התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
5083 קוראים


מגנוס צ´ייס נפגש עם מחנה החצויים - הפרק הראשון
הלוחשת לספרים | פורסם לפני 22 חודשים
  


אנבת´ נראתה מהוססת. "מאיפה לספר לך?" שאלה אותי. חשבתי קצת. "מאחרי שברחת מהבית" הצעתי. היא חייכה. היא סיפרה לי על לוק ותאליה, איך שהם היו כמו משפחה בשבילה, ואיך היא כול הזמן רצתה מסע חיפושים וכירון לא הרשה לה. "עכשיו אני מבינה למה" אמרה. צחקתי. ואז קלטתי שזאת לא הייתה בדיחה. "אה" אמרתי כמו אידיוט. היא חייכה והמשיכה לספר על המסע הראשון שלה, עם החבר שלה פרסי. בנקודה כלשהי היה לה קשה לספר, והיא אמרה שהיא נפלה לבור גדול ומפחיד. "איזה בור?" שאלתי. היא הרצינה. "טרטרוס," אמרה. משכתי בכתפיים כי השם הזה לא אמר לי כלום. היא סיפרה לי בקושי רב מה היא עברה שם, ועל בוב ודמסן. חיבקתי אותה וניחמתי אותה כשהיא בכתה, וחשבתי שאני הולך להפסיד בהתערבות. "מה הסיפור שלך?" היא מחתה את העיניים וסיימה אחרי שהם הביסו את גאיה. חייכתי. סיפרתי לה על זה שמתי וחזרתי לחיים. היא חייכה כאילו זה נשמע לה מוכר. "וואלה" אמרה. הנהנתי וסיפרתי לה על פנריר הזאב שכבלנו ועל חברים שלי, הארת´ ובליצן. "הוא גמד?" שאלה. "כן" אמרתי. "והארת´... הוא אלף?" שאלה. הנהנתי. היא הנידה בראשה. "כמה אלים כבר יש?" מלמלה. חייכתי. "לא יודע" אמרתי. "רוצה לראות את המחנה?" היא שאלה. "בטח" השבתי. ג´ק זימזם בתליון שלי, וקלטתי שלא הצגתי אותו לאנבת´. הפכתי אותו ללהב. "אנבת´, זה ג´ק, ג´ק- זאת בת דודה שלי, אנבת´" ערכתי בינהם הכירות. היא בחנה אותו. "נעים מאוד" אמר ג´ק. אנבת´ נרתעה קצת לאחור. "הוא מדבר?" התפלאה. "כן, אני מדבר. למה כולם מופתעים מיזה?" ג´ק רטן. חייכתי. אנבת´ חייכה גם. "אף פעם לא ראיתי להב מדבר וראיתי הרבה להבים" אמרה. ג´ק נחר בבוז. "אז הגיע הזמן" הוא אמר. אנבת´ צחקה. "וואו. טוב, מגנוס, אני חייבת לחזור למחנה, אני יוכל לשאול את כירון מתי אתה יכול לבוא אלינו. אני מניחה שתחזור ל.. ולהלה?" היא שאלה ואמרה לאט את המילה ´ולהלה.´ ´"כן, אם אני נשאר יותר מידי במידגרד יתחילו לחשוד בי" אמרתי. היא הנהנה ולחצנו ידיים לפרידה. היא שרקה למשהו, ומיד ראיתי בשמיים ציפור שחורה. לא. לא ציפור. סוס עם כנפיים. היא חייכה. "בלאקג´ק, תכיר את מגנוס וג´ק" אמרה. הסוס צהל, והינחתי שהוא אמר ´נעים להכיר´. חייכתי. "היי, הוא לא יכול להיות ג´ק. אני ג´ק." אמר הלהב. צחקתי. "בלאקג´ק, לא ג´ק" אמרה אנבת´ בחיוך. "הממ". אמר ג´ק.  "שיהיה". אנבת´ עלתה על בלאקג´ק ונופפה לי בידה. "נתראה" אמרה. הנהנתי והם המריאו לשחקים.

הירשם לאתר כדי להגיב

6 תגובות
ארטמיס
חמוד
עודכן לפני 642 ימים
הלוחשת לספרים
מגנס זה בעברית ומגנוס זה השם המקורי, באנגלית...
עודכן לפני 674 ימים
לונה ~כי אלי זה לא מאגניב~
לא כותבים מגנוס,כותבים מגנס.... אבל אהבתי את הספר
עודכן לפני 674 ימים
הלוחשת לספרים
בעצם עכשיו
עודכן לפני 675 ימים
הלוחשת לספרים
אני ימשיך מחר
עודכן לפני 675 ימים
👻THE Zombie👻
אני ממש רוצה לדעת מה יקרה במחנה החצויים ומה יקרה כשהוא יפגוש את פרסי!
עודכן לפני 675 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

היי רק נרשמתי וזה לא נותן לי תמונת פרופיל
נשאלה לפני 3 שעות ע"י Monkiy (כרגע יש 8 תשובות)

לא הייתי פה חצי שנה
נשאלה לפני 7 שעות ע"י Absolutely Fucking God (כרגע יש 3 תשובות)


סיפורים נוספים
יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן בעקבות התיבה- החטיפה תקציר: פאנפיק לפרסי ג´קסון
- פרסומת -

מסעות בזמן, פאנפיק מקורי ביותר לפרסי ג´קסון תקציר: אני מיקה וולדאס, ולאבא שלי קוראים ליאו. אני באמת צריכה להגיד מעבר לזה? עידן חדש, נבואה חדשה תקציר: פאנפיק לגורלו של אפולו השלישי כי נמאס לי לחכות לרביעי! וקרדיט למשתמשת ´רייצ´ל ´ על הרעיון ניסוי הפנימייה- מ.ת. תקציר: תם ילדים בגילאי 15-17, לכולכם יש בעיות. הבעיות האלה יכולות להיות טראומות, הן יכולות להיות עבר רע, הן יכולות להיות חיי פשע או מה שלא תרצו, ובנוסף לכול אחד מכם יש כוח. לא משהוא חזק מדי או מועיל מידי. הפנימייה שאתם נמצאים בה נותנת לכם מקום בו אתם מקבלים הזדמ מושחתים תקציר: . הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) מחנה קיץ לקוסמים מ.ת. תקציר: כנסו יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן מ.ת הדור הבא של נסיכות דיסני~עם אנג´ל~ תקציר: אמ....היי חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר להיות הכי מקובלת שיש תקציר: (סיפור לא אמיתי) אפשר לומר ששוםדבר לאבאמת כמו שהוא ניראה אצלי אני יודעת! אני יפה מקובלת בנים אוהבים אותי אבל מאחורי החזות הזאת הכל מתפורר אצלי אף אחד לא יודע מי אני באמת! מהסדרה של gayabook הנקראת נוער משחק המעלית תקציר: המ.ת הוא על ילדים ששיחקו את משחק המעלית. משחק המעלית הוא הוא משחק שמשחקים בו בבניין בין 10 קומות שבו צריך ללחוץ על הכפתורים של המעלית סדר מסויים באיזהשהו שלב במשחק נכנסת למעלית נערה מהגיהנום אסור לדבר איתה כי אם כן אס היא תמשוך אותך למימד אחר במ.ת שיחקתם רעיונות לדמויות תקציר: פרטי רק חברים של המישתמש שלי באתר מורשים להיכנס כי אני רוצה חוות דעת לדמויות אבל לא בה לי שמיליוני אנשים יוכלו להיכנס ולהעתיק אותן. נשיקה אסורה.(13+) תקציר: בתוך הספר ♥ מ.ת מחנה קיץ לשירה|😍😍😍 תקציר: שלוש מנוים ומתחילים אהבה איטלקית|פאנפיק על ברטאו|תוצאה של הטימטום שלי תקציר: תוצאה של הטמטום שלי! חנויות למכירת חומרי סליים תקציר: איפה קונים? איפה זה נמצא?רשימת הפרקים:


תוכן עניינים
פרק ראשון
פרק 2 - מה זה איריס נט? שילוב של אינטרנט ושם של אלה?
פרק 3 - שוב- אצלי ניקו אוהב את ריינה, כמו שם.
פרק 4 - אני לומד שיעור לשון מהמורה ליאו ולדאס
פרק 5 - ממתי הפסלים יכולים לדבר?
פרק 6 - אני מתאמן לסוף העולם מספר שתיים
פרק 7 - מה יש אחרי המוות? כלום
פרק 8 - מסקנה: כולם בביתן נראים אותו דבר, כי כולם מאותו אל
פרק 9 - זמן איכות
פרק 10 - אני נלחם מול מפלצות מעולם אחר, במלוא מובן המילה
פרק 11 - הבובות מתאהבות
פרק 12 - בוחרים שם לחץ וקשת, כנהוג במדינת הגמדים
פרק 13 - מה עדיף: מחנה החצויים, או הולהלה?
פרק 14 - שיט בקאנו, איזה כיף
פרק 15 -
פרק 16 - נורדי, יווני, רומאי... מה זה משנה.
פרק 17 - נבואה
פרק 18 - אפשר מים? יבש פה
פרק 19 - ברוכים הבאים לעולם הבא
פרק 20 - יש את זאוס, ויש את ת´ור. את מי אתם מעדיפים?
פרק 21 - אני חצויי או אינהריי?
פרק 22 - ושוב במחנה החצויים, מתכננים תכנית לתפוס ת´דגל ביער (ולא, ג´ק. לא נראה לי שלהבים יכולים לתפוס את הדגל)
פרק 23 - המשחק (ג´ק, תסתום כבר בשם האלים ותפסיק להרביץ לילדי אפולו! וכן הם שרים יותר יפה ממך. איי! היי, רק אמרתי את האמת!)
פרק 24 - משחק מעניין. הפרחים בשבילי?
פרק 25 - תודה, אבל לא תודה
פרק 26 - הודעה חשובה לכל הקוראים!!!!!!!!11 והתייעצות


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!