התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
4958 קוראים


מסעות בזמן, פאנפיק מקורי ביותר לפרסי ג´קסון - הפרק הראשון
הלוחשת לספרים | פורסם לפני 13 חודשים
  


הלכתי לי בבית, עם השעון המיוחד שלי ביד. לחיצה אחת באמצע שלו- והופ אני שעה אחורה בזמן, וכן הלאה. אם אני מסובבת את המחוגים קדימה- אני חוזרת להווה. "יש לך שיעורים?" אמא שלי שאלה אותי בקול תקיף ומעצבן. ניסיתי להיזכר. אולי נסיעה בזמן תעזור. "לא זוכרת," הודיתי אחרי שתי דקות. אמא שלי נראתה עצבנית. הם יודעים על השעון שלי, כמובן. זה התגלה כשניסיתי לשנות ארוע משפחתי, וכמעט שיניתי את כל העולם (סיפור ארוך) וגרמתי לכמה מהאנשים שאני אוהבת להיעלם, פשוטו כמשמעו.  מסע בזמן דורש המון אחריות, ואסור להתערב באירועים כשנוסעים. מבאס, אני יודעת. "כתבת ביומן?" אמא שאלה, ונשכתי שפתיים. "לא," אמרתי בקול קטן. היא גלגלה עיניים, והציצה לי בשעון. פתאום היא חייכה. חייכתי גם. "הבית ספר נגמר לפני שעה וקצת, ואז המורה נתנה לי את השיעורים," אמרתי לה. היא הנהנה. אני גומרת ללמוד באחת בצהריים, והשעה עכשיו היא שתיים. אני בכיתה י"א, ככה שכל שיעור הוא חשוב. לקחתי נשימה עמוקה. "אל תתערבי בארועים," אמא שלי התחילה את הנאום הקבוע שלה לפני מסע בזמן. "אל תשני שום דבר. ואל-"  "תראי לעצמך את עצמך." אמרתי, וגלגלתי עיניים. היא עשתה פרצוף. "אבל מה זה משנה שאני לא מראה לעצמי את עצמי? הרי אני הקודמת (ככה אני קוראת לעצמי) יודעת על השעון," אמרתי בעצבנות. אמא נאנחה. "עדיף שלא תראי את עצמך הקודמת, מי יודע מה יקרה. אולי תתנגשו אחת בשנייה, אולי יקרה אירוע חדש שלא קרה בעבר הזה" אמרה. שפשפתי את העיניים בעייפות. "טוב, אני רק חוזרת לכיתה. זה לא כזה משנה הרבה. אני רק צריכה להסתתר מהמצלמות אבטחה שליד הכיתה..." אמרתי וניסיתי להיזכר. לפני שעה חזרתי מהשירותים של הבית ספר, ומורה אחת אמרה לי שלום בדרך חזרה לכיתה. מצמצתי, ונאנחתי. הלכה התכנית. "מה?" אמא שאלה אותי. הסברתי לה, והיא הנהנה. "אני פשוט אשאל את חברה שלי," אמרתי בכבדות, והלכתי לחדר שלי. אמא שלי חזרה לנוח.הדלקתי את הפלאפון שלי, ושלחתי הודעה לאביב, חברה הכי טובה שלי שאיתי בכיתה. ´היי. מה השיעורים היום?´ שלחתי. ´מחובר/ת´, היה כתוב מיד בוואצאפ של אביב. חייכתי לעצמי, וזינקתי למיטה. אביב כתבה לי מה השיעורים. אנחנו לומדות בישראל. ´שוב עופפת לך בשיעור?´ היא שלחה לי. ´כן,´ עניתי לה. היא שלחה סמיילי של גלגול עיניים, וצחקקתי. גם אביב יודעת על השעון שלי, אבל השבעתי אותה לשמור עליו בסוד. גם לה נעלם מישהו שהיא אוהבת בעקבות המסע הראשון שלי בזמן, שעוד הייתי חסרת ניסיון. ככה היא גילתה, בלית ברירה. העלמתי לה את החתול. אופס. ´למה פשוט לא חזרת בזמן לשיעור כדי לגלות מה השיעורים?´ היא שלחה לי. ´מסובך,´ עניתי.  ´טוב, אני הולכת לאכול. ניפגש אחרי הסוף שבוע... או יותר.´ היא שלחה לי סמיילי קורץ, והתנתקה. חייכתי והכנתי את השיעורים. היום יום חמישי. חופש, חופש, חופש.  כעבור שעתיים מיגעות סיימתי את כל המתמטיקה, ההסטוריה (האם לדעתך המסע לפולין חשוב? הסבר ונמק על פי דעותיך) ושמתי הכל בחזרה בתיק. קרסתי במיטה. שפשפתי את העיניים בעייפות, וחשבתי מחשבות רציניות. הייתי מושפעת מהשיעורים בהסטוריה באופן קשה. לשנות את העבר... לא לשנות... אומרים שבלי המלחמות לא היו מחשבים בעולם. אממ. אני אוהבת להיות במחשב. אני לא אשנה את העבר, אפילו שממש מתחשק לי להכניס בעיטה לכל ההם. הצצתי בשעון. הוא היה בצבע שחור עם מחוגים ומספרים לבנים, ואנלוגי, לא דיגיטלי. מצאתי אותו בחופש הגדול בשידה של אבא. היי, מי אמר שאסור לגעת בדברים של ההורים? אולי כדאי שאני יספר לכם מההתחלה. סקר ראש בראש

התחלה טובה? להמשיך?


כןןןןןןןןןןןןןן

לא
צפייה בתוצאות
הירשם לאתר כדי להגיב

תגובות
הלוחשת לספרים
תענו על הסקר
עודכן לפני 417 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

המשך למשחק ערפדים
נשאלה לפני 9 ימים ע"י ルーシー (כרגע יש 738 תשובות)

בא לי לחזור ולפרסם ספרים עד ש...
נשאלה לפני 11 שעות ע"י Взll (כרגע יש 2 תשובות)


סיפורים נוספים
סוף העולם....או שלא? תקציר: אבישג נפרדת מכדור הארץ לתמיד, כי בחדשות בכל העולם מודיעים שהכוכב מוצף כולו. איך היא תסתדר בחללית הענקית? מי יהיו חבריה כשבכוכב עצמו אף אחד כמעט לא דיבר איתה אולי חוץ מילדה אחת בביתה החדש בחללית העצומה? לסבית, מוריד?... תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן
- פרסומת -

נקמה מתוקה תקציר: תקופה חדשה מתחילה במחנה- האלים הזוטרים ביותר מכירים בילדיהם, והמחנה מתמלא במהירות רבה יותר. אך אין זה אומר שהחיים הם מי מנוחות... ילדה מיוחדת תקציר: ילדה עם כוחות מיוחדים ביקום רגיל המדריך לחיים תקציר: . אקדמיה למרגלים צעירים מ. ת. א תקציר: בפנים אפוקליפסהמ.ת.א תקציר: אבל לא בדיוק. מזהירה אני לא מכניסה כול אחד חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר כוכב נוצץ || פאנפיק על מריקולס ליידיבאג || אריאנה ♥ תקציר: המחשבות שלה מסובכות - בדיוק כמו כל מה שעומד מלפניה ומאחוריה. סיפור יסוד מ.ת.א תקציר: מ.ת.א על יסודות. לכל אחד יש יסוד. מלחמת העם מ.ת.א תקציר: העם שלכם שונה. אנשי האצולה רשאים לקחת בעלות על האנשים הרגילים ולעשות איתם מה שהם רוצים. ויש מלחמה- מלחמה גדולה שאי אפשר לעמוד בפניה... הבלוג של קירקה תקציר: יום בחייה של פאנגירל, התעוררות מאוחרת, בית ספר, קריאה, קריאה, סדרות, אנימה, עיר הספרים, צרחות, התפאנגרלות, אנימה, עריכה, ציור, למה אני לא לוקה מגורינה???? סוף. The Secret Moon daugther- בת הירח הסודית תקציר: שמתי לב שבספר שלי בת ארטמיס יש הרבה חורים בעלילה אז הנה החידוש לספר תשאלו את וולדמורט! תקציר: בגלל שאף אחד לא עשה את זה, אני עושה את זה. מסיבת פיג´ימות | מ.ת תקציר: מ.ת של מסיבת פיג´מות, עם אמת או חובה וכל החרתא הזה אמינו לכל אוהבי הארי פוטר! תקציר: לכל מה שקשור לפאנדום. תיתקרב אלי!(סוטה מאוד! 15+ לא להעתיק!) תקציר: כדי להיכנס!!!!!!!!!!!!!!!! רעיונות למ.ת תקציר: יש לי מ ל א רעיונות למ.תים ואני לא רוצה שיהיו לי יותר מידי סו...רשימת הפרקים:


תוכן עניינים
פרק ראשון
פרק 2 - איך הכל התחיל
פרק 3 - מה השעה?
פרק 4 - במרחבי הזמן
פרק 5 - היי, אבא
פרק 6 - מדברים
פרק 7 - "שבעה חצויים יענו לאתגר, עולם ומלואו יסער או יבער. נדרים לקיים על כלות הנשימה, בשערי המוות תגעש מלחמה"(אזהרת ספויילרים!!! מי שלא קרא את ´גיבורי האולימפוס´ שלא יקרא את הספר הזה בכלל!XD)
פרק 8 - מפגשים חברתיים (פה ניקו עם וויל (=)
פרק 9 - מחנה החצויים כחול לבן, ברוכים הבאים
פרק 10 - ביתן הפייסטוס
פרק 11 - חלום
פרק 12 - המבחנים, הצילו
פרק 13 - למה זה מגיע לי?
פרק 14 - בחזרה למחנה, איזו הקלה
פרק 15 - הנשק מתגלה- חלק א´
פרק 16 - הנשק מתגלה- חלק ב´
פרק 17 - המוזרות בשיאה
פרק 18 - אני מבורכת, הידד לי
פרק 19.1 - מה זה הקול המפחיד הזה?
פרק 19.2 - הודעה חשובה לכל קוראי הספר
פרק 20 - כמה אור
פרק 21 - כוחות על
פרק 22 - מסע? מי מו מה?
פרק 23 - מה קורה פה? שוב?
פרק 24 - המפלצת הראשונה שלנו, הידד
פרק 25 - אבא?
פרק 26 - לוריאנה, אפשר להלוות ממך את שקית ההקאה?
פרק 27 - בן אפולו ובן הרמס
פרק 28 - מתכננים תוכנית
פרק 29 - דרקון, מציאות או דמיון?(נק´ מבט: אביב)
פרק 30 - בועות, מים, בועות(נק´ מבט: אביב ניקסון)
פרק 31 - מים(נק´ מבט מיקה וואלדס)


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!