התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
197 קוראים


הכאוס הגדול - הפרק הראשון
Unicorn girl--תקראו לי אודליה | פורסם לפני 2 חודשים
  

"לא! בבקשה אל תפגעי בי! בבקשה!" צעקה ליידיבאג בקול שברירי, אך ללא הועיל. "בסדר, אני לא אפגע בך, הוא יפגע בך!" וולפינה אמרה בקול רם וצחקה צחוק מרושע. היא הצביעה על איש אחד עם תיק מלא בסכינים. בכל הגדלים, ארוך וקצר, קטן וגדול, כולם חדים, כולם מסוכנים, זחלה אחורית בפחד כשגבה כלפי מעלה. הנבל שלף חרבות מתיקו שהיה על גבו. שלושה חרבות מושחזות, "עזבו אותי במנוחה, אני מתחננת!" ליידיבאג צעקה במורא (פחד) גדול. זה היה מאוחר כבר, הנבל זרק את החרבות לעברה. אך לפתע, הגיע משום מקום, מישהו וחיבק את ליידיבאג, זה היה- צ´אט נואר. הוא דימם בלי סוף, הוא גם הקיא דם. ליידיבאג אהבה אותו בסופו של דבר, אהבה אותו מאוד. "צ´אט? צ´אט! תשאר איתי! בבקשה!" צעקה ליידיבאג "אני... אני אוהב אותך... מ´ליידי..." אמר, והלך לו, הלך למקום אחר, הוא לא יחזור יותר...
הכאוס הגדול! פנאפיק חדש ומקורי, נראה לי.5 מנויים לחלק ב´הירשם לאתר כדי להגיב

2 תגובות
אני הייתי ל.פ ואתם הייתם קהל נהדר 12345
אבל בקיצור אני ממש אוהבת את הספר החדש שלך התחלה מסקרנת .. והשאלה הידועה שלי ..... מתי תמשיכי?
עודכן לפני 73 ימים
אני הייתי ל.פ ואתם הייתם קהל נהדר 12345
אני אוהבת את זה וממש מחכה לפרק הבא אה ואני תמיד שואלת את זה כי כשאני אוהבת כל מיניי ספרים ואני לא יכולה להפסיק לקרוא אותם אז אני מחכה , שואלת , וכותבת מתי הכותב של הסיפור ימשיך .
עודכן לפני 73 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

וואיייי שנים לא הייתי פה, מה נשתנה?
נשאלה לפני 43 דקות ע"י ג´´וו . (כרגע יש 2 תשובות)

קטע , סוג של פריקה
נשאלה לפני 13 שעות ע"י ᗪᗩᖇᒪIᑎG (כרגע יש 4 תשובות)


סיפורים נוספים
המורה שונא/ת אותי ואני לא שמ/ה עליו/ה ז** תקציר: כמו בכותרת המופלאה- אהבת אמת תקציר: פאנפיק מקורי על ליידיבאג וצ´אט נואר וסורי אם העתקתי
- פרסומת -

ביקורות על ספרים תקציר: אני עושה ביקורת למי שרוצה לספרים שלו, הצעות לשיפורים ועוד דברים. בבקשה! כל מי שאני עושה עליו ביקורת לא להיעלב... ציידות ארטמיס מ.ת.א עם ארטמיס תקציר: הכל בפנים הנוקמים החדשים מ.ת/ התחלה מחדש תקציר: מתחשק לי להחזיר את המ.ת הזה ניקרוסארס תקציר: ג ךל´צ/ךקצכךל´צכך תמונות ובדיחות של גיבורי האולימפוס תקציר: נראלי שהשם מדבר בעד עצמו דיאבלוקס לאבס(המשך למ.ת של לינוי) תקציר: המשך למ.ת של לינוי.-. חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר מלחמה מ.ת.א||עם סקיי *^* תקציר: בפנים כי.. ככה? (לא נותן לי לשים כריכה *בכי*) תנשק אותי תקציר: חן בת 14 מאוהבת עד מעל הראש בידיד שלה שלא יודע מכלום היא והיא. תקציר: הן מנסות רעיון קצת מוזר ולא שפוי, משהו הסתבך וקצת השתנה, והיא התאהבה בה. סקרים שווים!!! תקציר: חייב לראות!!!!!!!!! אילומינטי תקציר: מספר הכל על האילומיטי! תמונות מושלמות זזות!!! תקציר: תמונות מושלמות זזות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מ.ת. בלי עלילה תקציר: בלי עלילה D: תחרות כתיבה || למה אני עושה את זה לעצמי?! תקציר: נו אתם יודעים מה זה תחרות כתיבה אתם לא צריכים את התיאור הזה.רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!