התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
166 קוראים


המדריך ה(כמעט) מלא למשיכה של בנות לבנים - הפרק הראשון
m.a.y.a32 | פורסם לפני 22 ימים
  


פרק ראשון- ברוכים הבאים.


לפניכם מדריך מיוחד, שמוקדש כל כולו לבנים.

החיים כבן לרוב קלים יותר מחיי הבנות, אך לפעמים, גם חייהם של הבנים לא פשוטים כלל.


אבל קודם כל, חשוב לציין שהמדריך לא נועד כדי לשנות אתכם, להשפיל אתכם או לפגוע בכם. אתם ממש, אבל ממש לא חייבים להתשנות מבחינה חיצונית כדי להיות יותר מושכים. אני אוהבת אתכם כמו שאתם, וכל מה שמוצג כאן הוא בגדר המלצות וטיפים בלבד!

__________________________________________________


אולי יצא לכם לשאול את עצמכם פעם:

מה בנות באמת אוהבות בבנים?

מה אני יכול לעשות כדי להיות יותר מושך?


בנים רבים נתקלים בסיטואציות בהם הם לא מבינים את הבנות, נתקעים או לא יודעים מה לענות כדי למנוע משיחה רגילה להתפתח לריב. (הרבה מהריבים במהלך זוגיות אפשר למנוע עם המילים הנכונות)

רוב הבנות מודעות לעצמן יותר מהבנים, ומטפחות את עצמן יותר. רוב הבנים נוטים שלא לייחס חשיבות לטיפוח עצמי או לצורה בה הם מתלבשים, למרות שאלו משחקים תפקיד ניכר במשיכה הראשונית של הבנות אל הבנים. 

ישנן גם תכונות אופי בולטות שמסייעות למשיכה ראשונית, ושימוש נכון בהן יכול לגרום לכם להיות סופר מושכים, בלי קשר למראה.

כמובן, ישנם גם בנים שנמשכים לבנים, בנות שנמשכות לבנות ועוד הרבה נטיות מיניות על הקשת הרחבה הזו, "אהבה". 

לצערי, כבת שנמשכת לבנים, המדריך לא יכיל עצות כיצד בן יכול להיות מושך יותר בעיניי בנים או כיצד בת יכולה להיות מושכת יותר בעיניי בנים או בנות, מכיוון שאין לי נסיון בנושא.

_______________________________________


הרקע למדריך מבוסס על הנסיון שלי ושל חברותיי.

מקווה שהמדריך יהיה שימושי, ושהוא יעזור להרבה בנים להשיג תשומת לב ומשיכה מבנות, ואולי אפילו זוגיות :)


לשאלות ניתן לפנות אליי בהודעות, אשמח לענות.

שאלות שיחזרו על עצמן הרבה יפורסמו בספר בעילום שם

אוהבת אתכם מלא, (באמת)

מיה

הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אני אוהב את זה (שגדכ)
נשאלה לפני 3 שעות ע"י פוקסי/טיילס דול ומארקס הביתה (כרגע יש תשובה אחת)

אם האתר מת כמו שאתם אומרים
נשאלה לפני 15 שעות ע"י Lord Moon (כרגע יש 10 תשובות)


סיפורים נוספים
הפנימייה הכחולה (14+)- מבוסס על הספר "פנימייה בכחול" מאת ילד.ה זבל תקציר: ** הספר מיועד לקוראים בגילאי 14+, מכיוון שהוא מכיל תכניים מיניים אשרר לא הולמים את כל הגילאים. הכניסה על אחריותכם. ** איזה תלמיד לא היה רוצה לעבור ללמוד בבית ספר, שבקושי לומדים בו מקצועות כמו מתמטיקה, שפה ומדעים? איזה ילד לא היה רוצה ללמוד בבית ספר שמבטיח TOKYO GHOUL||מ.ת.א תקציר: על הסדרה....בפנים.... ✒תחרות כתיבה ✒ אליס✒ תקציר: אני מעריכה שאוכל לשפוט תחרות שלמה בצורה נבונה, ולקבוע בצורה נכונה מי ינצח בסופה. זו אמורה להיות תחרות כתיבה עם משימות מקורייות בחלקן. זו אמורה להיות תחרות בוגרת, למי שרוצה שפיטה טובה והגונה. השאר בספר.
- פרסומת -

חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר שונים מ.ת.א עם דיימונד ^^ תקציר: כנסווו^^ מחנה החצויים מ.ת.א-משותף עם רוני תקציר: הכל בפנים מחנה קיץ לנסיכות ונסיכים מ.ת.א הדור הבא יחד עם יערה תקציר: זה משחק המשך מחנה קיץ לנסיכות ונסיכים מ.ת.א דברים השתנו מאז העתיד החדש | מ.ת.א תקציר: . The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח אקדמיית הטבע | מ.ת.א של רין וליטל תקציר: בפנים Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים מכשפות מ.ת.א תקציר: הכל בספר ארבעת האומות ומה שמעבר מ.ת תקציר: בפנים- המשך לספר שנמחק בגלל האקר הלורד| מ.ת| עם דיימונד תקציר: כנסו המעון של מיס פרגרין מ´´ת תקציר: מ´´ת שמבוסס על המעון של מיס פרגריןרשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!