התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
907 קוראים


הפנימייה הכחולה (14+)- מבוסס על הספר "פנימייה בכחול" מאת ילד.ה זבל - הפרק הראשון
m.a.y.a32 | פורסם לפני 15 חודשים
  


קודם כל, כל הזכויות על הרעיון לספר שמורות ל "ילד.ה זבל"

חשבתי שהרעיון של הספר יכול להתפתח ולהיות ממש מעניין, אבל הפרק האחרון שהועלה בספר הועלה לפני 10 חודשים והיה לי ממש חבל על הרעיון, אז החלטתי לכתוב את הספר בעצמי.

מקווה שתיהנו


****


פיטר התעורר כשקרני השמש הראשונות, שחדרו אל תוך החדר הקטן דרך התריסים השבורים הקבועים בחלון החדר, ריצדו מול עיינו העצומות ודגדגו את אפו הקטן ולחיו העגולות זרויי הנמשים. הוא פקח את עיינו הירוקות-כחולות באיטיות ובישנוניות, תוך שהוא נאנח בקול על כך שנאלץ להתעורר מוקדם, אך שמח שלפחות לא ייאלץ לחכות בתור כדי להתקלח. הוא הסיט מעליו את השמיכה הישנה שכיסתה אותו, התיישב במיטתו החורקת, פיהק בקול ושפשף את עינו. הוא שלח יד אל השעון, שהיה מונח על השידה השבורה-למחצה הצמודה למיטתו. שלושה ספרים עבים איזנו את רגלה הלא- סימטרית של השידה, שנשברה כשהעץ העתיק החל להתפורר. השעון הורה כי השעה היא 6:52 בבוקר- לא כזה מוקדם, יחסית לפיטר. פיטר פיהק שנית, התמתח מעט וקם ממיטתו, מדדה בצעדים עייפים אל מחוץ לחדר שלו, ואל חדר האמבטיה, תוך שהוא נזהר שלא לדרוך בטעות על אחד מאחיו הקטנים, שישנו על מזרונים על רצפת החדר הקטן. לרוע מזלו, כשהגיע פיטר אל דלת חדר האמבטיה גילה כי אחד מאחיו הגדולים התעורר לפניו וכבר תפס את המקלחת, שהייתה היחידה בכל הבית... 

עד שהגיע תורו של פיטר להיכנס להתקלח, תור ארוך של נערים ישנוניים השתרך מאחוריו. דלת חדר האמבטיה נפתחה בחריקה ומן החדר יצא אחיו הבכור של פיטר, ג´יימס, ואיתו אדי מים חמים וריחניים. ג´יימס הסתכל על פיטר, ועל יתר האחים שמחכים בתור למקלחת במבט מתנשא ואז צחק: " אני מקווה שנשארו מספיק מים חמים בשביל כולכם, יפיופים" ג´ימס פרע את שיערו של פיטר, שבכך מקרה היה מבולגן, ואז המשיך אל חדרו.

"עזבו את המים, חסר לכם אם אני לא מספיק להתקלח בגללכם" צעק מסוף התור דניאל, שהיה האח הרביעי, אחרי פיטר. "ובכן פיטר, למה אתה מחכה?" קרא ג´יימס בהתגרות מחדרו.

 "תיכנס כבר!" צעקו עליו שאר האחים ופיטר נדחף בכוח אל תוך חדר האמבטיה.

פיטר טרק אחריו את הדלת בזעם והתיישב על מושב האסלה הסגור. הוא נאנח בקול, בפעם השנייה הבוקר. הפעם, זה בגלל האחים המעצבנים שלו... אילו רק היה יכול לקבל קצת שקט מדי פעם... אולי גם חדר לבד ומקלחת רגועה, בלי זירוזים מתשעה אחים מרגיזים... פיטר רק חשב על האחים שלו, וכבר נשמעה דפיקה בדלת "נו, היפיפיה הנרדמת, אתה מתכוון להיכנס להתקלח היום?" 

"אויש נו, די! תעזבו אותי בשקט!" צעק פיטר אל מחוץ לדלת. "תנו לי להתקלח, אלוהים ישמור..." פיטר פתח את הברז החלוד, פשט מעליו את הפיג´מה שלו ונכנס אל מתחת לזרם המים החמים. הוא כל כך רצה למשוך את הזמן כדי לעצבן את האחים שלו, ומגע זרם המים היה כל כך נעים על עורו, אבל הוא ידע שבסוף גם לו לא יישאר זמן להתארגן, לכן שלח את ידו אל הסבון, קירצף במהירות את גופו הרזה ואת שיערו החום-ערמוני ושטף את הקצף במים. דפיקות נוספות נשמעו מכיוון הדלת, מלוות בקריאות שונות ונשנות, אך פיטר התעלם והחליט להישאר, למרות זמנו הקצוב, עוד קצת מתחת לזרם המים. רק כשהתגברו הדפיקות הוא נכנע וקרא בכעס: "אני יוצא! תירגעו, יישאר לכם זמן!" 

הוא סגר את הברז, בחר לעצמו את המגבת הכי נקייה שיכל למצוא מבין ערימת המגבות הזרוקות על הרצפה, התעטף בה ויצא החוצה.

"סוף-סוף" אמר שון, שחיכה אחרי פיטר בתור. "אולי היית מושך את הזמן עוד קצת, יפיופה." צחק שון ותפס בידו את פניו של פיטר.

"עזוב אותי ותיכנס להתקלח כבר, חתיכת מפלצת.." צחק פיטר. "מפלצת העוגיות.." אמר שון ונכנס לחדר האמבטיה, סוגר את הדלת מאחוריו. אומנם הם דיי מעצבנים, אבל פיטר כן אוהב את האחים שלו. טוב, לפחות את חלקם.

הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

המשך למשחק מאתמול
נשאלה לפני 10 שעות ע"י KᗩᗯᗩII ♡ (כרגע יש 3 תשובות)

המשך רק למגנובים כי באלי
נשאלה לפני 2 ימים ע"י ( ◔ ౪◔) (כרגע יש 536 תשובות)


סיפורים נוספים
המדריך ה(כמעט) מלא למשיכה של בנות לבנים תקציר: טיפים לגבי התנהגות, תכונות אופי וטיפוח שכל בן חייב לדעת חוקים חדשים | מ.ת.א תקציר: בפנים. מ.ת מחנה החצויים (איזה מקורית אני) תקציר: . תקועים בעבר מ.ת תקציר: בספר הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) דוגמה טובה ונעלי עקב (14+) || חן סיפורים תקציר: דרמה משפחתית: הספר נכתב מנקודת מבטה של אולגה, בת השש. הוריה גרושים ואמה אלכוהוליסטית ועובדת בזנות. מגיל שנתיים, אולגה מחקה את אמה בהכל, היא לא יודעת שזה לא בסדר. אביה נלחם עליה, לא יודע איזו דוגמה רעה מקבלת בתו. היער המכושף מ.ת (רק בנות) תקציר: מ.ת של בנות בלבד!!! רק רציתי...The fox girl🦊🦊 תקציר: נו אין לי כוחחח הדעות הלא חשובות שלי~ תקציר: עצוב היער האפל | מ.ת.א תקציר: --->.<--- המכשפים של מרלין והחרב של ארתור תקציר: רקערקערע ילדות שנות ה80 תקציר: לא מגלה תחרות כתיבה מקצועית| דרו ריי תקציר: תחרות כתיבה רצינית ומקצועית... המשימות יתמקדו בעיקר על שיפור הכתיבה שלכם ועל מקוריות, זה עומד להיות כיף! m+a -mariculous lady bug תקציר: כשאדריאן מתאהב במרינט ... וכשליידיבאג מתאהבת בצאט ... מה קורה כשאדריאן לומד להכיר את מרינט וליידיבאג את צאט ? להיות חצויי זה לא קל תקציר: פאנפיק לפרסי ג´קסון?רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!