התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
1588 קוראים


שלושת הגדולות- מוקפא - הפרק הראשון
אריה צ´´ייס גריינג´´ר | פורסם לפני 22 חודשים
  


הקדמה


הספר מסופר על שלוש ילדות, ליה, לילה ושי לי, שהם בנות של שלושת הגדולים (ליה-זאוס, לילה-האדס ושי לי-פוסידון). הספר מספר על החברות, הנראת בילתי אפשרית שלהם, וכמובן על כל הבעיות הרגילות שיש לחצויים- מפלצות, מסעות חיפושים, בדיקות ניקיון בביתנים..

זה הספר הראשון שאני כותבת פה, אז בבקשה תתחשבו :)

תודה לכל מי שקורא:)

הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

צריך לסגור את האתר הזה
נשאלה לפני 3 ימים ע"י Going to hell again (כרגע יש 5 תשובות)

למה לדעתי עיר הספרים במצב הזה
נשאלה לפני 7 ימים ע"י עיר הספרים לשעבר (כרגע יש 36 תשובות)


סיפורים נוספים
השורד האחרון- פאנפיק על משחקי הרעב תקציר: לין, ילדה בת 12 ממחוז 11, לא יודעת שחייה עומדים להשתנות בעקבות טקס האסיף הראשון שלה. לאחר שהיא נבחרת למשחקי הרעב, היא מבינה. האם לין תמצא כוחות לנצח במשחקים? מפעל חתימות😜- אריה צ´ייס גריינג´ר (מוקפא) תקציר: מפעל חתימות שפתחתי כי אני מאוד אוהבת לעצב!
- פרסומת -

היורשים- מ.ת תקציר: מ.ת של היורשים (1) עם כל הדמויות שמכירים משם! שבע הממלכות (מחוננת) מ.ת תקציר: זה מ.ת של מחוננת.. גם למי שלא קרא, יש הסבר בפנים! ילדי רחוב מ.ת תקציר: כנסו עבדים מ.ת תקציר: בגלל שעוד מעט האתר נסגר וכמה ביקשו ממני אז למה לא המדריך המלא למשתמש עיר הספרים המתחיל תקציר: שיעמום והרבה קרינג´ נוסטלגי, הכל כדי שהעיר לא תמות והעיקר אתם (שזה מוזר כי אתם כבר מתים) חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר המופלאה-החיפושית והחתול השחור. תקציר: ניסיון כתיבה ראשון. כנסו פנימייה! תקציר: בוואו בואורשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!