התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
394 קוראים


המשחק עם השטן | ביל - הפרק הראשון
Bill and that | פורסם לפני 10 חודשים
  


אמיליה עמדה באמצעה שדה הקרב גב לגבה של אחותה בהירת השיער "הם רבים מדי!" קראה סופיה "לא, נצליח לעלות עליהם" אמרה אמי ותליון הכסף שעל צווארה זהר בגוון כהה של ירוק "בשם הנופלים" מלמלה וזוהר התליון התערבב בגווני ירוק "בשם הנופלים!" קראו השניים.

אמיליה הקטנה מ12 אחיות המלוכה, אך כוחה גדול מכולן יחדיו, אמיליה מאופיינת בשיער אדמוני ושופע, עינים ירוקות כמו העצים בפריחתם, כל גופה מנומש בנמשים בהירים, למרות מעמדה בן האצילים אמיליה מתחוברת אישית לכל איכר ואיכר בעיירתם.

________________________________


אני מקווה שאתם מוכנים כי אנחנו הולכים להכנס לחייה של אמיליה וממלכתה ;)

ביל

הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

המשך למשחק ערפדים
נשאלה לפני 4 ימים ע"י ルーシー (כרגע יש 622 תשובות)

רשימה של דברים שאני שונאת:
נשאלה לפני 3 ימים ע"י Elain (כרגע יש 15 תשובות)


סיפורים נוספים
Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים פריקות? קטעים? תקראו לזה איך שבא לכם תקציר: היה פה מלא שיט שעולה לי לראש :)
- פרסומת -

סיפורים מהחיים של ילדים דכאונים *אני למשל* תקציר: פלופ אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים הרחק מכאן. תקציר: הרחק מכאן, זה ספר ההמשך לשקט שנשאר. מלחמת העם מ.ת.א תקציר: העם שלכם שונה. אנשי האצולה רשאים לקחת בעלות על האנשים הרגילים ולעשות איתם מה שהם רוצים. ויש מלחמה- מלחמה גדולה שאי אפשר לעמוד בפניה... אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד נקמה מתוקה תקציר: תקופה חדשה מתחילה במחנה- האלים הזוטרים ביותר מכירים בילדיהם, והמחנה מתמלא במהירות רבה יותר. אך אין זה אומר שהחיים הם מי מנוחות... קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלירשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!