התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
1622 קוראים


חצוי, קוסם, ומה שביניהם - הפרק הראשון
נונו סיפורים | פורסם לפני 23 חודשים
  


אנבת´ חייכה. היא כל כך התגעגעה לחמשת החצויים האחרים. פרסי אמנם תמיד היה לידה, אבל היא התגעגעה לפייפר ולהייזל. וגם חיכתה לרגע שבו תוכל להחטיף לליאו כמו שמגיע

 לו. הם קבעו בביתו של פרסי, והיא הגיעה רבע שעה מוקדם יותר. עכשיו שניהם מחכים להגעתם של חמשת החצויים האחרים. 


ראשונים מגיעים פרנק והייזל. אחריהם, שלובי זרועות, מגיעים ג´ייסון ופייפר. ובדיוק כשהתחילו לתהות איפה הוא, הגיע ליאו. אנבת´ ניגשה אליו, והפילה אותו בבעיטת ג´ודו.

"הבן אדם - רק - נכנס!" מלמל ליאו במחאה, בעודו מנסה לקום.

פייפר ניצלה את ההזדמנות, קמה, ונתנה לו אגרוף בפרצוף.

"אפשר די?" ביקש ליאו. הם צחקו.

"תגידו, מה דעתכם לנסוע למחנה? עבר יותר מדי זמן מאז שהייתי שם." הציע פרנק.


מסתבר ששבעה חצויים שנוסעים באוטובוס זה לא רעיון טוב. כל כמה דקות הגיעה מפלצת קטנה, כזו או אחרת. למרות שאחרי המלחמה בגאיה היה קשה לאתגר את השביעייה, זה עדיין היה טורדני.


מחנה החצויים נגלה לשבעת החצויים במלוא יופיו והדרו. אבל דבר אחד לא היה בסדר. מעל הבית הגדול התנוססה לה גולגולת ירוקה בעלת לשון נחש. 

הגולגולת התמוססה מיד, וכל אחד מהשבעה היה בטוח שדמיין אותה. 

הם נכנסו למחנה בריצה ובדילוגים, שם שאר החצויים קיבלו אותם בשמחה. 

גם כירון חייך אליהם, והם הרגישו ששבו הביתה. אף אחד לא הזכיר דבר על הגולגולת. עכשיו ברור שהם דמיינו אותה.


למדורה הצטרפה גם רייצ´ל, שהגיעה כמה ימים קודם לכן. הם שרים ופיטפטו והחליפו חוויות, עד שרייצ´ל קרסה על הרצפה. דרגש העץ לא איחר לבוא, ורייצ´ל נאחזה בו בחוזקה.

"מלחמה תהיה, ראשונה מסוגה,

מול אויב משותף, העולה על כל דאגה.

שכם אל שכם, יילחמו עולמות,

השישה והשבעה ישזרו גורלות."

הם הביטו בה בבלבול. עוד מלחמה? ומיהו אותו אויב משותף? ומי הם השישה? ומי הוא העולם הנוסף? מה קורה פה?

הירשם לאתר כדי להגיב

3 תגובות
♦Chara Dreemurr♦
השם די דומה לשם של ספר שלי אבל העלילה ממש נחמדה רק הכתיבה צריכה שיפור
עודכן לפני 696 ימים
ophir2908
אבל בכללי ממש מגניב, ואני מחכה להמשך
עודכן לפני 697 ימים
ophir2908
הרעיון ממש מגניב, למרות שהכתיבה לא ממש קולעת לאישיות של הדמויות המקוריות. ויש הרבה פערים (למשל, לא כותבים בדרך כלל סתם שהייתה מדורה בספר, אלא מתארים את המדורה ונתנים לה לפחות פסקה שמנה)
עודכן לפני 697 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

אני עוזבת את האתר.... סוג של...
נשאלה לפני 8 שעות ע"י Ouni (כרגע יש 3 תשובות)

שיטטטט
נשאלה לפני 8 שעות ע"י Ouni (כרגע יש תשובה אחת)


סיפורים נוספים
אמא אדמה ~ פאנפיק על נפילת הממלכות תקציר: ביום שאחרי הכתרתם, מאגנוס דאמורה וקליאונה בלוס מוכנים ומזומנים להתחיל את שלטונם במיטיקה... עד שמשהו משתבש רק תגיד לי איך ~ פאנפיק על פרסי ג´קסון (עם סופרת הפאנפיקים הנודעת) תקציר: שקט? לא במחנה. אבל למה הצרות נטפלות דווקא אלי?
- פרסומת -

מכושפת תקציר: דמיינו לכם עולם מלא בקסמים. עולם שבו האור נלחם בחושך, המואר באפל. ודמיינו לנו לכם שגורל המלחמה והעולם כולו מוטל בידי יורש אחד. והיורש הזה הוא אתם. עבודה בעיניים תקציר: . פיקצרים לפרסי ג´קסון, כל מה שלא סופר תקציר: כל מיני פיקצרים חיות מחמד| מ.ת תקציר: בספר השתיקה שהרסה אותי llנועהll תקציר: חתיכת סיפור, מוטב שתקראו (: פנימיית ערפדים מ.ת תקציר: נאמ זה ישן אבל רציתי להחזיר עוד תחרות כתיבה || אבלין תקציר: בבקשה תירשמו אני נואשת ניסוי הפנימייה- מ.ת. תקציר: תם ילדים בגילאי 15-17, לכולכם יש בעיות. הבעיות האלה יכולות להיות טראומות, הן יכולות להיות עבר רע, הן יכולות להיות חיי פשע או מה שלא תרצו, ובנוסף לכול אחד מכם יש כוח. לא משהוא חזק מדי או מועיל מידי. הפנימייה שאתם נמצאים בה נותנת לכם מקום בו אתם מקבלים הזדמ יציאה מהקופסה תקציר: סיפור אמיתי. הסיפור הוא על חברה שלי ואיך היא יוצאת לאט לאט מהארון ואיך הכל מתחיל מילד אחד מעצבן תשאלו את קוזמו ^^ תקציר: אתם שואלים אני עונה חה חה החברה שאין לי... תקציר: מתח. היי קוראים לי אלי ואני בת 16 ואין לי ח..חבר..חברים ס..ס...סליחה אני קצת מ..מ...מגמגמת ואני אספר לכם ל...למה אין לי ח...ח...חברים... מורדים תקציר: כולם מפחדים ממנו, מלורד היקום. ילדות עד גיל שנה הן הקורבנות העיקריים. אם הוא תפס אותה הפעם הבאה שהוריה יראו אותה זה כשהיא תירה להם בראש כמה שנים אחרי. ילדת שלום 3: ילדי מוות תקציר: המלחמה מעולם לא היתה יותר מחוכמת, ועכשיו הגיע הזמן לקרב קלפי מלחמה מ.ת תקציר: זה מבוסס על סיפור שלי באינסטגרם אבל אפשר להבין בלי אנים האבודה מ.ת עם רומי (Hermi) תקציר: אנים, עיר קסומה יפהפייה, היא עיר מאוד מיוחדת. חלק מהאנשים הגרים בה יכולים לשנות את צורתם לבעל חיים מסויים. כשמגיע ראש עיר חדש שרוצה לכלוא ולהשמיד את כל ה"מוטאנטים" לדבריו, הם צריכים לשרוד בעיר מלאה מלכודות.רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!