התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
293 קוראים


אולי מחר - הפרק הראשון
WHO CARES | פורסם לפני 10 חודשים
  


עיניי נעצמות אבל אני מנסה להחזיק אותן על פוקוס לשעון,לפתע נשמעה דפיקה על השולחן שלי ואני קופץ בבהלה. שם לב שכל המבטים מופנים אלי עכשיו. מסתבר שזה היה אני שפשוט נפל על השולחן עם הראש.


"ובכן קמרון עדיין הכל נדמה לך כמיטה היום?" המורה כמובן לא תשכח להעיר ,בעיות השינה שלי לא משהו נדיר בשיעורים שלה ובכלל בבית הספר.

"אמ.. אני חייב לעוף" אמרתי ופשוט העפתי את ידי לעבר התיק וברחתי מהכיתה

"אל תשכח את השיחה שלך אצל המנהל אם כך" היא הספיקה להוסיף לפני שטרקתי את דלת הכיתה מאחור.


כל משימה,כל דבר תביאו לי חוץ מלנסות להשתלב עם המסגרת,עם הילדים, עם המורים,כל דבר רק לא זה.


"קמרון!, רוצה שאני אלווה אותך למנהל??" סלי הופיעה עם כל ההופעה השטותית שלה כמו תמיד

עיניה היו זהובות ושיערה בלונדיני וארוך,לבושה עם חצאית טוטו וגרביונים צבעוניים ומגוחכים

"דיי סלי אם את חושבת שאני באמת אלך אליו אז זה מגוחך יותר.. מהתלבושת הזאת שלך" גלגלתי את עיניי  ממשיך ללכת ליציאה של הבית ספר

"אל תהיה רע"היא אמרה בקול ציני נעלב ונעמדה מולי חוסמת את דרכי עם עינייה הנוצצות כשל כלב מתחנן  ותפסה את ידי, "אבל ברצינות, אני דואגת לך אתה קרוב שיעיפו אותך מהבית ספר כמו שאני קרובה להביא לך סטירה" היא הביטה בי בעיניים קרות עכשיו.


"דיי סלי , אני אדאג לגבי זה" ניסיתי למשוך את ידי ממנה בצלחה אך מקבל מעט תנופה ונופל לאחור הישר למנהל ...שלגמרי קיבל את כל תשומת לבי כרגע.

סלי מסתכלת עלי פעורת פה "הא.. ואו אני צריכה ללכת עכשיו " היא חזרה להתנהגות השטותית שלה וברחה,עדיין לא יודע בצד של מי היא

הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
Stulta
אממ יהיה המשך?
עודכן לפני 252 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אני ארצח את בר.
נשאלה לפני 2 ימים ע"י 🥒Pickle🥒 (כרגע יש 10 תשובות)

פתחתי ספר על ברטאו
נשאלה לפני 12 שעות ע"י שמאלה (כרגע יש תשובה אחת)


סיפורים נוספים
טיוטה תקציר: ספר פרטי חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר הרגעים האלה תקציר: אתם מכירים את זה שאתם מרגישים אכזבה, שימחה או עצב אבל אף אחד לא מבין אתכם? שאפילו שהדברים לא כל כך נוראים אתם צריכים חיבוק? אתם מוזמנים גם אתם לכתוב על זה כאן ולחלוק.
- פרסומת -

תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... לא כמו שזה נראה (מ.ת) תקציר: ברוכים הבאים לבית הספר הממלכתי ´´קינגסלי´´,אשר ממוקם בצפון Wonderland. אתם תלמידים שנה א´. אתם לא נערים ונערות רגילים...או שאתם בני אלים,או בעלי כוחות מסוימים,או שאתם פשוט נורמיים ממש עשירים שנולדו ב-Wonderland. המשך בפנים יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן Living upside down 2/ פרסבת´ תקציר: החיים מתהפכים שוב ושוב, והאלים ממשיכים לשחק עם הבובות הקטנות שלהם, השאלה היא, מה אפרודיטה עשתה עכשיו? ילדה מיוחדת תקציר: ילדה עם כוחות מיוחדים ביקום רגיל אנים האבודה מ.ת עם רומי (Hermi) תקציר: אנים, עיר קסומה יפהפייה, היא עיר מאוד מיוחדת. חלק מהאנשים הגרים בה יכולים לשנות את צורתם לבעל חיים מסויים. כשמגיע ראש עיר חדש שרוצה לכלוא ולהשמיד את כל ה"מוטאנטים" לדבריו, הם צריכים לשרוד בעיר מלאה מלכודות. זיכרון ישן תקציר: שתי ילדות, שתי עולמות וזיכרון ישן מפעם שיכול לשנות הכל! רוצים לדעת מה קרה? תקראו ותגלו! פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר אהבה איטלקית|פאנפיק על ברטאו|תוצאה של הטימטום שלי תקציר: תוצאה של הטמטום שלי! עבודה בעיניים תקציר: . כוח, זמן ובעיות תקציר: לפיבי יש כוח, כוח שהיא לא יכולה לשלוט בו. יש לה שתי אפשרויות: להגן על הכוח או להשמיד אותו, ובשתי האופציות היא נפגעת: אם תשמיד אותו, תהיה כמו ריקה, חלולה, ואם תגן עליו, ירדפו אחריה במטרה לקחת את כוחה. אז היא בוחרת באופציה שלא הייתה קיימת קודם: להשתמש בו כד הנוקמים החדשים מ.ת/ התחלה מחדש תקציר: מתחשק לי להחזיר את המ.ת הזהרוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!