צעירים - ליב תקציר: אתם נערים צעירים שהכניסו אתכם לפנימייה כדי להשתקם רובכם באים מעולם הפשע 🍓 הבלוג המחודש והלא קרינג´ שלי 🍓 תקציר: מה?
- פרסומת -

כשהמורות מאבדות את זה תקציר: (כן כן זה כמו הזה מוואטפד) לכולנו יש מורות או מורים שנדחפים בחיי היום יום ולעיתים הן הם פולטים דברים מטופשים. זה הספר לצחוק עליהם. ציידות ארטמיס מ.ת.א עם ארטמיס תקציר: הכל בפנים דיאבלוקס לאבס(המשך למ.ת של לינוי) תקציר: המשך למ.ת של לינוי.-. ניקרוסארס תקציר: ג ךל´צ/ךקצכךל´צכך פנימיית טוקורו || מ.ת.א עם לינה תקציר: חיח The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח אהבה סודית 14+ תקציר: כתבתי את הספר הזה במשתמש הקודם שלי אבל שחכתי את הסיסמה שלו מ.ת. בלי עלילה תקציר: בלי עלילה D: שני צדדים מ.ת.א משותף עם שחר תקציר: בפנים העיר של פעם || עיתון עיר הספרים תקציר: כן, יש אינסוף עיתונים (שכבר הפסיקו לפעול) של עיר הספרים, אבל הפעם זה שונה. בלי כל הבולשיט של מ.ת לעבריינים צעירים - ליב תקציר: אתם נערים צעירים שהכניסו אתכם לפנימייה כדי להשתקם רובכם באים מעולם הפשע מחשבות תקציר: בפנים. מלחמה מ.ת.א||עם סקיי *^* תקציר: בפנים כי.. ככה? (לא נותן לי לשים כריכה *בכי*) diabolik lovers-מ.ת.א עם לינוי תקציר: נאמ. פאנאפיק לגורמיטי. תקציר: וואלה, לי אפילו אין מושג מה יקרה בו. אני פשוט אזרום עם הכתיבה ואם בא לכם, אתם מוזמנים להיכנס ולזרום איתה גם.רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!