התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
190 קוראים


מעבר לחומות - הפרק הראשון
מעיין 5449 | פורסם לפני 5 חודשים
  


אז לפני שאני מתחילה את הסיפור אני רק מציינת שזה הספר הראשון שאי פעם כתבתי אז אל תשפטו אותי אם הוא יוצא גרוע.. ישבתי המון זמן במחשבה על העלילה ולפי דעתי היא די טובה השאר תלוי בכם אם תאהבו :)


התעוררתי שוב פעם באמצע הלילה, שוב פעם היה קשה לישון ושוב פעם קמתי מהאזעקה הרועשת הזאת. פקחתי עיניים ורצתי לכיוון הדלת כמו כל אזעקה כדי לבדוק מה המצב בחוץ, הבנתי שהמצב גרוע מאוד, היה אש בכל מקום הרגשתי חנוקה כאילו אני לא יכולה לנשום, מיד רצתי לכיוון המשאף שלי התנשפתי מכל העשן והפעילות הגופנית שעשיתי בזמן שרצתי לכיוון המשאף, הזעתי.


הבנתי מה קורה בחוץ החאלים. החאלים הם האנשים הגרים בחאליה הארץ הנגדית, אף פעם לא הייתי שם ואני גם לא מעוניינת להיות שם, כל שני וחמישי מדווח בחדשות על מלחמות אזרחים בחאליה של המורדים נגד השלטון, הארץ מלאה בחטאים בזיזות בגידות שודים ואניסת נשים חסרות ישע. למה לינרדיה לא עושה כלום אתם שואלים? הלינרדים הם אנשים שוחרי שלום הם לא מעוניינים במלחמות עם החאלים מכיוון שהחאלים הם אנשים פראים.


אני גרה בלינרדיה ואני מודה לאלוהים כל יום על כך, אם הייתי גרה בחאליה אני לא יודעת מה הייתי עושה מכיוון שאני עוד מעט בת 18 ובחאליה כל בת שהופכת להיות בת 18 נשלחת לשליט של חאליה לבלות לילה איתו ובסופו של דבר מתה. או לפחות ככה אומרים כי אף בת שנלקחה לשם לא חזרה, לא שיודעים לפחות.


פתחתי את החדשות, הקריין נראה עייף גם ככה מכל התיזוזים שלוקחים אותו באמצע הלילה לאולפן כדי לשדר על המצב הביטחוני אבל משום מה הוא עדיין עמד זקוף והקריא כאילו הוא לא על שלוש שעות שינה "ערב טוב לינרדיה, כל הארץ קמה מאזעקות בצפון לינרדיה אשר נמשכו גם למרכז עקב תקיפת החאלים, עמנו כתבנו בשטח שון מאולי" 


השידור עבר לכתב שון מאולי אשר היה בדיוק בשכונה שלי "ערב טוב בוב לפי איך שרואים מאחורי הארץ כולה מותקפת מהחאלים, יש כאן אש בכל מקום והאנשים נמצאים בהיסטריה אנו מבקשים לא לצאת מהבית עד להודעה חדשה, החאלים גילו שממשלת לינרדיה עוזרת למורדי חאליה במרד שלהם נגד השלטון לטובת כל ארץ חאליה וזה לא נראה שחאליה הולכת לעצור עכשיו, לפי המודיעין שאספנו, חאליה מתכננת להשתלט על לינרדיה וברגע זה רמטכ"ל צבא לינרדיה מודיע על מלחמה בחאלים השידור חוזר אליך בוב"


ממשלת חאליה תוקפת אותנו על שאנחנו עוזרים למורדים שלהם? מצד אחד אני שמחה שסוף סוף לינרדיה עושה משהו חוץ מלשבת בצד ולשתוק אבל מצד שני חאליה כועסים עכשיו מאוד ואם הם ישתלטו על הארץ... המשפחה שלי ואני כל כך אבודים אבל אני יודעת שגם אם חאליה ישתלטו על הארץ שלנו אין מצב בחיים שאני הולכת לשליט הזה ולא הורסת לו הכל.


אחרי שאני אטפל בו, הוא יצטער שהוא לא נשאר בחאליה.

הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
Good life
בתמונה זאת דמות מספר המועמדת
עודכן לפני 149 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

במלון שאני בו החדר שקיבלנו זה פינק פלויד
נשאלה לפני 6 שעות ע"י 🇵​🇮​🇳​🇰 (כרגע יש 5 תשובות)

יבש פה
נשאלה לפני 6 שעות ע"י 🐈 (כרגע יש 7 תשובות)


סיפורים נוספים
The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים.
- פרסומת -

הנוקמים החדשים מ.ת/ התחלה מחדש תקציר: מתחשק לי להחזיר את המ.ת הזה מספריים ושלושה קווים | לינה תקציר: חמישה עשר. חמישה עשר קווים על היד היו כל מה שצריך בשביל להגיע למצב ´עומס קווים´ ולמות ממנו. אם הגעת לשלוש קווים התחלת להתבייש בעצמך, ובשבע אנשים התחילו להתאבד, בין אם זה ממבוכה, ובין אם הלב שלהם היה חלש מהרגיל. הקו השלישי של ברוק הגיע לא מזמן. יחי המלכה! || מ.ת.א משותף עם ארטמיס תקציר: בפנים היורשת תקציר: בספר ברודווי קולג´ תקציר: הגהלצגפ לא מעוניינת תקציר: בלה מילר. האגדה של העיר מוכרחה ללכת וללמוד בתיכון כמו כל נער ונערה בגילה. אך היא מעולם לא הייתה בתיכון, מעולם לא היו לא חברים. איך תצליח להסתדר בתיכון? מ.ת מחנה החצויים (איזה מקורית אני) תקציר: . בנים, אהבה, מצעד הגאווה. תקציר: .... ביגידות נעורים. תקציר: סוסי חברתה הטובה של המלכה קטרין מתהבת בארוסה ובליל נשף חייה משתנים לתמיד... חברות ואהבה מ.ת תקציר: תיכנסו ותגלו Fałling Stars || Star chan. תקציר: סיפורים קצרים וראנדומליים שאני כותבת כשיש לי זמן. עולם הטימטום / בלוג תקציר: היכנסו אל עולם הטימטום !רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!