התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
5852 קוראים


האקדמיה לכוחות על וילדים בעלי מעמד גבוה-מרלין!! - הפרק הראשון
אושרית המהממתת!!! | פורסם לפני 16 חודשים
  


יאייי סוף כל סוף אני מוציאה את הפרק הראשון!!! בהצלחה לי וקריאה מהנה לכולם!!!

פרק 1:היום הראשון של האקדמיה

לוסי לוסי!! קומי כבר את מאחרת בטירוף!!!" אמא אמרה בעצבים .

"מה את עושה לעזאזל בחדר שלי??" שאלתי אבל בתוכי חשבתי בעצם כמה פעמים אני צריכה להגיד לך לא להיכנס לחדר שלי?! את כנראה רוצה עד כדי כך שאני יעוף לך מהבית? טוב אבל זה לא חשוב כרגע יש לי לפחות אלף דברים חשובים יותר לעשות כרגע.

התארגנתי ויצאתי לאקדמיה בפעם הראשונה בחיי. אני מאוד מתרגשת,מפחדת,ומבוהלת....אבל עדיין ניסתי לעצור בכל כוחי את כל הבהלה הזאת. ניסתי לחייך כמה שיותר ולחשוב עד כמה נהדר יהיה לי שם. עם כל המחשבות שהיו לי פתאום אני שומעת את הנהג שלי אומר לי "אז שיהיה לך בהצלחה ושתהני אז להתראות". כל כך פחדתי באותו רגע שכבר חשבתי להמשיך לנסוע התאוששתי במהירות ונכנסתי לאקדמיה.

ראיתי המון המון תלמידים וכולם עשירים וסנובים,טוב, אבל מה חשבתי לעצמי הרי בית הספר הזה הוקם לזה ...חחחח.

טוב אז הוצאתי את הפתק ובפתק רשום לי היכן מגורי ,בניין 12 אזור 3 מחלקה א קומה 16 חדר 1013.לעזעזל,המקום פשוט ענק נאנחתי ואמרתי עד שאני יגיע לחדר שלי עוד מאתיים שנה."ה-הייי..." שמעתי קול שקורא לי בכזאת זהירות " לי קראת?" שאלתי ." כ-כן" שאלתי אותה "הכל בסדר?"  " כ-כן זה פ-פשוט פשוט שאני קצת.. פחדנית" "אהה חחחח" צחקתי "עלי?עלי את צוחקת?" אמרה בקול צרוד ורועד ודמעות בעיניה "לא את פשוט קצת ביישנית אבל זה לא דבר רע" אמרתי וניסיתי להקל על הלחץ שלה.

"אז מה השם שלך?" שאלתי "ל-לוציה ואת?" "לוסי ראסיטל אבל לוסי זה בסדר. "א- אז אפשר לשאול למה את כאן?"  "אני נסיכת השמש ואת?" "אני לא נסיכה אלה רק בת של דוכס..." "ומה עם אמא שלך?" "לא אין לי אמא רק אבא ושתי אחיות" "יואו סליחה לא ידעתי.." כמה סתומה את כבר יכולה להיות! אמרתי לעצמי "לא זה בסדר, ואת?" "נסיכת השמש לי יש זוג הורים אבל רק אחות אחת.." "אהה מגניב" "אז את יודעת איפה המגורים שלי אולי?  פשוט לא מצאתי את הדרך במקום הענק הזה..." "אפשר ליראות את הפתק שלך?" "כן" והראתי לה את הפתק המתוסבך הזה! והיא הנהנה בראשה ואמרה "כן בוודאי בגלל שאני ואת שותפות" "יש איזה מגניב החברה הראשונה שהכרתי כאן היא בעצם השותפה שלי לחדר" אז הגענו וראינו שיש שם מישהי יפיפייה כזאת עם שיער ועיניים בצבע ורוד ואז אמרתי לה "אז גם את איתנו?" והיא ענתה לי "ממש לא בחיים לא, דרשתי חדר לבד ולא עם איזה שתי בנות כמוכן " ומיד אחרי זה לוציה פרצה בבכי ורצה החוצה. 
סקר ראש בראש

איך הספר הראשון שלי?


לא ממש יפה, לא אהבתי

יפה נחמד, אהבתי!
צפייה בתוצאות
הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
אמוגי
מהמם! אהבתי
עודכן לפני 493 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

היום פתחתי מייל חדש!
נשאלה לפני 8 שעות ע"י אני ממש הומו (כרגע יש 3 תשובות)

מה זה פאנפיקים? ומה עושים בהם?
נשאלה לפני 5 שעות ע"י מיכלינקה (כרגע יש תשובה אחת)


סיפורים נוספים
אהבה על זמנית תקציר: לטנאקה יוקו היה חיים רגילים, ילדה בת 16 שלמשפחה שלה יש מסעדה יפנית מסורתית, עם משפחה וחברים וחיים רגילים. עד ש קול מפחיד ממקום לא מוכר אומר לה שמישהו משבש את מהלך ההיסטוריה והיא חייבת לחזור לעבר ולחפש את האשם ולהפסיק את הבעיה! פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר תשאלו את וולדמורט! תקציר: בגלל שאף אחד לא עשה את זה, אני עושה את זה.
- פרסומת -

דם בשדה הקרב תקציר: *** מוקדש לבלואי*** חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר גיבורי האולימפוס- הרפתקה נוספת תקציר: מה דרוש כדי לאהוב את הספר? פייפר, זיה והמיתולוגיות תקציר: זה מפגש בין הספרים של ריק על משפחת קיין וגיבורי האולימפוס השתיקה שהרסה אותי llנועהll תקציר: חתיכת סיפור, מוטב שתקראו (: תיכון המיפלצות- מ.ת.א (חדשש עוד פעםם) תקציר: ביצפר למפלצות... הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) המלחמה הגדולה (אנימציה) תקציר: מלחמה מתחוללת! כפר נגד כפר! (אנימצית סטיקמן) ניסוי הפנימייה- מ.ת. תקציר: תם ילדים בגילאי 15-17, לכולכם יש בעיות. הבעיות האלה יכולות להיות טראומות, הן יכולות להיות עבר רע, הן יכולות להיות חיי פשע או מה שלא תרצו, ובנוסף לכול אחד מכם יש כוח. לא משהוא חזק מדי או מועיל מידי. הפנימייה שאתם נמצאים בה נותנת לכם מקום בו אתם מקבלים הזדמ עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשת אלבום התמונות של בלו בירד מוֹן תקציר: כול הזכורנות של בלו במקום אחד עבודה בעיניים תקציר: .רשימת הפרקים:


תוכן עניינים
פרק ראשון
פרק 2 - פרק 2: היום הראשון ללימודים!
פרק 3 - פרק 3: חברים
פרק 4 - פרק 4: עבודת מחקר
פרק 5 - פרק 5: פרק של כל הדמויות שלי (פרק אמצע)!!
פרק 6 - פרק 5: אוליביה
פרק 7 - פרק 6: מסיבת ההורים
פרק 8 - פרק 8 :טרום נשף החורף
פרק 9 - פרק 9: הנשף חלק א
פרק 10 - פרק 10: הנשף חלק ב
פרק 11 - פרק 11: הנשף חלק ג
פרק 12 - פרק 12:הנשף חלק ד
פרק 13 - פרק 13: חזרה הביתה
פרק 14 - פרק 14:החזרה לשיגרה
פרק 15 - פרק 15: התייבשות
פרק 16 - פרק 16: האורח!
פרק 17 - פרק 17:ראי!
פרק 18 - פרק 18:הבטחה
פרק 19 - פרק 19: איום!
פרק 20 - פרק 20:הדרך הביתה
פרק 21 - פרק 21: אל תוך הלילה
פרק 22 - פרק 22: מפגש לא צפוי!
פרק 23 - פרק 23: ההצלה!
פרק 24 - פרק 24:החלמה מהירה!
פרק 25 - פרק 25:הפתעה מתוקה
פרק 26 - פרק 26: הדאנס בר לנוער!
פרק 27 - פרק 27:על בריונים וחיות אחרות...
פרק 28 - עונש מתוק!
פרק 29 - פרק 29:השקט שלפני הסערה
פרק 30 - פרק 30:קפיצה למים!
פרק 31 - פרק 31: יום נישואים שמח!!
פרק 32.1 - פרק 32:מסיבת סיום חלק א
פרק 32.2 - פרק 32:מסיבת סיום חלק א
פרק 33 - פרק 32:מסיבת סיום חלק ב


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!