התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
155 קוראים


הצד האפל של מיקי מאוס - הפרק הראשון
creepy.ss.books | פורסם לפני 4 חודשים
  


זה קרה שוב כשהתעוררתי מהסיוט הזה. זעה קרה שטפה את גופי ולבי הלם במהירות, זאת הפעם שמינית בחודש שבו אני מתעורר מתוך סיוט. הסיוט היה על מיקי מאוס. דמות מצוירת וקלסית של דיסני, שכולם אוהבים ומעריצים. אך הם לא יודעים את האמת, הם לא מסוגלים לעכל את האמת. שהוא כבר רודף אותי, אני יודע. כמובן שכולם רואים את העכבר החביב של דיסני עליז, שמח וכיף לצפות בו. אך אני רואה מאחורי הקלעים, את הגרסה האחרת של מיקי מאוס. שבו הוא מתעוות ונהיה יותר מפחיד ומאיים. אבל ברור לי שלכם אין מושג מזה להיות רדוף על ידי עכבר רצחני שבסוף החלום מתאבד ואומר שזאת אשמתי. אני עדיין יכול לשמוע את צחוקו החולני מהדהד במוחי.

  

לא משנה כמה פעמים אכחיש או התעלם מזה, זה יחזור. אני רוצה לספר לשתף, אך חושיי אומרים לי שהם יחשבו שאני משוגע או התעלמו ממני. אך אני יודע שאני לא הוזה. כל פעם שאני מנסה לשחזר את אותה תמונה במוחי היא נהיית גרועה יותר, מזוויעה יותר. אני צריך עזרה, אני חייב עזרה. כל פעם שאני מתעורר, הנשימה שלי נהיית קצרה ומהירה, זעתי הקרה מכסה את גופי, וזה מרגיש כאילו לבי עומד להתפוצץ.


*     *     *     * 

יש לי שני אחים גדולים, כך שאני הכי קטן אז אני מקווה שאם אספר לאחד מהם על חלומי אולי לא יחשבו שאני הוזה. קמתי מהמיטה כדי לשתות מים כששמעתי קול. הקול בא מהסלון כאילו מישהו הדליק את הטלוויזיה. אך מי היה ער בשעה הזאת? וזה היה הרגע שבו הפחד היכה בי. התוכנית נשמעה לא ברורה ומקוטעת. שעשיתי את צעדיי אט אט לכיוון הסלון, הרמתי את ראשי ומה שראיתי היה כל כך מזוויע שהפלתי את כוסי בקול ניפוץ. ז-זה לא א-אפשרי, אבל זה רק ס-סיוט! מה שהוקרן בטלוויזיה היה בעצם הסיוט הנורא מכל. הסיוט שלי. זאת הייתה התוכנית של מיקי מאוס רק שמיקי דיבר מעוות, והיה מעוות. פניו היו מטונפות ומגואלות בדם, עניו היו אדומות ונימים כיסו את הקרנית, וגם הן היו שטופות בדם. אפו היה קרוע ומרוט. ואני אפילו לא יכול לתאר איך גופו נראה. אחרי כמה שניות הוא הבחין בי, ועל פניו עלתה הבעה של חיוך, אך לא העליזים שהיה עושה, החיוך שעשה היה אכזרי, ואותה מידה לא טבעי. והחלק המפחיד היה מתי שהתחיל לדבר, בקול נמוך, צורמני ובאותו זמן חולני. שלום ריק! נחמד לראות אותך שוב. רק איך שפניו זזו רציתי להקיא. אני רוצה לשחק אתך קצת, לענות אותך בטח יהיה כיף.. לענות אותי על מה הוא מדבר? אינך מבין איך זה להרגיש נטוש, אתה נטשת אותי, אתה יצרת אותי, ונפטרת ממנו. על מה הוא מדבר? אני יצרתי אותו? מיליון שאלות צצו במוחי ורציתי תשובה, אזרתי אומץ ושאלתי, "מה זאת אומרת ´נטשתי אותך´? ומי זה ´ממנו´ תסביר לי! הוא רק צחק ואמר, בקרוב מאוד ריק, בקרוב מאוד. הוא הוציא מזרק מלא חומר ירקרק שלא ידעתי מאיפה הוציא אותו. ודקר את צווארו. הבעתו השתנתה לכאב, הוא השתנק והתחיל לפרכס עד שהפסיק לזוז. בנקודה הזאת ידעתי שאני הולך למות...

הירשם לאתר כדי להגיב

2 תגובות
creepy.ss.books
תודה 😍😉😁
עודכן לפני 121 ימים
paul mccartney ו- juuzou ו- Levi~ גרזנים ודם!
ספר אדיר!!! המשך מזמן כבר התגעגעתי לספר קריפי כזה!!!!! קריפי זה אהבת חיי!!!!
עודכן לפני 122 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

שלום, (: מי מה אתם הכי מפחדים ?
נשאלה לפני 3 שעות ע"י איתן.... (כרגע יש 13 תשובות)

הריסת רצף מכופלתתת
נשאלה לפני 40 דקות ע"י איתן.... (כרגע יש 5 תשובות)


סיפורים נוספים
עיניים של השטן תקציר: זה מסופר על משהו שנולד עם עיניים אדומות כלומר קולל בקיללת השטן הוא אובדני ולא אכפת לו מה יקרה לאחרים -עד כאן ארחיב מי שרוצה לקרוא שיקרא- עוקבים אחרי תקציר: זה יותר כמו סיפור אהבה שמשתבש והוא ממש קצר אז...
- פרסומת -

היורשים 2 מ.ת || נועה תקציר: תירשמו:)! ...... תקציר: פרטי ספר משפחת אור ולינוי סייפר תקציר: דודים, אבא ,אמא ,אור,אחינו,בני דודינו, ומי שירתה להיות ילדינו כנסוו ביוטי מונסטרס|| מ.ת.א תקציר: בפנים .^. גם לינוי ואור מתחתנים ^^ תקציר: יאייאיייי ספר עזרים ☽ תקציר: . חנון תקציר: החיים הקשים שלי התחילו ב....... תגלו בספר!! משפחת לינוי ואור! תקציר: ספר של מיי ניו פמילי אהבה ושקרים| מ.ת.א | מבוסס על האנימה Koi to Uso תקציר: משחק תפקידים רוורס פולס+גרוויטי פולס מ.ת.א תקציר: יאייי פנימיה מכושפת מ.ת.א תקציר: ... הנוקמים החדשים 2 מ.ת תקציר: בספר אנימה-מתורגם 3: תקציר: תרשמו 3: אנימה זה כיף! ציורים שלי מקווה שתאהבו תקציר: ציורים יפיםרשימת הפרקים:


תוכן עניינים
פרק ראשון
פרק 2 -


רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!