התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
837 קוראים


דמעות מלאך ודמעות שד - הפרק הראשון
Skyler Stories | פורסם לפני 6 חודשים
  


זה הכל התחיל באותו יום מיוחד. בו הכרנו בפעם הראשונה.. אתה זוכר? אמרת לי שאני יפה אפילו שבכיתי. לא הראית את הפנים שלך. אבל הספיק לי גם לשמוע את קולך, כולם שפטו אותנו, תמיד ביקרו על כך שמה שקורה איתנו לא ראוי להתייחסות . אבל אני? אני תמיד קיוויתי שתסתכל עליי בעיניים האדומות נושפות אש שלך. 

אבל אתה אף פעם לא עשית זאת. 

______________________________________________

"למה מלאכית כה יפה כמוך נמצאת במקום כזה ובוכה? " ניגש לדמות הזוהרת דמות שונה, המבנה שלו היה שונה מהדמות הזוהרת, הוא דמה לשד, רצחני ואפל. אך קולו היה כה מנעים ומרגיע, שהדמות הזוהרת חדלה לבכות. " מי אתה? מה אתה עושה פה?" שאלה הדמות הזוהרת, היא מחתה את דמעותיה והביטה בעיניים ירוקות מרותקות אל הבחור. "אני? אני בא לפה מידי פעם. אבל לא חשבתי שאני אתקל במלאכית במיוחד כאן." הוא גיחך. הדמות הזוהרת הביטה בו במבט כעוס . "עדיף שאלך כבר. " היא התרוממה וניערה את האבק מבגדייה, שהיו לבנים עם כסף . שיערה היה ארוך בעל צבע אדמוני . היא הייתה נמוכה, אבל כה יפה. עיניה היו ירוקות טורקיז , וכנפיה היו מרהיבות בגודלן ויופיין . "עדיף כך, אחרת כל השדים האחרים יבואו לטרוף אותך. " הבחור צחקק. עיניו היו אדומות בוהקות , שיערו שחור ומבולגן , המסתיר את פניו וקרניים גדולות שכנו על ראשו. היה גבוה ושרירי, ובגדיו היו חומים בז´ , היה נאה מאוד . "חשבתי שיש בין המלאכים והשדים שלום? " שאלה הנערה במבט תוהה . " חשבת לא נכון אז. אף פעם לא יהיה שלום בינינו. ככה הוא הטבע איתנו. אנחנו אף פעם לא נסתדר. יש לנו יותר מדי מחלוקות שאחת לא פתרנו . " הוא נהיה רציני, ומבטה של הנערה התרככך למרות העצבות בפניה. " אם אוכל לשאול, מה שמך? " שאלה הנערה, "שמי? אם את מתעקשת שמי הוא דמון . (Damon)

בלי י. " הוא ענה והישיר את מבטו , " דמון ? אני אזכור את זה. שמי הוא אדלין. " היא חייכה. "כדאי לך לחזור עכשיו. אני לא אהיה פה להגן עלייך . " הוא צחקק. " מי אמר שאני צריכה מישהו שיגן עליי? אבל אני כן אחזור. כבר מאוחר. " הביטה בשמיים אדלין והסתכלה בחזרה על דמון. " אם אפשר לשאול, למה בכית מקודם? " דמון שאל, הוא הרצין . " או זה? זה לא כל כך חשוב. רציתי להתחמק מהבעיות אצלי קצת. " היא צחקקה והתעופפה לשמיים הכחולים , מותירה נצנצים על הרצפה. "אדלין אה? .." הביט דמון לשמיים וחזר לביתו. 

"איפה היית?!" לפתע נשמע קול כעוס וזועף . " הלכתי לנשום אוויר צח . " הגיב דמון , "יש לך מחויבות בתור הנסיך של הממלכה שלנו! תתנהג כראוי! נא ממך, הפסק לשוטט ברחובות כנער רגיל! אינך נער רגיל! אתה הנסיך וגם המלך הבא!" הדמות הייתה גבוהה, בעלת שיער שחום ומסודר, בגדיה היו כשמלה ארוכה בצבע אדמדם , ופניה היו יפות, עיניה היו חומות עם דבש, ושפתייה אדומות כשקיעה. " אני יודע את זה כבר. אמא! תפסיקי עם השטויות של אתה נסיך ולא נער רגיל! הלוואי והייתי נער רגיל! ולא נסיך מטופש! " כעוס היה דמון , סובב את גבו וצעד לעבר חדר פתוח , אמו סובבה את גבה אליו גם היא, והלכה. 


"אדלין! איפה היית?!" נשמע קול גברי , " סליחה אבא. הלכתי לנשום אוויר קצת.. " השפילה מבטה אדלין , "בכית? עינייך אדומות! האם קרה משהו? " במבט מודאג שאל אביה, " לא קרה דבר אבא. רק רציתי זמן לעצמי. " אדלין השיבה, חיבקה את אביה ופנתה לעבר המדרגות הארוכות . " אדלין, אם קרה משהו בנוגע ל-" נקטע אביה, " זה לא בנוגע אליו. זה משהו ביני לבין עצמי. " היא אמרה, ועלתה בזריזות במדרגות. 
____________________________________________________

זה הפרק הראשון בספר זה! מקווה שאהבתם!

הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

מישהו ער?
נשאלה לפני שעה ע"י Gal. (כרגע יש 2 תשובות)

לא ציפיתי לזה
נשאלה לפני שעה ע"י ארן~ (כרגע יש 2 תשובות)


סיפורים נוספים
שלום אחות. תקציר: 5 ערפדים שגרים בבית אחד. כשהפתעה מגיעה לביתם, והאמת מתגלה. האם הם יסלחו לאחד מהם ? המפלצת בחשכה תקציר: ג´יזל , בת ה19, מבינה שאפילו הבלתי אפשרי, אפשרי. כאשר היא צופה באדם נורה למוות, היא שמה לב לרוח אפלה, ואנרגיות שליליות חזקות, באותם רגעים אלו, נגלה בפניה הגרים ריפר, (Grim reaper) או "אל השאול." אשר לוקח את הנשמות של אנשים שנהרגו או נפטרו. האדון שלי תקציר: השראה מ.מ.ת שראיתי, מסופר על נערות שמוחזקות כעבדות, ובחורים שמחזיקים אותן. כשהאמת מתגלה, אף אחד לא יודע איך להתמודד איתה. השקט שנשאר. תקציר: היא פקחה את עיניה וראתה רק לבן. היא הייתה מוקפת כל כולה בלבן הטהור הזה, שלרגע חשה שלווה ורוגע. הרגע הזה חלף במהירות, לפני שהספיקה בכלל למצמץ. "היא התעוררה!". היא שמעה צרחה נרגשת. Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח מכור לאוטופיה תקציר: -תקראו לזה שירה, תקראו לזה "קטע" העיקר תקראו. זה כל הקסם | RON תקציר: עיניו החומות ננעצו בעיניה, היא נעצרה. הדם אזל מפניה, וכמה שהיא רצתה, היא באמת לא ידעה איך להגיב. איך מגיבים לאדם שלא ראית כלכך הרבה זמן, שהשאיר בך כתם שהולך איתך לכל מקום? היא התנשפה. לא. זה לא יכול להיות. על גג העולם מ.ת תקציר: זה כנראה יהיה המ.ת האחרון שלי ספרים של פרק אחד תקציר: שינוי קטן באתר - כנסו לקריאה לפרטים :) ניקרוסארס תקציר: ג ךל´צ/ךקצכךל´צכך מרינט ואדריאן הסיפור האמיתי תקציר: מרינט ואדריאן גילו אחד על השני דברים שלא יחשבו שיגלו עד שקרה המקרה הנורא ביותר מרינט ואדריאן הסיפור האמיתי תקציר: מרינט ואדריאן מגלים אחד על השנייה דברים שלא חשבו שיגלו מעולם דרך הקרח | מ.ת עם רוני תקציר: שנת 2400. אתם נערים וילדים בעלי כוחות על טבעיים שחיים באייסווי, עיירה נטושה באזור הקפוא של היבשת. לפני כשנה התחילו להופיע יצורי צללים המאיימים על חייכם, ואיתם המדענים שחוקרים אתכם ואת היצורים בתדירות מעצבנת. עד מתי תוכלו להמשיך לשרוד? אדסוורלד הסוף האמיתי תקציר: יאפפ תמונות ובדיחות של גיבורי האולימפוס תקציר: נראלי שהשם מדבר בעד עצמו purple sea kids|| ילדי הים הסגול תקציר: unknownרשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!