התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
6603 קוראים


אלים אדירים - הפרק הראשון
הלוחשת לספרים | פורסם לפני 19 חודשים
  


קמתי בבוקר, עירנית. אני טיפוס בוקר שאוהב שמש. נתתי לשמש ללטף את פניי והרגשתי חום נעים בבטן. "אליזבת´! יש בית ספר, היום זה היום האחרון ולא מתאים לי לאחר!" מייקל אח שלי צרח מלמטה. עשיתי פרצוף והתארגנתי וירדתי למטה. מייקל בן 13, כמוני ושנינו נראים די אותו דבר- אולי בגלל שאנחנו תאומים. לי יש שיער בלונדיני וגם לו יש. לשנינו יש עיניים כחולות. מזל שאנחנו מתלבשים שונה, אחרת אך אחד בחיים לא היה מבדיל בינינו. מליסה אמא שלנו נראית לגמריי אחרת מאיתנו, שזה קטע מוזר. יש לה שיער שחור ועור לבן- אני ומייקל עם עור מוקה. יש לה עיניים ירוקות ולשנינו יש כחולות. בכול אופן, הלכנו לבית ספר ליום האחרון בהתרגשות. מייקל הלך לכיתה שלו, ואני לכיתה שלי. המורה שלי נינה הייתה שם וגם כול הילדים האחרים. אנחנו גומרים כיתה ז´. עמדתי בדלת וחיכיתי לנזיפות של נינה, אבל היום היא הייתה רכה במיוחד. אולי בגלל שזה היום האחרון. "אליזבת´! באמת, גם ביום האחרון של השנה את מאחרת? יש לך מזל שאי אפשר כבר לשנות דברים בתעודה" היא צעקה עליי. התכווצתי. נשמתי נשימה עמוקה, ויישבתי ליד ג´ין, חברה הכי טובה שלי. מולינו יושבים אדמונד ואיימי, וגם הם דיברו בלחישות. ג´ין חייכה אליי בהיזדהות כשבאתי לשבת לידה. "מה קרה הפעם?" לחשה לי. "סתם הסתכלתי על השמש" לחשתי חזרה והתיישבתי בכיסא פלסטיק הכחול שלי.


 היא נאנחה. "את תמיד סתם מסתכלת על השמש." לחשה, וחייכה חיוך קטן. חייכתי במבוכה. זה נכון- כול בוקר כשאני מתעוררת אני חייבת להסתכל על השמש ועל העצים. אין לי מושג למה. ג´ין לעומת זאת, תמיד חלמה לגור באוקיינוס הפתוח בארמון מתחת למים. היא יכולה להיות שעות במים כמו שאני יכולה שעות להסתכל על השמש ולא להסתנוור. קטע מוזר אצלי. נינה כחכחה בגרון. נזכרתי שעוד לא חופש והסתכלתי עליה במבט ללא הבעה. "אני מוציאה תלמידים לחלוקת תעודות, אתם בינתיים יכולים לדבר או לראות סרט במקרן. אחריי התעודות אתם חופשיים להתחיל את החופש הגדול." סיימה, וכולם הריעו. נאנחתי. ´יום מיותר´ חשבתי בצער. באים ביום האחרון רק לתעודות. גי´ן חייכה וקפצה במקום. "אחרי הבית ספר הולכים לים!" הזכירה לי. חייכתי. נינה הוציאה את התלמיד הראשון, וכולם דיברו בהתרגשות. הנהנתי בחיוך לג´ין. "אני אשתזף" אמרתי לה. היא גלגלה עיניים. "חלק מהקטע של ים זה לשחות גם, טיפשונת." נזפה בי. חייכתי. התלמיד הראשון חזר עם התעודה, לקח את התיק שלו והלך הבייתה בחיוך מאושר. "אדמונד!" נינה קראה בחוץ, ואדמונד יצא בפנים חוששות. התחלתי להתרגש. "אז מה התכניות שלך בחופש חוץ מלישון?" ג´ין שאלה אותי. משכתי בכתפיים.


"לא יודעת, סבא וסבתא, בריכה, ים" אמרתי לה. "התכנית הקלאסית" היא אמרה בחיוך. משכתי בכתפיים שוב. אדמונד חזר והלך. "ג´ורג´!" נינה קראה, והוא יצא עם התיק כבר על הגב. חששתי מהשיחה עם נינה. יש לי קשב וריכוז, וגם דיסלקציה. ג´ין התחילה להיראות גם מתוחה. היא די כמוני, חוץ מהקטע של הקשב וריכוז. יש לה רק דיסלקציה. אנחנו בכיתה ללקויי למידה למזלינו. שמעתי שאגה פתאום בחוץ, והרמתי את הראש להסתכל בחלון- כלום. גם ג´ין קפצה והסתכלה בחלון בפחד, ואז הסתכלה עליי בפרצוף מפוחד. "שמעת את זה גם?" היא לחשה, והנהנתי. היא נאנחה בהקלה. "חשבתי שהשתגעתי" אמרה. התבלבלתי. "מה?" שאלתי אותה. היא חייכה. "כבר חצי שנה אני שומעת את השאגה הזאת" אמרה. חייכתי בהקלה. "גם אני" אמרתי. היא הסתכלה עליי. ואז נינה אמרה: "אליזבת´!" וג´ין הסתכלה עליי ברחמים, ויצאתי. ג´ין ואיימי נשארו אחרונות לחכות בכיתה. איימי אני וג´ין לפעמים מדברות ביחד, אבל אנחנו לא כל כך בקשר. רק בבית ספר כזה. התיישבתי מול נינה. "בסדר, אליזבת´, זאת התעודה שלך. תסתכלי ותגידי לי מה דעתך" היא אמרה והוציאה אותה. בחנתי אותה בידיים רועדות. לשון- 60.- מתמטיקה- 70. חייכתי קצת. אנגלית- 78, חינוך- כמה מילים כי אין על זה ציון, אומנות- 100 כצפויי. הרמתי את הראש לנינה בחיוך. היא חייכה אליי גם להפתעתי. "כול הכבוד, אליזבת´. לשון הפתיע אותי לטובה- הייתי בטוחה שתיכשלי, אבל הצלחת. " אמרה והנהנה בעידוד. נשמתי נשימה עמוקה. היא שמה לי מקופלת בתוך התעודה, ואמרה: "חופש נעים" בחיוך. "איימי!" היא קראה מיד אחרי זה, ואיימי יצאה החוצה במבט ללא הבעה. חזרתי לכיתה לחכות, וראיתי שאדמונד מחכה לאיימי בחוץ. חייכתי אליה קצת כשהיא יצאה. היא הנהנה בעגמומיות וחזרתי לכיתה.  ג´ין נשארה אחרונה בלי תעודה.


 יישבנו בשתיקה בשולחן. היה שקט בכיתה כי כולם כבר התחילו את החופש חוץ משתינו. שמתי את הראש על השולחן. ואז שמעתי שוב את השאגה- הפעם יותר קרובה. קפאתי, והסתכלתי על החלון וכמעט צרחתי. הייתה שם מפלצת- ולידה היה מייקל, לכוד בפרצוף מפוחד שאף פעם לא ראיתי עליו. הוא דפק בחלון, מסמן לנו לצאת לעזור לו. המפלצת שאגה עליו. היו לה שלושה ראשים. אני וג´ין בהינו בה באימה. "ג´ין!" נינה קראה פתאום, וג´ין קפצה ויצאה. כעבור חמש דקות היא חזרה, והרימה את התיק שלה על הגב. המפלצת עדיין שאגה בחוץ. "ג´ין?" שאלתי אותה בפחד, והצבעתי לחלון. היא הרימה את המבט. "מה?" היא שאלה, ואז ראתה לאן אני מצביעה והתיק שלה נשמט מהכתף לרצפה. הבקבוק שלה רעד, למרות שאף אחת מאיתנו לא נגעה בו. בהיתי בו באימה. ואז הוא נפתח, והשפריץ ושבר את החלון. בום! הזכוכית נשברה, והמפלץ עם שלושה הראשים קיבלה שיטפון לארוחת בוקר. ג´ין רעדה במקום והצביעה על החלון ביד. בהיתי ביד שלה באימה. יכול להיות ש?... לא, זה מטורף מידי. מייקל התחיל לחייך אלינו בחוץ,  וללכת לכיוון של הבית שלנו. אני וג´ין הסתכלנו אחת על השנייה, ויצאנו מהכיתה הביתה גם בשתיקה.

סקר ראש בראש

ספר טוב? אהבתם? להמשיך?


כן אני רוצה לדעת מה יהיה בהמשך

לא, יש מספיק פאנפיקים על פרסי
צפייה בתוצאות
הירשם לאתר כדי להגיב

2 תגובות
~ SHIRA ~
יואו, סורי, הרגע ראיתי את התקציר :)
עודכן לפני 594 ימים
~ SHIRA ~
את מעתיקה קראתי את הספר הזה באתר HPortal
עודכן לפני 594 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אני עוזבת את האתר.... סוג של...
נשאלה לפני 8 שעות ע"י Ouni (כרגע יש 3 תשובות)

שיטטטט
נשאלה לפני 8 שעות ע"י Ouni (כרגע יש תשובה אחת)


סיפורים נוספים
פיקצרים לפרסי ג´קסון, כל מה שלא סופר תקציר: כל מיני פיקצרים יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן סוף העולם....או שלא? תקציר: אבישג נפרדת מכדור הארץ לתמיד, כי בחדשות בכל העולם מודיעים שהכוכב מוצף כולו. איך היא תסתדר בחללית הענקית? מי יהיו חבריה כשבכוכב עצמו אף אחד כמעט לא דיבר איתה אולי חוץ מילדה אחת בביתה החדש בחללית העצומה? ילדה מיוחדת תקציר: ילדה עם כוחות מיוחדים ביקום רגיל עבודה בעיניים תקציר: . פיקצרים לפרסי ג´קסון, כל מה שלא סופר תקציר: כל מיני פיקצרים חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר השתיקה שהרסה אותי llנועהll תקציר: חתיכת סיפור, מוטב שתקראו (: פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשת ניסוי הפנימייה- מ.ת. תקציר: תם ילדים בגילאי 15-17, לכולכם יש בעיות. הבעיות האלה יכולות להיות טראומות, הן יכולות להיות עבר רע, הן יכולות להיות חיי פשע או מה שלא תרצו, ובנוסף לכול אחד מכם יש כוח. לא משהוא חזק מדי או מועיל מידי. הפנימייה שאתם נמצאים בה נותנת לכם מקום בו אתם מקבלים הזדמ יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן תשאלו את קוזמו ^^ תקציר: אתם שואלים אני עונה חה חה החברה שאין לי... תקציר: מתח. היי קוראים לי אלי ואני בת 16 ואין לי ח..חבר..חברים ס..ס...סליחה אני קצת מ..מ...מגמגמת ואני אספר לכם ל...למה אין לי ח...ח...חברים... מורדים תקציר: כולם מפחדים ממנו, מלורד היקום. ילדות עד גיל שנה הן הקורבנות העיקריים. אם הוא תפס אותה הפעם הבאה שהוריה יראו אותה זה כשהיא תירה להם בראש כמה שנים אחרי. ילדת שלום 3: ילדי מוות תקציר: המלחמה מעולם לא היתה יותר מחוכמת, ועכשיו הגיע הזמן לקרב קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי אנים האבודה מ.ת עם רומי (Hermi) תקציר: אנים, עיר קסומה יפהפייה, היא עיר מאוד מיוחדת. חלק מהאנשים הגרים בה יכולים לשנות את צורתם לבעל חיים מסויים. כשמגיע ראש עיר חדש שרוצה לכלוא ולהשמיד את כל ה"מוטאנטים" לדבריו, הם צריכים לשרוד בעיר מלאה מלכודות.רשימת הפרקים:


תוכן עניינים
פרק ראשון
פרק 2 - נק´ מבט: אליזבת´
פרק 3 - חלום (נק´ מבט: אליזבת´)
פרק 4 - זה ציפור? זה מטוס? לא, זה פגסוס עף בשמיים! (נק´ מבט: אליזבת´)
פרק 5 - עפים על פגסוס (נק´ מבט: מייקל)
פרק 6 - מגיעים למחנה החצויים (נק´ מבט: מייקל)
פרק 7 - מסיירים במחנה (נק מבט: מייקל)
פרק 8 - מקבלים נשקים (נק´ מבט: ג´ין)
פרק 9 - אני עוברת לביתן פוסידון, ומייקל ואליזבת´ לביתן אפולו (נק´ מבט: ג´ין)
פרק 10 - אימונים (נק´ מבט ג´ין)
פרק 11 - נק´ מבט: אליזבת´
פרק 12 - נק´ מבט: ג´ין
פרק 13 - אני בארמון של אבא (נק´ מבט: ג´ין)
פרק 14 - נק´ מבט: ג´ין
פרק 15 - המדורה מחליפה צבעים (נק´ מבט: מייקל)
פרק 16 - נק´ מבט: אליזבת´
פרק 17 - הודעה חשובה
פרק 18 - נק´ מבט: ג´ין
פרק 19 - האדמה הסתחררה מתחת לרגליי(נק´ מבט: מייקל)
פרק 20 - נק´ מבט: מייקל
פרק 21 - נק´ מבט: אליזבת´
פרק 22 - נק´ מבט: אליזבת´
פרק 23 - אחות אלוהית (נק´ מבט: ג´ין)
פרק 24 - נק´ מבט: מייקל
פרק 25 - נק´ מבט: מייקל (טוב, זה אחרי שאפולו היה בן תמותה במחנה החצויים אז מג קיימת פה)
פרק 26 - מרכבת אל הים (נק´ מבט: ג´ין)
פרק 27 - נק´ מבט: אליזבת´(שוב- זה אחרי כל ´האורקל הנסתר´ אפילו שאני לא יודעת את הסוף ._.)
פרק 28 - איזה מין שם זה בוב? (נק´ מבט: מייקל)
פרק 29 - אש, ועוד אש, ועוד אש. ולי עדיין קר. (נק´ מבט: מייקל)
פרק 30 - תפוס את הדגל מתחת למים (נק´ מבט: מייקל)
פרק 31 - נק´ מבט: מייקל
פרק 32 - נק´ מבט: ג´ין
פרק 33 - ושוב מתחילים מחדש(נק´ מבט: ג´ין)
פרק 34 - תפוס את הדגל ביער (נק´ מבט: אליזבת´)
פרק 35 - כל ההורים באים, איזה כיף! (נק´ מבט אליזבת´)
פרק 36 - מדברים שיחה מפחידה והזוייה (נק´ מבט: אליזבת´)
פרק 37 - לכל הרוחות (נק´ מבט: מייקל)
פרק 38 - נק´ מבט: מייקל
פרק 39 - אחות חדשה נוספת (נק´ מבט: ג´ין)
פרק 40 - הציידות (נק´ מבט: אליזבת´)
פרק 41 - מגיפה (נק´ מבט: מייקל)
פרק 42 - נשמה שחורה(נק´ מבט: מייקל)
פרק 43.1 -
פרק 43.2 - הודעה חשובה לכל קוראי הספר


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!