התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
611 קוראים


המדריך ה(כמעט) מלא למשיכה של בנות לבנים - הפרק הראשון
m.a.y.a32 | פורסם לפני 11 חודשים
  


פרק ראשון- ברוכים הבאים.


לפניכם מדריך מיוחד, שמוקדש כל כולו לבנים.

החיים כבן לרוב קלים יותר מחיי הבנות, אך לפעמים, גם חייהם של הבנים לא פשוטים כלל.


אבל קודם כל, חשוב לציין שהמדריך לא נועד כדי לשנות אתכם, להשפיל אתכם או לפגוע בכם. אתם ממש, אבל ממש לא חייבים להתשנות מבחינה חיצונית כדי להיות יותר מושכים. אני אוהבת אתכם כמו שאתם, וכל מה שמוצג כאן הוא בגדר המלצות וטיפים בלבד!

__________________________________________________


אולי יצא לכם לשאול את עצמכם פעם:

מה בנות באמת אוהבות בבנים?

מה אני יכול לעשות כדי להיות יותר מושך?


בנים רבים נתקלים בסיטואציות בהם הם לא מבינים את הבנות, נתקעים או לא יודעים מה לענות כדי למנוע משיחה רגילה להתפתח לריב. (הרבה מהריבים במהלך זוגיות אפשר למנוע עם המילים הנכונות)

רוב הבנות מודעות לעצמן יותר מהבנים, ומטפחות את עצמן יותר. רוב הבנים נוטים שלא לייחס חשיבות לטיפוח עצמי או לצורה בה הם מתלבשים, למרות שאלו משחקים תפקיד ניכר במשיכה הראשונית של הבנות אל הבנים. 

ישנן גם תכונות אופי בולטות שמסייעות למשיכה ראשונית, ושימוש נכון בהן יכול לגרום לכם להיות סופר מושכים, בלי קשר למראה.

כמובן, ישנם גם בנים שנמשכים לבנים, בנות שנמשכות לבנות ועוד הרבה נטיות מיניות על הקשת הרחבה הזו, "אהבה". 

לצערי, כבת שנמשכת לבנים, המדריך לא יכיל עצות כיצד בן יכול להיות מושך יותר בעיניי בנים או כיצד בת יכולה להיות מושכת יותר בעיניי בנים או בנות, מכיוון שאין לי נסיון בנושא.

_______________________________________


הרקע למדריך מבוסס על הנסיון שלי ושל חברותיי.

מקווה שהמדריך יהיה שימושי, ושהוא יעזור להרבה בנים להשיג תשומת לב ומשיכה מבנות, ואולי אפילו זוגיות :)


לשאלות ניתן לפנות אליי בהודעות, אשמח לענות.

שאלות שיחזרו על עצמן הרבה יפורסמו בספר בעילום שם

אוהבת אתכם מלא, (באמת)

מיה

הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אני ארצח את בר.
נשאלה לפני 2 ימים ע"י 🥒Pickle🥒 (כרגע יש 10 תשובות)

פתחתי ספר על ברטאו
נשאלה לפני 12 שעות ע"י שמאלה (כרגע יש תשובה אחת)


סיפורים נוספים
הפנימייה הכחולה (14+)- מבוסס על הספר "פנימייה בכחול" מאת ילד.ה זבל תקציר: ** הספר מיועד לקוראים בגילאי 14+, מכיוון שהוא מכיל תכניים מיניים אשרר לא הולמים את כל הגילאים. הכניסה על אחריותכם. ** איזה תלמיד לא היה רוצה לעבור ללמוד בבית ספר, שבקושי לומדים בו מקצועות כמו מתמטיקה, שפה ומדעים? איזה ילד לא היה רוצה ללמוד בבית ספר שמבטיח חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר הרגעים האלה תקציר: אתם מכירים את זה שאתם מרגישים אכזבה, שימחה או עצב אבל אף אחד לא מבין אתכם? שאפילו שהדברים לא כל כך נוראים אתם צריכים חיבוק? אתם מוזמנים גם אתם לכתוב על זה כאן ולחלוק.
- פרסומת -

תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... לא כמו שזה נראה (מ.ת) תקציר: ברוכים הבאים לבית הספר הממלכתי ´´קינגסלי´´,אשר ממוקם בצפון Wonderland. אתם תלמידים שנה א´. אתם לא נערים ונערות רגילים...או שאתם בני אלים,או בעלי כוחות מסוימים,או שאתם פשוט נורמיים ממש עשירים שנולדו ב-Wonderland. המשך בפנים יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן Living upside down 2/ פרסבת´ תקציר: החיים מתהפכים שוב ושוב, והאלים ממשיכים לשחק עם הבובות הקטנות שלהם, השאלה היא, מה אפרודיטה עשתה עכשיו? ילדה מיוחדת תקציר: ילדה עם כוחות מיוחדים ביקום רגיל אנים האבודה מ.ת עם רומי (Hermi) תקציר: אנים, עיר קסומה יפהפייה, היא עיר מאוד מיוחדת. חלק מהאנשים הגרים בה יכולים לשנות את צורתם לבעל חיים מסויים. כשמגיע ראש עיר חדש שרוצה לכלוא ולהשמיד את כל ה"מוטאנטים" לדבריו, הם צריכים לשרוד בעיר מלאה מלכודות. זיכרון ישן תקציר: שתי ילדות, שתי עולמות וזיכרון ישן מפעם שיכול לשנות הכל! רוצים לדעת מה קרה? תקראו ותגלו! פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר אהבה איטלקית|פאנפיק על ברטאו|תוצאה של הטימטום שלי תקציר: תוצאה של הטמטום שלי! עבודה בעיניים תקציר: . כוח, זמן ובעיות תקציר: לפיבי יש כוח, כוח שהיא לא יכולה לשלוט בו. יש לה שתי אפשרויות: להגן על הכוח או להשמיד אותו, ובשתי האופציות היא נפגעת: אם תשמיד אותו, תהיה כמו ריקה, חלולה, ואם תגן עליו, ירדפו אחריה במטרה לקחת את כוחה. אז היא בוחרת באופציה שלא הייתה קיימת קודם: להשתמש בו כד הנוקמים החדשים מ.ת/ התחלה מחדש תקציר: מתחשק לי להחזיר את המ.ת הזהרשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!