התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
4806 קוראים


אלים אדירים - הפרק הראשון
הלוחשת לספרים | פורסם לפני 13 חודשים
  


קמתי בבוקר, עירנית. אני טיפוס בוקר שאוהב שמש. נתתי לשמש ללטף את פניי והרגשתי חום נעים בבטן. "אליזבת´! יש בית ספר, היום זה היום האחרון ולא מתאים לי לאחר!" מייקל אח שלי צרח מלמטה. עשיתי פרצוף והתארגנתי וירדתי למטה. מייקל בן 13, כמוני ושנינו נראים די אותו דבר- אולי בגלל שאנחנו תאומים. לי יש שיער בלונדיני וגם לו יש. לשנינו יש עיניים כחולות. מזל שאנחנו מתלבשים שונה, אחרת אך אחד בחיים לא היה מבדיל בינינו. מליסה אמא שלנו נראית לגמריי אחרת מאיתנו, שזה קטע מוזר. יש לה שיער שחור ועור לבן- אני ומייקל עם עור מוקה. יש לה עיניים ירוקות ולשנינו יש כחולות. בכול אופן, הלכנו לבית ספר ליום האחרון בהתרגשות. מייקל הלך לכיתה שלו, ואני לכיתה שלי. המורה שלי נינה הייתה שם וגם כול הילדים האחרים. אנחנו גומרים כיתה ז´. עמדתי בדלת וחיכיתי לנזיפות של נינה, אבל היום היא הייתה רכה במיוחד. אולי בגלל שזה היום האחרון. "אליזבת´! באמת, גם ביום האחרון של השנה את מאחרת? יש לך מזל שאי אפשר כבר לשנות דברים בתעודה" היא צעקה עליי. התכווצתי. נשמתי נשימה עמוקה, ויישבתי ליד ג´ין, חברה הכי טובה שלי. מולינו יושבים אדמונד ואיימי, וגם הם דיברו בלחישות. ג´ין חייכה אליי בהיזדהות כשבאתי לשבת לידה. "מה קרה הפעם?" לחשה לי. "סתם הסתכלתי על השמש" לחשתי חזרה והתיישבתי בכיסא פלסטיק הכחול שלי.


 היא נאנחה. "את תמיד סתם מסתכלת על השמש." לחשה, וחייכה חיוך קטן. חייכתי במבוכה. זה נכון- כול בוקר כשאני מתעוררת אני חייבת להסתכל על השמש ועל העצים. אין לי מושג למה. ג´ין לעומת זאת, תמיד חלמה לגור באוקיינוס הפתוח בארמון מתחת למים. היא יכולה להיות שעות במים כמו שאני יכולה שעות להסתכל על השמש ולא להסתנוור. קטע מוזר אצלי. נינה כחכחה בגרון. נזכרתי שעוד לא חופש והסתכלתי עליה במבט ללא הבעה. "אני מוציאה תלמידים לחלוקת תעודות, אתם בינתיים יכולים לדבר או לראות סרט במקרן. אחריי התעודות אתם חופשיים להתחיל את החופש הגדול." סיימה, וכולם הריעו. נאנחתי. ´יום מיותר´ חשבתי בצער. באים ביום האחרון רק לתעודות. גי´ן חייכה וקפצה במקום. "אחרי הבית ספר הולכים לים!" הזכירה לי. חייכתי. נינה הוציאה את התלמיד הראשון, וכולם דיברו בהתרגשות. הנהנתי בחיוך לג´ין. "אני אשתזף" אמרתי לה. היא גלגלה עיניים. "חלק מהקטע של ים זה לשחות גם, טיפשונת." נזפה בי. חייכתי. התלמיד הראשון חזר עם התעודה, לקח את התיק שלו והלך הבייתה בחיוך מאושר. "אדמונד!" נינה קראה בחוץ, ואדמונד יצא בפנים חוששות. התחלתי להתרגש. "אז מה התכניות שלך בחופש חוץ מלישון?" ג´ין שאלה אותי. משכתי בכתפיים.


"לא יודעת, סבא וסבתא, בריכה, ים" אמרתי לה. "התכנית הקלאסית" היא אמרה בחיוך. משכתי בכתפיים שוב. אדמונד חזר והלך. "ג´ורג´!" נינה קראה, והוא יצא עם התיק כבר על הגב. חששתי מהשיחה עם נינה. יש לי קשב וריכוז, וגם דיסלקציה. ג´ין התחילה להיראות גם מתוחה. היא די כמוני, חוץ מהקטע של הקשב וריכוז. יש לה רק דיסלקציה. אנחנו בכיתה ללקויי למידה למזלינו. שמעתי שאגה פתאום בחוץ, והרמתי את הראש להסתכל בחלון- כלום. גם ג´ין קפצה והסתכלה בחלון בפחד, ואז הסתכלה עליי בפרצוף מפוחד. "שמעת את זה גם?" היא לחשה, והנהנתי. היא נאנחה בהקלה. "חשבתי שהשתגעתי" אמרה. התבלבלתי. "מה?" שאלתי אותה. היא חייכה. "כבר חצי שנה אני שומעת את השאגה הזאת" אמרה. חייכתי בהקלה. "גם אני" אמרתי. היא הסתכלה עליי. ואז נינה אמרה: "אליזבת´!" וג´ין הסתכלה עליי ברחמים, ויצאתי. ג´ין ואיימי נשארו אחרונות לחכות בכיתה. איימי אני וג´ין לפעמים מדברות ביחד, אבל אנחנו לא כל כך בקשר. רק בבית ספר כזה. התיישבתי מול נינה. "בסדר, אליזבת´, זאת התעודה שלך. תסתכלי ותגידי לי מה דעתך" היא אמרה והוציאה אותה. בחנתי אותה בידיים רועדות. לשון- 60.- מתמטיקה- 70. חייכתי קצת. אנגלית- 78, חינוך- כמה מילים כי אין על זה ציון, אומנות- 100 כצפויי. הרמתי את הראש לנינה בחיוך. היא חייכה אליי גם להפתעתי. "כול הכבוד, אליזבת´. לשון הפתיע אותי לטובה- הייתי בטוחה שתיכשלי, אבל הצלחת. " אמרה והנהנה בעידוד. נשמתי נשימה עמוקה. היא שמה לי מקופלת בתוך התעודה, ואמרה: "חופש נעים" בחיוך. "איימי!" היא קראה מיד אחרי זה, ואיימי יצאה החוצה במבט ללא הבעה. חזרתי לכיתה לחכות, וראיתי שאדמונד מחכה לאיימי בחוץ. חייכתי אליה קצת כשהיא יצאה. היא הנהנה בעגמומיות וחזרתי לכיתה.  ג´ין נשארה אחרונה בלי תעודה.


 יישבנו בשתיקה בשולחן. היה שקט בכיתה כי כולם כבר התחילו את החופש חוץ משתינו. שמתי את הראש על השולחן. ואז שמעתי שוב את השאגה- הפעם יותר קרובה. קפאתי, והסתכלתי על החלון וכמעט צרחתי. הייתה שם מפלצת- ולידה היה מייקל, לכוד בפרצוף מפוחד שאף פעם לא ראיתי עליו. הוא דפק בחלון, מסמן לנו לצאת לעזור לו. המפלצת שאגה עליו. היו לה שלושה ראשים. אני וג´ין בהינו בה באימה. "ג´ין!" נינה קראה פתאום, וג´ין קפצה ויצאה. כעבור חמש דקות היא חזרה, והרימה את התיק שלה על הגב. המפלצת עדיין שאגה בחוץ. "ג´ין?" שאלתי אותה בפחד, והצבעתי לחלון. היא הרימה את המבט. "מה?" היא שאלה, ואז ראתה לאן אני מצביעה והתיק שלה נשמט מהכתף לרצפה. הבקבוק שלה רעד, למרות שאף אחת מאיתנו לא נגעה בו. בהיתי בו באימה. ואז הוא נפתח, והשפריץ ושבר את החלון. בום! הזכוכית נשברה, והמפלץ עם שלושה הראשים קיבלה שיטפון לארוחת בוקר. ג´ין רעדה במקום והצביעה על החלון ביד. בהיתי ביד שלה באימה. יכול להיות ש?... לא, זה מטורף מידי. מייקל התחיל לחייך אלינו בחוץ,  וללכת לכיוון של הבית שלנו. אני וג´ין הסתכלנו אחת על השנייה, ויצאנו מהכיתה הביתה גם בשתיקה.

סקר ראש בראש

ספר טוב? אהבתם? להמשיך?


כן אני רוצה לדעת מה יהיה בהמשך

לא, יש מספיק פאנפיקים על פרסי
צפייה בתוצאות
הירשם לאתר כדי להגיב

2 תגובות
~ SHIRA ~
יואו, סורי, הרגע ראיתי את התקציר :)
עודכן לפני 411 ימים
~ SHIRA ~
את מעתיקה קראתי את הספר הזה באתר HPortal
עודכן לפני 411 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

הולכים לקיק או לאימבו?
נשאלה לפני 49 דקות ע"י אה ישרמוטות (כרגע יש תשובה אחת)

קיצר תורידו קיק כבר
נשאלה לפני שעה ע"י morte (כרגע יש 2 תשובות)


סיפורים נוספים
פאנפיק לפרסי ג´קסון- בן אריסטאוס, אל הדבורים, עצי הפירות ובעלי החיים המבוייתים תקציר: קוראים לי אריסטו. וזה הסיפור על איך מחיים נורמליים מ.ת שמבוסס על סדרה שכתבתי עם חברה- למ"ע שמה תקציר: אתם חיים בעיר עם כוחות על, ומידי פעם יש... תיכנסו לתקציר אנשים בעקבות התיבה- החטיפה תקציר: פאנפיק לפרסי ג´קסון ציידי המפלצות 2הילדה משום מקום תקציר: קוראים לי שירה. ואני אספר לכם את הסיפור שלי- איך הגעתי משום מקום, למקום שוקק חיים מסתתרת בתוך עצמי תקציר: הספר הוא על חיי, בהם התאהבתי בחברה טובה שלי. אש ומים מ.ת.א || Angel תקציר: מ.ת.א על שתי חבורות נערים, חבורה אחת שולטת באש, חבורת אחת במים, האש זה הרעים המים זה הטובים. עוד פרטים בספר - ברודווי קולג´ תקציר: הגהלצגפ את מספרת לי? תקציר: 2 בחורים מתאהבים בבחורה שלא מאוהבת בהם. נקודת מבט מצד אחותה התאומה, שמאוהבת באחד. תחרות כתיבה מקצועית| דרו ריי תקציר: תחרות כתיבה רצינית ומקצועית... המשימות יתמקדו בעיקר על שיפור הכתיבה שלכם ועל מקוריות, זה עומד להיות כיף! מפעל חתימות תקציר: בספר בית קפה של משרתים||מ.ת.א של דולפינה תקציר: למה מה חשבתם? יחי המלכה! || מ.ת.א משותף עם ארטמיס תקציר: בפנים Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפנים חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח היער האפל | מ.ת.א תקציר: --->.<--- תחרות ציורים||lucy תקציר: שוב אומרת כמו בספר הקודם, אני לא כזאת ציירת. אני כן במגמה ציורים אבל לא כזאת טובה. עד גיל 18 יעבור... תקציר: ברוק מקנזי בת שבע עשרה צריכה להתמודד עם הרבה דברים, עם אח קטן בשם פיטר, עוד שבועיים יום הולדת 18 ואמם אווה שחולה במחלה סופנית. אך לאחרונה נוסף ללאנה אירוע חדש וקצת מפחיד לחיים שלה...רשימת הפרקים:


תוכן עניינים
פרק ראשון
פרק 2 - נק´ מבט: אליזבת´
פרק 3 - חלום (נק´ מבט: אליזבת´)
פרק 4 - זה ציפור? זה מטוס? לא, זה פגסוס עף בשמיים! (נק´ מבט: אליזבת´)
פרק 5 - עפים על פגסוס (נק´ מבט: מייקל)
פרק 6 - מגיעים למחנה החצויים (נק´ מבט: מייקל)
פרק 7 - מסיירים במחנה (נק מבט: מייקל)
פרק 8 - מקבלים נשקים (נק´ מבט: ג´ין)
פרק 9 - אני עוברת לביתן פוסידון, ומייקל ואליזבת´ לביתן אפולו (נק´ מבט: ג´ין)
פרק 10 - אימונים (נק´ מבט ג´ין)
פרק 11 - נק´ מבט: אליזבת´
פרק 12 - נק´ מבט: ג´ין
פרק 13 - אני בארמון של אבא (נק´ מבט: ג´ין)
פרק 14 - נק´ מבט: ג´ין
פרק 15 - המדורה מחליפה צבעים (נק´ מבט: מייקל)
פרק 16 - נק´ מבט: אליזבת´
פרק 17 - הודעה חשובה
פרק 18 - נק´ מבט: ג´ין
פרק 19 - האדמה הסתחררה מתחת לרגליי(נק´ מבט: מייקל)
פרק 20 - נק´ מבט: מייקל
פרק 21 - נק´ מבט: אליזבת´
פרק 22 - נק´ מבט: אליזבת´
פרק 23 - אחות אלוהית (נק´ מבט: ג´ין)
פרק 24 - נק´ מבט: מייקל
פרק 25 - נק´ מבט: מייקל (טוב, זה אחרי שאפולו היה בן תמותה במחנה החצויים אז מג קיימת פה)
פרק 26 - מרכבת אל הים (נק´ מבט: ג´ין)
פרק 27 - נק´ מבט: אליזבת´(שוב- זה אחרי כל ´האורקל הנסתר´ אפילו שאני לא יודעת את הסוף ._.)
פרק 28 - איזה מין שם זה בוב? (נק´ מבט: מייקל)
פרק 29 - אש, ועוד אש, ועוד אש. ולי עדיין קר. (נק´ מבט: מייקל)
פרק 30 - תפוס את הדגל מתחת למים (נק´ מבט: מייקל)
פרק 31 - נק´ מבט: מייקל
פרק 32 - נק´ מבט: ג´ין
פרק 33 - ושוב מתחילים מחדש(נק´ מבט: ג´ין)
פרק 34 - תפוס את הדגל ביער (נק´ מבט: אליזבת´)
פרק 35 - כל ההורים באים, איזה כיף! (נק´ מבט אליזבת´)
פרק 36 - מדברים שיחה מפחידה והזוייה (נק´ מבט: אליזבת´)
פרק 37 - לכל הרוחות (נק´ מבט: מייקל)
פרק 38 - נק´ מבט: מייקל
פרק 39 - אחות חדשה נוספת (נק´ מבט: ג´ין)
פרק 40 - הציידות (נק´ מבט: אליזבת´)
פרק 41 - מגיפה (נק´ מבט: מייקל)
פרק 42 - נשמה שחורה(נק´ מבט: מייקל)
פרק 43.1 -
פרק 43.2 - הודעה חשובה לכל קוראי הספר


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!