התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
1120 קוראים


חצוי, קוסם, ומה שביניהם - הפרק הראשון
נונו סיפורים | פורסם לפני 15 חודשים
  


אנבת´ חייכה. היא כל כך התגעגעה לחמשת החצויים האחרים. פרסי אמנם תמיד היה לידה, אבל היא התגעגעה לפייפר ולהייזל. וגם חיכתה לרגע שבו תוכל להחטיף לליאו כמו שמגיע

 לו. הם קבעו בביתו של פרסי, והיא הגיעה רבע שעה מוקדם יותר. עכשיו שניהם מחכים להגעתם של חמשת החצויים האחרים. 


ראשונים מגיעים פרנק והייזל. אחריהם, שלובי זרועות, מגיעים ג´ייסון ופייפר. ובדיוק כשהתחילו לתהות איפה הוא, הגיע ליאו. אנבת´ ניגשה אליו, והפילה אותו בבעיטת ג´ודו.

"הבן אדם - רק - נכנס!" מלמל ליאו במחאה, בעודו מנסה לקום.

פייפר ניצלה את ההזדמנות, קמה, ונתנה לו אגרוף בפרצוף.

"אפשר די?" ביקש ליאו. הם צחקו.

"תגידו, מה דעתכם לנסוע למחנה? עבר יותר מדי זמן מאז שהייתי שם." הציע פרנק.


מסתבר ששבעה חצויים שנוסעים באוטובוס זה לא רעיון טוב. כל כמה דקות הגיעה מפלצת קטנה, כזו או אחרת. למרות שאחרי המלחמה בגאיה היה קשה לאתגר את השביעייה, זה עדיין היה טורדני.


מחנה החצויים נגלה לשבעת החצויים במלוא יופיו והדרו. אבל דבר אחד לא היה בסדר. מעל הבית הגדול התנוססה לה גולגולת ירוקה בעלת לשון נחש. 

הגולגולת התמוססה מיד, וכל אחד מהשבעה היה בטוח שדמיין אותה. 

הם נכנסו למחנה בריצה ובדילוגים, שם שאר החצויים קיבלו אותם בשמחה. 

גם כירון חייך אליהם, והם הרגישו ששבו הביתה. אף אחד לא הזכיר דבר על הגולגולת. עכשיו ברור שהם דמיינו אותה.


למדורה הצטרפה גם רייצ´ל, שהגיעה כמה ימים קודם לכן. הם שרים ופיטפטו והחליפו חוויות, עד שרייצ´ל קרסה על הרצפה. דרגש העץ לא איחר לבוא, ורייצ´ל נאחזה בו בחוזקה.

"מלחמה תהיה, ראשונה מסוגה,

מול אויב משותף, העולה על כל דאגה.

שכם אל שכם, יילחמו עולמות,

השישה והשבעה ישזרו גורלות."

הם הביטו בה בבלבול. עוד מלחמה? ומיהו אותו אויב משותף? ומי הם השישה? ומי הוא העולם הנוסף? מה קורה פה?

הירשם לאתר כדי להגיב

3 תגובות
♦Chara Dreemurr♦
השם די דומה לשם של ספר שלי אבל העלילה ממש נחמדה רק הכתיבה צריכה שיפור
עודכן לפני 449 ימים
ophir2908
אבל בכללי ממש מגניב, ואני מחכה להמשך
עודכן לפני 451 ימים
ophir2908
הרעיון ממש מגניב, למרות שהכתיבה לא ממש קולעת לאישיות של הדמויות המקוריות. ויש הרבה פערים (למשל, לא כותבים בדרך כלל סתם שהייתה מדורה בספר, אלא מתארים את המדורה ונתנים לה לפחות פסקה שמנה)
עודכן לפני 451 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

בסדר העין שלי כמו שהבטחתי
נשאלה לפני 7 שעות ע"י 𝐻𝑒𝓁𝓅 (כרגע יש 15 תשובות)

אף אחד לא שם לב אליי
נשאלה לפני 16 דקות ע"י 𝓐𝓵𝓲𝓷 (כרגע יש תשובה אחת)


סיפורים נוספים
אמא אדמה ~ פאנפיק על נפילת הממלכות תקציר: ביום שאחרי הכתרתם, מאגנוס דאמורה וקליאונה בלוס מוכנים ומזומנים להתחיל את שלטונם במיטיקה... עד שמשהו משתבש רק תגיד לי איך ~ פאנפיק על פרסי ג´קסון (עם סופרת הפאנפיקים הנודעת) תקציר: שקט? לא במחנה. אבל למה הצרות נטפלות דווקא אלי?
- פרסומת -

מכושפת תקציר: דמיינו לכם עולם מלא בקסמים. עולם שבו האור נלחם בחושך, המואר באפל. ודמיינו לנו לכם שגורל המלחמה והעולם כולו מוטל בידי יורש אחד. והיורש הזה הוא אתם. ניקרוסארס תקציר: ג ךל´צ/ךקצכךל´צכך ציידות ארטמיס מ.ת.א עם ארטמיס תקציר: הכל בפנים פנימיית טוקורו || מ.ת.א עם לינה תקציר: חיח מ.ת. בלי עלילה תקציר: בלי עלילה D: The Fifth Wave| מ.ת תקציר: מבוסס על הגל החמישי. הסבר מפורט בפנים. בואו להירשם! D: ז´אנר: הרפתקאות, מדע בדיוני, נוער, מתח שני צדדים מ.ת.א משותף עם שחר תקציר: בפנים העיר של פעם || עיתון עיר הספרים תקציר: כן, יש אינסוף עיתונים (שכבר הפסיקו לפעול) של עיר הספרים, אבל הפעם זה שונה. בלי כל הבולשיט של מ.ת לעבריינים צעירים - ליב תקציר: אתם נערים צעירים שהכניסו אתכם לפנימייה כדי להשתקם רובכם באים מעולם הפשע מחשבות תקציר: בפנים. מלחמה מ.ת.א||עם סקיי *^* תקציר: בפנים כי.. ככה? (לא נותן לי לשים כריכה *בכי*) diabolik lovers-מ.ת.א עם לינוי תקציר: נאמ. פאנאפיק לגורמיטי. תקציר: וואלה, לי אפילו אין מושג מה יקרה בו. אני פשוט אזרום עם הכתיבה ואם בא לכם, אתם מוזמנים להיכנס ולזרום איתה גם. הוא אוהב אותי? | פאנפיק על סוי לונה תקציר: אחרי שמתאו עוזב לאיטליה לונה מאבדת את הזיכרון ושוכחת את כל הזיכרונות שלה איתו, לונה מתחילה את שנת הלימודים האחרונה בבלייק האם תגלה שהיא סול בנסון? ומה יקרה שמתאו יחזור ולונה לא תזכור אותו? (עלילות עונה 1 בלבד) Angelsֻֻ| מ.ת.א תקציר: אז... לקחתי רעיון מבמ.ת.א של חברה מאוד טובה שלי {יערה}, התקציר בפניםרשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!