התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
5096 קוראים


האקדמיה לכוחות על וילדים בעלי מעמד גבוה-מרלין!! - הפרק הראשון
אושרית המהממתת!!! | פורסם לפני 14 חודשים
  


יאייי סוף כל סוף אני מוציאה את הפרק הראשון!!! בהצלחה לי וקריאה מהנה לכולם!!!

פרק 1:היום הראשון של האקדמיה

לוסי לוסי!! קומי כבר את מאחרת בטירוף!!!" אמא אמרה בעצבים .

"מה את עושה לעזאזל בחדר שלי??" שאלתי אבל בתוכי חשבתי בעצם כמה פעמים אני צריכה להגיד לך לא להיכנס לחדר שלי?! את כנראה רוצה עד כדי כך שאני יעוף לך מהבית? טוב אבל זה לא חשוב כרגע יש לי לפחות אלף דברים חשובים יותר לעשות כרגע.

התארגנתי ויצאתי לאקדמיה בפעם הראשונה בחיי. אני מאוד מתרגשת,מפחדת,ומבוהלת....אבל עדיין ניסתי לעצור בכל כוחי את כל הבהלה הזאת. ניסתי לחייך כמה שיותר ולחשוב עד כמה נהדר יהיה לי שם. עם כל המחשבות שהיו לי פתאום אני שומעת את הנהג שלי אומר לי "אז שיהיה לך בהצלחה ושתהני אז להתראות". כל כך פחדתי באותו רגע שכבר חשבתי להמשיך לנסוע התאוששתי במהירות ונכנסתי לאקדמיה.

ראיתי המון המון תלמידים וכולם עשירים וסנובים,טוב, אבל מה חשבתי לעצמי הרי בית הספר הזה הוקם לזה ...חחחח.

טוב אז הוצאתי את הפתק ובפתק רשום לי היכן מגורי ,בניין 12 אזור 3 מחלקה א קומה 16 חדר 1013.לעזעזל,המקום פשוט ענק נאנחתי ואמרתי עד שאני יגיע לחדר שלי עוד מאתיים שנה."ה-הייי..." שמעתי קול שקורא לי בכזאת זהירות " לי קראת?" שאלתי ." כ-כן" שאלתי אותה "הכל בסדר?"  " כ-כן זה פ-פשוט פשוט שאני קצת.. פחדנית" "אהה חחחח" צחקתי "עלי?עלי את צוחקת?" אמרה בקול צרוד ורועד ודמעות בעיניה "לא את פשוט קצת ביישנית אבל זה לא דבר רע" אמרתי וניסיתי להקל על הלחץ שלה.

"אז מה השם שלך?" שאלתי "ל-לוציה ואת?" "לוסי ראסיטל אבל לוסי זה בסדר. "א- אז אפשר לשאול למה את כאן?"  "אני נסיכת השמש ואת?" "אני לא נסיכה אלה רק בת של דוכס..." "ומה עם אמא שלך?" "לא אין לי אמא רק אבא ושתי אחיות" "יואו סליחה לא ידעתי.." כמה סתומה את כבר יכולה להיות! אמרתי לעצמי "לא זה בסדר, ואת?" "נסיכת השמש לי יש זוג הורים אבל רק אחות אחת.." "אהה מגניב" "אז את יודעת איפה המגורים שלי אולי?  פשוט לא מצאתי את הדרך במקום הענק הזה..." "אפשר ליראות את הפתק שלך?" "כן" והראתי לה את הפתק המתוסבך הזה! והיא הנהנה בראשה ואמרה "כן בוודאי בגלל שאני ואת שותפות" "יש איזה מגניב החברה הראשונה שהכרתי כאן היא בעצם השותפה שלי לחדר" אז הגענו וראינו שיש שם מישהי יפיפייה כזאת עם שיער ועיניים בצבע ורוד ואז אמרתי לה "אז גם את איתנו?" והיא ענתה לי "ממש לא בחיים לא, דרשתי חדר לבד ולא עם איזה שתי בנות כמוכן " ומיד אחרי זה לוציה פרצה בבכי ורצה החוצה. 
סקר ראש בראש

איך הספר הראשון שלי?


לא ממש יפה, לא אהבתי

יפה נחמד, אהבתי!
צפייה בתוצאות
הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
אמוגי
מהמם! אהבתי
עודכן לפני 430 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

משחק תפקידים~ פנימייה (המשך)
נשאלה לפני 15 ימים ע"י 🌪 (כרגע יש 354 תשובות)

יש פה 14 מחוברים, עוד מעט בעיר הציורים יהיו יותר מחוברים מפה
נשאלה לפני שעה ע"י Good life (כרגע יש תשובה אחת)


סיפורים נוספים
אהבה על זמנית תקציר: לטנאקה יוקו היה חיים רגילים, ילדה בת 16 שלמשפחה שלה יש מסעדה יפנית מסורתית, עם משפחה וחברים וחיים רגילים. עד ש קול מפחיד ממקום לא מוכר אומר לה שמישהו משבש את מהלך ההיסטוריה והיא חייבת לחזור לעבר ולחפש את האשם ולהפסיק את הבעיה! עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשת פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר
- פרסומת -

ואז היא נכנסה תקציר: ילד פופולרי בכיתתו מתאהב בילדה הפחות פופולרית והעלילה מסתבכת המק(ו)בלת והחנונית תקציר: יש ילדה חדשה בתיכון וכל הבנים ישר מתאהבים בה גם מלך הכיתה, ולכן מלכת הכיתה לא רוצה שהיא תגנוב לה את מלך הכיתה והיא הופכת אותה לחנונית, והילדה נהית מלכת החנוניות. הן מנסות להפיל את מלכת הכיתה מהשלטון כך שהילדה החדשה תהיה מלכת הכיתה החדשה. ואז הילדה החדשה ו עידן חדש, נבואה חדשה תקציר: פאנפיק לגורלו של אפולו השלישי כי נמאס לי לחכות לרביעי! וקרדיט למשתמשת ´רייצ´ל ´ על הרעיון הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) Sailorin Town ספר1: זודיאק 2.0 תקציר: סיפורה של היילו בלק,ילדה עם אנטיליגנציה מפותחת לעומת רוב ´´חבריה´´ (עם אפשר לקרוא להם חברים)לכיתה,מפצחת פשעים ותעלומות בעיירת הרפאים המרוחקת בבריטניה,בעזרת ידידה,תומאס. עיתון עיר הספרים תקציר: עיתון עיר הספרים ימי שישי בערב יומנה של אנבת´ תקציר: בפנים:) העבר שלי תקציר: לקלרה יש חיים שהיא נורא רוצה להחליף. אמא שתיינית ומכה את קלרה לעיתים קרובות. עד שמגיעה יום אחד ששנה לקלרה את כל החיים תאונה. *מוקפא* תקציר: אתם תסתכלו כבר (-: מ.ת "רוח משפחה" עם דיימונד תקציר: חמישה אחים- זוג הורים, בית רדוף רוחות. תירשמו! ממלכה אחרת מ.ת.א תקציר: סודות ורק סודות אני? מה לי ולזה? תקציר: אממ אני לא סובלת לשים תקציר כאן סוריי....רשימת הפרקים:


תוכן עניינים
פרק ראשון
פרק 2 - פרק 2: היום הראשון ללימודים!
פרק 3 - פרק 3: חברים
פרק 4 - פרק 4: עבודת מחקר
פרק 5 - פרק 5: פרק של כל הדמויות שלי (פרק אמצע)!!
פרק 6 - פרק 5: אוליביה
פרק 7 - פרק 6: מסיבת ההורים
פרק 8 - פרק 8 :טרום נשף החורף
פרק 9 - פרק 9: הנשף חלק א
פרק 10 - פרק 10: הנשף חלק ב
פרק 11 - פרק 11: הנשף חלק ג
פרק 12 - פרק 12:הנשף חלק ד
פרק 13 - פרק 13: חזרה הביתה
פרק 14 - פרק 14:החזרה לשיגרה
פרק 15 - פרק 15: התייבשות
פרק 16 - פרק 16: האורח!
פרק 17 - פרק 17:ראי!
פרק 18 - פרק 18:הבטחה
פרק 19 - פרק 19: איום!
פרק 20 - פרק 20:הדרך הביתה
פרק 21 - פרק 21: אל תוך הלילה
פרק 22 - פרק 22: מפגש לא צפוי!
פרק 23 - פרק 23: ההצלה!
פרק 24 - פרק 24:החלמה מהירה!
פרק 25 - פרק 25:הפתעה מתוקה
פרק 26 - פרק 26: הדאנס בר לנוער!
פרק 27 - פרק 27:על בריונים וחיות אחרות...
פרק 28 - עונש מתוק!
פרק 29 - פרק 29:השקט שלפני הסערה
פרק 30 - פרק 30:קפיצה למים!
פרק 31 - פרק 31: יום נישואים שמח!!
פרק 32.1 - פרק 32:מסיבת סיום חלק א
פרק 32.2 - פרק 32:מסיבת סיום חלק א
פרק 33 - פרק 32:מסיבת סיום חלק ב


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!