התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
292 קוראים


ציידי האוצרות - הפרק הראשון
idoko10 | פורסם לפני 8 חודשים
  


ציידי האוצרות : פרק א´

העיירה פמפקינוויל (כפר הדלעות), תמיד הייתה עיירה משעממת. רוב הסוחרים שעוברים דרכה בדרכם לאחת הערים הגדולות אפילו לא זוכרים אותה. העיירה מאוכלסת בכ3000 תושבים, שבהם 80% עובדים בחקלאות, ועשרים האחוזים האחרים פשוט צעירים מדי או מבוגרים מדי כדי לעשות כך. הכלכלה של העיירה התבססה בעיקר על (אתם ניחשתם) דלעות. מרקי דלעות, כריכי דלעות, דלעות ממולאות בדלעות, דלעות על מקל, כל סוג של דלעת שתרצו, נמצא שם. אז למה שם אתם שואלים? ובכן, תנו לי לספר לכם.


הסיפור שלנו מתמקד באחת ההרפתקאות הלא שגרתיות ששמעתי, ובה שלושה ילדים, לא מנוסים ולא מודעים לעולם שסביבם, יצאו למצוא אוצר. ומאיפה הילדים האלו אתם שואלים? פמפקינוויל.


מה? אתה בטח אומרים בפיקפוק, היות כל מה שסיפרתי לכם עד כה רק ציין עד כמה שהעיירה משעממת וחסרת חשיבות. והתשובה לזו היא, שלפעמים אנשים עלולים לעשות דברים לא צפויים כדי לרדוף אחרי החלומות שלהם, או סתם להפיג שיעמום. או לעקוב אחרי החברים שלך. אחד מהשלושה.


היום שבו סיפורנו מתחיל הוא יום חם במיוחד. 30 מעלות לייתר דיוק. השמיים היו כחולים כמעט ללא ענן. העיירה הייתה שקטה, כרגיל, ושום דבר יוצא דופן לא קרה. רק שהיום הזה, היום המסוים הזה, היה יום מיוחד מאוד. היום הזה היה היום האחרון ללימודים.


שאגת ענק של שמחה פילחה את הדממה בעוד מאות של ילדים וילדות רצים בגיל ובאושר רב, מתכננים את חופשת הקיץ שלהם. שלושה ילדים במיוחד, הם גיבורנו, תכננו משהו מיוחד מאוד.


שמותיהם של הילדים היו ג´סי, סם ונולאן. הם היו בני 14, וחברים מאז גיל 4.

הם גדלו ביחד, כל חייהם. ג´סי היה המנהיג. המנהיג הבלתי מעורער. הוא היה נער דקיק, גבוה ורזה, ומלא בכריזמה. שערו חום ומבולגן, ואפו צר וארוך. ג´סי גדל במשפחה עם עוד 13 אחים ואחיות. הוא בדיוק באמצע, ה7 במספר. ג´סי היה נער נבון מאוד, עם ציונים טובים, והוא אהב לקרוא הרבה, בדיוק כמו שני חבריו האחרים.


סם, היה הנער החכם שביניהם, ולמרות שג´סי, כאמור, היה נבון מאוד, סם תמיד התעלה עליו. לסם היו רק שני אחים גדולים יותר, ואחות פעוטה, והוא עזר לאמו ולאביו בחקלאות. סם היה נער טוב לב וביישן, שהנוכחות השקטה שלו כבשה כמעט כל אחד. שערו היה ג´ינג´י ומפוזר, ופניו היו מלאים נמשים. עיניו הירוקות הזכירו לחבריו את היערות המסתוריים שמקיפים אותם.


אחרון, היה נולאן, שמנמנן, חביב, מצחיק, והכי פחות אינטיליגנט מהשלושה. נולאן היה בן יחיד, והוא אהב לאכול. מאוד. הוא וחבריו התבדחו שתחביבו העיקרי הוא לאכול אוכל. נולאן תמיד היה טיפה פחות מוצלח משני חבריו מבחינת הישגים, אבל הוא היה אמיץ, ונאמן, וטוב.


"יש!! יש!! חופש!!! סוף כל סוף!!!" צעק נולאן בחדווה בעוד שלושתם מזדחלים מאחורי כל שאר הילדים המאושרים.

"כן, בהחלט, ידידי הרעב לעיתים קרובות, חופש." אמר ג´סי בחיוך רחב "מה אתה אומר סם?"

"כן, כן,אהה מה? סליחה לא הקשבתי " אמר סם במבט חולמני. היה ניתן לראות שמחשבותיו נתונות למשהו אחר.

"איך אתה מרגיש? שסוף סוף נגמר הבי"ס?" אמר ג´סי, מגחך על חברו הטוב.

´"אה כן! מאושר ברמות" אמר סם באושר ובחיוך רחב.

נולאן ציחקק "אתה בטוח שזה בגלל שזה חופש? או שזה בגלל שהיום אתה הולך לפגוש את אמה..."

"שתוק" סם רטן בחיוך קל.

" אוו, אווו, סמי שלנו השיג לו בחורה!!!" אמר ג´סי בחיוך ערמומי.

" אוי נו לא השגתי אף בחורה... זה סתם-" התחיל סם אבל נקטע בידי ג´סי שהיה נרגש מאוד לספר להם משהו.

"נו מילא, בחירה שלך... אבל עכשיו, בנושא חשוב יותר" הוא עצר בדרמטיות "ותקשיבו לזה טוב טוב, חברה".

"מה? מה זה?" שאל נולאן בהתרגשות. סם גילגל את עיניו. הוא כבר היה רגיל לסוג דברים האלו מג´סי, שאהב להאדיר ולהגזים כל דבר.

" השנה, זה הולך להיות הקיץ הכי טוב שאי פעם היה לנו!!!" הכריז ג´סי בהתלהבות.

נולאן נראה מתלהב במיוחד, אבל סם כבר מכיר את חברו מספיק טוב. " כן בטח... אנחנו אומרים את זה כל שנה וכל שנה אנחנו עושים כלום..." הוא אמר בזלזול.

" אל תדאג סמי-סם" חייך ג´סי בערמומיות " השנה אני מתכנן משהו ענק. לה גראנד פלאן! אני אעדכן אותכם בקרוב בפרטים על התכנית".

"וואו מגניב" ממלמל נולאן " אבל אתם יודעים מה יותר מגניב? אמא שלי מחכה לי בבית עם ארוחת צהריים איכותית, במיוחד בשבילי"

"נשמע מרהיב, ידידנו הזללן" ליגלג ג´סי.

"טוב, אם כך, אזוז" אמר נולאן "ארוחת הצהריים לא תאכל את עצמה!"

שלושתם צוחקים בעוד נולאן מנופף להם לשלום.

" נו, אז מה זה" שאל סם בסקרנות.

"מה זה מה?" אמר ג´סי, למרות שכבר ידע מה חברו שואל, ושמח כי הצליח לעניין אותו.

" נו, הדבר ה´גדול´ שאתה מתכנן לנו" אמר סם.

" הוו, אתה עוד תראה סמי-סם..." אמר ג´סי " אתה עוד תראה..."הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
אנגרי בירדס
ספר מדהים!
עודכן לפני 226 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אז מה הייתם עושים
נשאלה לפני 8 שעות ע"י Взll (כרגע יש 5 תשובות)

המשך למשחק ערפדים
נשאלה לפני 4 ימים ע"י ルーシー (כרגע יש 622 תשובות)


סיפורים נוספים
רצח באחוזה על האי בלב בים תקציר: סיפור רצח ותעלומה המתרחש באחוזה. שנמצאת בלב ים (די מסביר את עצמו לא?) משחקי הרעב לבחירתכם!!! (סוג של מש"ת) תקציר: : ) מעבר לחומת הגן||over the garden wall תקציר: מתאר את הסיפור מהסדרה הקצרה והמעולה over the garden wall ביקורות לסרטים מ2018 תקציר: שלום. אני עדו. אני מבקר סרטים. מלחמת העם מ.ת.א תקציר: העם שלכם שונה. אנשי האצולה רשאים לקחת בעלות על האנשים הרגילים ולעשות איתם מה שהם רוצים. ויש מלחמה- מלחמה גדולה שאי אפשר לעמוד בפניה... אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים מלחמת הערפדים || מ.ת.א תקציר: ונקווה שלא ימחק... הרחק מכאן. תקציר: הרחק מכאן, זה ספר ההמשך לשקט שנשאר. אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד נקמה מתוקה תקציר: תקופה חדשה מתחילה במחנה- האלים הזוטרים ביותר מכירים בילדיהם, והמחנה מתמלא במהירות רבה יותר. אך אין זה אומר שהחיים הם מי מנוחות... קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי כריכות שאני מכינה והזמנות תקציר: כשאני משועממת אני מכינה כריכות ונגמר לי המקום לשים אותם תחרות הציור של עיר הספרים 2019 / 2018 ( משוחזר ) || 🌸 レム•マルティネス ⯎ תקציר: אתם משתתפים ^^ וכן, נמחק לי המשתמש אז אמשיך מכאן אבודים- מ.ת תקציר: אתם בטיול שנתי ואתם מתעוררים באמצע הלילה ומתחילים ללכת אל תוך לב היער, אחרי כמה זמן של הליכה אתם שמים לב למשהו. נאבדתם. אתם לא מבינים איפה אתם ויש חושך אימים מסביבכם אתם מרגישים שמישהו צופה בכם, ולפתע שומעים קול שאומר לכם שאם אתם לא רוצים למות אתם צריכים בתוך היער , מ.ת.א תקציר: הכל מוסתר בספר. סטודנטית בהחלפה תקציר: מריאן היא תיכוניסטית באנגליה אשר כל חייה רצתה ללמוד ביפן באחד הימים משפחתה הגשימה לה את החלום ושלחה את מריאן ליפן וכל חייה השתנו מה עלה בגורלה ..בואו לגלות ילדה מיוחדת תקציר: ילדה עם כוחות מיוחדים ביקום רגיל להיות חצויי זה לא קל תקציר: פאנפיק לפרסי ג´קסון?רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!