התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
542 קוראים


המשחק עם השטן | ביל - הפרק הראשון
Bill and that | פורסם לפני 14 חודשים
  


אמיליה עמדה באמצעה שדה הקרב גב לגבה של אחותה בהירת השיער "הם רבים מדי!" קראה סופיה "לא, נצליח לעלות עליהם" אמרה אמי ותליון הכסף שעל צווארה זהר בגוון כהה של ירוק "בשם הנופלים" מלמלה וזוהר התליון התערבב בגווני ירוק "בשם הנופלים!" קראו השניים.

אמיליה הקטנה מ12 אחיות המלוכה, אך כוחה גדול מכולן יחדיו, אמיליה מאופיינת בשיער אדמוני ושופע, עינים ירוקות כמו העצים בפריחתם, כל גופה מנומש בנמשים בהירים, למרות מעמדה בן האצילים אמיליה מתחוברת אישית לכל איכר ואיכר בעיירתם.

________________________________


אני מקווה שאתם מוכנים כי אנחנו הולכים להכנס לחייה של אמיליה וממלכתה ;)

ביל

הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אני ארצח את בר.
נשאלה לפני 2 ימים ע"י 🥒Pickle🥒 (כרגע יש 10 תשובות)

פתחתי ספר על ברטאו
נשאלה לפני 12 שעות ע"י שמאלה (כרגע יש תשובה אחת)


סיפורים נוספים
Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים פריקות? קטעים? תקראו לזה איך שבא לכם תקציר: היה פה מלא שיט שעולה לי לראש :)
- פרסומת -

סיפורים מהחיים של ילדים דכאונים *אני למשל* תקציר: פלופ חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר הרגעים האלה תקציר: אתם מכירים את זה שאתם מרגישים אכזבה, שימחה או עצב אבל אף אחד לא מבין אתכם? שאפילו שהדברים לא כל כך נוראים אתם צריכים חיבוק? אתם מוזמנים גם אתם לכתוב על זה כאן ולחלוק. תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... לא כמו שזה נראה (מ.ת) תקציר: ברוכים הבאים לבית הספר הממלכתי ´´קינגסלי´´,אשר ממוקם בצפון Wonderland. אתם תלמידים שנה א´. אתם לא נערים ונערות רגילים...או שאתם בני אלים,או בעלי כוחות מסוימים,או שאתם פשוט נורמיים ממש עשירים שנולדו ב-Wonderland. המשך בפנים יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן Living upside down 2/ פרסבת´ תקציר: החיים מתהפכים שוב ושוב, והאלים ממשיכים לשחק עם הבובות הקטנות שלהם, השאלה היא, מה אפרודיטה עשתה עכשיו?רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!