התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
317 קוראים


מעבר לחומות - הפרק הראשון
מעיין 5449 | פורסם לפני 11 חודשים
  


אז לפני שאני מתחילה את הסיפור אני רק מציינת שזה הספר הראשון שאי פעם כתבתי אז אל תשפטו אותי אם הוא יוצא גרוע.. ישבתי המון זמן במחשבה על העלילה ולפי דעתי היא די טובה השאר תלוי בכם אם תאהבו :)


התעוררתי שוב פעם באמצע הלילה, שוב פעם היה קשה לישון ושוב פעם קמתי מהאזעקה הרועשת הזאת. פקחתי עיניים ורצתי לכיוון הדלת כמו כל אזעקה כדי לבדוק מה המצב בחוץ, הבנתי שהמצב גרוע מאוד, היה אש בכל מקום הרגשתי חנוקה כאילו אני לא יכולה לנשום, מיד רצתי לכיוון המשאף שלי התנשפתי מכל העשן והפעילות הגופנית שעשיתי בזמן שרצתי לכיוון המשאף, הזעתי.


הבנתי מה קורה בחוץ החאלים. החאלים הם האנשים הגרים בחאליה הארץ הנגדית, אף פעם לא הייתי שם ואני גם לא מעוניינת להיות שם, כל שני וחמישי מדווח בחדשות על מלחמות אזרחים בחאליה של המורדים נגד השלטון, הארץ מלאה בחטאים בזיזות בגידות שודים ואניסת נשים חסרות ישע. למה לינרדיה לא עושה כלום אתם שואלים? הלינרדים הם אנשים שוחרי שלום הם לא מעוניינים במלחמות עם החאלים מכיוון שהחאלים הם אנשים פראים.


אני גרה בלינרדיה ואני מודה לאלוהים כל יום על כך, אם הייתי גרה בחאליה אני לא יודעת מה הייתי עושה מכיוון שאני עוד מעט בת 18 ובחאליה כל בת שהופכת להיות בת 18 נשלחת לשליט של חאליה לבלות לילה איתו ובסופו של דבר מתה. או לפחות ככה אומרים כי אף בת שנלקחה לשם לא חזרה, לא שיודעים לפחות.


פתחתי את החדשות, הקריין נראה עייף גם ככה מכל התיזוזים שלוקחים אותו באמצע הלילה לאולפן כדי לשדר על המצב הביטחוני אבל משום מה הוא עדיין עמד זקוף והקריא כאילו הוא לא על שלוש שעות שינה "ערב טוב לינרדיה, כל הארץ קמה מאזעקות בצפון לינרדיה אשר נמשכו גם למרכז עקב תקיפת החאלים, עמנו כתבנו בשטח שון מאולי" 


השידור עבר לכתב שון מאולי אשר היה בדיוק בשכונה שלי "ערב טוב בוב לפי איך שרואים מאחורי הארץ כולה מותקפת מהחאלים, יש כאן אש בכל מקום והאנשים נמצאים בהיסטריה אנו מבקשים לא לצאת מהבית עד להודעה חדשה, החאלים גילו שממשלת לינרדיה עוזרת למורדי חאליה במרד שלהם נגד השלטון לטובת כל ארץ חאליה וזה לא נראה שחאליה הולכת לעצור עכשיו, לפי המודיעין שאספנו, חאליה מתכננת להשתלט על לינרדיה וברגע זה רמטכ"ל צבא לינרדיה מודיע על מלחמה בחאלים השידור חוזר אליך בוב"


ממשלת חאליה תוקפת אותנו על שאנחנו עוזרים למורדים שלהם? מצד אחד אני שמחה שסוף סוף לינרדיה עושה משהו חוץ מלשבת בצד ולשתוק אבל מצד שני חאליה כועסים עכשיו מאוד ואם הם ישתלטו על הארץ... המשפחה שלי ואני כל כך אבודים אבל אני יודעת שגם אם חאליה ישתלטו על הארץ שלנו אין מצב בחיים שאני הולכת לשליט הזה ולא הורסת לו הכל.


אחרי שאני אטפל בו, הוא יצטער שהוא לא נשאר בחאליה.

הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
Good life
בתמונה זאת דמות מספר המועמדת
עודכן לפני 328 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אני ארצח את בר.
נשאלה לפני 2 ימים ע"י 🥒Pickle🥒 (כרגע יש 10 תשובות)

פתחתי ספר על ברטאו
נשאלה לפני 12 שעות ע"י שמאלה (כרגע יש תשובה אחת)


סיפורים נוספים
חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר הרגעים האלה תקציר: אתם מכירים את זה שאתם מרגישים אכזבה, שימחה או עצב אבל אף אחד לא מבין אתכם? שאפילו שהדברים לא כל כך נוראים אתם צריכים חיבוק? אתם מוזמנים גם אתם לכתוב על זה כאן ולחלוק.
- פרסומת -

תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... לא כמו שזה נראה (מ.ת) תקציר: ברוכים הבאים לבית הספר הממלכתי ´´קינגסלי´´,אשר ממוקם בצפון Wonderland. אתם תלמידים שנה א´. אתם לא נערים ונערות רגילים...או שאתם בני אלים,או בעלי כוחות מסוימים,או שאתם פשוט נורמיים ממש עשירים שנולדו ב-Wonderland. המשך בפנים יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן Living upside down 2/ פרסבת´ תקציר: החיים מתהפכים שוב ושוב, והאלים ממשיכים לשחק עם הבובות הקטנות שלהם, השאלה היא, מה אפרודיטה עשתה עכשיו? ילדה מיוחדת תקציר: ילדה עם כוחות מיוחדים ביקום רגיל אנים האבודה מ.ת עם רומי (Hermi) תקציר: אנים, עיר קסומה יפהפייה, היא עיר מאוד מיוחדת. חלק מהאנשים הגרים בה יכולים לשנות את צורתם לבעל חיים מסויים. כשמגיע ראש עיר חדש שרוצה לכלוא ולהשמיד את כל ה"מוטאנטים" לדבריו, הם צריכים לשרוד בעיר מלאה מלכודות. זיכרון ישן תקציר: שתי ילדות, שתי עולמות וזיכרון ישן מפעם שיכול לשנות הכל! רוצים לדעת מה קרה? תקראו ותגלו! פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר אהבה איטלקית|פאנפיק על ברטאו|תוצאה של הטימטום שלי תקציר: תוצאה של הטמטום שלי! עבודה בעיניים תקציר: . כוח, זמן ובעיות תקציר: לפיבי יש כוח, כוח שהיא לא יכולה לשלוט בו. יש לה שתי אפשרויות: להגן על הכוח או להשמיד אותו, ובשתי האופציות היא נפגעת: אם תשמיד אותו, תהיה כמו ריקה, חלולה, ואם תגן עליו, ירדפו אחריה במטרה לקחת את כוחה. אז היא בוחרת באופציה שלא הייתה קיימת קודם: להשתמש בו כד הנוקמים החדשים מ.ת/ התחלה מחדש תקציר: מתחשק לי להחזיר את המ.ת הזהרוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!