התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
317 קוראים


האהבה הראשונה שלי - הפרק הראשון
Puma | פורסם לפני 11 חודשים
  


 1. הכל התחיל כשהייתי תלמידה בכיתה ב, אני ממש חיבבתי ילד שהיה גדול ממני בשנתיים, בלונדיני עם עיניים ירוקות. סבתא שלו הייתה שכנה שלנו, בגלל זה לעתים קרובות ראיתי אותו. לאחר זמן קצר חברה שלי הכירה בינינו. אני זוכרת איך הסתכלתי עליו.. אבל כבר בגיל הזה הוא ידע עד כמה שהוא חתיך והיה משתמש בזה. כל הבנות השתגעו והיו שרופות עליו, וחשבתי שאין לי סיכוי. אבל מתי שהייתי בת 11 ההורים שלי רצו לעבור למדינה אחרת כמו שהם אמרו : "בשביל עתיד טוב יותר.." אנחנו תמיד דיברנו מקס (הילד שמדובר עליו) לפני, אבל אחרי שהוא ידע שאני מתכוונת לעבור התחלנו לדבר יותר ויותר. כל הקיץ בילינו ביחד. אני הרגשתי שממש עצוב לי .. טוב אין פלא אני בת 11 והוא 13 .. הבנות היו רצות אחריו ומוכנות להרוג אחת את השניה. וכאן אני ילדה רזה וקטינה.. בקיצור הפסקנו לדבר ואחרי חודש כבר עזבתי..

 2. לאחר שנתיים רצינו לחזור לארץ מולדתי לביקור קטן. שם גיליתי שישר אחרי שעזבתי מקס הציע לידידה שלי חברות והנה כבר שנתיים הם ביחד .

 3. את האמת לא זוכרת עם ראיתי אותו באותו ביקור אבל זה לא משנה..

 4. לאחר כמה שנים חזרתי שוב לביקור ופגשתי את מקס, אפילו טיילנו ..היה לי דיי לא נוח, אנחנו גדלנו הוא נהיה גברי יותר..

 5. אבל הוא עדיין נפגש עם החברה שלי (בערך 5 שנים) עזבתי. ושוב חזרתי אחרי 2 שנים נוספות. שמועות על ההגעה שלי הגיעו אליו מאוחר יותר, הוא כתב לי כאשר חזרתי מהביקור בטיסה. אבל אז התחלנו להתכתב, כפי שהתברר שהוא נפרד עם הנערה שהיו בזוגיות כמעט בת 6 שנים, ואז היה לו כבר חברה אחרת. ואני ישבתי כמו טיפשה ולא יכולתי לתת לגבר להתקרב ולדבר איתי אפילו , היה לי מפגש עם כמה אבל, אחד היה מכוער השני עם אף גדול ומהשלישי היה ריח מזעזע ...לא על תחשבו כן היו לי חברים אבל לא הייתי מרגישה אליהם איזשהי אהבה ואז פשוט לא יצא לנו כלום.

 6. אני פשוט חיפשתי לעצמי מישהו שדומה למקס, בלונדיני עם עיניים ירוקות. 

 7. אבל כולם לא התאימו לי ..

 8. זה לא היה כזה משהו שאכפת לי אבל אז... נו כמו שכבר אמרתי אני ומקס התחלנו לדבר בצאטים , אני זוכרת כמה פרפרים היו לי בבטן כשהייתי מקבלת הודעות ממנו 

 9.                                                                                             הוא נפרד מהחברה החדשה הייתי ממש שמחה מהחדשה הזו..

 10. אנחנו דיברנו כמעט שנה ..

 11. כן אני ממש אהבתי את זה שאנחנו מדברים והוא היה אומר לי כל מיני מילים יפות וזה.. אבל אני לא טיפשה ואני מבינה שאני לא הייתי היחידה שמקבלת הודעות כאלה והייתי זוכרת טוב מאוד את מקס מהילדות שאהב לשחק בבנות

 12. קיבלתי באותו יום הודעה שגרמה לי להיות בשוק...

 13. תודה רבה מקווה שאהבתם עוד מעט פרק 2 

 


סיפורים נוספים
חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר הרגעים האלה תקציר: אתם מכירים את זה שאתם מרגישים אכזבה, שימחה או עצב אבל אף אחד לא מבין אתכם? שאפילו שהדברים לא כל כך נוראים אתם צריכים חיבוק? אתם מוזמנים גם אתם לכתוב על זה כאן ולחלוק.
- פרסומת -

תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... לא כמו שזה נראה (מ.ת) תקציר: ברוכים הבאים לבית הספר הממלכתי ´´קינגסלי´´,אשר ממוקם בצפון Wonderland. אתם תלמידים שנה א´. אתם לא נערים ונערות רגילים...או שאתם בני אלים,או בעלי כוחות מסוימים,או שאתם פשוט נורמיים ממש עשירים שנולדו ב-Wonderland. המשך בפנים יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן Living upside down 2/ פרסבת´ תקציר: החיים מתהפכים שוב ושוב, והאלים ממשיכים לשחק עם הבובות הקטנות שלהם, השאלה היא, מה אפרודיטה עשתה עכשיו? ילדה מיוחדת תקציר: ילדה עם כוחות מיוחדים ביקום רגיל אנים האבודה מ.ת עם רומי (Hermi) תקציר: אנים, עיר קסומה יפהפייה, היא עיר מאוד מיוחדת. חלק מהאנשים הגרים בה יכולים לשנות את צורתם לבעל חיים מסויים. כשמגיע ראש עיר חדש שרוצה לכלוא ולהשמיד את כל ה"מוטאנטים" לדבריו, הם צריכים לשרוד בעיר מלאה מלכודות. זיכרון ישן תקציר: שתי ילדות, שתי עולמות וזיכרון ישן מפעם שיכול לשנות הכל! רוצים לדעת מה קרה? תקראו ותגלו! פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר אהבה איטלקית|פאנפיק על ברטאו|תוצאה של הטימטום שלי תקציר: תוצאה של הטמטום שלי! עבודה בעיניים תקציר: . כוח, זמן ובעיות תקציר: לפיבי יש כוח, כוח שהיא לא יכולה לשלוט בו. יש לה שתי אפשרויות: להגן על הכוח או להשמיד אותו, ובשתי האופציות היא נפגעת: אם תשמיד אותו, תהיה כמו ריקה, חלולה, ואם תגן עליו, ירדפו אחריה במטרה לקחת את כוחה. אז היא בוחרת באופציה שלא הייתה קיימת קודם: להשתמש בו כד הנוקמים החדשים מ.ת/ התחלה מחדש תקציר: מתחשק לי להחזיר את המ.ת הזהרוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!