התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
360 קוראים


המדריך ה(כמעט) מלא למשיכה של בנות לבנים - הפרק הראשון
m.a.y.a32 | פורסם לפני 5 חודשים
  


פרק ראשון- ברוכים הבאים.


לפניכם מדריך מיוחד, שמוקדש כל כולו לבנים.

החיים כבן לרוב קלים יותר מחיי הבנות, אך לפעמים, גם חייהם של הבנים לא פשוטים כלל.


אבל קודם כל, חשוב לציין שהמדריך לא נועד כדי לשנות אתכם, להשפיל אתכם או לפגוע בכם. אתם ממש, אבל ממש לא חייבים להתשנות מבחינה חיצונית כדי להיות יותר מושכים. אני אוהבת אתכם כמו שאתם, וכל מה שמוצג כאן הוא בגדר המלצות וטיפים בלבד!

__________________________________________________


אולי יצא לכם לשאול את עצמכם פעם:

מה בנות באמת אוהבות בבנים?

מה אני יכול לעשות כדי להיות יותר מושך?


בנים רבים נתקלים בסיטואציות בהם הם לא מבינים את הבנות, נתקעים או לא יודעים מה לענות כדי למנוע משיחה רגילה להתפתח לריב. (הרבה מהריבים במהלך זוגיות אפשר למנוע עם המילים הנכונות)

רוב הבנות מודעות לעצמן יותר מהבנים, ומטפחות את עצמן יותר. רוב הבנים נוטים שלא לייחס חשיבות לטיפוח עצמי או לצורה בה הם מתלבשים, למרות שאלו משחקים תפקיד ניכר במשיכה הראשונית של הבנות אל הבנים. 

ישנן גם תכונות אופי בולטות שמסייעות למשיכה ראשונית, ושימוש נכון בהן יכול לגרום לכם להיות סופר מושכים, בלי קשר למראה.

כמובן, ישנם גם בנים שנמשכים לבנים, בנות שנמשכות לבנות ועוד הרבה נטיות מיניות על הקשת הרחבה הזו, "אהבה". 

לצערי, כבת שנמשכת לבנים, המדריך לא יכיל עצות כיצד בן יכול להיות מושך יותר בעיניי בנים או כיצד בת יכולה להיות מושכת יותר בעיניי בנים או בנות, מכיוון שאין לי נסיון בנושא.

_______________________________________


הרקע למדריך מבוסס על הנסיון שלי ושל חברותיי.

מקווה שהמדריך יהיה שימושי, ושהוא יעזור להרבה בנים להשיג תשומת לב ומשיכה מבנות, ואולי אפילו זוגיות :)


לשאלות ניתן לפנות אליי בהודעות, אשמח לענות.

שאלות שיחזרו על עצמן הרבה יפורסמו בספר בעילום שם

אוהבת אתכם מלא, (באמת)

מיה

הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

במלון שאני בו החדר שקיבלנו זה פינק פלויד
נשאלה לפני 6 שעות ע"י 🇵​🇮​🇳​🇰 (כרגע יש 5 תשובות)

יבש פה
נשאלה לפני 6 שעות ע"י 🐈 (כרגע יש 7 תשובות)


סיפורים נוספים
הפנימייה הכחולה (14+)- מבוסס על הספר "פנימייה בכחול" מאת ילד.ה זבל תקציר: ** הספר מיועד לקוראים בגילאי 14+, מכיוון שהוא מכיל תכניים מיניים אשרר לא הולמים את כל הגילאים. הכניסה על אחריותכם. ** איזה תלמיד לא היה רוצה לעבור ללמוד בבית ספר, שבקושי לומדים בו מקצועות כמו מתמטיקה, שפה ומדעים? איזה ילד לא היה רוצה ללמוד בבית ספר שמבטיח The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים.
- פרסומת -

הנוקמים החדשים מ.ת/ התחלה מחדש תקציר: מתחשק לי להחזיר את המ.ת הזה מספריים ושלושה קווים | לינה תקציר: חמישה עשר. חמישה עשר קווים על היד היו כל מה שצריך בשביל להגיע למצב ´עומס קווים´ ולמות ממנו. אם הגעת לשלוש קווים התחלת להתבייש בעצמך, ובשבע אנשים התחילו להתאבד, בין אם זה ממבוכה, ובין אם הלב שלהם היה חלש מהרגיל. הקו השלישי של ברוק הגיע לא מזמן. יחי המלכה! || מ.ת.א משותף עם ארטמיס תקציר: בפנים היורשת תקציר: בספר ברודווי קולג´ תקציר: הגהלצגפ לא מעוניינת תקציר: בלה מילר. האגדה של העיר מוכרחה ללכת וללמוד בתיכון כמו כל נער ונערה בגילה. אך היא מעולם לא הייתה בתיכון, מעולם לא היו לא חברים. איך תצליח להסתדר בתיכון? מ.ת מחנה החצויים (איזה מקורית אני) תקציר: . בנים, אהבה, מצעד הגאווה. תקציר: .... ביגידות נעורים. תקציר: סוסי חברתה הטובה של המלכה קטרין מתהבת בארוסה ובליל נשף חייה משתנים לתמיד... חברות ואהבה מ.ת תקציר: תיכנסו ותגלו Fałling Stars || Star chan. תקציר: סיפורים קצרים וראנדומליים שאני כותבת כשיש לי זמן. עולם הטימטום / בלוג תקציר: היכנסו אל עולם הטימטום !רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!