התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
1192 קוראים


דמעות מלאך ודמעות שד - הפרק הראשון
lilacs stories | פורסם לפני 11 חודשים
  


זה הכל התחיל באותו יום מיוחד. בו הכרנו בפעם הראשונה.. אתה זוכר? אמרת לי שאני יפה אפילו שבכיתי. לא הראית את הפנים שלך. אבל הספיק לי גם לשמוע את קולך, כולם שפטו אותנו, תמיד ביקרו על כך שמה שקורה איתנו לא ראוי להתייחסות . אבל אני? אני תמיד קיוויתי שתסתכל עליי בעיניים האדומות נושפות אש שלך. 

אבל אתה אף פעם לא עשית זאת. 

______________________________________________

"למה מלאכית כה יפה כמוך נמצאת במקום כזה ובוכה? " ניגש לדמות הזוהרת דמות שונה, המבנה שלו היה שונה מהדמות הזוהרת, הוא דמה לשד, רצחני ואפל. אך קולו היה כה מנעים ומרגיע, שהדמות הזוהרת חדלה לבכות. " מי אתה? מה אתה עושה פה?" שאלה הדמות הזוהרת, היא מחתה את דמעותיה והביטה בעיניים ירוקות מרותקות אל הבחור. "אני? אני בא לפה מידי פעם. אבל לא חשבתי שאני אתקל במלאכית במיוחד כאן." הוא גיחך. הדמות הזוהרת הביטה בו במבט כעוס . "עדיף שאלך כבר. " היא התרוממה וניערה את האבק מבגדייה, שהיו לבנים עם כסף . שיערה היה ארוך בעל צבע אדמוני . היא הייתה נמוכה, אבל כה יפה. עיניה היו ירוקות טורקיז , וכנפיה היו מרהיבות בגודלן ויופיין . "עדיף כך, אחרת כל השדים האחרים יבואו לטרוף אותך. " הבחור צחקק. עיניו היו אדומות בוהקות , שיערו שחור ומבולגן , המסתיר את פניו וקרניים גדולות שכנו על ראשו. היה גבוה ושרירי, ובגדיו היו חומים בז´ , היה נאה מאוד . "חשבתי שיש בין המלאכים והשדים שלום? " שאלה הנערה במבט תוהה . " חשבת לא נכון אז. אף פעם לא יהיה שלום בינינו. ככה הוא הטבע איתנו. אנחנו אף פעם לא נסתדר. יש לנו יותר מדי מחלוקות שאחת לא פתרנו . " הוא נהיה רציני, ומבטה של הנערה התרככך למרות העצבות בפניה. " אם אוכל לשאול, מה שמך? " שאלה הנערה, "שמי? אם את מתעקשת שמי הוא דמון . (Damon)

בלי י. " הוא ענה והישיר את מבטו , " דמון ? אני אזכור את זה. שמי הוא אדלין. " היא חייכה. "כדאי לך לחזור עכשיו. אני לא אהיה פה להגן עלייך . " הוא צחקק. " מי אמר שאני צריכה מישהו שיגן עליי? אבל אני כן אחזור. כבר מאוחר. " הביטה בשמיים אדלין והסתכלה בחזרה על דמון. " אם אפשר לשאול, למה בכית מקודם? " דמון שאל, הוא הרצין . " או זה? זה לא כל כך חשוב. רציתי להתחמק מהבעיות אצלי קצת. " היא צחקקה והתעופפה לשמיים הכחולים , מותירה נצנצים על הרצפה. "אדלין אה? .." הביט דמון לשמיים וחזר לביתו. 

"איפה היית?!" לפתע נשמע קול כעוס וזועף . " הלכתי לנשום אוויר צח . " הגיב דמון , "יש לך מחויבות בתור הנסיך של הממלכה שלנו! תתנהג כראוי! נא ממך, הפסק לשוטט ברחובות כנער רגיל! אינך נער רגיל! אתה הנסיך וגם המלך הבא!" הדמות הייתה גבוהה, בעלת שיער שחום ומסודר, בגדיה היו כשמלה ארוכה בצבע אדמדם , ופניה היו יפות, עיניה היו חומות עם דבש, ושפתייה אדומות כשקיעה. " אני יודע את זה כבר. אמא! תפסיקי עם השטויות של אתה נסיך ולא נער רגיל! הלוואי והייתי נער רגיל! ולא נסיך מטופש! " כעוס היה דמון , סובב את גבו וצעד לעבר חדר פתוח , אמו סובבה את גבה אליו גם היא, והלכה. 


"אדלין! איפה היית?!" נשמע קול גברי , " סליחה אבא. הלכתי לנשום אוויר קצת.. " השפילה מבטה אדלין , "בכית? עינייך אדומות! האם קרה משהו? " במבט מודאג שאל אביה, " לא קרה דבר אבא. רק רציתי זמן לעצמי. " אדלין השיבה, חיבקה את אביה ופנתה לעבר המדרגות הארוכות . " אדלין, אם קרה משהו בנוגע ל-" נקטע אביה, " זה לא בנוגע אליו. זה משהו ביני לבין עצמי. " היא אמרה, ועלתה בזריזות במדרגות. 
____________________________________________________

זה הפרק הראשון בספר זה! מקווה שאהבתם!

הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אנשים חמדמדים עם דיסקורד שמשעמם להם
נשאלה לפני 11 שעות ע"י Lital5 (כרגע יש 8 תשובות)

דברו איתי
נשאלה לפני 11 שעות ע"י ᒪYᖇIᑕᗩᒪ (כרגע יש 10 תשובות)


סיפורים נוספים
דברים מוזרים - פאנפיק תקציר: הסיפור מדבר על העונה השלישית (עוד לא יצאה) שאני ממציאה .. יש את אותן הדמויות אבל דברים שונים לגמרי שאני מוסיפה (גם דמויות) מקווה שתאהבו ! שלום אחות. תקציר: 5 ערפדים שגרים בבית אחד. כשהפתעה מגיעה לביתם, והאמת מתגלה. האם הם יסלחו לאחד מהם ? המפלצת בחשכה תקציר: ג´יזל , בת ה19, מבינה שאפילו הבלתי אפשרי, אפשרי. כאשר היא צופה באדם נורה למוות, היא שמה לב לרוח אפלה, ואנרגיות שליליות חזקות, באותם רגעים אלו, נגלה בפניה הגרים ריפר, (Grim reaper) או "אל השאול." אשר לוקח את הנשמות של אנשים שנהרגו או נפטרו. האדון שלי תקציר: השראה מ.מ.ת שראיתי, מסופר על נערות שמוחזקות כעבדות, ובחורים שמחזיקים אותן. כשהאמת מתגלה, אף אחד לא יודע איך להתמודד איתה. מלחמת העם מ.ת.א תקציר: העם שלכם שונה. אנשי האצולה רשאים לקחת בעלות על האנשים הרגילים ולעשות איתם מה שהם רוצים. ויש מלחמה- מלחמה גדולה שאי אפשר לעמוד בפניה... אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד מלחמת הערפדים || מ.ת.א תקציר: ונקווה שלא ימחק... אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים תמותו תקציר: הרחק מכאן. תקציר: הרחק מכאן, זה ספר ההמשך לשקט שנשאר. למה עשיתה לי את זה?! (סוטה) תקציר: בספר הודעה חשובה לכל מי שקורא פרסי ג´קסון תקציר: הודעה חשובה לכל מי שקורא פרסי ג´קסון!! תחרות הציור של עיר הספרים 2019 / 2018 ( משוחזר ) || 🌸 レム•マルティネス ⯎ תקציר: אתם משתתפים ^^ וכן, נמחק לי המשתמש אז אמשיך מכאן ברוכים הבאים לעתיד מ.ת.א תקציר: בפנים רוצה אותך...3> תקציר: אהבה,מחלוקות,ריבים...מה קורה כשאנשים מוצאים/ות את עצמם בסיטואציה שהם/הן מתנשקים/ות עם אישה/גבר שהן/הם מרגישים/ות משהו כלפיו/יה? האם יכנעו להרגשה? או שמה יוותרו? once a lifetime | מ.ת.א עם אקאי תקציר: פרוט ווטר yuki no mahou- הקסם של יוקי תקציר: יוקי היא ילדה רגילה שחיה בכדור הארץ. יום אחד, כאשר יוקי מצילה נער מיצור מסתורי היא מגלה שהיא נצר לשושלת מלוכה של קוסמים ושעכשיו עליה להתחיל ללמוד באקדמיה לקוסמים, לשלוט בכוחותיה ולהביס את שדי האופל. האם יוקי תצליח? מריקולס ליידיבאג & צ´אט נואר עונות 2+3 המידע || אריאנה ליידי נואר ♥ תקציר: ספר המידע, התאוריות והספוילרים של מריקולס ליידיבאג וצ´אט נואר חזר! בספר ישנם ספוילרים, תאוריות, מידע ופרקים חדשים אשר יצאו! בואו היכנסו לעולם של מריקולס!רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!