התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
1996 קוראים


להיות מפורסם - הפרק הראשון
maayan137 | פורסם לפני 5 חודשים
  


אין להעתיק דברים מהספר ( אלא אם כן אישרתי) המעתיק ידווח

מקווה שתאהבו ושנהיה אחד הספרים הפופולרים באתר:)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~

"דניאל! קום יש לך בית ספר!" אימא צעקה מלמטה. עוד יום בבית ספר. עוד יום של בנות. "דניאל אתה קם?" אימא צעקה שוב. "קמתי! תודה אימא" צעקתי לה בחזרה. התלבשתי בבגדי בית הספר שלי וירדתי למטה. אחותי טל ישבה למטה ואכלה פנקייק. היא ראתה אותי וקפצה עליי. היא רק בגן. "בוקר טוב דניאל" היא אמרה. "בוקר טוב טל" מלמלתי וחייכתי. "בוא תאכל" אימא אמרה ושמה לי צלחת עם פנקייק על השולחן. הרמתי את טל והושבתי אותה. הטלפון שלי צלצל. "היי אחי מה קורה?" מלמלתי. "דניאל הבנות שואלות אותנו פה איפה אתה? וגם אנחנו רוצים לדעת" אביתר מלמל. "עשר דקות בבית ספר" אמרתי לו וניתקתי. גמרתי לאכול. נתתי לטל ואימא נשיקה. אין לי אבא. הוא עזב אותנו כשהייתי בן 3. היום אני בן 15. לחיות 12 שנים בלי אבא זה קשה. הגעתי לבית ספר עם מלא מחשבות ואז שמעתי מישהי צועקת מהשער " דניאל כאן!!" אני חייב לברוח! רצתי מהר לכיתה וכולן אחריי. מייק ישב בכיתה וקרא ספר. והיו כמה בנות שראו אותי. ליאן התקרבה אליי והראתה מגזין שהופעתי בו. אני דוגמן. "אז דניאלי היה לך שוב צילומים אתמול?" היא אמרה בקול מתוק. "מה איכפת לך?" מלמלתי. שאר הבנות התקרבו. ופתאום הדלת נפתחה והחבורה שלי באה. "ליאן שחררי אותו! הוא לא אוהב אותך תביני" נאור אמר. היא הסתכלה עליו במבט קר. התיישבתי במקום שלי ונאנחתי. " אחי מה קרה?" אביתר שאל מודאג. " לא קרה כלום. אני עייף" מלמלתי. פתאום אנה הערסית ומלכת הבנות נכנסה לכיתה. "תחביאו אותי!" מלמלתי לבנים. היא התקרבה אלינו. "איפה דניאלי?" אנה שאלה. "לא בכיתה...בטח מתחבא מהבנות" אביתר צחקק לעצמו. "דביל אני יודעת שהוא פה!" היא צעקה. היא העיפה את הבנים וראתה אותי. "שיט" מלמלתי. "מה אמרת דניאלי?" אנה שאלה. "כלום" אמרתי. "רק רציתי להגיד לך שהיום יש אמת או חובה בביתי. אתה והחבורה שלך מוזמנים כי אני יודעת שלא תבוא בלעדיהם" היא אמרה. היא יודעת שאני אוהב את המשחק הזה והיא עושה לי דווקא. "אני יבוא" מלמלתי. הבנים באו. "מה היא רצתה?" עמית שאל. "אנחנו מוזמנים לאמת או חובה בבית שלה" אמרתי.  הם גילגלו עיניים. "ואי כולכם גלגלתם עיניים ביחד" אמרתי וצחקתי. גם הם צחקו. המורה באה והם הלכו למקומות שלהם. לי היה שולחן לבד. "בוקר טוב למורה שילת" כולם אמרו. "בוקר טוב תלמידים. היום באה ילדה חדשה לכיתה" המורה אמרה ובדיוק הילדה נכנסה. לילדה היה שיער שחור כמו הלילה ועיניים בהירות. "תכירו תלמידים זאת לורן" המורה אמרה. "היי" היא מלמלה והשפילה את ראשה.

"תשבי ליד דניאל" המורה אמרה "דניאל תרים את היד". הרמתי. הילדה התיישבה לידי בראש מורכן. "מה קרה?" לחשתי. " לא מגיע לי לשבת ליד דוגמן כמוך" היא מלמלה כנראה לעצמה אבל שמעתי. "למה את מדברת ככה על עצמך?" לחשתי. היא הסמיקה כשהיא הבינה ששמעתי. "תפתחו בבקשה את ספר היסטוריה בעמודים 234 ו235" המורה אמרה. לורן פתחה את הספר ושרבטה משהו על הדף. הצצתי טיפה וראיתי שהיא כתבה את השם שלי ושלה ביחד. הסמקתי. היא הרימה את הראש שלה למורה ואני הזזתי את הראש. פתאום הטלפון שלי צלצל. כולם הסתכלו עליי והסמקתי. "סליחה המורה זה הסוכן שלי" מלמלתי. היא הנהנה ויצאתי. "כן דור?" מלמלתי. "היי דניאל. יש לך קמפיין לקסטרו בעוד חצי שעה. קין יבוא לקחת אותך בעוד 10 דקות" הוא אמר. חייכתי. "אוקיי תתקשר מתי שאני צריך לצאת". וניתקתי. "המורה עוד 10 דקות אני צריך ללכת. הסוכן שלי יתקשר אליי" היא רק הנהנה וסימנה לי לשבת. לורן נראתה מבואסת. 


אהבתם?

להמשיך?
סקר ראש בראש

אהבתם?


כע מאוד חייב המשך!

לא ממש
צפייה בתוצאות
הירשם לאתר כדי להגיב

3 תגובות
maayan137
תודה:)
עודכן לפני 142 ימים
פסנתרנית
את חייבת להמשיך!!
עודכן לפני 142 ימים
פסנתרנית
מדהים!!
עודכן לפני 142 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

שאלה לגבי האייקון
נשאלה לפני 18 שעות ע"י eran. (כרגע יש 4 תשובות)

זהו,נגמר אנשים
נשאלה לפני שעה ע"י 大きな望み (כרגע יש תשובה אחת)


סיפורים נוספים
לראות אותך לשניה אחרונה תקציר: ~קראו בפנים לא מגלה:)~ האהבה הישנה שלי תקציר: ~כנסו ותראו~
- פרסומת -

החיים שאחרי המוות תקציר: ליאו הוא ילד מקובל שהרבה בנות מאוהבות בו. אחותו היא ההפך המוחלט! כשאחותו של ליאו מתה הוא נאלץ להתמודד עם הרבה קשיים כשהמוות פוגש אותו בפעם הראשונה מול העיניים! My poor boy תקציר: אליוט הוא מאמן בקבוצת האתלטיקה בבית הספר ג´ייסון הוא תלמידו . בן X בן 15 + מ.ת מחנה החצויים (איזה מקורית אני) תקציר: . הסיפור שלי תקציר: ... יחי המלכה! || מ.ת.א משותף עם ארטמיס תקציר: בפנים The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח היער האפל | מ.ת.א תקציר: --->.<--- שרביט האיזמרגד| סתם עוד אחת תקציר: אירועים משונים פוקדים את העיירה השקטה ביינברידג´: ילדים נעלמים, סופות חול מסתוריות ודמויות משונות שמופיעות ונעלמות באמצע הלילה. כשקייט בת ה-12 ומשפחתה עוברים לגור בעיירה המנומנמת, היא נאלצת להתמודד מול דברים שמעולם לא חשבה שאפשריים. מ.ת הדורות תקציר: פאפ מספריים ושלושה קווים | לינה תקציר: חמישה עשר. חמישה עשר קווים על היד היו כל מה שצריך בשביל להגיע למצב ´עומס קווים´ ולמות ממנו. אם הגעת לשלוש קווים התחלת להתבייש בעצמך, ובשבע אנשים התחילו להתאבד, בין אם זה ממבוכה, ובין אם הלב שלהם היה חלש מהרגיל. הקו השלישי של ברוק הגיע לא מזמן. אוסים בוסים להזמנה ^-^ תקציר: אוסים להזמנה דרך המוות תקציר: הספר הראשון של טרילוגיית הספרים שלי, על נסיכה שהייתה פעם, ומתגלה כאחת שחיה בתוך הסיוט הנורא בחייה, עד שהיא מבינה שהיא לא בנוייה להיות נסיכה, היא בנוייה להיות משהו אחר, אפל יותר... תחרות כתיבה מקצועית| דרו ריי תקציר: תחרות כתיבה רצינית ומקצועית... המשימות יתמקדו בעיקר על שיפור הכתיבה שלכם ועל מקוריות, זה עומד להיות כיף! תחרות ציורים || ✧𝐿𝒾𝓂𝑒✧ תקציר: מה יש כבר להגיד~ תכנסו ותרשמו הצד האפל של עולמנו. תקציר: ילד ששמו תומר יוצא להרפתקה על פי אגדה שאיש לא יודע אם יש אמת בה.רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!