התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
3191 קוראים


להיות מפורסם - הפרק הראשון
maayan137 | פורסם לפני 9 חודשים
  


אין להעתיק דברים מהספר ( אלא אם כן אישרתי) המעתיק ידווח

מקווה שתאהבו ושנהיה אחד הספרים הפופולרים באתר:)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~

"דניאל! קום יש לך בית ספר!" אימא צעקה מלמטה. עוד יום בבית ספר. עוד יום של בנות. "דניאל אתה קם?" אימא צעקה שוב. "קמתי! תודה אימא" צעקתי לה בחזרה. התלבשתי בבגדי בית הספר שלי וירדתי למטה. אחותי טל ישבה למטה ואכלה פנקייק. היא ראתה אותי וקפצה עליי. היא רק בגן. "בוקר טוב דניאל" היא אמרה. "בוקר טוב טל" מלמלתי וחייכתי. "בוא תאכל" אימא אמרה ושמה לי צלחת עם פנקייק על השולחן. הרמתי את טל והושבתי אותה. הטלפון שלי צלצל. "היי אחי מה קורה?" מלמלתי. "דניאל הבנות שואלות אותנו פה איפה אתה? וגם אנחנו רוצים לדעת" אביתר מלמל. "עשר דקות בבית ספר" אמרתי לו וניתקתי. גמרתי לאכול. נתתי לטל ואימא נשיקה. אין לי אבא. הוא עזב אותנו כשהייתי בן 3. היום אני בן 15. לחיות 12 שנים בלי אבא זה קשה. הגעתי לבית ספר עם מלא מחשבות ואז שמעתי מישהי צועקת מהשער " דניאל כאן!!" אני חייב לברוח! רצתי מהר לכיתה וכולן אחריי. מייק ישב בכיתה וקרא ספר. והיו כמה בנות שראו אותי. ליאן התקרבה אליי והראתה מגזין שהופעתי בו. אני דוגמן. "אז דניאלי היה לך שוב צילומים אתמול?" היא אמרה בקול מתוק. "מה איכפת לך?" מלמלתי. שאר הבנות התקרבו. ופתאום הדלת נפתחה והחבורה שלי באה. "ליאן שחררי אותו! הוא לא אוהב אותך תביני" נאור אמר. היא הסתכלה עליו במבט קר. התיישבתי במקום שלי ונאנחתי. " אחי מה קרה?" אביתר שאל מודאג. " לא קרה כלום. אני עייף" מלמלתי. פתאום אנה הערסית ומלכת הבנות נכנסה לכיתה. "תחביאו אותי!" מלמלתי לבנים. היא התקרבה אלינו. "איפה דניאלי?" אנה שאלה. "לא בכיתה...בטח מתחבא מהבנות" אביתר צחקק לעצמו. "דביל אני יודעת שהוא פה!" היא צעקה. היא העיפה את הבנים וראתה אותי. "שיט" מלמלתי. "מה אמרת דניאלי?" אנה שאלה. "כלום" אמרתי. "רק רציתי להגיד לך שהיום יש אמת או חובה בביתי. אתה והחבורה שלך מוזמנים כי אני יודעת שלא תבוא בלעדיהם" היא אמרה. היא יודעת שאני אוהב את המשחק הזה והיא עושה לי דווקא. "אני יבוא" מלמלתי. הבנים באו. "מה היא רצתה?" עמית שאל. "אנחנו מוזמנים לאמת או חובה בבית שלה" אמרתי.  הם גילגלו עיניים. "ואי כולכם גלגלתם עיניים ביחד" אמרתי וצחקתי. גם הם צחקו. המורה באה והם הלכו למקומות שלהם. לי היה שולחן לבד. "בוקר טוב למורה שילת" כולם אמרו. "בוקר טוב תלמידים. היום באה ילדה חדשה לכיתה" המורה אמרה ובדיוק הילדה נכנסה. לילדה היה שיער שחור כמו הלילה ועיניים בהירות. "תכירו תלמידים זאת לורן" המורה אמרה. "היי" היא מלמלה והשפילה את ראשה.

"תשבי ליד דניאל" המורה אמרה "דניאל תרים את היד". הרמתי. הילדה התיישבה לידי בראש מורכן. "מה קרה?" לחשתי. " לא מגיע לי לשבת ליד דוגמן כמוך" היא מלמלה כנראה לעצמה אבל שמעתי. "למה את מדברת ככה על עצמך?" לחשתי. היא הסמיקה כשהיא הבינה ששמעתי. "תפתחו בבקשה את ספר היסטוריה בעמודים 234 ו235" המורה אמרה. לורן פתחה את הספר ושרבטה משהו על הדף. הצצתי טיפה וראיתי שהיא כתבה את השם שלי ושלה ביחד. הסמקתי. היא הרימה את הראש שלה למורה ואני הזזתי את הראש. פתאום הטלפון שלי צלצל. כולם הסתכלו עליי והסמקתי. "סליחה המורה זה הסוכן שלי" מלמלתי. היא הנהנה ויצאתי. "כן דור?" מלמלתי. "היי דניאל. יש לך קמפיין לקסטרו בעוד חצי שעה. קין יבוא לקחת אותך בעוד 10 דקות" הוא אמר. חייכתי. "אוקיי תתקשר מתי שאני צריך לצאת". וניתקתי. "המורה עוד 10 דקות אני צריך ללכת. הסוכן שלי יתקשר אליי" היא רק הנהנה וסימנה לי לשבת. לורן נראתה מבואסת. 


אהבתם?

להמשיך?
סקר ראש בראש

אהבתם?


כע מאוד חייב המשך!

לא ממש
צפייה בתוצאות
הירשם לאתר כדי להגיב

3 תגובות
maayan137
תודה:)
עודכן לפני 292 ימים
פסנתרנית
את חייבת להמשיך!!
עודכן לפני 292 ימים
פסנתרנית
מדהים!!
עודכן לפני 292 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

רעיונות לתחפושת
נשאלה לפני 7 שעות ע"י אור יפה מש(ו)געת|ב פ ר י ש ה חלקית (כרגע יש 3 תשובות)

תגידו. אלו שאוהבים את האתר. ורוצים לעזור לו. מה דעתכם על פרויקט "חבר מביא חבר"
נשאלה לפני 2 ימים ע"י Star tail||מתגעגעת... (כרגע יש 14 תשובות)


סיפורים נוספים
לראות אותך לשניה אחרונה תקציר: ~קראו בפנים לא מגלה:)~ האהבה הישנה שלי תקציר: ~כנסו ותראו~
- פרסומת -

החיים שאחרי המוות תקציר: ליאו הוא ילד מקובל שהרבה בנות מאוהבות בו. אחותו היא ההפך המוחלט! כשאחותו של ליאו מתה הוא נאלץ להתמודד עם הרבה קשיים כשהמוות פוגש אותו בפעם הראשונה מול העיניים! קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי the runaways מ.ת תקציר: כנסו פנימה ותגלו :-) פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר יפות נגד מקובל תקציר: הנשף הגדול מתקרב, את מי יבחר עומר להיות בת הזוג שלו לנשף? סיקור ספרים בעיר הספרים תקציר: אני מסקרת ספרים בעיר הספרים יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן יומני החצויים תקציר: תרגום שלי לשני הקטעים האחרונים ביומני החצויים. תשאלו את אפולו! תקציר: תשאלו את אפולו שאלות, חברים- אם לא מג תהרוג אותו! מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי זיכרון ישן תקציר: מיה תלמידה חדשה בבית הספר, היא מכירה את רומי ורומי מרגישה שמיה מוכרת לה.. תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... המעניש תקציר: . לידיה תקציר: בסיפור הזה תוכלו לראות איך לידיה מגשימה את חלומה, מחיים מטלטלים עם הרבה ירידות לחוויה ששינתה את חייה. עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשתרשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!