התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
4230 קוראים


אלים אדירים - הפרק הראשון
הלוחשת לספרים | פורסם לפני 11 חודשים
  


קמתי בבוקר, עירנית. אני טיפוס בוקר שאוהב שמש. נתתי לשמש ללטף את פניי והרגשתי חום נעים בבטן. "אליזבת´! יש בית ספר, היום זה היום האחרון ולא מתאים לי לאחר!" מייקל אח שלי צרח מלמטה. עשיתי פרצוף והתארגנתי וירדתי למטה. מייקל בן 13, כמוני ושנינו נראים די אותו דבר- אולי בגלל שאנחנו תאומים. לי יש שיער בלונדיני וגם לו יש. לשנינו יש עיניים כחולות. מזל שאנחנו מתלבשים שונה, אחרת אך אחד בחיים לא היה מבדיל בינינו. מליסה אמא שלנו נראית לגמריי אחרת מאיתנו, שזה קטע מוזר. יש לה שיער שחור ועור לבן- אני ומייקל עם עור מוקה. יש לה עיניים ירוקות ולשנינו יש כחולות. בכול אופן, הלכנו לבית ספר ליום האחרון בהתרגשות. מייקל הלך לכיתה שלו, ואני לכיתה שלי. המורה שלי נינה הייתה שם וגם כול הילדים האחרים. אנחנו גומרים כיתה ז´. עמדתי בדלת וחיכיתי לנזיפות של נינה, אבל היום היא הייתה רכה במיוחד. אולי בגלל שזה היום האחרון. "אליזבת´! באמת, גם ביום האחרון של השנה את מאחרת? יש לך מזל שאי אפשר כבר לשנות דברים בתעודה" היא צעקה עליי. התכווצתי. נשמתי נשימה עמוקה, ויישבתי ליד ג´ין, חברה הכי טובה שלי. מולינו יושבים אדמונד ואיימי, וגם הם דיברו בלחישות. ג´ין חייכה אליי בהיזדהות כשבאתי לשבת לידה. "מה קרה הפעם?" לחשה לי. "סתם הסתכלתי על השמש" לחשתי חזרה והתיישבתי בכיסא פלסטיק הכחול שלי.


 היא נאנחה. "את תמיד סתם מסתכלת על השמש." לחשה, וחייכה חיוך קטן. חייכתי במבוכה. זה נכון- כול בוקר כשאני מתעוררת אני חייבת להסתכל על השמש ועל העצים. אין לי מושג למה. ג´ין לעומת זאת, תמיד חלמה לגור באוקיינוס הפתוח בארמון מתחת למים. היא יכולה להיות שעות במים כמו שאני יכולה שעות להסתכל על השמש ולא להסתנוור. קטע מוזר אצלי. נינה כחכחה בגרון. נזכרתי שעוד לא חופש והסתכלתי עליה במבט ללא הבעה. "אני מוציאה תלמידים לחלוקת תעודות, אתם בינתיים יכולים לדבר או לראות סרט במקרן. אחריי התעודות אתם חופשיים להתחיל את החופש הגדול." סיימה, וכולם הריעו. נאנחתי. ´יום מיותר´ חשבתי בצער. באים ביום האחרון רק לתעודות. גי´ן חייכה וקפצה במקום. "אחרי הבית ספר הולכים לים!" הזכירה לי. חייכתי. נינה הוציאה את התלמיד הראשון, וכולם דיברו בהתרגשות. הנהנתי בחיוך לג´ין. "אני אשתזף" אמרתי לה. היא גלגלה עיניים. "חלק מהקטע של ים זה לשחות גם, טיפשונת." נזפה בי. חייכתי. התלמיד הראשון חזר עם התעודה, לקח את התיק שלו והלך הבייתה בחיוך מאושר. "אדמונד!" נינה קראה בחוץ, ואדמונד יצא בפנים חוששות. התחלתי להתרגש. "אז מה התכניות שלך בחופש חוץ מלישון?" ג´ין שאלה אותי. משכתי בכתפיים.


"לא יודעת, סבא וסבתא, בריכה, ים" אמרתי לה. "התכנית הקלאסית" היא אמרה בחיוך. משכתי בכתפיים שוב. אדמונד חזר והלך. "ג´ורג´!" נינה קראה, והוא יצא עם התיק כבר על הגב. חששתי מהשיחה עם נינה. יש לי קשב וריכוז, וגם דיסלקציה. ג´ין התחילה להיראות גם מתוחה. היא די כמוני, חוץ מהקטע של הקשב וריכוז. יש לה רק דיסלקציה. אנחנו בכיתה ללקויי למידה למזלינו. שמעתי שאגה פתאום בחוץ, והרמתי את הראש להסתכל בחלון- כלום. גם ג´ין קפצה והסתכלה בחלון בפחד, ואז הסתכלה עליי בפרצוף מפוחד. "שמעת את זה גם?" היא לחשה, והנהנתי. היא נאנחה בהקלה. "חשבתי שהשתגעתי" אמרה. התבלבלתי. "מה?" שאלתי אותה. היא חייכה. "כבר חצי שנה אני שומעת את השאגה הזאת" אמרה. חייכתי בהקלה. "גם אני" אמרתי. היא הסתכלה עליי. ואז נינה אמרה: "אליזבת´!" וג´ין הסתכלה עליי ברחמים, ויצאתי. ג´ין ואיימי נשארו אחרונות לחכות בכיתה. איימי אני וג´ין לפעמים מדברות ביחד, אבל אנחנו לא כל כך בקשר. רק בבית ספר כזה. התיישבתי מול נינה. "בסדר, אליזבת´, זאת התעודה שלך. תסתכלי ותגידי לי מה דעתך" היא אמרה והוציאה אותה. בחנתי אותה בידיים רועדות. לשון- 60.- מתמטיקה- 70. חייכתי קצת. אנגלית- 78, חינוך- כמה מילים כי אין על זה ציון, אומנות- 100 כצפויי. הרמתי את הראש לנינה בחיוך. היא חייכה אליי גם להפתעתי. "כול הכבוד, אליזבת´. לשון הפתיע אותי לטובה- הייתי בטוחה שתיכשלי, אבל הצלחת. " אמרה והנהנה בעידוד. נשמתי נשימה עמוקה. היא שמה לי מקופלת בתוך התעודה, ואמרה: "חופש נעים" בחיוך. "איימי!" היא קראה מיד אחרי זה, ואיימי יצאה החוצה במבט ללא הבעה. חזרתי לכיתה לחכות, וראיתי שאדמונד מחכה לאיימי בחוץ. חייכתי אליה קצת כשהיא יצאה. היא הנהנה בעגמומיות וחזרתי לכיתה.  ג´ין נשארה אחרונה בלי תעודה.


 יישבנו בשתיקה בשולחן. היה שקט בכיתה כי כולם כבר התחילו את החופש חוץ משתינו. שמתי את הראש על השולחן. ואז שמעתי שוב את השאגה- הפעם יותר קרובה. קפאתי, והסתכלתי על החלון וכמעט צרחתי. הייתה שם מפלצת- ולידה היה מייקל, לכוד בפרצוף מפוחד שאף פעם לא ראיתי עליו. הוא דפק בחלון, מסמן לנו לצאת לעזור לו. המפלצת שאגה עליו. היו לה שלושה ראשים. אני וג´ין בהינו בה באימה. "ג´ין!" נינה קראה פתאום, וג´ין קפצה ויצאה. כעבור חמש דקות היא חזרה, והרימה את התיק שלה על הגב. המפלצת עדיין שאגה בחוץ. "ג´ין?" שאלתי אותה בפחד, והצבעתי לחלון. היא הרימה את המבט. "מה?" היא שאלה, ואז ראתה לאן אני מצביעה והתיק שלה נשמט מהכתף לרצפה. הבקבוק שלה רעד, למרות שאף אחת מאיתנו לא נגעה בו. בהיתי בו באימה. ואז הוא נפתח, והשפריץ ושבר את החלון. בום! הזכוכית נשברה, והמפלץ עם שלושה הראשים קיבלה שיטפון לארוחת בוקר. ג´ין רעדה במקום והצביעה על החלון ביד. בהיתי ביד שלה באימה. יכול להיות ש?... לא, זה מטורף מידי. מייקל התחיל לחייך אלינו בחוץ,  וללכת לכיוון של הבית שלנו. אני וג´ין הסתכלנו אחת על השנייה, ויצאנו מהכיתה הביתה גם בשתיקה.

סקר ראש בראש

ספר טוב? אהבתם? להמשיך?


כן אני רוצה לדעת מה יהיה בהמשך

לא, יש מספיק פאנפיקים על פרסי
צפייה בתוצאות
הירשם לאתר כדי להגיב

2 תגובות
~ SHIRA ~
יואו, סורי, הרגע ראיתי את התקציר :)
עודכן לפני 348 ימים
~ SHIRA ~
את מעתיקה קראתי את הספר הזה באתר HPortal
עודכן לפני 348 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

קטע , סוג של פריקה
נשאלה לפני שעה ע"י ᗪᗩᖇᒪIᑎG (כרגע יש 3 תשובות)

אני לא הבנתי למה כל השאלות על אקשן
נשאלה לפני 28 דקות ע"י רק דניאל (כרגע יש 3 תשובות)


סיפורים נוספים
חצויי חדש שקוראים לו ברנדון~ספר 2~ אחותי החדשה, אליס פטרסון תקציר: בשעה טובה, זאוס מביא לי אחות חדשה פאנפיק לצל הנחש, משפחת קיין והאלים המצריים תקציר: סיידי וקרטר הולכים למחנה החצויים, ביחד עם חרטומה חדשה שבחרה את דרך אנוביס ´לוריאנה´ פאנפיק לפרסי ג´קסון תקציר: כל הילדות אמה של לוראינה קראה לה ספר שקראו לו ´לב של עץ,´ ולגיבורה שלו קראו לוריאנה- ממש כמוה. אמא של לוריאנה אמרה לה שהיא נקראה על שמה, אבל לורי תמיד חשבה שהיא משוגעת. איך אפשר להיקרא על שם ילדה בספר? זה לא אפשרי. או שכן? להיות בת אתנה זה לא פיקניק תקציר: פאנפיק לפרסי ג´קסון? ניקרוסארס תקציר: ג ךל´צ/ךקצכךל´צכך The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח פנימיית מגניבים כנסו תקציר: באמא שלכם אהבה אסורה (יכול להיות סוטה מאוד 15+) תקציר: ג´ייסי היא משרתת בארמון, אבל מה קורה כשהיא מתאהבת ביורש העצר, ובמקביל - נעשית הזונה של המלך והנסיך האחר? Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים מחשבות תקציר: בפנים. Relax yourself with a cup of tea תקציר: כאלו ואחרים-בעיקר קטעי כתיבה וספוקן שני צדדים מ.ת.א משותף עם שחר תקציר: בפנים השקט שנשאר. תקציר: היא פקחה את עיניה וראתה רק לבן. היא הייתה מוקפת כל כולה בלבן הטהור הזה, שלרגע חשה שלווה ורוגע. הרגע הזה חלף במהירות, לפני שהספיקה בכלל למצמץ. "היא התעוררה!". היא שמעה צרחה נרגשת. זה כל הקסם | RON תקציר: עיניו החומות ננעצו בעיניה, היא נעצרה. הדם אזל מפניה, וכמה שהיא רצתה, היא באמת לא ידעה איך להגיב. איך מגיבים לאדם שלא ראית כלכך הרבה זמן, שהשאיר בך כתם שהולך איתך לכל מקום? היא התנשפה. לא. זה לא יכול להיות. העיר של פעם || עיתון עיר הספרים תקציר: כן, יש אינסוף עיתונים (שכבר הפסיקו לפעול) של עיר הספרים, אבל הפעם זה שונה. בלי כל הבולשיט של דיאבלוקס לאבס(המשך למ.ת של לינוי) תקציר: המשך למ.ת של לינוי.-. תחרות ציור!! ~הארלי קווין~ :> תקציר: -_- diabolik lovers-מ.ת.א עם לינוי תקציר: נאמ.רשימת הפרקים:


תוכן עניינים
פרק ראשון
פרק 2 - נק´ מבט: אליזבת´
פרק 3 - חלום (נק´ מבט: אליזבת´)
פרק 4 - זה ציפור? זה מטוס? לא, זה פגסוס עף בשמיים! (נק´ מבט: אליזבת´)
פרק 5 - עפים על פגסוס (נק´ מבט: מייקל)
פרק 6 - מגיעים למחנה החצויים (נק´ מבט: מייקל)
פרק 7 - מסיירים במחנה (נק מבט: מייקל)
פרק 8 - מקבלים נשקים (נק´ מבט: ג´ין)
פרק 9 - אני עוברת לביתן פוסידון, ומייקל ואליזבת´ לביתן אפולו (נק´ מבט: ג´ין)
פרק 10 - אימונים (נק´ מבט ג´ין)
פרק 11 - נק´ מבט: אליזבת´
פרק 12 - נק´ מבט: ג´ין
פרק 13 - אני בארמון של אבא (נק´ מבט: ג´ין)
פרק 14 - נק´ מבט: ג´ין
פרק 15 - המדורה מחליפה צבעים (נק´ מבט: מייקל)
פרק 16 - נק´ מבט: אליזבת´
פרק 17 - הודעה חשובה
פרק 18 - נק´ מבט: ג´ין
פרק 19 - האדמה הסתחררה מתחת לרגליי(נק´ מבט: מייקל)
פרק 20 - נק´ מבט: מייקל
פרק 21 - נק´ מבט: אליזבת´
פרק 22 - נק´ מבט: אליזבת´
פרק 23 - אחות אלוהית (נק´ מבט: ג´ין)
פרק 24 - נק´ מבט: מייקל
פרק 25 - נק´ מבט: מייקל (טוב, זה אחרי שאפולו היה בן תמותה במחנה החצויים אז מג קיימת פה)
פרק 26 - מרכבת אל הים (נק´ מבט: ג´ין)
פרק 27 - נק´ מבט: אליזבת´(שוב- זה אחרי כל ´האורקל הנסתר´ אפילו שאני לא יודעת את הסוף ._.)
פרק 28 - איזה מין שם זה בוב? (נק´ מבט: מייקל)
פרק 29 - אש, ועוד אש, ועוד אש. ולי עדיין קר. (נק´ מבט: מייקל)
פרק 30 - תפוס את הדגל מתחת למים (נק´ מבט: מייקל)
פרק 31 - נק´ מבט: מייקל
פרק 32 - נק´ מבט: ג´ין
פרק 33 - ושוב מתחילים מחדש(נק´ מבט: ג´ין)
פרק 34 - תפוס את הדגל ביער (נק´ מבט: אליזבת´)
פרק 35 - כל ההורים באים, איזה כיף! (נק´ מבט אליזבת´)
פרק 36 - מדברים שיחה מפחידה והזוייה (נק´ מבט: אליזבת´)
פרק 37 - לכל הרוחות (נק´ מבט: מייקל)
פרק 38 - נק´ מבט: מייקל
פרק 39 - אחות חדשה נוספת (נק´ מבט: ג´ין)
פרק 40 - הציידות (נק´ מבט: אליזבת´)
פרק 41 - מגיפה (נק´ מבט: מייקל)


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!