התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
78 קוראים


לושן Monster l - הפרק הראשון
Do you think you cAn be crAzy And not know it? | פורסם לפני 6 ימים
  


אמנדה באה לעוד יום לימודים רגיל, בבית ספרה אשר בלאס וגאס, נוודה.

חטיבת הביניים של תיכון וולקר.

היא נכנסה, היא וכל העוצמה שלה. 

הפמלייה שלה חיכתה לה בפנים. שלושת הבנות- ורוניקה, הולי וביאנקה עמדו, נראות לגמרי.. ללא פגם. ככה היה אפשר לתאר את הרביעייה הלא נפרדת ששלטה בטרור בחטיבת הביניים. הבנות היו יפות להפליא. כל אחת בדרכה שלה. הן הלכו במסדרון בזמן שכולם בהו בבנות המדהימות ביופיין, אך לא בהערצה- אלא בפחד.

הבנות לא אהבו אנשים שלא היו איתן בחבורה, כגון ג´וסי מילר- הילדה הכי "חנונית" של השכבה. היא הרכיבה משקפיים, לבשה בגדים ללא להתאים אותם, ותמיד אכלה את ארוחות הצהריים שלה לבד.

הבנות צעדו לכיתה לאחר עצירה קטנה בלוקרים.

הבנות היו מאוד חכמות וידעו איך להשתמש בכוח שלהן בזכות אמנדה. אמנדה הייתה המנהיגה של הבנות. היא הייתה המקום הבטוח שלהן ללכת אליו.

כל אחת התיישבה במקומה בכיתה, בשורה הראשונה, מחכות במרץ למורה.

אבל מה שקרה להבא לא היה צפוי. המנהלת נכנסה, התלמידים נעמדו ובירכו אותה. היא מיד ציוותה עליהם לשבת, היה ניתן לראות שעליה להכריז הודעה רצינית.

הם השתתקו כדי שהמנהלת, ששמה היה גברת אנדרוז תוכל להתחיל לדבר.

"כולכם יודעים שמצבה הנפשי של ג´וסי מילר לא היה טוב. לג´וסי לא היו הרבה חברים בזמן שהייתה בחיים. אבל לאחרונה מצבה התדרדר, והיא התאבדה בשישי בערב." אמרה בעצב רב.

כל התלמידים התחילו לדבר בבת אחת. לכולם היו שאלות.

"אני שמעתי שהייתה בריונות על ג´וסי בכיתה הזאת." עבר קולה לקול תוקפני ומאיים. "אני אברר מי היו האחראיים והם יבואו איתי למשטרה. זה לא סתם בריונות בכותלי בית הספר שניתן לטפל בה יותר." אמרה והסתכלה במבט מאיים על כל אחד מהתלמידים בכיתה, ולאחר מכן יצאה.

המורה המקצועית נכנסה והתחילה ללמד כרגיל, כאילו שום דבר לא קרה. אבל קרה ואמנדה פחדה.

היא פחדה שיגלו את האמת. שבגללה ג´וסי התאבדה. שהיא התחילה את הבריונות על ג´וסי.

אבל למה? למה היא עשתה את זה בכלל?

האם זה היה שווה להרוס חיים של בן אדם בשביל העצמה עצמית?


----בריונות זה לא נושא לצחוק עליו, אבל אני רציתי לנסות משהו שונה. לכתוב ספר מהנקודת המבט לא של הבריון בזמן הפעולה, אלא של הבריון לאחר הפעולה.

לאחר שהקורבן שם קץ לחייו.

אני יודעת שאני לא כותבת מעולה, אך אשתדל.

הירשם לאתר כדי להגיב

5 תגובות
The Red Queen
זה מדהים ילדה.
עודכן לפני 5 ימים
Do you think you cAn be crAzy And not know it?
תודה.
עודכן לפני 5 ימים
הסוררת
לאס וגאס נמצאת בנוודה, לא בנרסקה
עודכן לפני 5 ימים
YH
נשמע מעניין, ואת כותבת מצויין (עברנו למחמאות), מנוי ותצשיכי ^^
עודכן לפני 6 ימים
Damaged But Adorable
זה טוב. וזה מרגש. וזה מזכיר לי את ״לפני שאפול״ בצורה מטרידה אבל אני אהבתי את זה. בהצלחה מותק שלי.
עודכן לפני 6 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

הייהיי.
נשאלה לפני 5 שעות ע"י ♠שובל♠ (כרגע יש 13 תשובות)

משהו רוצה לדבר?
נשאלה לפני 5 שעות ע"י .-,-. (כרגע יש 7 תשובות)


סיפורים נוספים
אחרי שנתיים חזרה. תקציר: פאנפיק על מי חה. :< תקציר: ארגכי
- פרסומת -

בלאכס. תקציר: ר תחרות יופי מ.ת תקציר: תישתתפו מתנקשת (14+) || חן סיפורים תקציר: היילי בת ה - 14 , אמנה להיות מתנקשת מגיל צעיר. אביה, רוצח שכיר בעצמו, שולח אותה למשימות שונות. בדרך כלל היילי מבצעת את משימותיה, אך הפעם משהו משתבש. שבעה ימים תקציר: בקרוב יהיה תקציר. אתגרי עיצוב || גל תקציר: בספר מתוקים שלי ♥ ♥ ♥ משחק תמים? לא נראה לי! תקציר: תיאוריות מסתוריות על עולם הדוגמניות.. תמים שכמותו. לא? לא!! מה היה לי בבת מצווה!||UNICORN.YAEL תקציר: זה ספר על מה שהיה לי בבת מצווה! חדר עינויים מ.ת תקציר: אתם משתתפים בואי נערה שלי אל תפחדי ממני... תקציר: נערה שעוברת אונס פושעים מבודדים|| מ.ת.א בשיתוף עם אלה תקציר: כנסו The new nighbors | מ.ת תקציר: מ.ת אהבת ילדות- פאנפיק על שירת הנסיך תקציר: אין לי כוח כבר להסביר למה שוב אז כנסו. אני בן! תקציר: &*&* אני כבר לא מכירה אותך תקציר: הימיקו איזומי נערה רגילה שאהבה להעביר את זמנה עם חבר ילדותה, מאסאהירו הארו, עד שיום אחד היא חוזרת הביתה מבית הספר ורואה את גופתה של אימה על הרצפה ונלחצת מהר, היא מחפשת את אביה ומוצאת אותו שוכב בשלולית דם שהארו, חבר ילדותה, עם כתמי דם עליו, מה היא תעשה? מה אתה לא יכול להרוג מים | מ.ת תקציר: מבוסס על הסדרה של NewScapeGamesרשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!