התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
68 קוראים


רעידת אדמה - הפרק הראשון
h.g | פורסם לפני 13 ימים
  


פרק 1
ישבתי והבטתי במשפחתי הגדולה. בשלושת ילדי, עשרת נכדי ו9 ניני(*נינים שלי). היום אני חוגגת 80. 80 שנות אושר ושמחה. בעצם יותר נכון, 80 שנות חיים. שנות השמחה החלו מעט מאוחר יותר. אני מביטה בבעלי בן ה82 מתקדם לעברי בעזרת כסא הגלגלים שלו. בשבוע הבא יגיעו המכשירים החדשים שפיתחו, שיעזרו לי ולבעלי ללכת טוב יותר,וכך לא נצטרך להסחב עם כסאות גלגלים מיושנים.  רוז, בתי היחידה מעמידה את כסאו לצד שלי. אנחנו יושבים זה לצד זה כשחיוך מרוח על פנינו מקצה לקצה ומביטים במשפחה הסובבת אותנו. לפתע ניגשת אלי נכדתי בת ה10. היא הנכדה הצעירה. המבוגר בן 32. בזכות מכשיר השמיעה החדש אני שומעת מצוין, אז היא אפילו לא צריכה לצעוק. "אני אוהבת אותך!" היא אומרת כשחיוך מרוח על פניה. "גם אני אוהבת אותך לילי.." החזרתי לה בקול רועד,אך היא כבר רצה הלאה משם, אל אחיה ובני דודיה.


 בשלב מסוים כולם הולכים ואנו נשארים לבד. הבית שקט לפתע, ואני לוחצת על הכפתור שקורא לרובוטית החכמה שלנו, שמסדרת את הבלגן שנוצר. הרובוטים יצאו לשוק כבר לפני 30 שנה, והדגם שלנו הוא הדגם המשופר שעמיד למים ולאבק, וחסין מפני נפילות לא חזקות.

היא מגישה לנו את ארוחת הערב שנשלחה אלינו מהארגון לתמיכה במבוגרים ואני אוכלת אותה בדממה. תפקידו של הארגון לתמיכה במבוגרים הוא מרכזי מאד בחיינו. הם שולחים לנו 3 ארוחות מזינות דרך פיר המשלוחים המרכזי של הבית, הם גם נותנים תמיכה כלכלית ובריאותית למי שזקוק לכך, ואפילו מספקים רובוטים למי שזקוק לכך. אומנם אנחנו זקוקים רק לארוחות ולרובוטי הבריאות שלהם,אבל הם עדיין מועילים מאד.


פתאום בעלי מתחיל לדבר. "את זוכרת, ליסה, את רעידת האדמה הגדולה כשהיינו בני 15? שם נפגשנו..." אני לא עונה. בזמן האחרון אין לו הרבה רגעי צלילות. רוב הזמן הוא פשוט יושב ובוהה בחלל,רואה דברים שאני איני רואה. כשהיה צלול, היו אלה רגעים מאושרים שבהם ישבנו והעלינו זכרונות מהעבר,אך לצערי, רגעי הצלילות הללו הלכו והתמעטו עם הזמן. 

"כן, אני זוכרת..." אמרתי בקול שקט, אך רגע הצלילות הנדיר חלף לו,ובעלי ישב ובהה בחלל, כרגיל. נאנחתי. "אני זוכרת גם מה קרה אחר כך. אתה זוכר?" לא התייאשתי, קיוויתי שאולי הוא יענה. אך נדמה שדיברתי לקירות.


התגלגלתי לעבר הסלון ופתחתי את המגירה העליונה. הבלגן חגג, אך אני לא וויתרתי. חיפשתי בין ערמות המסמכים והתמונות עד שמצאתי את זה. ספר קטן בכריכה מקושטת. פתחתי בעמוד הראשון.

ליסה גרין-2025 היה כתוב שם.

מצאתי את זה. היומן שלי מגיל 15.

העברתי עמוד ונשאבתי פנימה,אל העבר.

הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אני אוהב את זה (שגדכ)
נשאלה לפני 3 שעות ע"י פוקסי/טיילס דול ומארקס הביתה (כרגע יש תשובה אחת)

אם האתר מת כמו שאתם אומרים
נשאלה לפני 15 שעות ע"י Lord Moon (כרגע יש 10 תשובות)


סיפורים נוספים
סיפור חיי תקציר: סיפור חייה של אן מסופר בספר זה בצורה מרגשת ומותחת. שווה לקרוא:) נ.ב- הספר לא מבוסס על סיפור אמיתי. TOKYO GHOUL||מ.ת.א תקציר: על הסדרה....בפנים.... ✒תחרות כתיבה ✒ אליס✒ תקציר: אני מעריכה שאוכל לשפוט תחרות שלמה בצורה נבונה, ולקבוע בצורה נכונה מי ינצח בסופה. זו אמורה להיות תחרות כתיבה עם משימות מקורייות בחלקן. זו אמורה להיות תחרות בוגרת, למי שרוצה שפיטה טובה והגונה. השאר בספר.
- פרסומת -

חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר שונים מ.ת.א עם דיימונד ^^ תקציר: כנסווו^^ מחנה החצויים מ.ת.א-משותף עם רוני תקציר: הכל בפנים מחנה קיץ לנסיכות ונסיכים מ.ת.א הדור הבא יחד עם יערה תקציר: זה משחק המשך מחנה קיץ לנסיכות ונסיכים מ.ת.א דברים השתנו מאז העתיד החדש | מ.ת.א תקציר: . The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח אקדמיית הטבע | מ.ת.א של רין וליטל תקציר: בפנים Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים מכשפות מ.ת.א תקציר: הכל בספר ארבעת האומות ומה שמעבר מ.ת תקציר: בפנים- המשך לספר שנמחק בגלל האקר הלורד| מ.ת| עם דיימונד תקציר: כנסו המעון של מיס פרגרין מ´´ת תקציר: מ´´ת שמבוסס על המעון של מיס פרגריןרשימת הפרקים:


תוכן עניינים
פרק ראשון
פרק 2 -
פרק 3 -


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!