התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
90 קוראים


מעבר לחומות - הפרק הראשון
מעיין 5449 | פורסם לפני 24 ימים
  


אז לפני שאני מתחילה את הסיפור אני רק מציינת שזה הספר הראשון שאי פעם כתבתי אז אל תשפטו אותי אם הוא יוצא גרוע.. ישבתי המון זמן במחשבה על העלילה ולפי דעתי היא די טובה השאר תלוי בכם אם תאהבו :)


התעוררתי שוב פעם באמצע הלילה, שוב פעם היה קשה לישון ושוב פעם קמתי מהאזעקה הרועשת הזאת. פקחתי עיניים ורצתי לכיוון הדלת כמו כל אזעקה כדי לבדוק מה המצב בחוץ, הבנתי שהמצב גרוע מאוד, היה אש בכל מקום הרגשתי חנוקה כאילו אני לא יכולה לנשום, מיד רצתי לכיוון המשאף שלי התנשפתי מכל העשן והפעילות הגופנית שעשיתי בזמן שרצתי לכיוון המשאף, הזעתי.


הבנתי מה קורה בחוץ החאלים. החאלים הם האנשים הגרים בחאליה הארץ הנגדית, אף פעם לא הייתי שם ואני גם לא מעוניינת להיות שם, כל שני וחמישי מדווח בחדשות על מלחמות אזרחים בחאליה של המורדים נגד השלטון, הארץ מלאה בחטאים בזיזות בגידות שודים ואניסת נשים חסרות ישע. למה לינרדיה לא עושה כלום אתם שואלים? הלינרדים הם אנשים שוחרי שלום הם לא מעוניינים במלחמות עם החאלים מכיוון שהחאלים הם אנשים פראים.


אני גרה בלינרדיה ואני מודה לאלוהים כל יום על כך, אם הייתי גרה בחאליה אני לא יודעת מה הייתי עושה מכיוון שאני עוד מעט בת 18 ובחאליה כל בת שהופכת להיות בת 18 נשלחת לשליט של חאליה לבלות לילה איתו ובסופו של דבר מתה. או לפחות ככה אומרים כי אף בת שנלקחה לשם לא חזרה, לא שיודעים לפחות.


פתחתי את החדשות, הקריין נראה עייף גם ככה מכל התיזוזים שלוקחים אותו באמצע הלילה לאולפן כדי לשדר על המצב הביטחוני אבל משום מה הוא עדיין עמד זקוף והקריא כאילו הוא לא על שלוש שעות שינה "ערב טוב לינרדיה, כל הארץ קמה מאזעקות בצפון לינרדיה אשר נמשכו גם למרכז עקב תקיפת החאלים, עמנו כתבנו בשטח שון מאולי" 


השידור עבר לכתב שון מאולי אשר היה בדיוק בשכונה שלי "ערב טוב בוב לפי איך שרואים מאחורי הארץ כולה מותקפת מהחאלים, יש כאן אש בכל מקום והאנשים נמצאים בהיסטריה אנו מבקשים לא לצאת מהבית עד להודעה חדשה, החאלים גילו שממשלת לינרדיה עוזרת למורדי חאליה במרד שלהם נגד השלטון לטובת כל ארץ חאליה וזה לא נראה שחאליה הולכת לעצור עכשיו, לפי המודיעין שאספנו, חאליה מתכננת להשתלט על לינרדיה וברגע זה רמטכ"ל צבא לינרדיה מודיע על מלחמה בחאלים השידור חוזר אליך בוב"


ממשלת חאליה תוקפת אותנו על שאנחנו עוזרים למורדים שלהם? מצד אחד אני שמחה שסוף סוף לינרדיה עושה משהו חוץ מלשבת בצד ולשתוק אבל מצד שני חאליה כועסים עכשיו מאוד ואם הם ישתלטו על הארץ... המשפחה שלי ואני כל כך אבודים אבל אני יודעת שגם אם חאליה ישתלטו על הארץ שלנו אין מצב בחיים שאני הולכת לשליט הזה ולא הורסת לו הכל.


אחרי שאני אטפל בו, הוא יצטער שהוא לא נשאר בחאליה.

הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
Good life
בתמונה זאת דמות מספר המועמדת
עודכן לפני 21 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אני אוהב את זה (שגדכ)
נשאלה לפני 3 שעות ע"י פוקסי/טיילס דול ומארקס הביתה (כרגע יש תשובה אחת)

אם האתר מת כמו שאתם אומרים
נשאלה לפני 15 שעות ע"י Lord Moon (כרגע יש 10 תשובות)


סיפורים נוספים
TOKYO GHOUL||מ.ת.א תקציר: על הסדרה....בפנים.... ✒תחרות כתיבה ✒ אליס✒ תקציר: אני מעריכה שאוכל לשפוט תחרות שלמה בצורה נבונה, ולקבוע בצורה נכונה מי ינצח בסופה. זו אמורה להיות תחרות כתיבה עם משימות מקורייות בחלקן. זו אמורה להיות תחרות בוגרת, למי שרוצה שפיטה טובה והגונה. השאר בספר.
- פרסומת -

חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר שונים מ.ת.א עם דיימונד ^^ תקציר: כנסווו^^ מחנה החצויים מ.ת.א-משותף עם רוני תקציר: הכל בפנים מחנה קיץ לנסיכות ונסיכים מ.ת.א הדור הבא יחד עם יערה תקציר: זה משחק המשך מחנה קיץ לנסיכות ונסיכים מ.ת.א דברים השתנו מאז העתיד החדש | מ.ת.א תקציר: . The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח אקדמיית הטבע | מ.ת.א של רין וליטל תקציר: בפנים Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים מכשפות מ.ת.א תקציר: הכל בספר ארבעת האומות ומה שמעבר מ.ת תקציר: בפנים- המשך לספר שנמחק בגלל האקר הלורד| מ.ת| עם דיימונד תקציר: כנסו המעון של מיס פרגרין מ´´ת תקציר: מ´´ת שמבוסס על המעון של מיס פרגריןרוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!