התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
218 קוראים


ציידי האוצרות - הפרק הראשון
idoko10 | פורסם לפני 5 חודשים
  


ציידי האוצרות : פרק א´

העיירה פמפקינוויל (כפר הדלעות), תמיד הייתה עיירה משעממת. רוב הסוחרים שעוברים דרכה בדרכם לאחת הערים הגדולות אפילו לא זוכרים אותה. העיירה מאוכלסת בכ3000 תושבים, שבהם 80% עובדים בחקלאות, ועשרים האחוזים האחרים פשוט צעירים מדי או מבוגרים מדי כדי לעשות כך. הכלכלה של העיירה התבססה בעיקר על (אתם ניחשתם) דלעות. מרקי דלעות, כריכי דלעות, דלעות ממולאות בדלעות, דלעות על מקל, כל סוג של דלעת שתרצו, נמצא שם. אז למה שם אתם שואלים? ובכן, תנו לי לספר לכם.


הסיפור שלנו מתמקד באחת ההרפתקאות הלא שגרתיות ששמעתי, ובה שלושה ילדים, לא מנוסים ולא מודעים לעולם שסביבם, יצאו למצוא אוצר. ומאיפה הילדים האלו אתם שואלים? פמפקינוויל.


מה? אתה בטח אומרים בפיקפוק, היות כל מה שסיפרתי לכם עד כה רק ציין עד כמה שהעיירה משעממת וחסרת חשיבות. והתשובה לזו היא, שלפעמים אנשים עלולים לעשות דברים לא צפויים כדי לרדוף אחרי החלומות שלהם, או סתם להפיג שיעמום. או לעקוב אחרי החברים שלך. אחד מהשלושה.


היום שבו סיפורנו מתחיל הוא יום חם במיוחד. 30 מעלות לייתר דיוק. השמיים היו כחולים כמעט ללא ענן. העיירה הייתה שקטה, כרגיל, ושום דבר יוצא דופן לא קרה. רק שהיום הזה, היום המסוים הזה, היה יום מיוחד מאוד. היום הזה היה היום האחרון ללימודים.


שאגת ענק של שמחה פילחה את הדממה בעוד מאות של ילדים וילדות רצים בגיל ובאושר רב, מתכננים את חופשת הקיץ שלהם. שלושה ילדים במיוחד, הם גיבורנו, תכננו משהו מיוחד מאוד.


שמותיהם של הילדים היו ג´סי, סם ונולאן. הם היו בני 14, וחברים מאז גיל 4.

הם גדלו ביחד, כל חייהם. ג´סי היה המנהיג. המנהיג הבלתי מעורער. הוא היה נער דקיק, גבוה ורזה, ומלא בכריזמה. שערו חום ומבולגן, ואפו צר וארוך. ג´סי גדל במשפחה עם עוד 13 אחים ואחיות. הוא בדיוק באמצע, ה7 במספר. ג´סי היה נער נבון מאוד, עם ציונים טובים, והוא אהב לקרוא הרבה, בדיוק כמו שני חבריו האחרים.


סם, היה הנער החכם שביניהם, ולמרות שג´סי, כאמור, היה נבון מאוד, סם תמיד התעלה עליו. לסם היו רק שני אחים גדולים יותר, ואחות פעוטה, והוא עזר לאמו ולאביו בחקלאות. סם היה נער טוב לב וביישן, שהנוכחות השקטה שלו כבשה כמעט כל אחד. שערו היה ג´ינג´י ומפוזר, ופניו היו מלאים נמשים. עיניו הירוקות הזכירו לחבריו את היערות המסתוריים שמקיפים אותם.


אחרון, היה נולאן, שמנמנן, חביב, מצחיק, והכי פחות אינטיליגנט מהשלושה. נולאן היה בן יחיד, והוא אהב לאכול. מאוד. הוא וחבריו התבדחו שתחביבו העיקרי הוא לאכול אוכל. נולאן תמיד היה טיפה פחות מוצלח משני חבריו מבחינת הישגים, אבל הוא היה אמיץ, ונאמן, וטוב.


"יש!! יש!! חופש!!! סוף כל סוף!!!" צעק נולאן בחדווה בעוד שלושתם מזדחלים מאחורי כל שאר הילדים המאושרים.

"כן, בהחלט, ידידי הרעב לעיתים קרובות, חופש." אמר ג´סי בחיוך רחב "מה אתה אומר סם?"

"כן, כן,אהה מה? סליחה לא הקשבתי " אמר סם במבט חולמני. היה ניתן לראות שמחשבותיו נתונות למשהו אחר.

"איך אתה מרגיש? שסוף סוף נגמר הבי"ס?" אמר ג´סי, מגחך על חברו הטוב.

´"אה כן! מאושר ברמות" אמר סם באושר ובחיוך רחב.

נולאן ציחקק "אתה בטוח שזה בגלל שזה חופש? או שזה בגלל שהיום אתה הולך לפגוש את אמה..."

"שתוק" סם רטן בחיוך קל.

" אוו, אווו, סמי שלנו השיג לו בחורה!!!" אמר ג´סי בחיוך ערמומי.

" אוי נו לא השגתי אף בחורה... זה סתם-" התחיל סם אבל נקטע בידי ג´סי שהיה נרגש מאוד לספר להם משהו.

"נו מילא, בחירה שלך... אבל עכשיו, בנושא חשוב יותר" הוא עצר בדרמטיות "ותקשיבו לזה טוב טוב, חברה".

"מה? מה זה?" שאל נולאן בהתרגשות. סם גילגל את עיניו. הוא כבר היה רגיל לסוג דברים האלו מג´סי, שאהב להאדיר ולהגזים כל דבר.

" השנה, זה הולך להיות הקיץ הכי טוב שאי פעם היה לנו!!!" הכריז ג´סי בהתלהבות.

נולאן נראה מתלהב במיוחד, אבל סם כבר מכיר את חברו מספיק טוב. " כן בטח... אנחנו אומרים את זה כל שנה וכל שנה אנחנו עושים כלום..." הוא אמר בזלזול.

" אל תדאג סמי-סם" חייך ג´סי בערמומיות " השנה אני מתכנן משהו ענק. לה גראנד פלאן! אני אעדכן אותכם בקרוב בפרטים על התכנית".

"וואו מגניב" ממלמל נולאן " אבל אתם יודעים מה יותר מגניב? אמא שלי מחכה לי בבית עם ארוחת צהריים איכותית, במיוחד בשבילי"

"נשמע מרהיב, ידידנו הזללן" ליגלג ג´סי.

"טוב, אם כך, אזוז" אמר נולאן "ארוחת הצהריים לא תאכל את עצמה!"

שלושתם צוחקים בעוד נולאן מנופף להם לשלום.

" נו, אז מה זה" שאל סם בסקרנות.

"מה זה מה?" אמר ג´סי, למרות שכבר ידע מה חברו שואל, ושמח כי הצליח לעניין אותו.

" נו, הדבר ה´גדול´ שאתה מתכנן לנו" אמר סם.

" הוו, אתה עוד תראה סמי-סם..." אמר ג´סי " אתה עוד תראה..."הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
אנגרי בירדס
ספר מדהים!
עודכן לפני 143 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

בית ספר המשך
נשאלה לפני 2 שעות ע"י B e a u t i f u l ✄ (כרגע יש 13 תשובות)

יודעים מה ? אם יהיו פה 1,500 לייקים אגלה את הכיתה שלי XDD .
נשאלה לפני 1116 ימים ע"י ספ"ג בע"ם (כרגע יש 115 תשובות)


סיפורים נוספים
משחקי הרעב לבחירתכם!!! (סוג של מש"ת) תקציר: : ) מעבר לחומת הגן||over the garden wall תקציר: מתאר את הסיפור מהסדרה הקצרה והמעולה over the garden wall ביקורות לסרטים מ2018 תקציר: שלום. אני עדו. אני מבקר סרטים. המסע למלחמת האינסוף - ביקורות לסרטי מארוול תקציר: לכבוד יציאתו של הנוקמים מלחמת האינסוף, אני מבקר כל אחד מ18 הסרטים הקודמים שמובילים אליו. יחי המלכה! || מ.ת.א משותף עם ארטמיס תקציר: בפנים ברודווי קולג´ תקציר: הגהלצגפ The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח מ.ת מחנה החצויים (איזה מקורית אני) תקציר: . מספריים אדומים של תקווה תקציר: מספריים אדומים של תקווה הוא סיפור על אהבה ובגידה, תקווה וכישלון, סיפור שיראה לכם איך כל דבר שתעשו ישפיע עליכם בעתיד. סיפור החיים. תחרות כתיבה מקצועית| דרו ריי תקציר: תחרות כתיבה רצינית ומקצועית... המשימות יתמקדו בעיקר על שיפור הכתיבה שלכם ועל מקוריות, זה עומד להיות כיף! תחרות ציורים || ✧𝐿𝒾𝓂𝑒✧ תקציר: מה יש כבר להגיד~ תכנסו ותרשמו הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) אני תקציר: הספר מספר על ילדה ושמה ליאור היא עוברת הרבה חוויות מדמיינת איך הן יהיו לומדת על העולם ומכירה אנשים חדשים ואנשים לעומק... היא חולמת על דברים נפלאים ונשאבת לתוכם כל זאת ועוד יסופר בספר❤ מריקולס ליידיבאג & צ´אט נואר עונות 2+3 המידע || אריאנה ליידי נואר ♥ תקציר: ספר המידע, התאוריות והספוילרים של מריקולס ליידיבאג וצ´אט נואר חזר! בספר ישנם ספוילרים, תאוריות, מידע ופרקים חדשים אשר יצאו! בואו היכנסו לעולם של מריקולס! more 100 days תקציר: עולמה של ליליאן מתהפך כאשר מודיעים על סוף העולם בחדשות, האם הזמן הקצר שנותר לה ולשאר אנשי העולם יספיק להם כדי לשרוד? או שהמאה ימים הנותרים להם יעברו בניסיונות נואשים וחסרי פוטנציאל להצלחה להציל את העולם?. כדאי לכם למהר, כי היום הוא 100 לספירה לאחור מ.ת הדורות תקציר: פאפ תעשי רק מה שאת רוצה, שיהיה לך טוב. || מאיה. תקציר: זה כלום וזה גרוע. m+a -mariculous lady bug תקציר: כשאדריאן מתאהב במרינט ... וכשליידיבאג מתאהבת בצאט ... מה קורה כשאדריאן לומד להכיר את מרינט וליידיבאג את צאט ?רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!