התחברות לאתר


רשימת הפרקים:
231 קוראים


לושן Monster l - הפרק הראשון
JellyBean. | פורסם לפני 41 ימים
  


אמנדה באה לעוד יום לימודים רגיל, בבית ספרה אשר בלאס וגאס, נוודה.

חטיבת הביניים של תיכון וולקר.

היא נכנסה, היא וכל העוצמה שלה. 

הפמלייה שלה חיכתה לה בפנים. שלושת הבנות- ורוניקה, הולי וביאנקה עמדו, נראות לגמרי.. ללא פגם. ככה היה אפשר לתאר את הרביעייה הלא נפרדת ששלטה בטרור בחטיבת הביניים. הבנות היו יפות להפליא. כל אחת בדרכה שלה. הן הלכו במסדרון בזמן שכולם בהו בבנות המדהימות ביופיין, אך לא בהערצה- אלא בפחד.

הבנות לא אהבו אנשים שלא היו איתן בחבורה, כגון ג´וסי מילר- הילדה הכי "חנונית" של השכבה. היא הרכיבה משקפיים, לבשה בגדים עם הצבעים הכי לא מתאימים, ותמיד אכלה את ארוחות הצהריים שלה לבד.

הבנות צעדו לכיתה לאחר עצירה קטנה בלוקרים.

הבנות היו מאוד חכמות וידעו איך להשתמש בכוח שלהן בזכות אמנדה. אמנדה הייתה המנהיגה של הבנות. היא הייתה המקום הבטוח שלהן ללכת אליו.

כל אחת התיישבה במקומה בכיתה, בשורה הראשונה, מחכות במרץ למורה.

אבל מה שקרה להבא לא היה צפוי. המנהלת נכנסה, התלמידים נעמדו ובירכו אותה. היא מיד ציוותה עליהם לשבת, היה ניתן לראות שעליה להכריז הודעה רצינית.

הם השתתקו כדי שהמנהלת, ששמה היה גברת אנדרוז תוכל להתחיל לדבר.

"כולכם יודעים שמצבה הנפשי של ג´וסי מילר לא היה טוב. לג´וסי לא היו הרבה חברים בזמן שהייתה בחיים. אבל לאחרונה מצבה התדרדר, והיא התאבדה בשישי בערב." אמרה בעצב רב.

כל התלמידים התחילו לדבר בבת אחת. לכולם היו שאלות.

"אני שמעתי שהייתה בריונות על ג´וסי בכיתה הזאת." עבר קולה לקול תוקפני ומאיים. "אני אברר מי היו האחראיים והם יבואו איתי למשטרה. זה לא סתם בריונות בכותלי בית הספר שניתן לטפל בה יותר." אמרה והסתכלה במבט מאיים על כל אחד מהתלמידים בכיתה, ולאחר מכן יצאה.

המורה המקצועית נכנסה והתחילה ללמד כרגיל, כאילו שום דבר לא קרה. אבל קרה ואמנדה פחדה.

היא פחדה שיגלו את האמת. שבגללה ג´וסי התאבדה. שהיא התחילה את הבריונות על ג´וסי.

אבל למה? למה היא עשתה את זה בכלל?

האם זה היה שווה להרוס חיים של בן אדם בשביל העצמה עצמית?


----בריונות זה לא נושא לצחוק עליו, אבל אני רציתי לנסות משהו שונה. לכתוב ספר מהנקודת המבט לא של הבריון בזמן הפעולה, אלא של הבריון לאחר הפעולה.

לאחר שהקורבן שם קץ לחייו.

אני יודעת שאני לא כותבת מעולה, אך אשתדל.

הירשם לאתר כדי להגיב

7 תגובות
שם חסוי מאד 303
וואו איזה השקעה איזה סיפור מרגש! ממש מדהים
עודכן לפני 3 ימים
ᴄᴜᴛᴇ ᴘᴏᴘᴄ
גם לי זה מזכיר את "לפני שאפול" איכשהו. בהצלחה, מנוי ^^
עודכן לפני 34 ימים
Ruby Lucas
זה מדהים ילדה.
עודכן לפני 40 ימים
JellyBean.
תודה.
עודכן לפני 40 ימים
הסוררת
לאס וגאס נמצאת בנוודה, לא בנרסקה
עודכן לפני 40 ימים
YH
נשמע מעניין, ואת כותבת מצויין (עברנו למחמאות), מנוי ותצשיכי ^^
עודכן לפני 41 ימים
TwentyThreeDays at the disco
זה טוב. וזה מרגש. וזה מזכיר לי את ״לפני שאפול״ בצורה מטרידה אבל אני אהבתי את זה. בהצלחה מותק שלי.
עודכן לפני 41 ימים
שאלות פופולריות כרגע בעיר הספרים[פרסום שאלה חדשה]

יואו חליקות על הדשא
נשאלה לפני 14 דקות ע"י 🖤 (כרגע יש 2 תשובות)

אני גם רוצה להתוודות על משהו...
נשאלה לפני 14 שעות ע"י 💜לולי הארט💜מלכת הארנבים💜 (כרגע יש 3 תשובות)


סיפורים נוספים
אחרי שנתיים חזרה. תקציר: פאנפיק על מי חה. :< תקציר: ארגכי
- פרסומת -

בלאכס. תקציר: ר פנאפ מ.ת. תקציר: בואו תשתתפו, ההרשמה פתוחה! האהבה שבמוזיקה תקציר: מה קורה כשסולן בלהקת בנים מצליחה ומוזיקאית תיכוניסטית צעירה מתחברים? חפים מפשע נגד פושעים | מ.ת תקציר: . בלארג. פרטי תקציר: בלארג ביקורת ספרים תקציר: ביקורת בונה לספרים שלכם המופלאה ליידיבאג|| בשיתוף כריסתינה תקציר: סיפורה של ליידי באג מפעל חתימות ושלטים| בלה תקציר: 3: ~מפעל החתימות של פינקי~ תקציר: ♥ הכנפיים של סורן תקציר: הספר הזה הוא ההשפלה שלי, אתם תבינו ברגע שתקראו את הפרק הראשון- שאותו כתבתי מלפני כמה חודשים. ותראו איך התדרדרתי המוזות של השטן || Sarina Sirius תקציר: הספר מספר על שלוש בנות, אשר הגיעו למצב שהן רוצות שינוי בחייהן. הן מגיעות לעסקה עם השטן, לפי המשאלה שהן רצו, ובתמורה הן נשבעות להיות נאמנות לו. אך בסופו של דבר הן מוצאות את עצמן מקוללות, נלחמות להשיג את אשר נלקח מהן... שלושת סוגי התאווה: יופי, חוכמה וכוח. הימים שעוברים (מ.ת.א עם עצמי) תקציר: סתם מ.ת אם עצמי...אבל אם אתם גם רוצים להשתתף בה אז תקציר בפנים התנגשות תקציר: אמה היא נערה שקטה ומתבודדת, חבריה היחידים הם אינספור הספרים בספריית בית הספר שלה והספרנית סטלה הזקנה. אף אחד מעולם לא שם לב אליה כל כך, היא הרי החנונית הידועה של השכבה, עד אותו לילה בו דרכיהם של אמה ורן-צרות-הול מצטלבות. כיתת השדים מ.ת.א תקציר: בפנים הילדה האחרת||קתרין~סיפורים תקציר: הספר עוקב אחרי קרוליין. נערה בת 15 אשר עוברת לבית ספר חדש, ומתמודדת עם קשיים חדשים. האם תצליח קרוליין להתגבר על קשיים אלו? תגלו ותראו....רשימת הפרקים:
רוצה לפתוח חשבון חדש ללא פייסבוק ? הירשם בחינם

או
אימייל:


סיסמא:


 © כל הזכויות שמורות ל-עיר הספרים | תקנון האתר | עיר הציורים | עיר הלימודים | תוכן פוגעני/מפר זכויות יוצרים ? לחץ לדיווח!