התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
202 קוראים


האהבה הראשונה שלי - הפרק הראשון
Puma | פורסם לפני 5 חודשים
  


 1. הכל התחיל כשהייתי תלמידה בכיתה ב, אני ממש חיבבתי ילד שהיה גדול ממני בשנתיים, בלונדיני עם עיניים ירוקות. סבתא שלו הייתה שכנה שלנו, בגלל זה לעתים קרובות ראיתי אותו. לאחר זמן קצר חברה שלי הכירה בינינו. אני זוכרת איך הסתכלתי עליו.. אבל כבר בגיל הזה הוא ידע עד כמה שהוא חתיך והיה משתמש בזה. כל הבנות השתגעו והיו שרופות עליו, וחשבתי שאין לי סיכוי. אבל מתי שהייתי בת 11 ההורים שלי רצו לעבור למדינה אחרת כמו שהם אמרו : "בשביל עתיד טוב יותר.." אנחנו תמיד דיברנו מקס (הילד שמדובר עליו) לפני, אבל אחרי שהוא ידע שאני מתכוונת לעבור התחלנו לדבר יותר ויותר. כל הקיץ בילינו ביחד. אני הרגשתי שממש עצוב לי .. טוב אין פלא אני בת 11 והוא 13 .. הבנות היו רצות אחריו ומוכנות להרוג אחת את השניה. וכאן אני ילדה רזה וקטינה.. בקיצור הפסקנו לדבר ואחרי חודש כבר עזבתי..

 2. לאחר שנתיים רצינו לחזור לארץ מולדתי לביקור קטן. שם גיליתי שישר אחרי שעזבתי מקס הציע לידידה שלי חברות והנה כבר שנתיים הם ביחד .

 3. את האמת לא זוכרת עם ראיתי אותו באותו ביקור אבל זה לא משנה..

 4. לאחר כמה שנים חזרתי שוב לביקור ופגשתי את מקס, אפילו טיילנו ..היה לי דיי לא נוח, אנחנו גדלנו הוא נהיה גברי יותר..

 5. אבל הוא עדיין נפגש עם החברה שלי (בערך 5 שנים) עזבתי. ושוב חזרתי אחרי 2 שנים נוספות. שמועות על ההגעה שלי הגיעו אליו מאוחר יותר, הוא כתב לי כאשר חזרתי מהביקור בטיסה. אבל אז התחלנו להתכתב, כפי שהתברר שהוא נפרד עם הנערה שהיו בזוגיות כמעט בת 6 שנים, ואז היה לו כבר חברה אחרת. ואני ישבתי כמו טיפשה ולא יכולתי לתת לגבר להתקרב ולדבר איתי אפילו , היה לי מפגש עם כמה אבל, אחד היה מכוער השני עם אף גדול ומהשלישי היה ריח מזעזע ...לא על תחשבו כן היו לי חברים אבל לא הייתי מרגישה אליהם איזשהי אהבה ואז פשוט לא יצא לנו כלום.

 6. אני פשוט חיפשתי לעצמי מישהו שדומה למקס, בלונדיני עם עיניים ירוקות. 

 7. אבל כולם לא התאימו לי ..

 8. זה לא היה כזה משהו שאכפת לי אבל אז... נו כמו שכבר אמרתי אני ומקס התחלנו לדבר בצאטים , אני זוכרת כמה פרפרים היו לי בבטן כשהייתי מקבלת הודעות ממנו 

 9.                                                                                             הוא נפרד מהחברה החדשה הייתי ממש שמחה מהחדשה הזו..

 10. אנחנו דיברנו כמעט שנה ..

 11. כן אני ממש אהבתי את זה שאנחנו מדברים והוא היה אומר לי כל מיני מילים יפות וזה.. אבל אני לא טיפשה ואני מבינה שאני לא הייתי היחידה שמקבלת הודעות כאלה והייתי זוכרת טוב מאוד את מקס מהילדות שאהב לשחק בבנות

 12. קיבלתי באותו יום הודעה שגרמה לי להיות בשוק...

 13. תודה רבה מקווה שאהבתם עוד מעט פרק 2 

 


סיפורים נוספים
The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים.
- פרסומת -

הנוקמים החדשים מ.ת/ התחלה מחדש תקציר: מתחשק לי להחזיר את המ.ת הזה מספריים ושלושה קווים | לינה תקציר: חמישה עשר. חמישה עשר קווים על היד היו כל מה שצריך בשביל להגיע למצב ´עומס קווים´ ולמות ממנו. אם הגעת לשלוש קווים התחלת להתבייש בעצמך, ובשבע אנשים התחילו להתאבד, בין אם זה ממבוכה, ובין אם הלב שלהם היה חלש מהרגיל. הקו השלישי של ברוק הגיע לא מזמן. יחי המלכה! || מ.ת.א משותף עם ארטמיס תקציר: בפנים היורשת תקציר: בספר ברודווי קולג´ תקציר: הגהלצגפ לא מעוניינת תקציר: בלה מילר. האגדה של העיר מוכרחה ללכת וללמוד בתיכון כמו כל נער ונערה בגילה. אך היא מעולם לא הייתה בתיכון, מעולם לא היו לא חברים. איך תצליח להסתדר בתיכון? מ.ת מחנה החצויים (איזה מקורית אני) תקציר: . בנים, אהבה, מצעד הגאווה. תקציר: .... ביגידות נעורים. תקציר: סוסי חברתה הטובה של המלכה קטרין מתהבת בארוסה ובליל נשף חייה משתנים לתמיד... חברות ואהבה מ.ת תקציר: תיכנסו ותגלו Fałling Stars || Star chan. תקציר: סיפורים קצרים וראנדומליים שאני כותבת כשיש לי זמן. עולם הטימטום / בלוג תקציר: היכנסו אל עולם הטימטום !רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!