התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
1090 קוראים


הפנימייה הכחולה (14+)- מבוסס על הספר "פנימייה בכחול" מאת ילד.ה זבל - הפרק הראשון
m.a.y.a32 | פורסם לפני 18 חודשים
  


קודם כל, כל הזכויות על הרעיון לספר שמורות ל "ילד.ה זבל"

חשבתי שהרעיון של הספר יכול להתפתח ולהיות ממש מעניין, אבל הפרק האחרון שהועלה בספר הועלה לפני 10 חודשים והיה לי ממש חבל על הרעיון, אז החלטתי לכתוב את הספר בעצמי.

מקווה שתיהנו


****


פיטר התעורר כשקרני השמש הראשונות, שחדרו אל תוך החדר הקטן דרך התריסים השבורים הקבועים בחלון החדר, ריצדו מול עיינו העצומות ודגדגו את אפו הקטן ולחיו העגולות זרויי הנמשים. הוא פקח את עיינו הירוקות-כחולות באיטיות ובישנוניות, תוך שהוא נאנח בקול על כך שנאלץ להתעורר מוקדם, אך שמח שלפחות לא ייאלץ לחכות בתור כדי להתקלח. הוא הסיט מעליו את השמיכה הישנה שכיסתה אותו, התיישב במיטתו החורקת, פיהק בקול ושפשף את עינו. הוא שלח יד אל השעון, שהיה מונח על השידה השבורה-למחצה הצמודה למיטתו. שלושה ספרים עבים איזנו את רגלה הלא- סימטרית של השידה, שנשברה כשהעץ העתיק החל להתפורר. השעון הורה כי השעה היא 6:52 בבוקר- לא כזה מוקדם, יחסית לפיטר. פיטר פיהק שנית, התמתח מעט וקם ממיטתו, מדדה בצעדים עייפים אל מחוץ לחדר שלו, ואל חדר האמבטיה, תוך שהוא נזהר שלא לדרוך בטעות על אחד מאחיו הקטנים, שישנו על מזרונים על רצפת החדר הקטן. לרוע מזלו, כשהגיע פיטר אל דלת חדר האמבטיה גילה כי אחד מאחיו הגדולים התעורר לפניו וכבר תפס את המקלחת, שהייתה היחידה בכל הבית... 

עד שהגיע תורו של פיטר להיכנס להתקלח, תור ארוך של נערים ישנוניים השתרך מאחוריו. דלת חדר האמבטיה נפתחה בחריקה ומן החדר יצא אחיו הבכור של פיטר, ג´יימס, ואיתו אדי מים חמים וריחניים. ג´יימס הסתכל על פיטר, ועל יתר האחים שמחכים בתור למקלחת במבט מתנשא ואז צחק: " אני מקווה שנשארו מספיק מים חמים בשביל כולכם, יפיופים" ג´ימס פרע את שיערו של פיטר, שבכך מקרה היה מבולגן, ואז המשיך אל חדרו.

"עזבו את המים, חסר לכם אם אני לא מספיק להתקלח בגללכם" צעק מסוף התור דניאל, שהיה האח הרביעי, אחרי פיטר. "ובכן פיטר, למה אתה מחכה?" קרא ג´יימס בהתגרות מחדרו.

 "תיכנס כבר!" צעקו עליו שאר האחים ופיטר נדחף בכוח אל תוך חדר האמבטיה.

פיטר טרק אחריו את הדלת בזעם והתיישב על מושב האסלה הסגור. הוא נאנח בקול, בפעם השנייה הבוקר. הפעם, זה בגלל האחים המעצבנים שלו... אילו רק היה יכול לקבל קצת שקט מדי פעם... אולי גם חדר לבד ומקלחת רגועה, בלי זירוזים מתשעה אחים מרגיזים... פיטר רק חשב על האחים שלו, וכבר נשמעה דפיקה בדלת "נו, היפיפיה הנרדמת, אתה מתכוון להיכנס להתקלח היום?" 

"אויש נו, די! תעזבו אותי בשקט!" צעק פיטר אל מחוץ לדלת. "תנו לי להתקלח, אלוהים ישמור..." פיטר פתח את הברז החלוד, פשט מעליו את הפיג´מה שלו ונכנס אל מתחת לזרם המים החמים. הוא כל כך רצה למשוך את הזמן כדי לעצבן את האחים שלו, ומגע זרם המים היה כל כך נעים על עורו, אבל הוא ידע שבסוף גם לו לא יישאר זמן להתארגן, לכן שלח את ידו אל הסבון, קירצף במהירות את גופו הרזה ואת שיערו החום-ערמוני ושטף את הקצף במים. דפיקות נוספות נשמעו מכיוון הדלת, מלוות בקריאות שונות ונשנות, אך פיטר התעלם והחליט להישאר, למרות זמנו הקצוב, עוד קצת מתחת לזרם המים. רק כשהתגברו הדפיקות הוא נכנע וקרא בכעס: "אני יוצא! תירגעו, יישאר לכם זמן!" 

הוא סגר את הברז, בחר לעצמו את המגבת הכי נקייה שיכל למצוא מבין ערימת המגבות הזרוקות על הרצפה, התעטף בה ויצא החוצה.

"סוף-סוף" אמר שון, שחיכה אחרי פיטר בתור. "אולי היית מושך את הזמן עוד קצת, יפיופה." צחק שון ותפס בידו את פניו של פיטר.

"עזוב אותי ותיכנס להתקלח כבר, חתיכת מפלצת.." צחק פיטר. "מפלצת העוגיות.." אמר שון ונכנס לחדר האמבטיה, סוגר את הדלת מאחוריו. אומנם הם דיי מעצבנים, אבל פיטר כן אוהב את האחים שלו. טוב, לפחות את חלקם.

הירשם לאתר כדי להגיב

שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

מי רוצה להרשם למ.ת שלי עם דיימונד
נשאלה לפני 20 דקות ע"י יסמין אלור/כלבים+זאבים+שועלים/גאמורה/וונדר וומן/סאמירה/קליפס (כרגע יש תשובה אחת)

מישהו רוצה לעשות איתי מ. ת. ת רציני?
נשאלה לפני 2 שעות ע"י Bitch Lasagna (כרגע יש 2 תשובות)


סיפורים נוספים
המדריך ה(כמעט) מלא למשיכה של בנות לבנים תקציר: טיפים לגבי התנהגות, תכונות אופי וטיפוח שכל בן חייב לדעת פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר לפרוט על מיתרי הלב|| אבלין תקציר: סיפורם של חמישה חברי להקה, לכל אחד יש את הבעיות שלו, את החששות שלו, את רקע שלו. אבל לכולם דבר אחד משותף: אהבתם למוזיקה. מ.ת "רוח משפחה" עם דיימונד תקציר: חמישה אחים- זוג הורים, בית רדוף רוחות. תירשמו! עולם טוב יותר תקציר: היי! אני מפרסמת את זה בעוד אתר. סיפור מקורי שלי! הדמיות הראשיות בהשראת דמויות חשובות בחיים שלי. כל פרק אני אקדיש למישהוא שיצרתי בהשראתו דמות מסוימת בפרק. זה הסיפור הראשון שאני כותבת ואני חושבת שהוא יהיה ארוך. אני לא יודעת איך לתת לסיפור תקציר אז פשוט תק תאוריות וסודות על גרוויטי פולס תקציר: תאוריות מקוריות וחדשות על גרוויטי פולס למשל תאורית שלושת האחים(שהתבררה כנכונה!!), המועדון הסודי,טד סטריינג´, פיט סטאנלי (כמובן) , סטאנפורד או סטאנלי (שהתבררה כנכונה!!) קודים ועוד מלכת הלילה תקציר: --- הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) ממלכה אחרת מ.ת.א תקציר: סודות ורק סודות אהבה אסורה בבית הספר תקציר: סיפור על בחור בשם ג´וני שבא ללמוד בבית ספר ומתאהב בבחור מקובל ומבוגר ממנו ומקווה להיות איתו חרטומים מאוהבים תקציר: הרתפתקאות סיידי וולט אחרי נצחון על אפופיס שמנסים לחיות יחד כבני אנוש נורמלים. אבל סיידי תצטרך להתמודד מול מחזר נוסף שמאיים עלייה ועל וולט . מה סיידי תחליט ומה וולט יעשה? כוכב נוצץ || פאנפיק על מריקולס ליידיבאג || אריאנה ♥ תקציר: המחשבות שלה מסובכות - בדיוק כמו כל מה שעומד מלפניה ומאחוריה. יומני היקר תקציר: בהשראת הספר: ´´הבלוג של החיים שלי´´,רק במציאות...כמה שאני לא החלטית... תחרות כתיבה! תקציר: טוב אז החלטתי לעשות תחרות כתיבה , אתם תחשבו שאני לא מקצועית! אבל אני ממש השתדל להיות רצינית! עולם הדוגמניות|רכילויות וכזה|ול תקציר: בואו בואו נעשה קצת צחוקים, צריך קצת שטויות לאזן את כל החרא שאני כותבת עליורשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!