התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
276 קוראים


מחנה הערפדים - הפרק הראשון
ד"ר דור | פורסם לפני 19 חודשים
  


היום זה היום זה היום הכי חשוב בשנה מחנה הערפדים נפתח. וכמו בכל שנה הם מזמינים בני אנוש למחנה והערפדים ימצצו להם את הדם אבל הפעם הם פותחים את המחנה לעוד המון אנשים וההרשמה לא מוגבלת היא רק עד לתאריך מסוים. בינתיים בניו יורק כל הילדים בארץ ניו יורק ירשמו הילדים חוץ מ10 ילדים מהעיר ניו יורק סיטי שיודעים את משעושים במחנה.הם יודעים את זה כי הם היחידים שניצלו. הילדים האלה בנו מחנה משלהם. בית עץ ששמו שם כורסאות כיסאות שולחנות הם הביאו קצת אוכל וחטיפים ושתייה וגם מכונת פופקורן וברד הם הביאו לפטופים ואפילו חיברו טלוויזיה עם כבל מאריך. מחנה די טוב והם גם הביאו שקשי"ם כדי לישון. הילדים האלה היו עשירים מאוד. ההורים שלהם קיבלו את הונם בזה שעזרו לביל גייטס עם מייקסופט ווינדוס.

הם היו החברים הכי טובים. ואז אחד מהם אומר אולי נתלונן למשטרה על המחנה שכמעט הרג אותנו. ואז כולם אמרו אולי טוב נו מקסימום לא יאמינו לנו ואם כן הם ישלחו ניידות ושוטרים עם סנייפרים ובזוקה אחת לחסל את כולם.הם הלכו למשטרה והמשטרה לא האמינה להם והם כמעט נכנסו לבית משוגעים. ואז הם חשבו עם יהיה לנו הוכחות אז הם יאמינו ואז כולם אמרו הרפתקה חדש יוצאת לדרך.


הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

לעולם אל תדגדג דרקון ישן.
נשאלה לפני 8 שעות ע"י שמאלה (כרגע יש 5 תשובות)

המלצות לספרים בווטפאד?
נשאלה לפני 2 ימים ע"י 🥒Pickle🥒 (כרגע יש 3 תשובות)


סיפורים נוספים
הצד האפל של סדרות הטלוויזיה תקציר: הצד האפל קריפיפסטות תקציר: הרבה קריפיפסטות קריפיות
- פרסומת -

השמיניה עונה 6 תקציר: העונה השישית של השמיניה עוד לא יצאה אז אני אוציא אותה ציזבט תקציר: ציזבט כל פרק החברה שאין לי... תקציר: מתח. היי קוראים לי אלי ואני בת 16 ואין לי ח..חבר..חברים ס..ס...סליחה אני קצת מ..מ...מגמגמת ואני אספר לכם ל...למה אין לי ח...ח...חברים... פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר מורדים תקציר: כולם מפחדים ממנו, מלורד היקום. ילדות עד גיל שנה הן הקורבנות העיקריים. אם הוא תפס אותה הפעם הבאה שהוריה יראו אותה זה כשהיא תירה להם בראש כמה שנים אחרי. השתיקה שהרסה אותי llנועהll תקציר: חתיכת סיפור, מוטב שתקראו (: ילדת שלום 3: ילדי מוות תקציר: המלחמה מעולם לא היתה יותר מחוכמת, ועכשיו הגיע הזמן לקרב קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשת אנים האבודה מ.ת עם רומי (Hermi) תקציר: אנים, עיר קסומה יפהפייה, היא עיר מאוד מיוחדת. חלק מהאנשים הגרים בה יכולים לשנות את צורתם לבעל חיים מסויים. כשמגיע ראש עיר חדש שרוצה לכלוא ולהשמיד את כל ה"מוטאנטים" לדבריו, הם צריכים לשרוד בעיר מלאה מלכודות. סיפור ילדים תקציר: ראש העיר הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) עבודה בעיניים תקציר: . חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר סוף העולם....או שלא? תקציר: אבישג נפרדת מכדור הארץ לתמיד, כי בחדשות בכל העולם מודיעים שהכוכב מוצף כולו. איך היא תסתדר בחללית הענקית? מי יהיו חבריה כשבכוכב עצמו אף אחד כמעט לא דיבר איתה אולי חוץ מילדה אחת בביתה החדש בחללית העצומה? Living upside down 2/ פרסבת´ תקציר: החיים מתהפכים שוב ושוב, והאלים ממשיכים לשחק עם הבובות הקטנות שלהם, השאלה היא, מה אפרודיטה עשתה עכשיו?רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!