התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
345 קוראים


ציידי האוצרות - הפרק הראשון
idoko10 | פורסם לפני 11 חודשים
  


ציידי האוצרות : פרק א´

העיירה פמפקינוויל (כפר הדלעות), תמיד הייתה עיירה משעממת. רוב הסוחרים שעוברים דרכה בדרכם לאחת הערים הגדולות אפילו לא זוכרים אותה. העיירה מאוכלסת בכ3000 תושבים, שבהם 80% עובדים בחקלאות, ועשרים האחוזים האחרים פשוט צעירים מדי או מבוגרים מדי כדי לעשות כך. הכלכלה של העיירה התבססה בעיקר על (אתם ניחשתם) דלעות. מרקי דלעות, כריכי דלעות, דלעות ממולאות בדלעות, דלעות על מקל, כל סוג של דלעת שתרצו, נמצא שם. אז למה שם אתם שואלים? ובכן, תנו לי לספר לכם.


הסיפור שלנו מתמקד באחת ההרפתקאות הלא שגרתיות ששמעתי, ובה שלושה ילדים, לא מנוסים ולא מודעים לעולם שסביבם, יצאו למצוא אוצר. ומאיפה הילדים האלו אתם שואלים? פמפקינוויל.


מה? אתה בטח אומרים בפיקפוק, היות כל מה שסיפרתי לכם עד כה רק ציין עד כמה שהעיירה משעממת וחסרת חשיבות. והתשובה לזו היא, שלפעמים אנשים עלולים לעשות דברים לא צפויים כדי לרדוף אחרי החלומות שלהם, או סתם להפיג שיעמום. או לעקוב אחרי החברים שלך. אחד מהשלושה.


היום שבו סיפורנו מתחיל הוא יום חם במיוחד. 30 מעלות לייתר דיוק. השמיים היו כחולים כמעט ללא ענן. העיירה הייתה שקטה, כרגיל, ושום דבר יוצא דופן לא קרה. רק שהיום הזה, היום המסוים הזה, היה יום מיוחד מאוד. היום הזה היה היום האחרון ללימודים.


שאגת ענק של שמחה פילחה את הדממה בעוד מאות של ילדים וילדות רצים בגיל ובאושר רב, מתכננים את חופשת הקיץ שלהם. שלושה ילדים במיוחד, הם גיבורנו, תכננו משהו מיוחד מאוד.


שמותיהם של הילדים היו ג´סי, סם ונולאן. הם היו בני 14, וחברים מאז גיל 4.

הם גדלו ביחד, כל חייהם. ג´סי היה המנהיג. המנהיג הבלתי מעורער. הוא היה נער דקיק, גבוה ורזה, ומלא בכריזמה. שערו חום ומבולגן, ואפו צר וארוך. ג´סי גדל במשפחה עם עוד 13 אחים ואחיות. הוא בדיוק באמצע, ה7 במספר. ג´סי היה נער נבון מאוד, עם ציונים טובים, והוא אהב לקרוא הרבה, בדיוק כמו שני חבריו האחרים.


סם, היה הנער החכם שביניהם, ולמרות שג´סי, כאמור, היה נבון מאוד, סם תמיד התעלה עליו. לסם היו רק שני אחים גדולים יותר, ואחות פעוטה, והוא עזר לאמו ולאביו בחקלאות. סם היה נער טוב לב וביישן, שהנוכחות השקטה שלו כבשה כמעט כל אחד. שערו היה ג´ינג´י ומפוזר, ופניו היו מלאים נמשים. עיניו הירוקות הזכירו לחבריו את היערות המסתוריים שמקיפים אותם.


אחרון, היה נולאן, שמנמנן, חביב, מצחיק, והכי פחות אינטיליגנט מהשלושה. נולאן היה בן יחיד, והוא אהב לאכול. מאוד. הוא וחבריו התבדחו שתחביבו העיקרי הוא לאכול אוכל. נולאן תמיד היה טיפה פחות מוצלח משני חבריו מבחינת הישגים, אבל הוא היה אמיץ, ונאמן, וטוב.


"יש!! יש!! חופש!!! סוף כל סוף!!!" צעק נולאן בחדווה בעוד שלושתם מזדחלים מאחורי כל שאר הילדים המאושרים.

"כן, בהחלט, ידידי הרעב לעיתים קרובות, חופש." אמר ג´סי בחיוך רחב "מה אתה אומר סם?"

"כן, כן,אהה מה? סליחה לא הקשבתי " אמר סם במבט חולמני. היה ניתן לראות שמחשבותיו נתונות למשהו אחר.

"איך אתה מרגיש? שסוף סוף נגמר הבי"ס?" אמר ג´סי, מגחך על חברו הטוב.

´"אה כן! מאושר ברמות" אמר סם באושר ובחיוך רחב.

נולאן ציחקק "אתה בטוח שזה בגלל שזה חופש? או שזה בגלל שהיום אתה הולך לפגוש את אמה..."

"שתוק" סם רטן בחיוך קל.

" אוו, אווו, סמי שלנו השיג לו בחורה!!!" אמר ג´סי בחיוך ערמומי.

" אוי נו לא השגתי אף בחורה... זה סתם-" התחיל סם אבל נקטע בידי ג´סי שהיה נרגש מאוד לספר להם משהו.

"נו מילא, בחירה שלך... אבל עכשיו, בנושא חשוב יותר" הוא עצר בדרמטיות "ותקשיבו לזה טוב טוב, חברה".

"מה? מה זה?" שאל נולאן בהתרגשות. סם גילגל את עיניו. הוא כבר היה רגיל לסוג דברים האלו מג´סי, שאהב להאדיר ולהגזים כל דבר.

" השנה, זה הולך להיות הקיץ הכי טוב שאי פעם היה לנו!!!" הכריז ג´סי בהתלהבות.

נולאן נראה מתלהב במיוחד, אבל סם כבר מכיר את חברו מספיק טוב. " כן בטח... אנחנו אומרים את זה כל שנה וכל שנה אנחנו עושים כלום..." הוא אמר בזלזול.

" אל תדאג סמי-סם" חייך ג´סי בערמומיות " השנה אני מתכנן משהו ענק. לה גראנד פלאן! אני אעדכן אותכם בקרוב בפרטים על התכנית".

"וואו מגניב" ממלמל נולאן " אבל אתם יודעים מה יותר מגניב? אמא שלי מחכה לי בבית עם ארוחת צהריים איכותית, במיוחד בשבילי"

"נשמע מרהיב, ידידנו הזללן" ליגלג ג´סי.

"טוב, אם כך, אזוז" אמר נולאן "ארוחת הצהריים לא תאכל את עצמה!"

שלושתם צוחקים בעוד נולאן מנופף להם לשלום.

" נו, אז מה זה" שאל סם בסקרנות.

"מה זה מה?" אמר ג´סי, למרות שכבר ידע מה חברו שואל, ושמח כי הצליח לעניין אותו.

" נו, הדבר ה´גדול´ שאתה מתכנן לנו" אמר סם.

" הוו, אתה עוד תראה סמי-סם..." אמר ג´סי " אתה עוד תראה..."הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
אנגרי בירדס
ספר מדהים!
עודכן לפני 327 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אני עוזבת את האתר.... סוג של...
נשאלה לפני 8 שעות ע"י Ouni (כרגע יש 3 תשובות)

שיטטטט
נשאלה לפני 8 שעות ע"י Ouni (כרגע יש תשובה אחת)


סיפורים נוספים
רצח באחוזה על האי בלב בים תקציר: סיפור רצח ותעלומה המתרחש באחוזה. שנמצאת בלב ים (די מסביר את עצמו לא?) משחקי הרעב לבחירתכם!!! (סוג של מש"ת) תקציר: : ) מעבר לחומת הגן||over the garden wall תקציר: מתאר את הסיפור מהסדרה הקצרה והמעולה over the garden wall ביקורות לסרטים מ2018 תקציר: שלום. אני עדו. אני מבקר סרטים. עבודה בעיניים תקציר: . פיקצרים לפרסי ג´קסון, כל מה שלא סופר תקציר: כל מיני פיקצרים חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר השתיקה שהרסה אותי llנועהll תקציר: חתיכת סיפור, מוטב שתקראו (: פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשת ניסוי הפנימייה- מ.ת. תקציר: תם ילדים בגילאי 15-17, לכולכם יש בעיות. הבעיות האלה יכולות להיות טראומות, הן יכולות להיות עבר רע, הן יכולות להיות חיי פשע או מה שלא תרצו, ובנוסף לכול אחד מכם יש כוח. לא משהוא חזק מדי או מועיל מידי. הפנימייה שאתם נמצאים בה נותנת לכם מקום בו אתם מקבלים הזדמ יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן תשאלו את קוזמו ^^ תקציר: אתם שואלים אני עונה חה חה החברה שאין לי... תקציר: מתח. היי קוראים לי אלי ואני בת 16 ואין לי ח..חבר..חברים ס..ס...סליחה אני קצת מ..מ...מגמגמת ואני אספר לכם ל...למה אין לי ח...ח...חברים... מורדים תקציר: כולם מפחדים ממנו, מלורד היקום. ילדות עד גיל שנה הן הקורבנות העיקריים. אם הוא תפס אותה הפעם הבאה שהוריה יראו אותה זה כשהיא תירה להם בראש כמה שנים אחרי. ילדת שלום 3: ילדי מוות תקציר: המלחמה מעולם לא היתה יותר מחוכמת, ועכשיו הגיע הזמן לקרב קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי אנים האבודה מ.ת עם רומי (Hermi) תקציר: אנים, עיר קסומה יפהפייה, היא עיר מאוד מיוחדת. חלק מהאנשים הגרים בה יכולים לשנות את צורתם לבעל חיים מסויים. כשמגיע ראש עיר חדש שרוצה לכלוא ולהשמיד את כל ה"מוטאנטים" לדבריו, הם צריכים לשרוד בעיר מלאה מלכודות.רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!