התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
143 קוראים


Porter - הפרק הראשון
שמשון האוגר | פורסם לפני 17 ימים
  


´כאן שוכבת ליזה פורטר, אמא, אישה וחברה´ קראה אליס פורטר על מצבת אימה. היא התקרבה והניחה את הפרחים שהביאה על יד קברה. היא התיישבה על יד הקבר והחזיקה בשרשרת שקיבלה מליזה לפני שנתיים ליום הולדת 14. "אז.. היום יש לי יום הולדת, כמובן שאני כבר לא מייחסת לזה כבר חשיבות, לא מאז שהלכת לפחות" הודיעה אליס בחיוך ולקחה את הנר שהביאה בתיקה והניחה אותו על יד הקבר. "סקוט בסדר, הוא מסתדר טוב מאוד, שנה הבאה הוא הולך לקולג´, הוא משקיע מאוד בפוטבול והוא אפילו הקפטן, חבל שאת לא כאן כדי לראות את זה" היא לחשה והדליקה את הנר שהיה על ידה. היא הזילה דמעה ומחקה אותה במהירות. "ואבא..." היא אמרה בגרון חנוק. "אבא במשרד רוב היום, הוא עובד יותר מאז שנפטרת, הוא לא רוצה להפסיק, שלא יהיה לו שנייה מנוחה, אני חושבת שזה בגלל שהוא לא רוצה לחשוב על מה שקרה, כי הוא חושב עלייך תמיד וזה מעציב אותו, את כולנו" אמרה אליס והשפילה את מבטה. "הלוואי שהיית פה " אמרה אליס וליטפה את מצבתה של אמא וביד השנייה מחזיקה את פיה, עוצרת את עצמה מאוד בכי. היא קמה על רגליה וניקתה את מכנסייה המלוכלכים. היא לקחה את התיק שלה והלכה מהמצבה.


"סקוט אתה תאחר לבית הספר, אחותך כבר יצאה" הודיע דאגלאס פורטר, אביו. סקוט ירד במדרגות ונעל את נעליו. הוא לקח את ילקוטו והכריך שאליס הכינה לו לדרך. "ביי" אמר דאגלאס. סקוט נופף לשלום ויצא מדלת ביתו. הוא ראה את מכוניתו של מייסון פרקר, חברו הטוב חונה מחוץ לביתו והתקדם לעברה. "היי מייס, תודה על הטרמפ" אמר ועלה למושב שליד הנהג. הוא חגר את החגורה ומייסון התחיל לנסוע. "אז, איפה אליס?" שאל מייסון בתהייה. סקוט בלע את חתיכת הכריך שלעס וניגב את פיו. "כנראה בבית קברות, חוגגת יום הולדת עם גופות" הודיע סקוט ומייסון פלט צחקוק. הוא חנה את מכוניתו בחניון בית הספר והם ירדו מהמכונית. "אני מקווה שאתה מוכן למשחק מחר בערב, אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו להפסיד" הודיע מייסון ונעל את מכוניתו. "ואנחנו לא, כל עוד אני ואתה משחקים אין מי שיעצור אותנו" הודיע סקוט פורטר עם חיוך זחוח על פניו. "אל תעוף" הם שמעו וראו את טארה הארט עומדת מולם. "מי שאל אותך? אין לך איזה עיתון לערוך?" אמר סקוט בזלזול. "האמת שהיום עיתון בית הספר לא פעיל, אתה יודע איפה אחותך? אני צריכה להודיע לה" אמרה טארה והסתכלה מסביבה. "הנה היא" הצביע מייסון והשלושה ראו את אליס נכנסת לבית השכבה. "טוב, להתראות בנות" אמרה טארה ורצה לכיוון אליס. "היא כזאת מעצבנת, לא פלא שהיא חברה של אחותי" רטן סקוט. "אני לגמרי רואה אתכם ביחד" אמר מייסון בחיוך משתובב. "זה לא יקרה" הודיע סקוט בכעס וגרם למייסון לצחוק. "מה שתגיד" הוא אמר וסקוט גלגל את עיניו. "בוא נלך לכיתה" אמר סקוט והלך מין המקום. "אני בא" אמר מייסון והלך אחריו.

אליס התהלכה במסדרונות שכבתה ולקחה את ספריה מהארונית. היא סגרה את הארונית וראתה את טארה מתקרבת לעברה. "היי אל" אמרה טארה וחבקה אותה. "רק רציתי להודיע לך שהיום אין פגישה של עיתון בית ספר" הודיעה טארה. "בסדר" אמרה אליס והסתכלה על רצפת החדר. "בכל מקרה, היום אני את סקוט ומייסון נלך לחגוג לך יום הולדת" אמרה טארה בהתרגשות. אליס הרימה את ראשה מופתעת. "אנ.. אני לא.." אמרה אליס בגמגום. "אני לא רוצה לשמוע שום לא" נכנסה טארה אל דבריה של אליס בתוקפניות  "נפגש ביער היום ב19:00" הוסיפה טארה והתהלכה מהמקום. אליס נאנחה והלכה גם היא.


אליס התארגנה וירדה במדרגות ביתה. היא וסקוט יצאו החוצה אל מכוניתו של מייסון, שם טארה כבר ישבה. "אליס, לפחות תנסי" אמר סקוט בטון מנחם אל אליס. היא תפסה את השרשרת של אימה והנהנה לחיוב. הם הלכו לרכב והתיישבו במושב האחורי. מייסון לחץ על הגז והחל לנסוע. "הולך להיות כיף, מייסון הביא וודקה" הודיעה טארה בחיוך והוציאה שני בקבוקי וודקה גדולים מהצידנית שהייתה עליה. "אני לא שותה" הודתה אליס וטארה הורידה את החיוך מפניה. היא הכניסה את הוודקות חזרה לצידנית וסגרה אותה. אליס הסתכלה על הכביש וראתה משהו מתקרב. "מייסון זהירות" היא צעקה ומייסון בלם את הרכב. הם ראו שני אנשים עומדים על הכביש, נערה בלונדינית גבוהה ואיש ברונטי שרירי. מייסון פתח את חלון המכונית והסתכל עליהם. "הכל בסדר פה, אתם צריכים טרמפ?" שאל בחיוך והם התקרבו לרכב. הנערה תפסה את ידית המכונית ושברה את הדלת. היא זרקה את הדלת תפסה את מייסון והעיפה אותו על הכביש. "מייסון" צעקה אליס בהיסטריה ויצאה מהמכונית. "אליס, מה את עושה?" שאל סקוט בדאגה ואליס רצה לכיוון מייסון. "אוי, איזה חברה טובה" אמרה הנערה בחיבה מזויפת ותפסה את אליס. "תשחררי אותה" לחש מייסון הפצוע מהכביש. הנערה גיחכה ושחררה את אליס ואליס נפלה על הכביש ופצעה את רגלה. "מי אתם?, מה אתם רוצים?" שאלה טארה בלחץ מהמכונית. "סליחה, נימוסים, אני בקה וזה שפה, זה ליאון" אמרה הנערה בחיוך. "ואנחנו רק... רעבים" היא הוסיפה ושלפה זוג שיניים חדות. טארה קפצה לאחור ובקה תפסה את אליס ששכבה על הרצפה. "לא אל תפגעי בה" קרא סקוט ובקה חייכה. ליבה של אליס פעם בחוזקה, היא עצמה את עיניה ורעדה. פניה האדימו מרוב לחץ ובקה קירבה את פיה לגרונה של אליס. היא הצמידה את שיניה והרגישה שמשהו עוצר אותה. "מה קורה פה? למה אני לא מצליחה לשתות לך את הדם?" היא שאלה בכעס וטלטלה את גופה של אליס. "מה זאת אומרת לא מצליחה?" שאל ליאון בבלבול. "זאת אומרת, שיש משהו שעוצר אותי, שדה כוח או משהו" הסבירה בקה בחוסר סבלנות. "קחי אותה אלינו, אני אטפל באלה" הסביר ליאון. "אבל אני רעבה" רטנה בקה בכעס. "עכשיו" הוא צעק והיא ברחה עם אליס. "לא!" צעק סקוט בכעס. עיניו של סקוט דמעו והוא דפק בחוזקה על כיסא המכונית. ליאון הוציא את סקוט מהמכונית וזרק אותו על יד מייסון. הוא פתח את הדלת של טארה והסתכל בעיניה. הוא ראה אותה רועדת מפחד ומתנדנדת בכיסא. עיניה היו עצומות ודמעות יצאו מהן. "בבקשה אל תפגע בי" היא התחננה והרגישה אותו מלטף את ראשה. "אני לא פוגע בנערות" הוא אמר ותפס את פניה. היא הסתכלה בעיניו והוא החל לדבר. "את הולכת לשכוח כל מה שקרה הלילה, את תזכרי שהחברה הקטנה שלכם נעלמה, וכשחיפשתם אחריה עשיתם תאונה וראיתם אותה שוכבת על הכביש, בלי רוח חיים, החלטתם לברוח ולהשאיר פה את הגופה שלה, ולא לדבר על הלילה הזה יותר בחיים" הוא אמר ושחרר אותה. הוא הלך למייסון ועשה את אותו הדבר. הוא התקדם אל עבר סקוט. "לא, בבקשה לא, אל תגרום לי לשכוח, אני לא רוצה " התחנן סקוט הפצוע. "מצטער" אמר ליאון טפס את סקוט ועשה את אותו דבר ונעלם מהמקום. באותו הלילה החבורה לא ידעה כלום ממה שקרה, הם ידעו רק דבר אחד, אליס פורטר, כבר לא בחיים.

הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
קורא במשרה מלאה (שכחתי סיסמה)
מעניין. הייתי מנסה להקפיד על פסקאות. זה גורם לקריאה להיות פחות מאיימת ויותר מזמינה.
עודכן לפני 17 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אם האתר מת כמו שאתם אומרים
נשאלה לפני 15 שעות ע"י Lord Moon (כרגע יש 10 תשובות)

קבלתי תיק גיוס מהעיריה ואני לא מתגייסת.
נשאלה לפני 1 ימים ע"י ℓσℓℓเρσρ🍭 (כרגע יש 13 תשובות)


סיפורים נוספים
porter-wikia תקציר: ויקיפדיה לספר פורטר, דמויות ,יצורים וכו´... חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר TOKYO GHOUL||מ.ת.א תקציר: על הסדרה....בפנים.... שונים מ.ת.א עם דיימונד ^^ תקציר: כנסווו^^ מחנה החצויים מ.ת.א-משותף עם רוני תקציר: הכל בפנים מחנה קיץ לנסיכות ונסיכים מ.ת.א הדור הבא יחד עם יערה תקציר: זה משחק המשך מחנה קיץ לנסיכות ונסיכים מ.ת.א דברים השתנו מאז ✒תחרות כתיבה ✒ אליס✒ תקציר: אני מעריכה שאוכל לשפוט תחרות שלמה בצורה נבונה, ולקבוע בצורה נכונה מי ינצח בסופה. זו אמורה להיות תחרות כתיבה עם משימות מקורייות בחלקן. זו אמורה להיות תחרות בוגרת, למי שרוצה שפיטה טובה והגונה. השאר בספר. העתיד החדש | מ.ת.א תקציר: . The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח אקדמיית הטבע | מ.ת.א של רין וליטל תקציר: בפנים Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים מכשפות מ.ת.א תקציר: הכל בספר ארבעת האומות ומה שמעבר מ.ת תקציר: בפנים- המשך לספר שנמחק בגלל האקר הלורד| מ.ת| עם דיימונד תקציר: כנסו המעון של מיס פרגרין מ´´ת תקציר: מ´´ת שמבוסס על המעון של מיס פרגריןרשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!