התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
246 קוראים


מעבר לחומות - הפרק הראשון
מעיין 5449 | פורסם לפני 7 חודשים
  


אז לפני שאני מתחילה את הסיפור אני רק מציינת שזה הספר הראשון שאי פעם כתבתי אז אל תשפטו אותי אם הוא יוצא גרוע.. ישבתי המון זמן במחשבה על העלילה ולפי דעתי היא די טובה השאר תלוי בכם אם תאהבו :)


התעוררתי שוב פעם באמצע הלילה, שוב פעם היה קשה לישון ושוב פעם קמתי מהאזעקה הרועשת הזאת. פקחתי עיניים ורצתי לכיוון הדלת כמו כל אזעקה כדי לבדוק מה המצב בחוץ, הבנתי שהמצב גרוע מאוד, היה אש בכל מקום הרגשתי חנוקה כאילו אני לא יכולה לנשום, מיד רצתי לכיוון המשאף שלי התנשפתי מכל העשן והפעילות הגופנית שעשיתי בזמן שרצתי לכיוון המשאף, הזעתי.


הבנתי מה קורה בחוץ החאלים. החאלים הם האנשים הגרים בחאליה הארץ הנגדית, אף פעם לא הייתי שם ואני גם לא מעוניינת להיות שם, כל שני וחמישי מדווח בחדשות על מלחמות אזרחים בחאליה של המורדים נגד השלטון, הארץ מלאה בחטאים בזיזות בגידות שודים ואניסת נשים חסרות ישע. למה לינרדיה לא עושה כלום אתם שואלים? הלינרדים הם אנשים שוחרי שלום הם לא מעוניינים במלחמות עם החאלים מכיוון שהחאלים הם אנשים פראים.


אני גרה בלינרדיה ואני מודה לאלוהים כל יום על כך, אם הייתי גרה בחאליה אני לא יודעת מה הייתי עושה מכיוון שאני עוד מעט בת 18 ובחאליה כל בת שהופכת להיות בת 18 נשלחת לשליט של חאליה לבלות לילה איתו ובסופו של דבר מתה. או לפחות ככה אומרים כי אף בת שנלקחה לשם לא חזרה, לא שיודעים לפחות.


פתחתי את החדשות, הקריין נראה עייף גם ככה מכל התיזוזים שלוקחים אותו באמצע הלילה לאולפן כדי לשדר על המצב הביטחוני אבל משום מה הוא עדיין עמד זקוף והקריא כאילו הוא לא על שלוש שעות שינה "ערב טוב לינרדיה, כל הארץ קמה מאזעקות בצפון לינרדיה אשר נמשכו גם למרכז עקב תקיפת החאלים, עמנו כתבנו בשטח שון מאולי" 


השידור עבר לכתב שון מאולי אשר היה בדיוק בשכונה שלי "ערב טוב בוב לפי איך שרואים מאחורי הארץ כולה מותקפת מהחאלים, יש כאן אש בכל מקום והאנשים נמצאים בהיסטריה אנו מבקשים לא לצאת מהבית עד להודעה חדשה, החאלים גילו שממשלת לינרדיה עוזרת למורדי חאליה במרד שלהם נגד השלטון לטובת כל ארץ חאליה וזה לא נראה שחאליה הולכת לעצור עכשיו, לפי המודיעין שאספנו, חאליה מתכננת להשתלט על לינרדיה וברגע זה רמטכ"ל צבא לינרדיה מודיע על מלחמה בחאלים השידור חוזר אליך בוב"


ממשלת חאליה תוקפת אותנו על שאנחנו עוזרים למורדים שלהם? מצד אחד אני שמחה שסוף סוף לינרדיה עושה משהו חוץ מלשבת בצד ולשתוק אבל מצד שני חאליה כועסים עכשיו מאוד ואם הם ישתלטו על הארץ... המשפחה שלי ואני כל כך אבודים אבל אני יודעת שגם אם חאליה ישתלטו על הארץ שלנו אין מצב בחיים שאני הולכת לשליט הזה ולא הורסת לו הכל.


אחרי שאני אטפל בו, הוא יצטער שהוא לא נשאר בחאליה.

הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
Good life
בתמונה זאת דמות מספר המועמדת
עודכן לפני 225 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

מכירים את זה שאתם משחקים עם אח שלכם באקס בוקס
נשאלה לפני 2 שעות ע"י save me (כרגע יש 4 תשובות)

לא באלי את היוםםםםםם (וואו כמה מוזר להקליד את זה)
נשאלה לפני 2 שעות ע"י שמאלה (כרגע יש 2 תשובות)


סיפורים נוספים
(14+) twerk תקציר: בפנים הרחק מכאן. תקציר: הרחק מכאן, זה ספר ההמשך לשקט שנשאר.
- פרסומת -

הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) מלחמת העם מ.ת.א תקציר: העם שלכם שונה. אנשי האצולה רשאים לקחת בעלות על האנשים הרגילים ולעשות איתם מה שהם רוצים. ויש מלחמה- מלחמה גדולה שאי אפשר לעמוד בפניה... מפעל הזמנות לדמויות בעיצוב אישי תקציר: כאן תוכלו להזמין דמויות בעיצוב אישי, בסטייל הציורים שלי. חולצת פסים || מ.ת.א תקציר: בפנים קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי מריקולס ליידיבאג & צ´אט נואר עונות 2+3 המידע || אריאנה ליידי נואר ♥ תקציר: ספר המידע, התאוריות והספוילרים של מריקולס ליידיבאג וצ´אט נואר חזר! בספר ישנם ספוילרים, תאוריות, מידע ופרקים חדשים אשר יצאו! בואו היכנסו לעולם של מריקולס! אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד ספר הקטעים שלי תקציר: כל מיני קטעים תיתקרב אלי!(סוטה מאוד! 15+ לא להעתיק!) תקציר: כדי להיכנס!!!!!!!!!!!!!!!! הבלוג של קירקה תקציר: יום בחייה של פאנגירל, התעוררות מאוחרת, בית ספר, קריאה, קריאה, סדרות, אנימה, עיר הספרים, צרחות, התפאנגרלות, אנימה, עריכה, ציור, למה אני לא לוקה מגורינה???? סוף. מלחמת הערפדים || מ.ת.א תקציר: ונקווה שלא ימחק... רוחו של ולטר מ.ת.א תקציר: בפנים! אוהבת!רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!